Gigabyte gtx1080XtremeGaming Premium overclocking?

poruka: 5
|
čitano: 1.572
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Gigabyte gtx1080XtremeGaming Premium overclocking?

Imam karticu Gigabyte Gtx 1080 xtreme Gaming Premium Pac i zanima me isplati li se overclockirat, i ako da, preko kojeg bi programa to bilo najbolje napravit i otprilike za koliko bi se mogao takt overclockiranjem povisiti? Nisam prije overklokirao pa bi zamolio malu pomoc u tome  🤓 Hvala unaprijed!

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte gtx1080XtremeGaming Premium overclock
cro530 kaže...

Imam karticu Gigabyte Gtx 1080 xtreme Gaming Premium Pac i zanima me isplati li se overclockirat, i ako da, preko kojeg bi programa to bilo najbolje napravit i otprilike za koliko bi se mogao takt overclockiranjem povisiti? Nisam prije overklokirao pa bi zamolio malu pomoc u tome  🤓 Hvala unaprijed!

 Msi afterburner ce rjesiti sve tvoje probleme

Jesi to jucer/danas uzeo sa njuske?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte gtx1080XtremeGaming Premium overclock

Imam karticu već dugo, uzeo je čim izašla, ali mi je žao što nisam pričekao TI verziju. Kako je rezolucija na kojoj igram 2560x1440 ne mogu sve igrat na najvišim postavkama što mi je "problem" jer mi kartica nije dosla jeftino 😧. Sada bi je pokušao overklokirat da bar malo uspijem povisit stavke u igrama ako mogu. A nadam se da ce mi i kupnja novog procesora pomoć, ali to je sad druga priča...🤓

 

Hvala puno na brzom odgovoru! 😎

14 godina
protjeran
offline
Re: Gigabyte gtx1080XtremeGaming Premium overclock
cro530 kaže...

Imam karticu već dugo, uzeo je čim izašla, ali mi je žao što nisam pričekao TI verziju. Kako je rezolucija na kojoj igram 2560x1440 ne mogu sve igrat na najvišim postavkama što mi je "problem" jer mi kartica nije dosla jeftino 😧. Sada bi je pokušao overklokirat da bar malo uspijem povisit stavke u igrama ako mogu. A nadam se da ce mi i kupnja novog procesora pomoć, ali to je sad druga priča...🤓

 

Hvala puno na brzom odgovoru! 😎

Koje to igre? A koji procesor imas?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Gigabyte gtx1080XtremeGaming Premium overclock

Witcher 3, Fallout 4, Company of Heroes 2 (moze do coha bit i loša optimizacija), Rainbow Six Siege... ne mogu se sjetit dalje, ali ih ima još. Trenutno imam i7-6700, a mislio sam unaprijedit na i7-8700k.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice