GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.352.994
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Bas mi je super kak svi imate neke probleme sa driverima a ja nikad ali nikad problema nisam imal bez obzira bila nvidia ati ili amd.
Previse petljate i updejtate svaki drek kaj izbace. Ako radi ne diraj.
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
NEW_MAN kaže...
Previse petljate i updejtate svaki drek kaj izbace. Ako radi ne diraj.

 Ali, što kad ne radi?

prodajem jednu od mašina
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...
NEW_MAN kaže...
Previse petljate i updejtate svaki drek kaj izbace. Ako radi ne diraj.

 Ali, što kad ne radi?

 Onda nemas srece lol

7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
nema veze to s srećom,jednostavno ne trude se testirat drivere i to je neprofesionalno.
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
NEW_MAN kaže...
Tonči kaže...
NEW_MAN kaže...
Previse petljate i updejtate svaki drek kaj izbace. Ako radi ne diraj.

 Ali, što kad ne radi?

 Onda nemas srece lol

 LOL 

dabar_solta_V2 kaže...
nema veze to s srećom,jednostavno ne trude se testirat drivere i to je neprofesionalno.

 Trude, al' ne s dovoljno resursa pa ne stignu. :)

prodajem jednu od mašina
16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Da se i ja ubacim u klub BSODA ali na 1060 3GB seriji... ovaj 10XX seriju. Uglavnom izbacuje mi BSOD tu i tamo, problem je nekakav bla bla kod i na kraju pise pascal_3d (nisam doma pa pucam iz glave). Zadnji driveri (ovi od prije 3 dana). A kaj bus, fuckaj ga sad. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
10 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Zato treba citati changelog. Ne znam zašto updateate drivere cim izađu, vecina drivera je cisto za određene igre, npr. game ready driveri, ali ako ne igrate tu igru cemu update ? Ako ima nekih pomaka opcenito onda updateam

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
dabar_solta_V2 kaže...

 To je patch izdan ovog tjedna, ne može nikako stvarati probleme prošlog tjedna.  Ali da, još jedan razlog za ubijanje update servisa u Windowsima. U mene je odavno "Disabled". 

prodajem jednu od mašina
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ukay1000 kaže...

Da se i ja ubacim u klub BSODA ali na 1060 3GB seriji... ovaj 10XX seriju. Uglavnom izbacuje mi BSOD tu i tamo, problem je nekakav bla bla kod i na kraju pise pascal_3d (nisam doma pa pucam iz glave). Zadnji driveri (ovi od prije 3 dana). A kaj bus, fuckaj ga sad. :)

 ja na svom drzim neke drivere iz 11. mj i ne događa mi se nista takvog tipa

14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Evo ga stigla bebica napokon

Moj PC  
15 0 hvala 0
10 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

 

jel to kao sto je trebala biti najavljena i na CESu? mogu tako izlistavati sve konvencije redom i jednom ce pogoditi..

 

12 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Ajme kad bi izasla hof, lightning, matrix platinum 1080ti..ufff
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Stjepanj kaže...
Ajme kad bi izasla hof, lightning, matrix platinum 1080ti..ufff

 

koja ce kostat 7000+kn - koliki je uopce broj ljudi koji to kupuje kod nas?

 

za te pare kupis 4 laptopa ili 2 kompa ili 1 bolji komp

 

jos te platinum picke materine koje dodatno dizu cijene u nebesa a dobis isti cip ko i neko sa referentnom karticom (i ako je binan, jel ti znaci tih 100MHz vise na core clock, tj 2-3~FPSa vise..)

14 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Samo se sramote s tim "nabrijanim" modelima, klokale bi se jednako ko i svaka druga...

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...
DarthMarkus kaže...
Volume kaže...
NiramX kaže...

 

I trebalo bi te čuditi. Dugi niz godina su imali odlične drivere (izuzev onog incidenta s 560 Ti, kada mjesecima nije dobro radila) i onda odjednom dobijemo inkarnaciju užasa. Kao da su AMD i NVIDIA međusobno zamijenili softverski tim.  

 Da kucnem o drvo ne pamtim kad sam zadnji put ima problema s njihovim driverima, iskreno se nadam da će tako i ostati :) 

Gtx 580 mi je pilala živce jedno vrime i to mi je ostalo u sjećanju, al kasnije su riješili probleme. Nakon nje sam ima 660ti, 770, 970 i sad 1060. Problemi i rušenja sa svima njima stanu na prste jedne ruke... 

 Ma brslaju gluposti apostoli i veliki vođa kao obično..

 

A kod njih u temi 3 ver drivera (nove) imaju problema sa framedropovima i onda su "kao" zamjenili sw inženjere lol...

 

A pazi ti lika - imao je problema sa UI-em kod Nvidije .

 

Pozitivna kritika da, ali ovo je toliko nebulozno, da jedino može proći ovdje na forumu - nigdje drugo

S obzirom da si stručnjak... 

 

Ako ne radiš na računalu ništa osim Facebooka, ne moraš naletjeti na problem. Osim ako Facebooku pristupaš kroz Chrome Canary pa ti blinka crno ili naletiš na webgl koji se rado ruši.

 

Nvidia je strašno pala kvalitetom drivera. Svako malo neki problemi, pogotovo s novom serijom. Imaju ogromnih problema s DPC latencijama, HDMI izlazima, renderingom u browserima, 3D aplikacijama, skaliranjem, osvježavanjem, idle taktom...

Nije samo sa novom serijom,ja sam pisao da imam probleme sa skoro sa svim driverima unazad 2 mjeseca tojest od kada sam prepeljao komp iz HR u Berlin i stavio nove drivere u to vrijeme.......ali svi imaju slicne probleme pa sam se samo utopio u masu i prihvatio da je to the new best thing in the world.....novi trend...

13 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Evo i mene u Pascal ekipi 

EVGA GTX 1080 FTW.

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
20 0 hvala 2
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
sudy_freak kaže...

Ja mislim da ste u debelom offtopicu predvođeni s moderatorom.

 Slažem se. Svi ćemo dobiti kartone! 

prodajem jednu od mašina
Moj PC  
11 0 hvala 4
13 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Hahahahahha, vidi fakat tonci sam sebi dao karton.

Moj PC  
7 0 hvala 0
7 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Arctic Accelero Hybrid III-140 GPU Cooler Review

 

ukratko: 

 

When it comes to performance, though, the Accelero Hybrid III-140 did fantastically well.

Not only did it reduce the max temperature of our Founders Edition GTX 1080 by 45 degrees, it also improved the GPU’s clock speed by over 100 MHz thanks to GPU Boost 3.0.

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

thanks to GPU Boost 3.0.

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Stjepanj kaže...

thanks to GPU Boost 3.0.

 da a to šta je hladnjaku 150w veća disipacija nego tvornickom je nebitno prema "optimizaciji" boost 3.0 "tehnologije"

12 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

a ono najvaznije nisu napravili(oc)?

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Bas gledam review, bemti pa moras biti tulac da puknes gore cooler od preko 100eur i onda ne testiras dokle ide chip.

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
Moj PC  
7 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ja sam neki dan stavio GTX1070, instalirao zadnje drivere 376.33, pokrenuo nekoliko novijih igara na high i sve 5. Ono što mi je bitnije da je Autodesk Maya stabilna, i da nemam problema u njoj kao i   ostalim profi programima. Za igre me zaboli neka stvar.

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ChillyBoy kaže...

Ja sam neki dan stavio GTX1070, instalirao zadnje drivere 376.33, pokrenuo nekoliko novijih igara na high i sve 5. Ono što mi je bitnije da je Autodesk Maya stabilna, i da nemam problema u njoj kao i   ostalim profi programima. Za igre me zaboli neka stvar.

 

ak te za igre boli neka stvar zast uopce instaliras najnovije drivere?

 

+

pokrenuo nekoliko novijih igara na high i sve 5

glavno da ti imas igre za koje tvrdis da te boli neka stvar :D - ti si jedan od onih koji su prekul za igre i imaju samo "pro" programe koje znaju pokrenut, kliknit na File>New i zatvorit?

14 godina
online
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Leopard_st kaže...

Ja imam OCD, i priznajem, poremecen jesam, ali nisam psihotican da pisem nebuloze(kako ti to gledas).

 

Ja samo znam svoje iskustvo, nakon 34 grafe mogu reci da nvidia ima bolje i stabilnije drivere.

Ne znam kako je sad sa amd-om, zadnje moje amd kartice su bile dvije r290X, imale su tonu problema, nisu ni pola godine bile kod mene, rjesio sam ih se.

 

 

Osobno imam Sapphire R290 Tri-X i grafa je definitivno nešto najbolje do sada što sam imao. Imam ju već dvije godine i nikakovih problema sa njom u dvije godine možda mi je jedan driver radio probleme pa sam vratio na stare drivere. AMD driveri rade probleme sa overclockom kartica, a ako to ne radite grafa će odlično raditi. Dan danas sve igre vrtim na high ili ultra na FHD rezoluciji, što se malo koja grafička može pohvaliti sa životom od dvije godine i da vrti nove igre bez problema. 

Inače svima je znano da Crossfire ili SLI znaju raditi izuzetne probleme i to definitivno nije neko mjerilo dali neka grafa ili driver valja. Stabilni Crossfire ili SLI koji je još do maxa overclockiran kao u tvom slučaju će definitivno od 10 igara raditi barem neke probleme u 5 igara i to je činjenica i sa time se treba pomiriti ili to uopće ne uzimati.

Svi koji sile hardware do maksimuma moraju očekivati da i driveri neće raditi kako je predviđeno i da će biti određenih problema u nekim aplikacijama ili igrama, a kada se u tu priču ubaci još i Crossfire ili SLI onda se problemi utrostručuju i to svi znaju.

Do sada sam promjenio kojih 15-tak grafulja tak da baš ne pričam napamet.

14 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Fanu kaže...
ChillyBoy kaže...

Ja sam neki dan stavio GTX1070, instalirao zadnje drivere 376.33, pokrenuo nekoliko novijih igara na high i sve 5. Ono što mi je bitnije da je Autodesk Maya stabilna, i da nemam problema u njoj kao i   ostalim profi programima. Za igre me zaboli neka stvar.

 

ak te za igre boli neka stvar zast uopce instaliras najnovije drivere?

 

+

pokrenuo nekoliko novijih igara na high i sve 5

glavno da ti imas igre za koje tvrdis da te boli neka stvar :D - ti si jedan od onih koji su prekul za igre i imaju samo "pro" programe koje znaju pokrenut, kliknit na File>New i zatvorit?

 Jel ti uopće čitaš post prije nego napišeš neku gluposti. Ako sam stavio novu gtx1070 u komp, šta trebam? Tražiti stare drivere po netu. To valjda rade coooool frajeri poput tebe, kojima je jedina svrha u životu podići koji frame više u igrici i okolo se preseravati sa time po kavama. Što se tiče tebe, vjerojatno ćeš i ostati samo na cooool igricama jer računalo se, znaš, koristi i za neke druge stvari osim igranja i mastru.....a pred monitorom poput tebe. 

11 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

shefe i sam si naveo da si pokrenuo nekoliko novijih igara..pretpostavljam da si ih skidao nekoliko sati cisto da bi ih pokrenuo jel

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 15:45 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice