AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.611.473
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Lol, imam R7 260x, 14.4 drivere i G. Evoled mi štopa skroz.... Isto tako mi laga i tokom igre, imam E5700 CPU(nije nešt jak znam, al ne znam zašto laga)... Koristim 15 Mbps....

Previse slab CPU za tu grafu. Upgrade!!!

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
A jel bi bio x6 6300?
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imam 14.9.2Beta drivere trenutno su mi spojene dvije r9 270x u cf.Imam problem sa driverima kao npr igram wot ili bilo koju drugu igru monitor mi pocrni na par sekundi i vrati se slika, ili ako se alt tab uradi isto se zna nekad dogoditi.Usput da kazem ne dogodi se to bas cesto uglavnom mi nakon toga izbaci gresku za catalyst drivere.Pa me zanima jel jos tko ima takvih slicnih problema ako koristite CF a sto se tice solo koiristenja graficke sve je ok nisam prijetio nesto bitno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dreadmoore kaže...

Imam 14.9.2Beta drivere trenutno su mi spojene dvije r9 270x u cf.Imam problem sa driverima kao npr igram wot ili bilo koju drugu igru monitor mi pocrni na par sekundi i vrati se slika, ili ako se alt tab uradi isto se zna nekad dogoditi.Usput da kazem ne dogodi se to bas cesto uglavnom mi nakon toga izbaci gresku za catalyst drivere.Pa me zanima jel jos tko ima takvih slicnih problema ako koristite CF a sto se tice solo koiristenja graficke sve je ok nisam prijetio nesto bitno.

koristim r9 290 cf  i nikada nikakvih problema s driverima. 14.2 rade ko urica

H2O Forever
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Ma trazio sam satrije driver i svaki link me prebaci na ove nove pa ako nije problem neki link od starih drivera

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
dreadmoore kaže...

Ma trazio sam satrije driver i svaki link me prebaci na ove nove pa ako nije problem neki link od starih drivera

http://support.amd.com/en-us/download/desktop/previous?os=Windows%207%20-%2064

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
14 godina
online
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jel još nekome poludio sustav nakon instalacije 14.9.2 updatea? (Lomljenje linija u FF-u, Low on memory i gašenje igre dok igram, bezobzira bila ona nešto zahtjevno ili nešto lagano i starije.)

Idem probat stavit 14.8

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
softwaremaniac kaže...

Jel još nekome poludio sustav nakon instalacije 14.9.2 updatea? (Lomljenje linija u FF-u, Low on memory i gašenje igre dok igram, bezobzira bila ona nešto zahtjevno ili nešto lagano i starije.)

Idem probat stavit 14.8

ja sam na 14.9 i nemam tih problema. "Popravci" koje donose 14.9.1 i 14.9.2 meni ne znače ništa tako da ih nisam ni stavljao.

Origin: F4stReload ----- | ----- Nema na čemu! ----- | ----- Google is your friend !
14 godina
online
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zura kaže...
softwaremaniac kaže...

Jel još nekome poludio sustav nakon instalacije 14.9.2 updatea? (Lomljenje linija u FF-u, Low on memory i gašenje igre dok igram, bezobzira bila ona nešto zahtjevno ili nešto lagano i starije.)

Idem probat stavit 14.8

ja sam na 14.9 i nemam tih problema. "Popravci" koje donose 14.9.1 i 14.9.2 meni ne znače ništa tako da ih nisam ni stavljao.

Meni se ovo događa zadnjih dana. Upalim tipa Ryse, novi COD, staru Cobru ili nešto i nema mi ruge nego hard reset jer se cijeli sustav zblesira. Nemam malwarea i sl. GPU je ispravan.

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Boost u novom CODu je jako velik bar na mojoj konfi!

Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

gledam i ne vidim hebeno dugme da se skinu driveri :P

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
psihoroba kaže...

gledam i ne vidim hebeno dugme da se skinu driveri :P

Ima na službenoj stranici {#}

12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
tajo1960 kaže...

ja skinuo, stavio i opet nisam imao ccc {#}. vratio stare!

ti beta driveri uopce ne pasu na seriju 5xxx,idu na seriju 7xxx pa na dalje

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

heh ma našo sam na kraju a šta ćeš godine udarile :)

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koristim drivere od kad su se pojavili i vrhunski su,vidim nekakve sitne pomake u vise naslova ali u CODu je bas velik primjetan skok,u nekim djelovima igre i po 15fps.Ocito su ti djelovi bili neoptimizirani za AMD grafe pa je to sad amd skockao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

vratim na 13.6 beta stare drajvere i nece u catalystu da pokaze da koristim te drajvere zasto to?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Nakon dosta drivera skuzio sam da mi naj bolje i naj stabilnije rade 14.7 rc3, nikakvih problema i visok framerate u bf4

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 1
12 godina
online
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

konacno da se ta konkurencija krece u pozitivnom smjeru, ljudi se prepucavaju amd ima ovo nvidia ima ono a ubiti ne shvacaju da bilo kakva vrsta ekskluzive zapravo jedino steti nama krajnjim korisnicima. isto je i s konzolama..

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

AkoMantle dobije masovnu podrsku i zazivi u svim naslovima mi gameri smo na konju,dx12 je odlican ali nije direktan poput mantlea.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Good guy AMD dijeli svoju tehnologiju, a ne nvidia "Mi imamo g sync fof samo nvidia" nije ni uspio vec lagano propada zbog nadolazeceg Freesynca (ponovno amd)

 

Sta god tko reko ali nije to prvi put da se vec takve stvari dogadjaju

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
8 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koji su najnoviji driveri za R7 260x i jel su popravili bugove s teksturama da napokon mogu igrati SA:MP bez problema...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

http://wccftech.com/amd-freesync-monitors-shipping-decemberjanuary-driver-coming-december/

100 dolara jeftinije od Gsync monitora je velika razlika u cjeni.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Obrisem sve drajvere na control panelu tamo restartam komp a ono vidim da jos ih ima ono u C:AMD , je li to treba da ostane ili ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Rizi kaže...

Obrisem sve drajvere na control panelu tamo restartam komp a ono vidim da jos ih ima ono u C:AMD , je li to treba da ostane ili ?

To su driveri koji su se extractali tamo prije instalacije, pa slobodno možeš izbrisat.

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 1:00 (Raoul).
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

znaci mogu ih ovako delete normalno ?

Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Rizi kaže...

znaci mogu ih ovako delete normalno ?

Da.

14 godina
online
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Novi beta driveri

14.11.2 Beta

Klik

This release enables peak driver performance optimization for AMD Radeon™ graphics users in Dragon Age: Inquisition and Far Cry 4

Ne obaziri se na TD. To su trollovi.
Moj PC  
9 0 hvala 5
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Za razliku od prethodne bete, kompatibilni su i sa nešto starijim karticama (5000 i novije). {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice