AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.613.858
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Uzimam danas, sutra ATI grafu, a imao sam Nvidiju i sad neda mi se rušit windowse pa me zanima jel mogu sa driver swepaerom pobrisati sve i samo bubniti ATI drivere?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

To niko ne može da ti garantuje. Teoretski da, a u praksi često da, ali se isto tako dešava i da se Windows pogubi.

Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

nikad nisam imal problema ako sam deinstaliral npr. nvidia drivere i očistil poslije sa driver sweeperom i nakon toga stavil ati grafičku i drivere.sve mi je uvijek normalno radilo.

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
lobotomac90 kaže...

Uzimam danas, sutra ATI grafu, a imao sam Nvidiju i sad neda mi se rušit windowse pa me zanima jel mogu sa driver swepaerom pobrisati sve i samo bubniti ATI drivere?

 Napravi uninstal iz safe moda sa DDU i to ti je to.

15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
lobotomac90 kaže...

Uzimam danas, sutra ATI grafu, a imao sam Nvidiju i sad neda mi se rušit windowse pa me zanima jel mogu sa driver swepaerom pobrisati sve i samo bubniti ATI drivere?

 Imao prije nvidiu, deinstalirao drivere na običan način, ubacio AMD, instalirao drivere i nisam imao problema. 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
boxer kaže...
lobotomac90 kaže...

Uzimam danas, sutra ATI grafu, a imao sam Nvidiju i sad neda mi se rušit windowse pa me zanima jel mogu sa driver swepaerom pobrisati sve i samo bubniti ATI drivere?

 Imao prije nvidiu, deinstalirao drivere na običan način, ubacio AMD, instalirao drivere i nisam imao problema. 

 Da neshvacam tko to vise deinstalira programe radi ovoga (pogotovo win7 i novije) ?

play2much
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Zna li netko koja verzija OpenCL driver-a se nalazi u 15.5 driveru?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...
lobotomac90 kaže...

Uzimam danas, sutra ATI grafu, a imao sam Nvidiju i sad neda mi se rušit windowse pa me zanima jel mogu sa driver swepaerom pobrisati sve i samo bubniti ATI drivere?

 Napravi uninstal iz safe moda sa DDU i to ti je to.

 

Ne znam koliko su tačne informacije ali na redditu mnogi korisnici tvrde kako DDU čini više štete nego što pomaže (valjda može oštetit windows) te da je dovoljno jedne drivere na druge zalijepit. Također mnogi koji su prijavili black screen na wake up-u i slične probleme su koristili DDU.

13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

nisu nista rijesili sa novim driverima :( kad pokrenem neki video CCC se opet srusi, sve je pocelo od 15.4. ne kuzim taj AMD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima
Dali je itko probao Pcars ili Witchera sa novim driverima?Dojmovi nula bodova.......
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
MEGATAMA kaže...
Dali je itko probao Pcars ili Witchera sa novim driverima?Dojmovi nula bodova.......

 

Dobio sam 5 - 10 fps na witcheru u odnosu na 15.4, r9 290.

Under neon loneliness...Motorcycle emptiness...
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Crossfire neradi kako treba ako je netko uspio pokrenuti neka javi sta je tocno iskljucio iz postprocesa mislim za witcher 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
lazy_punk kaže...
MEGATAMA kaže...
Dali je itko probao Pcars ili Witchera sa novim driverima?Dojmovi nula bodova.......

 

Dobio sam 5 - 10 fps na witcheru u odnosu na 15.4, r9 290.

Kod mene Witcher radi jednako ili lošije, a Pcars oko 10 fps vise

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

 evo ja sam test uradio ali kad snimam bas padne fps 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Trebao bih neki performance driver koji se ne kreša pri puštanju flasha i s kojim se monitor može normalno probuditi nakon sleapa.

Nerviraju me više ovi novi AMD driveri, svi redom sve gori i gori.

Koju verziju da stavim? 13.12? 14.6?

Twitter: @191x7
Poruka je uređivana zadnji put sub 30.5.2015 14:08 (191x7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Imao sam isti problem, 14.12 (Omega) me dobro služe, i na trenutnoj i na prethodnoj kartici (7950 i 6950). Novije nisam isprobavao. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
191x7 kaže...

Trebao bih neki performance driver koji se ne kreša pri puštanju flasha

Isti problem sam imao, cak sam i windowse reinstalirao jer nista nije pomagalo. Promjenio browser (tj rip chrome) i sad mi sve radi kako treba na Operi.

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Jel vama sporo ide skidanje driver-a sa amd-ove stranice?, ne znam jesu li im serveri zagušeni zbog prevelike potražnje driver-a, ali malo je suludo da sam ove 15.5 beta drivere skidao 2 sata, brzina 40-50KB/sec, mada baš gledam stare driver-e koje sam skinuo, još u doba ATI-a, driveri su bili veliki 50-ak MB, sad imaju skoro 300MB, ako tako nastave, driveri će bit veliki kao video igre, više im se isplati share-at drivere preko torrenta...

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Kod mene ide punom brzinom, 1MB/s.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Manje od minute dizalo.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Hm, onda mene Mozilla Firefox muči, primjetio sam sporiji download sa amd stranice i gigabyte-ove, ostale rade ok, probat ću sa drugim browser-om...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
1BIT kaže...

Jel vama sporo ide skidanje driver-a sa amd-ove stranice?, ne znam jesu li im serveri zagušeni zbog prevelike potražnje driver-a, ali malo je suludo da sam ove 15.5 beta drivere skidao 2 sata, brzina 40-50KB/sec, mada baš gledam stare driver-e koje sam skinuo, još u doba ATI-a, driveri su bili veliki 50-ak MB, sad imaju skoro 300MB, ako tako nastave, driveri će bit veliki kao video igre, više im se isplati share-at drivere preko torrenta...

 Možda ti je susjed kojem kradeš wi-fi limitirao korištenje(just kidding

StariGad_HR @battlefield StariGAD#2592 @ Diablo 3
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
1BIT kaže...

Hm, onda mene Mozilla Firefox muči, primjetio sam sporiji download sa amd stranice i gigabyte-ove, ostale rade ok, probat ću sa drugim browser-om...

 kod mene je bio isti problem skidanja drivera sa stranice.cirka 2 sata+

liquid
14 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
zagy15061984 kaže...
1BIT kaže...

Hm, onda mene Mozilla Firefox muči, primjetio sam sporiji download sa amd stranice i gigabyte-ove, ostale rade ok, probat ću sa drugim browser-om...

 kod mene je bio isti problem skidanja drivera sa stranice.cirka 2 sata+

 Brate neznam odakle vi skidate ali kod mene skine za 3 min 

9 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima

Upravo skidam 15.5b i ide na 60KBps, a prošli put je skidao na 1.2-1.3MBps.
I koristim chrome, mogao bih probati Firefox

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2015 10:30 (VedranMik).
13 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Mora da je do vas nesto. Sad opet proba da vidim o cemu pricate i ide bez problema.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Zajeb kaže...

Mora da je do vas nesto. Sad opet proba da vidim o cemu pricate i ide bez problema.

 Nije do nas nista ;) imam 10mb download ,jucer skidao drivere 15.5 dobrih pol sata radi brzine od 50kb . Istovremeno sam testirao mrezu i islo je na 10mb te sam savio skidat torrent i na njemu je isto isto 10mb . Znaci nije do nas nego do navale ljudi ;) 

13 godina
offline
Re: AMD Catalyst - Topic o Driverima
Adict kaže...
Zajeb kaže...

Mora da je do vas nesto. Sad opet proba da vidim o cemu pricate i ide bez problema.

 Nije do nas nista ;) imam 10mb download ,jucer skidao drivere 15.5 dobrih pol sata radi brzine od 50kb . Istovremeno sam testirao mrezu i islo je na 10mb te sam savio skidat torrent i na njemu je isto isto 10mb . Znaci nije do nas nego do navale ljudi ;) 

 Ma zna i meni nekad skidat full brzinom a nekad 50kbs...očito nekad server zeza

14 godina
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Evo ako jos netko nije skinio nove beta drivere za win 8.1 Link

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst - Topic o Driverima

Beta driveri su usrali performanse u GTA V. Prije sam u travi imao 40-45FPS-a, sad imam 25-30..

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice