GTX 1070 auto fan problem

poruka: 5
|
čitano: 2.526
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
GTX 1070 auto fan problem

Imam GTX 1070 karticu oko godinu dana i zadnje vrime mi se na neke zahtjevnije igre komp poceo gasiti. Primjetio sam da se graf. kartica prigrijava  i da se ventilator ne pali u vecim brzinama. Skinio sam Palit Thunder Master program i kad stavim ventilator na AUTO komp. se ugasi a kad ga stavim na 50% ili vise sve radi u redu. Normalno bi bilo ako je na AUTO da sam pojacava kod zahtjevnijih igara ali on to ne radi. Sta da radim?

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: GTX 1070 auto fan problem

probaj sloziti custom krivulju u MSI AB, da ti vrti 100% iznad 60°C, ako se to ruši onda istražuj dalje, odnesi grafu kod nekog pa testiraj

13 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 1070 auto fan problem
lav1000 kaže...

probaj sloziti custom krivulju u MSI AB, da ti vrti 100% iznad 60°C, ako se to ruši onda istražuj dalje, odnesi grafu kod nekog pa testiraj

 Napravio sam krivulju i sad je dobro ali preko ovog programa Thunder Master. Neznam sta je MSI AB ? Slabo se razumin u komp.  Sta mislis da odnesem u servis jer je pod garancijom ili ostavim ovako kad radi?

7 godina
protjeran
offline
Re: GTX 1070 auto fan problem

MSI afterburner ti je isto sto i taj thunder master, samo afterburner vjerovatno najpopularniji od te vrste softwarea

Ja bi jos pustio da to radi, da je fan controller na gpu riknuo, tesko da bi uopce ikako vrtio i regulirao ventove

Ako se rusenje ponovi prije servisa bi je svakako testirao kod nekog frenda/kolege u drugom kompu

13 godina
neaktivan
offline
GTX 1070 auto fan problem

Nije mi jasno kako je prije funkcioniralo bez ovih programa. 

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice