Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj zaključana tema

poruka: 391
|
čitano: 93.935
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Ljudi meni je vrijeme da se ponovo vratim na GTXicu poslje losi iskustava s ATIom. Imao sam dvije HD6970 u Crossfire spojene, sa stecom sam ih prodao inace bi osijedio da sam morao s njima jos nijesec igrati. Da se razumijemo, grafe su mocne ali dok u eyefinityu dignete sve setingse na max i ukljucite directX 11 i uz to dignete rezoluciu na 6048x1080 grafe kuhaju. iskreno vam centralno u kuci i netreba pri igranju Lost Planet 2. I sto je onda najbolje nakon dvadeset minuta igranja lost planeta 2 sve zasteka izbaci plavu sliku s nekim brojkama i tad moras restartati cijeli komp. a u tih 20 min igra radi bez imalo trzanja ili bilo cega na max setingsima i tom tripple monitor rezoluciom. Ista stvar i kod drugi igara dok ih jako opreretis. Dok malo bolje pogledam te grafe pa one su u crossfire modu jedna uz drugu priljubljene, tako da se prva grafa (gornja) nema od kud ni hladiti. SVAKA CAST ONOM DESAJNERU koji je projektirao hd6970 grafe kod sapphirea, lik si stvarno nije vjerovao da ima ljudi da budu dvije ili vise kupili i u crossfireu spojili i eyefinity igrali. (LIK IZ SAPPHIRE KUC KUC, IMA NAS KOJI I DVIJE I VISE ZELIMO SPOJITI TAKO DA DRUGI PUT PREDVIDIS HLADENJE I DOK SPOJI SE CROSSFIRE A NE DA DRUGA GRAFA POKLOPI VENTILATOR PRVE I PRVA ZAKAZE NAKON 20min. Toliko o mojim bivsim grafama.

 

Sad me zanima gdje i dali se vec u zagrebu moze kupiti GTX 590, to mi je zadnja nada. Do sad sam s GTXicama uvijek bio prezadovoljan i neznam koji me vrag nagovori da kupim ATI.

Vidio sam da je dostupna u LINKSu ali po cijeni od 6400kn, ali posto znam da je links jedan od skuplji ducana dali inma netko i bolje ponude. Hvala svima na odgovorima!

 

Molim vas nemojte mi ponovo predlagati ATI. (tipa 6990). sumnjam da se i ona ne pregrijava iako to nitko nije govorio ni za 6970 aq to sam sam iz iskustva vidio. ATI mi jednostavno nije stabilan u crossfireu bar ove 6970 grafe. ZNAM POSTOJI MOGUCNOST RAZMAKETI JEDAN UTOR ali tu se sad postavlja pitanje zasto to moras razmaknuti. ako ja kupim cetiri komada 6970 gdje da ih onda razmaknem postovani ATIu. Ako nesto predvide za crossfireX ili sli i ja to masno platim tu necu kompromis razmicanja utora. Tad hocu grafu koja radi kao jedna mrcina i u crossfireu a ne da mi se pregrijava pa me izbaciva u nekim igrama zbog pregrijavanja. Da, moram jos dodati da 6970 nasamo radi odlicno negrije se previse kao dok joj druga poklopi fenn. cak je Crysis 2 igriv i sa jednom 6970 s Hardcore postavkama i rezoluciom 6048x1080 u eyefinityu. u tom slucaju svaka cast za jednu. ali posto je meni trebala jos jaca grafa odlucio sam se za dvije 6970 i kao sto sam vidio bio je promasaj. ali sad je sve ponovo u zelenom, prodane su tako da sad dolazi samo GTXica u obzir i to 590

DJ
Moj PC  
11 32 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
And Justice For All.... FUCK YEAH!!!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
djdamir81 kaže...

Ljudi meni je vrijeme da se ponovo vratim na GTXicu poslje losi iskustava s ATIom. Imao sam dvije HD6970 u Crossfire spojene, sa stecom sam ih prodao inace bi osijedio da sam morao s njima jos nijesec igrati. Da se razumijemo, grafe su mocne ali dok u eyefinityu dignete sve setingse na max i ukljucite directX 11 i uz to dignete rezoluciu na 6048x1080 grafe kuhaju. iskreno vam centralno u kuci i netreba pri igranju Lost Planet 2. I sto je onda najbolje nakon dvadeset minuta igranja lost planeta 2 sve zasteka izbaci plavu sliku s nekim brojkama i tad moras restartati cijeli komp. a u tih 20 min igra radi bez imalo trzanja ili bilo cega na max setingsima i tom tripple monitor rezoluciom. Ista stvar i kod drugi igara dok ih jako opreretis. Dok malo bolje pogledam te grafe pa one su u crossfire modu jedna uz drugu priljubljene, tako da se prva grafa (gornja) nema od kud ni hladiti. SVAKA CAST ONOM DESAJNERU koji je projektirao hd6970 grafe kod sapphirea, lik si stvarno nije vjerovao da ima ljudi da budu dvije ili vise kupili i u crossfireu spojili i eyefinity igrali. (LIK IZ SAPPHIRE KUC KUC, IMA NAS KOJI I DVIJE I VISE ZELIMO SPOJITI TAKO DA DRUGI PUT PREDVIDIS HLADENJE I DOK SPOJI SE CROSSFIRE A NE DA DRUGA GRAFA POKLOPI VENTILATOR PRVE I PRVA ZAKAZE NAKON 20min. Toliko o mojim bivsim grafama.

 

 Pa ima i maticni na koje je razlika izmedju utora za grafe veca.Vidis kako ti stoji mostic,ovako "zdrobljen",a na nekim maticnama je on rasiren skroz.Na tim maticnama ti je nabolje drzat SLI ili CF,a ne ovako skupljene i vjerujem da bi rijetko koje hladjenje ohladilo graficke koje su ovako stisnute.

- {CRO}IvanoiLe http://bfbc2.statsverse.com/stats/pc/%7BCRO%7D%20IvanoiLe/
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2011 20:21 (ivanoile).
16 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

za CF se uzima "bolja" ploča s većim razmakom utora i cooleri na 6970 kao što je MSI Twin Frozr III lighting i slični a ne turbinski s pločom koja ima razmak utora da se gornja kartica zalijepi za donju.

 

to je tako kad čovjek ima para pa kupuje napamet matičnu i grafičke.

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
Moj PC  
33 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
Haf932 kaže...

 Gledao sam u nabavi, nisu raspolozive osim Linksa

DJ
16 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

da,steta sto te to snaslo,osobno nemam takva iskustva sa ati grafama a samo njih koristim,nadam se da ces naci sto trazis da mozes ber frke igrat ko car jer vidim po slikama da si slozio vrhunske stvari.

darkness is my friend
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
Bugofil kaže...

za CF se uzima "bolja" ploča s većim razmakom utora i cooleri na 6970 kaoto je MSI Twin Frozr III lighting i slični a ne turbinski s pločom koja ima razmak utora da se gornja kartica zalijepi za donju.

 

to je tako kad čovjek ima para pa kupuje napamet matičnu i grafičke.

 ma u pravu si ti, samo plocu sam imao a grafe sam dokupio tako da nisam to jos nista nijenjao. a znam da bi trebao maticnu promijeniti ni meni bas nije nesto. ali za sad bude drzala gtx 590 a vidio sam i u preporukama nvidie tu moju maticnu  EX58-Extreme tako da mislim da nece biti problem s maticnom. A sto jest jest utori su blizu.

 

Ja priznam da se kad zeznem u odabiru ali nema to nista sad s ovim jer je maticna vec bila u kompu a bas i nije potrebno da je vec mijenjam ipak je i sad dosta dobra iako se meni osobno vise ne svida.

DJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
ljubo2mad kaže...

da,steta sto te to snaslo,osobno nemam takva iskustva sa ati grafama a samo njih koristim,nadam se da ces naci sto trazis da mozes ber frke igrat ko car jer vidim po slikama da si slozio vrhunske stvari

ma samo dok se kupi gtxica onda cu biti ko na konju. manje se griju a maticna mi stvarno ima utore koji su jako blizu jedan drugoga. po meni jedna dobra grafa kao sto je 6970, njoj to nebi smijelo smetati ali boze moj

DJ
16 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

pa ima kupaca !

možeš ti svoju opremu dobro prodat.

 

prodaj ploču, memoriju i procesor i uleti i u i7 2600k, memoriju na 2000 mhz 2x 4GB i neku kvalitetnu gigabyte ili asus ploču.

 

kad već kupuješ GTX 590 nek imaš i ostalo novo i the best. {#}

Sinu sam dao ime ŠOKRE ! Sad mu je u školi nadimak KREŠO.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
Bugofil kaže...

pa ima kupaca !

možeš ti svoju opremu dobro prodat.

 

prodaj ploču, memoriju i procesor i uleti i u i7 2600k, memoriju na 2000 mhz 2x 4GB i neku kvalitetnu gigabyte ili asus ploču.

 

kad već kupuješ GTX 590 nek imaš i ostalo novo i the best

Ma znam da ima kupaca ali nevidim sad neku potrebu sve nanovo prodavati i kupovati kad i ovo moje bude super sljakalo s tom gtxicom a i nisu sad toliko katastrofalne ove koponente koje imam

DJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
@djdamir81 kaže...

Ja priznam da se kad zeznem u odabiru ali nema to nista sad s ovim jer je maticna vec bila u kompu a bas i nije potrebno da je vec mijenjam ipak je i sad dosta dobra iako se meni osobno vise ne svida.

 

 

Znači ti si rađe kupio pa prodao dvije 6970 nego odma prodao samo matičnu pa da si na miru?

Kruger
13 godina
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Oprosti ako te moj komentar uvrijedi, nije mi to cilj.. ali ja mislim da ni ti sam neznas sto zelis..

 

a i ako imas toliko para i ako si mislio sklopit nesto vrhunsko, ja osobno bi provjerio sve dal se slaze.. mislio bi na svaku sitnicu prije nego dam tolike pare.. al ti si se ocito zaletio potrosit para i para, i sad dok ti to ne odgovara (ne svida ti se ili ti je dosadilo) ides potrosit jos..

 

boze moj, i ja bi da imam da se razumimo.. ali bar bi prvo razmislio sto zelim pa onda osa trosit pare.. a prvo bi barem stavio aftermarket cooler na grafe ako bi isao na crossfire koliko god one imale dobro hladenje i blizu ili daleko utore.. to su grafe koje se u crossfire-u griju i za to je valjda i izmisljen aftermarket cooler?!

MetalHead
14 godina
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Ili Evga 2x 580 sa vodenim hlađenjem http://eu.evga.com/products/prodlist.asp?family=GeForce+500+Series+Family. Em su tanke em su nabrijane em če ti dati puno bolje rezultate od jedne 6990 ili 590. Ok trebaš još i pumpu da hladi njih dvije . Bio je test u bagu prije 3 mjeseca mislim, najači PC za sklopiti i mislim da su kartice bile dobavljive preko nekog našeg dobavljača.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Ja bi na njegovom mjestu kupio CF mostic sa vecom duzinom (4 slota) moja je maticna ista i vec sam imao CF na njoj, samo donju grafu puknes u narandasti utor i to je to, sve radi 20c hladnije, isto bi bilo i sa nVidijom, a GTX590 je apsulutno neisplativa grafa, em crkavaju ko divlje, skupe su kao Bogovi, i najavljuje se da ce ih jos downclockati.

 

Kazem, neka ti netko proda mostic od 4 slota i uzivaj. Najjeftinija a prema prvim dojmovima o GTX590 i bolja kombinacija.

Moj PC  
2 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

1. kaj vi znate otkad covjek ima komp? intel core i7 je izasel u studenom 2008., dakle moze imati i do 1,5-2 godine star komp ako uzememo hrvatske prilike u obzir

2. gotovo sve high end ploce sa podrskom za 3xsli/cfx imaju po 3xPCI-E 2.0 utora, i to sa rasporedom prva dva slota x16 zadnji x4 (x8 u najboljem slucaju) i manje vise ne dopustaju da stavis kombinaciju 1. i 3. slota (cast iznimkama)

3. svakome bi bilo super da ima SB, i meni, al ja bi radije ostavio manje vise kak imam i kupio polovni i7 980x, ipak je on jaci od bilo kojeg sandyja

4. nije za svakog aftermarket hladnjak, pogotovo zato jer vecina nas ne umije to zamjeniti a da se ne skuzi na servisu da je skidan prethodnji, a i nije svatko iskusan u tome

 

ontopic: nazalost sada samo Links, al neobjasnjivo je da je skuplja nvidia toliko od radeona, kad su obje najavljene ra 700$ retail!!!! pichka im M!! ponekad mi taj links na Q ide a sve sam kupil kod njih, osim coolera i 2. grafe

Moj PC  
2 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
Crotiger kaže...

Ili Evga 2x 580 sa vodenim hlađenjem http://eu.evga.com/products/prodlist.asp?family=GeForce+500+Series+Family. Em su tanke em su nabrijane em če ti dati puno bolje rezultate od jedne 6990 ili 590. Ok trebaš još i pumpu da hladi njih dvije . Bio je test u bagu prije 3 mjeseca mislim, najači PC za sklopiti i mislim da su kartice bile dobavljive preko nekog našeg dobavljača.

kifla dobavljive, al ako je bilo tko voljan potegnuti preko grane, dinokomp sve zivo nabavlja kaj se zmislis

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
Skidy kaže...

Oprosti ako te moj komentar uvrijedi, nije mi to cilj.. ali ja mislim da ni ti sam neznas sto zelis..

 

a i ako imas toliko para i ako si mislio sklopit nesto vrhunsko, ja osobno bi provjerio sve dal se slaze.. mislio bi na svaku sitnicu prije nego dam tolike pare.. al ti si se ocito zaletio potrosit para i para, i sad dok ti to ne odgovara (ne svida ti se ili ti je dosadilo) ides potrosit jos..

 

boze moj, i ja bi da imam da se razumimo.. ali bar bi prvo razmislio sto zelim pa onda osa trosit pare.. a prvo bi barem stavio aftermarket cooler na grafe ako bi isao na crossfire koliko god one imale dobro hladenje i blizu ili daleko utore.. to su grafe koje se u crossfire-u griju i za to je valjda i izmisljen aftermarket cooler?!

 Znam, naravno da se ne ljutim. svak ima pravo na svoje misljenje. ja sam ove ostale komponente vec imao jedno godinu prije nego sto sam sad nedavno prije jedno mijesec i pol dokupio tri monitora i dvije grafe i to sve spojio u eyefinity. znam da postoje irazna hladenja i 6970 bi sigurno dobro radile i s boljim hladenjem a cak i da se jedan utor razmaknu. to je sve u redu. ali svakako ja sam za gtx, jednostavno imam bolj iskustva s gtxicama. A znam da se tu moze jos puno tog promjenuti sto se moji komponenti tice, imao bi i ja primjedbe kod drugi ljudi i njiovi komponenti ali boze moj svak si kupi ono sto si moze priustiti. nebudem ni ja sad odma u ducan trcao jer je izasla novija maticna od moje. jednostavno mi se vise svida gtxica i prodao sam ove svoje ati tako da

DJ
14 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Nemas ti pojma,HD 6970tke ti se pregrijavaju zato sto si ih stavio jednu kraj druge...trebao si uzeti rampage 3 ectreme plocu i staviti jednu grafu na skroz gornji slot a jednu na skroz donji pa ti onad ne bi kuhale. A ti sad ko debil prodao 2x HD 6970 koje su extra kombinacija i odlicno skaliraju u CFu !

 

Moj PC  
2 10 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
xyan kaže...

1. kaj vi znate otkad covjek ima komp? intel core i7 je izasel u studenom 2008., dakle moze imati i do 1,5-2 godine star komp ako uzememo hrvatske prilike u obzir

2. gotovo sve high end ploce sa podrskom za 3xsli/cfx imaju po 3xPCI-E 2.0 utora, i to sa rasporedom prva dva slota x16 zadnji x4 (x8 u najboljem slucaju) i manje vise ne dopustaju da stavis kombinaciju 1. i 3. slota (cast iznimkama)

3. svakome bi bilo super da ima SB, i meni, al ja bi radije ostavio manje vise kak imam i kupio polovni i7 980x, ipak je on jaci od bilo kojeg sandyja

4. nije za svakog aftermarket hladnjak, pogotovo zato jer vecina nas ne umije to zamjeniti a da se ne skuzi na servisu da je skidan prethodnji, a i nije svatko iskusan u tome

 

ontopic: nazalost sada samo Links, al neobjasnjivo je da je skuplja nvidia toliko od radeona, kad su obje najavljene ra 700$ retail!!!! pichka im M!! ponekad mi taj links na Q ide a sve sam kupil kod njih, osim coolera i 2. grafe

 hahaha slazem se s tobom!

DJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
SpyGi kaže...

Nemas ti pojma,HD 6970tke ti se pregrijavaju zato sto si ih stavio jednu kraj druge...trebao si uzeti rampage 3 ectreme plocu i staviti jednu grafu na skroz gornji slot a jednu na skroz donji pa ti onad ne bi kuhale. A ti sad ko debil prodao 2x HD 6970 koje su extra kombinacija i odlicno skaliraju u CFu !

 

{#}odi spavat, jer su crtici prošli{#}

 

autoru: ako ce cijena ostati tak visoka, predlazem ti za manje para gtx570 SLI, ili 2xGainward Golden sample ili MSI Twin Frozr II (ova druga u MagazinRS-u cca 2500 komad)

 

inace ja imam 2x480tke, oko 80c je u igrama maksimalno (crysis 1), a isto su u 1. i 2. slotu (gornja grafa je u prosjeku 5c toplija od donje, al u full loadu im je temperatura 1-2c razlike)

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2011 21:49 (xyan).
15 godina
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Jebote, pa ja imam debelo najslabiji komp... Očito u Hrvatskoj nije tako loše kako se piše. :-))

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.3.2011 21:47 (Tvrdipanj).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
SpyGi kaže...

Nemas ti pojma,HD 6970tke ti se pregrijavaju zato sto si ih stavio jednu kraj druge...trebao si uzeti rampage 3 ectreme plocu i staviti jednu grafu na skroz gornji slot a jednu na skroz donji pa ti onad ne bi kuhale. A ti sad ko debil prodao 2x HD 6970 koje su extra kombinacija i odlicno skaliraju u CFu !

 

 WOW super da si i ti to primjetio da se moze utor preskociti. dobro jutro. A na ki ku*ac bi tri ili cetiri ubacio ako ces toliko utora preskakati. a ja poznam dosta ljudi koji i cetiri hoce imati u compu.

i jos nesto pa kupi i ti sebi rampage 3 ectreme nebi ti smetalo kao ni meni

DJ
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
Tvrdipanj kaže...

Jebote, pa ja imam debelo najslabiji komp... Očito u Hrvatskoj nije tako loše kako se piše. :-))

 

 

pa kaj bi htio, kad dodje vrijeme zamjeni 4870 sa nekom jačom i to je to

13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
xyan kaže...
SpyGi kaže...

Nemas ti pojma,HD 6970tke ti se pregrijavaju zato sto si ih stavio jednu kraj druge...trebao si uzeti rampage 3 ectreme plocu i staviti jednu grafu na skroz gornji slot a jednu na skroz donji pa ti onad ne bi kuhale. A ti sad ko debil prodao 2x HD 6970 koje su extra kombinacija i odlicno skaliraju u CFu !

 

{#}odi spavat, jer su crtici prošli{#}

 

autoru: ako ce cijena ostati tak visoka, predlazem ti za manje para gtx570 SLI, ili 2xGainward Golden sample ili MSI Twin Frozr II (ova druga u MagazinRS-u cca 2500 komad)

 

inace ja imam 2x480tke, oko 80c je u igrama maksimalno (crysis 1), a isto su u 1. i 2. slotu (gornja grafa je u prosjeku 5c toplija od donje, al u full loadu im je temperatura 1-2c razlike)

 To je istina, znam da se iz iskustva nvidia negrije kao ati. al stas kad imas hrpu ati fanova koji sad meni predlazu kupi novu maticnu kupi nove rame kupi cijeli novi komp a ni oni ne igraju na boljem meni netreba novi komp vec nova grafa one vise nemam i to sam vas molio da mi kazete dali je gdje i po kojim cijenama izasla 590gtx.

DJ
14 godina
neaktivan
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Nista cudno da kuhaju, takve grafe se stavlja u cross bez razmaka izmedu utora.

 

6970 jos se i tak grije na 85-90c a mogu samo zamisliti kako je kada nemre disat.

 

GTX590 je fail od kartice i kao takva i ti se ovdje nece preporucati. Navodno ih je vec na desetke riknulo na default taktovima i na svim stranim forumima imaš diskusije oko toga. S novim driverima su se posrali sami sebi u usta i GPU se u zahtjvnijim igrama downclocka na 550MHz. Naveliko bruje o nekakvih fixevima putem BIOS-a i drivera no nikakav software nemoze ispraviti lose dizajniran pcb

 

Ako hoces nvidiu idi na GTX570 SLI no promijeni plocu ako ne zelis kuhanje.

Moj PC  
7 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

u suštini nećeš nešto bitno postići...ili će ti se opet kartičine grijati u SLI-ju,a ako ih razmakneš,imat ćeš isto ono što bi imao i sa ATI karticama...{#}

ako već dugoročno planiraš,kako sirekao 3 ili 4,opet ćeš morati nabaviti matičnu ploču tako da....hmmmm...radi što hoćeš...{#}

14 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Pitaj kolegu Vexx-a što su problemi u SLi-u, misliš da je to samo kod AMD-a ? Ti imaš viška novaca i žuljaju te ...a nisi znaoi uzet 30+ incha monitor i GTX580 i igrat bezbrižno.

http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1663451
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
linuxjuzer kaže...

u suštini nećeš nešto bitno postići...ili će ti se opet kartičine grijati u SLI-ju,a ako ih razmakneš,imat ćeš isto ono što bi imao i sa ATI karticama...{#}

ako već dugoročno planiraš,kako sirekao 3 ili 4,opet ćeš morati nabaviti matičnu ploču tako da....hmmmm...radi što hoćeš...{#}

 U biti na mijestu je to sto ti kazes, ali sad vise nemam 6970 tako da sad razmisljam o potpuno drugom smijeru. znam da nebi bilo lose ubaciti bolju plocu od ove gigabyte ex58-extreme alio to mi se sad cini malo pre kasno ta investicija kad gledam koliko je vec star i7 procesor. a mislim da nece jos dugo potrajati pa ce izaci i novi intelov procesor a ja kupujem dva puta plocu za moj isti procesor i7. a gledao sam da je provjereno sa strane nvidie da 590 radi na mojoj ploci cak i u quad sli

DJ
14 godina
protjeran
offline
Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj

Svrbe tebe pare jarane,da si ti ikakav gamer zadovoljila bi tebe obicna GTX460...ti se samo volis k*rcit da imas najjaci komp i svrbe te pare.

Moj PC  
0 22 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Gdje kupiti GeForce 590 GTX u Hrvatskoj
imba kaže...

Pitaj kolegu Vexx-a što su problemi u SLi-u, misliš da je to samo kod AMD-a ? Ti imaš viška novaca i žuljaju te ...a nisi znaoi uzet 30+ incha monitor i GTX580 i igrat bezbrižno.

 ma znao sam uzeti i 30 inchni monitor ali ovo me vise zanimalo na tri monitora. a i stojim iza toga uzivo igrati ispred tri monitora u eyefinityu ili surroundu je nesto posebno. jednostavno nije kao na jednom osjecena slika. a to svakako da je skupo igrati na tri monitora jer ti treba puno vise grafike a kao sto svi znamo grafe su skupe. a optimalno bi bilo bar tri 6970 imati ili dvije 580 da to sve sljaka bez trzanja s tri puta full hd rez. i max setingsima. a nemoj mi sad pricati da se setingsi daju i spustiti jer ko oce igrati na tri monitora sigurno mu i graficka kvaliteta znaci nesto

DJ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice