GIGABYTE GTX 1060 ventilator i heaven problem?

poruka: 4
|
čitano: 3.448
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
GIGABYTE GTX 1060 ventilator i heaven problem?

Pozdrav, danas sam isao napraviti mali test sa heaven benchmarkom. Kartica se normalno popela do 60 stupnjeva i ventilatori se poceli jako vrtiti. U tom trenu je jedan poceo rozdati. Izvadio sam ga i skuzio da je na vjecna lovista otisao . Opet pokrenuo benchmark nakon sto sam taj jedan vent izvadio i sve super opet do 60 stunjeva i vent se ukljuci ovaj koji je preostao i ok sve. Izadem iz benchmarka no vent se ne gasi iako je kartica na 30 stupnjeva i u idleu i ne gasi se sve dok ga ne ugasim. Što da radim? Hvala. Nešto tipa ovo http://www.tomshardware.co.uk/answers/id-3225905/msi-gtx-1060-gaming-6gb-fan-problem.html Rad ovoga će mi biti najgori i naživčaniji blagdan ikada.

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.12.2017 18:27 (Gamer21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
GIGABYTE GTX 1060 ventilator i heaven problem?

Pa pravac servis kaj drugo.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
GIGABYTE GTX 1060 ventilator i heaven problem?

Bez garancije je. Sad gledam yt i druge zahvaća isti problem nevezano za proizvođača, može li mi netko potvrditi tko posjeduje istu da mu se isti problem događa?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: GIGABYTE GTX 1060 ventilator i heaven problem?
Gamer21 kaže...

Bez garancije je. Sad gledam yt i druge zahvaća isti problem nevezano za proizvođača, može li mi netko potvrditi tko posjeduje istu da mu se isti problem događa?

 Ako si izvadio jedan vent onda ti je i bolje da se taj preostali stalno vrti.Namjesti u Msi AB custom fan krivulju.Posto nemas garanciju onda ces morati uzeti neki aftermarket cooler npr .ovo https://www.arctic.ac/eu_en/accelero-twin-turbo-iii.html

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice