AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.610.744
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni daje 14.12 kao zadnje, odnosno danasnji datum je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

ja sam sjeb* , kad su ti datumi obrnuti neg kod nas pa me je to zbunilo,sve je u redu :D moja greska

 

vidjet cemo kak rade nakon sta ih skinem

13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

opa izašli su i novi chipest driveri{#}

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
d4rkd3atH kaže...

ja ne kuzim tu nis :S ne mogu nac te omega drivere ili ih nema za moju grafu,odem na stranicu i izbacuje mi zadnje beta

tako i meni... pošto ne pratim baš temu u čem je točno fora sad sa ovim omega drajverima? ako se dobro sječam, to su pred 10-ak godina bili malo izmodani drajveri... mislim da čak od strane neke ekipe. malo me ovo zbunjuje.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

pa driveri s drugog linka (kad odaberete svoju grafu) su ti novi omega driveri 14.12.501

14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
skank666 kaže...
d4rkd3atH kaže...

ja ne kuzim tu nis :S ne mogu nac te omega drivere ili ih nema za moju grafu,odem na stranicu i izbacuje mi zadnje beta

tako i meni... pošto ne pratim baš temu u čem je točno fora sad sa ovim omega drajverima? ako se dobro sječam, to su pred 10-ak godina bili malo izmodani drajveri... mislim da čak od strane neke ekipe. malo me ovo zbunjuje.

 To su novi sluzbeni 14.12. WHQL driveri sa dosta novih stvari.

 

Stavili su ime Omega i tako su se prije zvali neki modani driveri, ali u svakom slucaju ovo su novi sluzbeni driveri.

BE HAPPY xD : )
12 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Pozdrav,

 

Skinuo sam nove drivere, napravio clean install i ne rade! Grafička je amd hd6950 1gb. Os Win 8.1 64bit. Ima li kakvih inf o problemima?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Joe Cooker kaže...

 

Stavili su ime Omega i tako su se prije zvali neki modani driveri, ali u svakom slucaju ovo su novi sluzbeni driveri.

 

Točno, tako su se zvali driveri koje su korisnici pisali za 3DFX Voodoo 3/4/5 kartice kada je ukinuta službena podrška. Dalo se sa tim driverima izvuć podosta performansi pa je ovo onda izgleda hommage AMD-a starom dobrom 3DFX-u.

15 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Leryan kaže...
Joe Cooker kaže...

 

Stavili su ime Omega i tako su se prije zvali neki modani driveri, ali u svakom slucaju ovo su novi sluzbeni driveri.

 

Točno, tako su se zvali driveri koje su korisnici pisali za 3DFX Voodoo 3/4/5 kartice kada je ukinuta službena podrška. Dalo se sa tim driverima izvuć podosta performansi pa je ovo onda izgleda hommage AMD-a starom dobrom 3DFX-u.

poprilično sam siguran da sam ih ima na radeonu 9600... možda i griješim ali..

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Obrisao sam sa DDU stare drivere napravio clean instal i sve normalno radi...zasad sam probao far cry..boost je 5-6 fpsa

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 14:22 (galinjo24).
12 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
roky46 kaže...

Pozdrav,

 

Skinuo sam nove drivere, napravio clean install i ne rade! Grafička je amd hd6950 1gb. Os Win 8.1 64bit. Ima li kakvih inf o problemima?

 

Imam tu grafiku, prije par minuta instalirao drivere, testirao za sada na FarCry4 i Assassins Creed Unity, na obije igre sam osjetio poboljsanja pogotovo na FC4, upravo testiram BF4 MP.

Za sada driveri rade odlicno, vidjet cemo dalje. . .

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Koliko vidim opet su nabrijali frame pacing sto je enormno bitnije nego koji doatni frejm.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Koliko vidim opet su nabrijali frame pacing sto je enormno bitnije nego koji doatni frejm.

De još pojasni šta je frame pacing

http://valid.canardpc.com/hwx19k
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Obrišem drivere u safe modu sa DDU, restarta se, instaliram Omega drivere, nist... Ne prepoznaje ih uopce a kao instalirao je, probao sam sve obrisat i ponovno al baš nist

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Obrišem drivere u safe modu sa DDU, restarta se, instaliram Omega drivere, nist... Ne prepoznaje ih uopce a kao instalirao je, probao sam sve obrisat i ponovno al baš nist

Čemu brisanje starih drivera??

 

Jednostavno install novih preko starih i bok...radim tako već par godina i nikad problema.

9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mirzet1976 kaže...
MEGATAMA kaže...

Koliko vidim opet su nabrijali frame pacing sto je enormno bitnije nego koji doatni frejm.

De još pojasni šta je frame pacing

 

Uskladjenost frameova, frame pacing je veoma vazan interval izmedju dva ili vise frameova. 

Primjera radi, igra radi u 100+ fps ali gpu prvih 80 slicica iscrta u 20 ms, a ostalih 20 slicica razvuce u preostalih 80ms. 

U toj situaciji imas frameova na bacanje, al igra trza, nije tecna i igriva. 

 

 

10 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Uspio sam instalirat, morao sam skidat nanovo drivere. Citao sam na Battlelogu kako ih vecina ima nizi fps u bf4 nego prije, probao sam final stand mape i dalje su preko 100fpsa sad jel mi koji fps pao ili ne neznam. Ali Unity... nemogu vjerovat da driver moze toliku razliku napravit, znaci sa 25 fpsa u gustom dijelu grada na 40-45, stvarno odlicno radi sad, steta sto sam vec skoro na kraju igre :/

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

hehe kad se sjetim SLI-a sa voodoo dajmonicama ono 24mb wow @ Pentium 233 MMX i igram forsaken u glide-u {#},

 

 

zivio 3DFX i njegov logo a i matroxica melinium nije bila za bacit prva dual gpu kartica , nv sa rivom se tek razvijala a o ATi rageu nije mogao prismirdit 3DFX-u u to doba 

 

offtopic off {#}

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.12.2014 17:42 (4mal).
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Vidim da amd bas puno truda ulaze u CF,od samog nacina spajanja grafa koje ima velike prednosti naspram standardnog pa do niza drugih elemenata od kojih su neki dodatno unaprijedjeni u ovim omega driverima......

Moj PC  
3 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Uspio instalirat uz pomoć DDU-a, pa ako nekom šteka install neka proba tako. Driver sweeper nije radio za mene u ovom slučaju..

13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

dobio nekih 6-12fps u assasin creed unity

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Nabacih i ja ove nove drivere, odlično rade na R7 260X, Unity sam dobio 3-5fps više i dooosta manje dropova imam, Far Cry 4 imam boost od gotovo 10fpsa, za nepovjerovati. Probat ću ih još u BF3/BF4 i Vanishing of Ethan Carter da vidim ima li tamo kakve razlike {#} .

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Meni se čini da su u BF4 očajni. No možda je do mog kompa, nešto me vuće reinstalacija windowsa...

Twitter: @191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Odličan posao amd-a{#}

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Najvece boostove ekipa dobiva u AC Unity po onome sto citam.....cim dodjem doma install pa probat AC U,FC4 itd itd :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Evo radi i downsampling 3200x2000

http://valid.canardpc.com/hwx19k
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
mirzet1976 kaže...

Evo radi i downsampling 3200x2000

kod mene se nista ne desava{#} nekuzim kaj treba, sve sam probao u tom tabu i nula bodova, jer treba komp restartat?:)

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
16 godina
online
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Leryan kaže...

 

Točno, tako su se zvali driveri koje su korisnici pisali za 3DFX Voodoo 3/4/5 kartice kada je ukinuta službena podrška. Dalo se sa tim driverima izvuć podosta performansi pa je ovo onda izgleda hommage AMD-a starom dobrom 3DFX-u.

Zapravo, u pitanju je omaž čoveku koji se zove Angel Trinidad, koji je moder-autor Omega drivera (prvobitno za 3dfx, no kasnije za ATI).

11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Radi ti samo na 285,290 i 290x ako sam dobro vidio.Naknadno ce dodat i za ostale.....

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...

Radi ti samo na 285,290 i 290x ako sam dobro vidio.Naknadno ce dodat i za ostale.....

ok onda, neki dan sam citao kaj je sve podrzano(ocigledno upscaling ne){#}, nista tx bumo cekali!{#}

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice