GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.350.105
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Fanu kaže...

shefe i sam si naveo da si pokrenuo nekoliko novijih igara..pretpostavljam da si ih skidao nekoliko sati cisto da bi ih pokrenuo jel

 A zašto tebi smeta šta je on instalirao na svoj komp il ti smeta njegova nova grafa ???

Meni se sve čini da iz tebe progovara dobra stara dječija zavist.

neda mi se
12 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Nemoj se s njim kačit on ti koristi profi programe😎haha
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Stjepanj kaže...
Nemoj se s njim kačit on ti koristi profi programe😎haha

 Samo sam tebe čekao! Jel ti radiš bilo šta u životu osim što visiš ovdje 24 sata?

12 godina
protjeran
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Naravno da ne, naplacujem ljudima zrak i od toga zivim, a dosadu ubijam ovakvima poput tebe!😎lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
nicky.sl kaže...
Fanu kaže...

shefe i sam si naveo da si pokrenuo nekoliko novijih igara..pretpostavljam da si ih skidao nekoliko sati cisto da bi ih pokrenuo jel

 A zašto tebi smeta šta je on instalirao na svoj komp il ti smeta njegova nova grafa ???

Meni se sve čini da iz tebe progovara dobra stara dječija zavist.

 

bit ce da je to iako imam dobro placen posao i 30g

13 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
MasterOfDisaster kaže...
Leopard_st kaže...

Ja imam OCD, i priznajem, poremecen jesam, ali nisam psihotican da pisem nebuloze(kako ti to gledas).

 

Ja samo znam svoje iskustvo, nakon 34 grafe mogu reci da nvidia ima bolje i stabilnije drivere.

Ne znam kako je sad sa amd-om, zadnje moje amd kartice su bile dvije r290X, imale su tonu problema, nisu ni pola godine bile kod mene, rjesio sam ih se.

 

 

Osobno imam Sapphire R290 Tri-X i grafa je definitivno nešto najbolje do sada što sam imao. Imam ju već dvije godine i nikakovih problema sa njom u dvije godine možda mi je jedan driver radio probleme pa sam vratio na stare drivere. AMD driveri rade probleme sa overclockom kartica, a ako to ne radite grafa će odlično raditi. Dan danas sve igre vrtim na high ili ultra na FHD rezoluciji, što se malo koja grafička može pohvaliti sa životom od dvije godine i da vrti nove igre bez problema. 

Inače svima je znano da Crossfire ili SLI znaju raditi izuzetne probleme i to definitivno nije neko mjerilo dali neka grafa ili driver valja. Stabilni Crossfire ili SLI koji je još do maxa overclockiran kao u tvom slučaju će definitivno od 10 igara raditi barem neke probleme u 5 igara i to je činjenica i sa time se treba pomiriti ili to uopće ne uzimati.

Svi koji sile hardware do maksimuma moraju očekivati da i driveri neće raditi kako je predviđeno i da će biti određenih problema u nekim aplikacijama ili igrama, a kada se u tu priču ubaci još i Crossfire ili SLI onda se problemi utrostručuju i to svi znaju.

Do sada sam promjenio kojih 15-tak grafulja tak da baš ne pričam napamet.

 Mislim da sam zbog broja kartica ipak komptentniji od tebe da sudim o driverima.

 

p.s. Imam sigurno najvrijedniju digitalnu kolekciju igara na forumu, od 50 igara, kod 3 SLI ne radi, tako da lupetas.

14 godina
online
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Leopard_st kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Leopard_st kaže...

Ja imam OCD, i priznajem, poremecen jesam, ali nisam psihotican da pisem nebuloze(kako ti to gledas).

 

Ja samo znam svoje iskustvo, nakon 34 grafe mogu reci da nvidia ima bolje i stabilnije drivere.

Ne znam kako je sad sa amd-om, zadnje moje amd kartice su bile dvije r290X, imale su tonu problema, nisu ni pola godine bile kod mene, rjesio sam ih se.

 

 

Osobno imam Sapphire R290 Tri-X i grafa je definitivno nešto najbolje do sada što sam imao. Imam ju već dvije godine i nikakovih problema sa njom u dvije godine možda mi je jedan driver radio probleme pa sam vratio na stare drivere. AMD driveri rade probleme sa overclockom kartica, a ako to ne radite grafa će odlično raditi. Dan danas sve igre vrtim na high ili ultra na FHD rezoluciji, što se malo koja grafička može pohvaliti sa životom od dvije godine i da vrti nove igre bez problema. 

Inače svima je znano da Crossfire ili SLI znaju raditi izuzetne probleme i to definitivno nije neko mjerilo dali neka grafa ili driver valja. Stabilni Crossfire ili SLI koji je još do maxa overclockiran kao u tvom slučaju će definitivno od 10 igara raditi barem neke probleme u 5 igara i to je činjenica i sa time se treba pomiriti ili to uopće ne uzimati.

Svi koji sile hardware do maksimuma moraju očekivati da i driveri neće raditi kako je predviđeno i da će biti određenih problema u nekim aplikacijama ili igrama, a kada se u tu priču ubaci još i Crossfire ili SLI onda se problemi utrostručuju i to svi znaju.

Do sada sam promjenio kojih 15-tak grafulja tak da baš ne pričam napamet.

 Mislim da sam zbog broja kartica ipak komptentniji od tebe da sudim o driverima.

 

p.s. Imam sigurno najvrijedniju digitalnu kolekciju igara na forumu, od 50 igara, kod 3 SLI ne radi, tako da lupetas.

Pa ti mora da se zajebavaš, al ono stvarno. Čuj njega molim te, on ima najvredniju digitalnu kolekciju igara na forumu . Moj Steam ima 190 igara u vrijednosti od 2850€ kako kaže Steam calculator, naravno da to ne mogu dobiti niti toliko vrijedi, ali debelo više vrijedi od tvoje najvrednije kolekcije  i to je samo Steam, a gdje još Origin, Uplay i Battlenet. Molim te pokrij se ušima.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 19:32 (MasterOfDisaster).
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
MasterOfDisaster kaže...
Leopard_st kaže...

 Mislim da sam zbog broja kartica ipak komptentniji od tebe da sudim o driverima.

 

p.s. Imam sigurno najvrijedniju digitalnu kolekciju igara na forumu, od 50 igara, kod 3 SLI ne radi, tako da lupetas.

Pa ti mora da se zajebavaš, al ono stvarno. Čuj njega molim te, on ima najvredniju digitalnu kolekciju igara na forumu . Moj Steam ima 190 igara u vrijednosti od 2850€ kako kaže Steam calculator, naravno da to ne mogu dobiti niti toliko vrijedi, ali debelo više vrijedi od tvoje najvrednije kolekcije  i to je samo Steam, a gdje još Origin, Uplay i Battlenet. Molim te pokrij se ušima.

 

Iako si peasant s tih 2.8k, off-topic ste. :)

 

S obzirom da imam jaču kolekciju, ne računajući Origin, GOG, UPlay i Bnet, što se tiče igara i SLI-ja, s obzirom da sam inženjer i profesionalno radim i na driverima, renderingu i općenito s GPU-ima, a zatim iz mog iskustva, koje se proteže na početak 90-tih i prvi SLI ikad do danas, kompetentniji sam od vas skupa (i bahatiji  )  otprilike 50% igara ne radi na SLI-ju. I sve manje ih radi kako treba. I sve manje će ih raditi.

 

SLI je - ali sad bez šale o vašem preseravanju - vrlo upitna konfiguracija koja jednostavno u obliku u kojem je bila dosad - nema budućnosti.

prodajem jednu od mašina
14 godina
online
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

 

Iako si peasant s tih 2.8k, off-topic ste. :)

 

S obzirom da imam jaču kolekciju, ne računajući Origin, GOG, UPlay i Bnet, što se tiče igara i SLI-ja, s obzirom da sam inženjer i profesionalno radim i na driverima, renderingu i općenito s GPU-ima, a zatim iz mog iskustva, koje se proteže na početak 90-tih i prvi SLI ikad do danas, kompetentniji sam od vas skupa (i bahatiji  )  otprilike 50% igara ne radi na SLI-ju. I sve manje ih radi kako treba. I sve manje će ih raditi.

 

SLI je - ali sad bez šale o vašem preseravanju - vrlo upitna konfiguracija koja jednostavno u obliku u kojem je bila dosad - nema budućnosti.

Da tih 2,8k je u €, a inače je 3k $, ali to je sve manje bitno i nevažno nego sam cijenjenom kolegi samo prikazao da ni blizu nema najvredniju digitalnu kolekciju na Bug forumu, a samim time ja nisam rekao da ja imam najvredniju kolekciju niti je to bila poanta mog posta. Što se tiče Crossfire-a i SLI-a sam odavno tvrdio da su u većini, ne i uvijek slučajeva smeće koje samo zakomplicira stvari i stvara probleme radi nekompatibilnosti sa igrama ili slabom podrškom od strane drivera i developera igara. Najbolja solucija je jedna jaka grafa i peri.

12 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Leopard_st kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Leopard_st kaže...

Ja imam OCD, i priznajem, poremecen jesam, ali nisam psihotican da pisem nebuloze(kako ti to gledas).

 

 

 Mislim da sam zbog broja kartica ipak komptentniji od tebe da sudim o driverima.

 

p.s. Imam sigurno najvrijedniju digitalnu kolekciju igara na forumu, od 50 igara, kod 3 SLI ne radi, tako da lupetas.

 nemogu a da ti neodgovorim , ta 50 brojka ti i nije bas nesto za hvalit se okolo. 

 

xfact
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ja sam i dalje na 3310€. :D - Ali da, nego - CF i SLI su fora ako ih kupuješ ciljano. Recimo, meni BF1 i SW:BF rade odlično i tu sam baš hepi. Nije problem u podršci koliko tome da danas ima dosta igara koje koriste temporalne efekte (efekte koji se oslanjaju na stare frejmove) pa je razvoj koji pazi na SLI/CF teži. Developer mora samo paziti da ne onesposobi CF/SLI, ne treba razvijati posebno nešto za CF/SLI, nema SDK za to.

 

Tek DX12 i Vulkan kad dobije podršku, imat će opet smisla, ali to neće biti ovaj klasičan SLI gdje igra vidi SLI kao jednu grafičku karticu (sada), već će svaka igra morati biti kodirana za SLI/CF. Ručno.

prodajem jednu od mašina
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 20:24 (Tonči).
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

bravo! jel se mozemo druzit stobom 

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 20:25 (4mal).
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

Ja sam i dalje na 3310€. :D - Ali da, nego - CF i SLI su fora ako ih kupuješ ciljano. Recimo, meni BF1 i SW:BF rade odlično i tu sam baš hepi. Nije problem u podršci koliko tome da danas ima dosta igara koje koriste temporalne efekte (efekte koji se oslanjaju na stare frejmove) pa je razvoj koji pazi na SLI/CF teži. Developer mora samo paziti da ne onesposobi CF/SLI, ne treba razvijati posebno nešto za CF/SLI, nema SDK za to.

 

Tek DX12 i Vulkan kad dobije podršku, imat će opet smisla, ali to neće biti ovaj klasičan SLI gdje igra vidi SLI kao jednu grafičku karticu (sada), već će svaka igra morati biti kodirana za SLI/CF. Ručno.

 dr stjepko kaze da e dx12 zesca prevara .tako da ti nista nevjerujem

xfact
15 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Zanima me gdje se može detaljnije pročitat o GTX 1060 dali je to bolja kuplja od GTX 970 ... malo sam googlao i vidim da nova kartica ima bolje performanse. Zanima me prvenstveno podrška novih tehnologija (DX12 i Vulkan) u biti zanima me puno toga pa ako ima ko kakav test da ima kompletnu usporedbu, svaka sugestija je dobro došla ... Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
ako pitaš nvidijaše rec ce da dx12 i vulkan su smece i ne trebaju ti ,a ako pitaš amdovce i jedno i drugo je revolucija bez koje se ne moze dalje.

uzmi 1060.
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Tonči kaže...

 Ajde ajde vratio bi se na SLI Voodoo dvojki samo da možeš zavrtiti Nid For Spid Hot Pršut na više od 800x600 na 17 CRT-u. Ko i ja. Prokletnica od 8mb nije mogla solo 1024x768, morao sam još jednu iskeširati back in the day..

 

Osobno, najsretnije doba u životu. Danas naručio kabi lejk 7700K, a ne osjećam 1% entuzijazma 90-tih što se gaminga i konfi tiče .. Starimo valjda.

In the name of tragedy...
12 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
lizard_ago kaže...

Zanima me gdje se može detaljnije pročitat o GTX 1060 dali je to bolja kuplja od GTX 970 ... malo sam googlao i vidim da nova kartica ima bolje performanse. Zanima me prvenstveno podrška novih tehnologija (DX12 i Vulkan) u biti zanima me puno toga pa ako ima ko kakav test da ima kompletnu usporedbu, svaka sugestija je dobro došla ... Hvala

 u krivoj si temi 

xfact
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Jeboto di sam ja doša,50 igara se smatra sićom,ja imam 4 od toga 3 instalirane!!A valjda godine imaju nešto s tim,ali bio sam i ja mlad jednom,cuga,cure i izlasci su bili primar, para nikad dostai,tako da...izađite malo ljudi,svijet je velik i ljep!!

AUDIOFIL
Moj PC  
6 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
thedream kaže...
Tonči kaže...

 Ajde ajde vratio bi se na SLI Voodoo dvojki samo da možeš zavrtiti Nid For Spid Hot Pršut na više od 800x600 na 17 CRT-u. Ko i ja. Prokletnica od 8mb nije mogla solo 1024x768, morao sam još jednu iskeširati back in the day..

 

Osobno, najsretnije doba u životu. Danas naručio kabi lejk 7700K, a ne osjećam 1% entuzijazma 90-tih što se gaminga i konfi tiče .. Starimo valjda.

Otvaraš stare rane. :) Doduše, ne sjećam se jel' Glide radio na NFS, vjerojatno jest. Znam da sam ga ja za Quake uzeo i bio je drastično ljepši. No, SLI je tada bio u začecima, prve su bile Voodoo 2 (fora je da je tako Nvidia i dobila SLI tech). Svakako, situacija je danas lošija...

prodajem jednu od mašina
16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Prvi SLI je bio na V-1 dajmondicama 96-te.

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 21:56 (4mal).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
lizard_ago kaže...

Zanima me gdje se može detaljnije pročitat o GTX 1060 dali je to bolja kuplja od GTX 970 ... malo sam googlao i vidim da nova kartica ima bolje performanse. Zanima me prvenstveno podrška novih tehnologija (DX12 i Vulkan) u biti zanima me puno toga pa ako ima ko kakav test da ima kompletnu usporedbu, svaka sugestija je dobro došla ... Hvala

Oprez 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
4mal kaže...

Prvi SLI je bio na V-1 dajmondicama 96-te.

Ne znam o čemu govoriš, ali to jednostavno nije točno. Prvi i jedini SLI je bio 3dfx Voodoo 2 1998. godine kad sam kupio prvi komp od svoje love. Ne znam što su ti "V-1 dajmondice", ali znam točno što je kad bilo jer sam ih imao direkt iz SAD-a, 3 dana nakon početka prodaje. Nije postojao drugačiji SLI.

=xfact= kaže...
lizard_ago kaže...

Zanima me gdje se može detaljnije pročitat o GTX 1060 dali je to bolja kuplja od GTX 970 ... malo sam googlao i vidim da nova kartica ima bolje performanse. Zanima me prvenstveno podrška novih tehnologija (DX12 i Vulkan) u biti zanima me puno toga pa ako ima ko kakav test da ima kompletnu usporedbu, svaka sugestija je dobro došla ... Hvala

 u krivoj si temi 

 Da, LOL. :)= Nemojte ga zezati. Radi to i na Nvidiji, ali ne rade asinkroni shaderi. :)

prodajem jednu od mašina
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.1.2017 22:15 (Tonči).
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

znam zezam te malo  

 

a prva 3D2D je bila voodoo banshee 

8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
lizard_ago kaže...

Zanima me gdje se može detaljnije pročitat o GTX 1060 dali je to bolja kuplja od GTX 970 ... malo sam googlao i vidim da nova kartica ima bolje performanse. Zanima me prvenstveno podrška novih tehnologija (DX12 i Vulkan) u biti zanima me puno toga pa ako ima ko kakav test da ima kompletnu usporedbu, svaka sugestija je dobro došla ... Hvala

 Nemoj kupovati Nvidia karticu ako te zanima ozbiljan gaming u skorašnje vrijeme jer su sfušli puno toga u zadnje vrijeme.

Ova GTX 970 koju spominješ ima zapravo 3.5Gb vrama a ne 4Gb i driveri su za nju već u Legacy-u, dakle jako loša podrška pogotovo za buduće naslove. DX12 podrška postoji samo na kutiji od kartice.

U zadnje vrijeme su im driveri jako loši i ljudi imaju dosta problema.

Vezano za GTX 1060ku, preskupa kartica koja je već zastarila, pogotovo fake 3GB model.

Naj optimalnije je uzeti RX 470 Nitro ili GTR ili se malo protegnuti i uzeti 480, svakako sa 8GB isto GTR ili Nitro model.

Od Nvidie bježati ko vrag od tamljana, dovoljno dugo su manipulirali tržištem kroz monopol i prljave igre jakog marketinga.

Nvdiu uzimaš jedino ako želiš naj jaču karticu na tržištu jer tu AMD trenutno nema ništa u ponudi.

Cijenite više pitku vodu.
7 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
zato sam ja ima dual cpu i gpu u segi saturn tamo 95te haha. ako znas/mozes objasnit jeli bi to znacilo da je to bila neka vrsta async computea samo s odvojenim ćipovima jer je jedan gpu radia pozadinu a drugi geometriju/teksture.ako da koji k su ćekali 17 godina da to opet "izmisle"?
13 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
MasterOfDisaster kaže...
Leopard_st kaže...
MasterOfDisaster kaže...
Leopard_st kaže...

Ja imam OCD, i priznajem, poremecen jesam, ali nisam psihotican da pisem nebuloze(kako ti to gledas).

 

Ja samo znam svoje iskustvo, nakon 34 grafe mogu reci da nvidia ima bolje i stabilnije drivere.

Ne znam kako je sad sa amd-om, zadnje moje amd kartice su bile dvije r290X, imale su tonu problema, nisu ni pola godine bile kod mene, rjesio sam ih se.

 

 

Osobno imam Sapphire R290 Tri-X i grafa je definitivno nešto najbolje do sada što sam imao. Imam ju već dvije godine i nikakovih problema sa njom u dvije godine možda mi je jedan driver radio probleme pa sam vratio na stare drivere. AMD driveri rade probleme sa overclockom kartica, a ako to ne radite grafa će odlično raditi. Dan danas sve igre vrtim na high ili ultra na FHD rezoluciji, što se malo koja grafička može pohvaliti sa životom od dvije godine i da vrti nove igre bez problema. 

Inače svima je znano da Crossfire ili SLI znaju raditi izuzetne probleme i to definitivno nije neko mjerilo dali neka grafa ili driver valja. Stabilni Crossfire ili SLI koji je još do maxa overclockiran kao u tvom slučaju će definitivno od 10 igara raditi barem neke probleme u 5 igara i to je činjenica i sa time se treba pomiriti ili to uopće ne uzimati.

Svi koji sile hardware do maksimuma moraju očekivati da i driveri neće raditi kako je predviđeno i da će biti određenih problema u nekim aplikacijama ili igrama, a kada se u tu priču ubaci još i Crossfire ili SLI onda se problemi utrostručuju i to svi znaju.

Do sada sam promjenio kojih 15-tak grafulja tak da baš ne pričam napamet.

 Mislim da sam zbog broja kartica ipak komptentniji od tebe da sudim o driverima.

 

p.s. Imam sigurno najvrijedniju digitalnu kolekciju igara na forumu, od 50 igara, kod 3 SLI ne radi, tako da lupetas.

Pa ti mora da se zajebavaš, al ono stvarno. Čuj njega molim te, on ima najvredniju digitalnu kolekciju igara na forumu . Moj Steam ima 190 igara u vrijednosti od 2850€ kako kaže Steam calculator, naravno da to ne mogu dobiti niti toliko vrijedi, ali debelo više vrijedi od tvoje najvrednije kolekcije  i to je samo Steam, a gdje još Origin, Uplay i Battlenet. Molim te pokrij se ušima.

 

 Dobro, zaebo se, ali i dalje stojim da je SLI ok tehnologija.

 

p.s. Svaka cast na kolekciji, thumbs up. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 1:25 (Leopard_st).
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
dabar_solta_V2 kaže...
zato sam ja ima dual cpu i gpu u segi saturn tamo 95te haha. ako znas/mozes objasnit jeli bi to znacilo da je to bila neka vrsta async computea samo s odvojenim ćipovima jer je jedan gpu radia pozadinu a drugi geometriju/teksture.ako da koji k su ćekali 17 godina da to opet "izmisle"?

 Imalo se repa, khm, khm 

16 godina
protjeran
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Glavas_ZG kaže...
lizard_ago kaže...

Zanima me gdje se može detaljnije pročitat o GTX 1060 dali je to bolja kuplja od GTX 970 ... malo sam googlao i vidim da nova kartica ima bolje performanse. Zanima me prvenstveno podrška novih tehnologija (DX12 i Vulkan) u biti zanima me puno toga pa ako ima ko kakav test da ima kompletnu usporedbu, svaka sugestija je dobro došla ... Hvala

 Nemoj kupovati Nvidia karticu ako te zanima ozbiljan gaming u skorašnje vrijeme jer su sfušli puno toga u zadnje vrijeme.

Ova GTX 970 koju spominješ ima zapravo 3.5Gb vrama a ne 4Gb i driveri su za nju već u Legacy-u, dakle jako loša podrška pogotovo za buduće naslove. DX12 podrška postoji samo na kutiji od kartice.

U zadnje vrijeme su im driveri jako loši i ljudi imaju dosta problema.

Vezano za GTX 1060ku, preskupa kartica koja je već zastarila, pogotovo fake 3GB model.

Naj optimalnije je uzeti RX 470 Nitro ili GTR ili se malo protegnuti i uzeti 480, svakako sa 8GB isto GTR ili Nitro model.

Od Nvidie bježati ko vrag od tamljana, dovoljno dugo su manipulirali tržištem kroz monopol i prljave igre jakog marketinga.

Nvdiu uzimaš jedino ako želiš naj jaču karticu na tržištu jer tu AMD trenutno nema ništa u ponudi.

 Koliko ljudi piše s ovog profila? Zadnjih mjesec dana pričaš da je DX12 laž. U svakom slučaju drago mi je da si došao sebi.

PS ne postoji naj optimalnije - optimalno je samo po sebi najbolje

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Neka se ne brine za 970, radi super. Te priče o "legacyju" su malo bezveze. Kad smo kod starih kartica, jel' bi mi tko prodao Titan X (Maxwell)? :)

prodajem jednu od mašina
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.1.2017 11:18 (Tonči).
15 godina
neaktivan
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Sorry što sam zaluta u temu ... (vidio sam da ima primjerena tema za ono što sam ja htio pitat) ... mada obzirom da sam bacio oko na nvidiu mislio sam da ću ovdje dobit koju korisnu informaciju. Definitivno mi nije bila namjera dizat ikakve tenzije (nemogu se zvat fanboyom ni jedne proizvođača jer sam ima i jednu i drugu karticu) ono što me je zanimalo možda pronađem čitajuci staje postove. Hvala puno

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice