AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima izdvojena tema

poruka: 7.948
|
čitano: 1.614.706
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

ima ko da koristi hd 7850  sa zadnjim driverima, opčenito ovim novin, ima kakvih poboljšanja i dal sve radi kak se spada?

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Mislim da nas ima dosta, meni ta kartica radi ko urica od pocetka i uvik je imala boost ili status quo s novim driverima.

U pocetku mi je Crimson sucelje bilo cudno, ali puno je bolji od catalysta, vise opcija i vise smisla. Preporuka!

coffe,coffe,coffe.....
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Tko je kriv za ovo ponašanje? Najnoviji driveri su u pitanju(16.6.2), XFX-ova R7 260x (2 GB)

 

https://1drv.ms/v/s!Ap4XJ7XS0f4hnsJK7WIkmo1pxpGSbw

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Bench power driver fixa Negdje je frejm manje,negdje jednako a negdje i bolje... Grafa je u firestrikeu doslovno jednaka gtx 980... http://www.guru3d.com/news-story/radeon-rx-480-performance-benchmarks-with-16-7-1-driver.html

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Tko je kriv za ovo ponašanje? Najnoviji driveri su u pitanju(16.6.2), XFX-ova R7 260x (2 GB)

 

https://1drv.ms/v/s!Ap4XJ7XS0f4hnsJK7WIkmo1pxpGSbw

 Imaš i novije drivere 16.7.1

Ako ne pomogne, stavi starije drivere koji su ti radili, ali ne treba isključiti i  windows explorer koji zna praviti probleme.

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

koji su sad zadnji driveri izasli ? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

16.7.1

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

ok ali ima ih dva ti i hotfix koji da instaliram u cc mi nudi pod update obican tj beta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ja neću upgradeat pošto se sve odnosi samo na 480

Battlelog: D3lBoy-00
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

da taj hotfix a vidio sam da za fudji ovo tako da isto ostajem 

  • AMD Radeon™ Fury Series may experience corruption on desktop when system is idle for an extended period of time.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
D3lBoy kaže...

Ja neću upgradeat pošto se sve odnosi samo na 480

 Ne odnosi, ja sam upravo upgredao a ima Nano.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

koje si stavio hotfix ili obicne ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
4mal kaže...

koje si stavio hotfix ili obicne ?

 Hotfix valjda, skinuo sam ih i instalirao prije nekih sat i pol vremena

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Prince-Artas kaže...
4mal kaže...

koje si stavio hotfix ili obicne ?

 Hotfix valjda, skinuo sam ih i instalirao prije nekih sat i pol vremena

 Evo i ja sad updejtovo na hotfix još ništa nisam sa njim pokrenuo da isprobam kako fercera.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

meni je malo prije security 360 naso trojanca u dijelu di je vulcan wtf tokom instalacije?

a link je sa offcial AMD stranice!

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.7.2016 0:06 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Vjerojatno je false postive. Meni BitDefender nije radio probleme.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

radi njega morao sam sad nakon gro upgradea crimsnona unistal is save mode-a preko DDU-a napravit 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Windows 10 Pro x64, zadnji driveri(R7 260x XFX-ova 2 GB Core Edition) x64. Jel mi netko može pojasniti ovaj fenomen?

Klik

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Windows 10 Pro x64, zadnji driveri(R7 260x XFX-ova 2 GB Core Edition) x64. Jel mi netko može pojasniti ovaj fenomen?

Klik

Illuminati 

Jel preko alt-tab shiftas prozore ili win-tab

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Alt+TAB, tako odkako znam za sebe. Ne kužim, što na Desetci moram Win + TAB, ili ?

9 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Dex.pwn kaže...

Alt+TAB, tako odkako znam za sebe. Ne kužim, što na Desetci moram Win + TAB, ili ?

 Taj problem se i meni događa na win10 a imam nvidiu, igra je stara, a nekad se i normalno može prebacit bez tog black screena ovisi kakve si sreće. Problem je kompatibilnost s novim windowsima očito. Ja čak nemogu ni alt-tab nazad u igru nego moram ctrl-alt-delete da dođem do task managera, a nekad ni to.

EDIT: Najbolje sa alt+enter stavit igru na pol ekrana ako se već mora doć do desktopa.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.7.2016 15:40 (Alen_NA).
12 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ja sam prije imao problem da kad upalim komp, monitor dobije signal, ali je crn ekran. Dal možda nije do adaptera?

11 godina
neaktivan
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Odkako sam kupio novi tv (Sony KD-49X8309C) i spojio ga na kompjuter često mi se događa (prvo na windowsima7 a poslje i na desetci) da mi se pojavi zvuk otkrivanja novog hardwera što često, ali ne uvijek, bude popraćeno sa zacrnjivanjem monitora na par sekundi. Ima li itko ideju kako to riješiti, a da nije "izvuci HDMI kabel kad ne koristiš tv" 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Pozz.
R7 265 je na popravku. Postoji mogucnost da, ako budem dobivao novu, da nadoplatim i uzmem gtx 950. Vec mi je receno da cu morati obrisati te drajvere i instalirat gtxove, ali to znaci da moram instalirati grafu, upalit komp i onda obrisat i pocet skidat- je li to moguce? Isto tako, ima tu na forumu neki vodic za brisanje drajvera?
Hvala.
Loyalty to country ALWAYS. Loyalty to government, when it deserves it. http://battlelog.battlefield.com/bf4/soldier/Llamaboy_Cro/stats/1228616394/pc/
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
LLAMABOY kaže...
Pozz.
R7 265 je na popravku. Postoji mogucnost da, ako budem dobivao novu, da nadoplatim i uzmem gtx 950. Vec mi je receno da cu morati obrisati te drajvere i instalirat gtxove, ali to znaci da moram instalirati grafu, upalit komp i onda obrisat i pocet skidat- je li to moguce? Isto tako, ima tu na forumu neki vodic za brisanje drajvera?
Hvala.

 S ovim programom brišes stare drivere, to radiš iz safe moda. Znači stavi novu grafu, bootaj u safe mode, izbriši stare drivere, bootaj normalno u Windowse i instaliraj nove drivere.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
10 godina
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Ima li netko problema s novim 16.7 driverima? Konkretno, vlasnici HD7870 i 270 kartica? Problem se manifestira tako da tijekom ili nakon instalacije komp odlazi u black screen, i nije ga se moguće riješiti. Grafička radi samo bez drivera. Kad se driveri uspiju instalirati (morao sam resetirati CMOS), mogu instalirati stariju verziju drivera (16.3), ali u device manageru i dalje imam Error 31 koji kaže: This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima
Domdom32 kaže...

Ima li netko problema s novim 16.7 driverima? Konkretno, vlasnici HD7870 i 270 kartica? Problem se manifestira tako da tijekom ili nakon instalacije komp odlazi u black screen, i nije ga se moguće riješiti. Grafička radi samo bez drivera. Kad se driveri uspiju instalirati (morao sam resetirati CMOS), mogu instalirati stariju verziju drivera (16.3), ali u device manageru i dalje imam Error 31 koji kaže: This device is not working properly because Windows cannot load the drivers required for this device.

koji windows je u pitanju i sto nisi stavio win10 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Windows 10 x64. Mislim da nije do Windowsa jer vidim da ljudi javljaju da im se isto događa i na osmici i na sedmici. Očigledno je neko sranje s posljednjim driverima, samo što nitko ne zna što, a ovi iz AMD-a šute.

16 godina
protjeran
offline
AMD Catalyst / Crimson - Topic o Driverima

Navedeni problem (doduše ne sa zadnjim 16.7 driverima već nekima prije ali su svejedno bili Crimison) sam doživio na laptopu gdje imam prastaru HD8500M, vratio se na zadnje Catalyste i sve radi ok.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice