GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

poruka: 15.736
|
čitano: 1.348.786
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Anti-fa kaže...
Isplati li se uzimat gtx 1080 za 3500kn novu?

 Novu novu, iz dućana, sa garancijom? Svakako, osim ako nije neki žnj model a jako lošim hladnjakom.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Anti-fa kaže...
Isplati li se uzimat gtx 1080 za 3500kn novu?

 Ja sam rabljenu kupio za toliko i bio sretan!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Evga eu ima odlične cjene
nemogu link stavit sada, na mobu sam.
gtx 1080 mi je sasvim dovoljna a ovo je bolja cjena od rabljenih.
Trebala bi 1180 krajem mjeseca samo će vjerovatno bit 700€ ili neka apsurdna cjena.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 22:04 (Anti-fa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Stvarno prebrutalna cijena za novu grafu u cemu je caka? 

 

 

EDIT: 3525kn ispadne sa poštarinom, 3 godine garancije, EVGA eu shop, valjda provjerna stranica...Sad dal je neka akcija ili je to regularna cijena, ne znam, ništa ne piše.

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.8.2018 23:06 (Promster).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

rijesavaju se stocka jer uskoro izlazi nova serija nvidia grafickih

 

ja bih pokusao izdrzati jos malo jer ce cijene sigurno jos dolje ici (pogotovo ako je istina da je gigabyte vratio nvidiji 300.000 1xxx cipova viska od mininga i sad ih se nekako trebaju rijesiti)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Anti-fa kaže...
Evga eu ima odlične cjene
nemogu link stavit sada, na mobu sam.
gtx 1080 mi je sasvim dovoljna a ovo je bolja cjena od rabljenih.
Trebala bi 1180 krajem mjeseca samo će vjerovatno bit 700€ ili neka apsurdna cjena.

 koji tocno model uzimas?

Meni je jucer bilo brutalno sto sam dobio u kutjiji doduse s gtx 1080ti.

 

Kaze poruka ako ista ne valja s grafickom karticom ne saljite u ducan vec direktno nama... brutalna poruka. + dobio sam ogroman poster :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 8:42 (toxic).
14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Ja ću isto uzet sad. Miran sam onda par godina s konfom. Ova 980 mi je isto brutala, al planiram i 1440p monitor.
The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Lovac kaže...
Ja ću isto uzet sad. Miran sam onda par godina s konfom. Ova 980 mi je isto brutala, al planiram i 1440p monitor.

 Ma Evga ima sad strava kartice (poslije onog fijaska) gledam ovu svoju i nema što ne mogu napraviti..

12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Bundle, gara, kvaliteta i susretljivost korisničke službe im je TOP od svih tp prodavača.

 

Imao dvije i nadam se da ću 2080-tku piknut opet njihovu.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
toxic kaže...
Kaze poruka ako ista ne valja s grafickom karticom ne saljite u ducan vec direktno nama... brutalna poruka. + dobio sam ogroman poster :)

Nije Vlada bez vraga bio toliko zaluđen EVGA karticama, iako nije bio jedini.

12 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Valentin17 kaže...
toxic kaže...
Kaze poruka ako ista ne valja s grafickom karticom ne saljite u ducan vec direktno nama... brutalna poruka. + dobio sam ogroman poster :)

Nije Vlada bez vraga bio toliko zaluđen EVGA karticama, iako nije bio jedini.

 Valentin uzeo si mi riječ iz usta. Još si mislim da ga spomenem i onu klasifajd 580-tku od koje smo svi imali more...reko neću, kad evo tebe.

 

 

Čovjek je bio u pravu. hehehe

 

EDIT : još se u bespućima internet tech portala spominje njegovo ima.

 

Čovjek je fanboyizam doveo ne novi lvl, tako da ga spominju recenzenti i na TOM's hw...

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 14:31 (DarthMarkus).
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
DarthMarkus kaže...

Bundle, gara, kvaliteta i susretljivost korisničke službe im je TOP od svih tp prodavača.

 

Imao dvije i nadam se da ću 2080-tku piknut opet njihovu.

ma ja nisam to ocekivao.

ono sto je mene stavilo u WTF poziciju kartica je pun kufer laksa od GTX 1080 Aorus koju sam imao i manja kraca kako god a kvalitetom izrade ispred daleko. Kada sam je primo u ruke znao sam da je prava stvar.

Pismo koje me docekalo ne reklamirajte u ducanima obratite se nama, poster itd... meni dosta, kupili me.

 

SW kojeg imaju je predivan.... moram samo vidjeti mogu li msi afterburner konacno izbacit iz svog zivota jer nema ove featuere koje ima evga, jedino me taj osd muci...

12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Da...50 nijansi crne...

 

 

Ja sam isto imao i Phoenix i EVGA 1080-tku.

 

Sve pet za Phoenixicu, ali EVGA manje više sve to odrađuje s puno većim minimalizmom.

 

A i seksi je više. Puna mi je pipa transformers LED mega turbo quadruple socket kartica sa silent modom na ventovima.

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ja isto razmišljam na zimu 1440p monitor a i igram na 4k tv di je gtx 970 jednostavno preslaba.

Super je što imaju dobre cjene(evga-eu),kupuje se direktno.

Prošle godine sam uzeo napajanje cjena je bila tu negdje kao konkurencija ali ima 10 godina garancije.

Razmišljam da kad budem radio upgrade da probam i njihovu matičnu.

 

Koliko bih mogao tražit za gtx 970 msi gaming bez garancije(istekla)?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 14:51 (Anti-fa).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
DarthMarkus kaže...

Da...50 nijansi crne...

 

 

Ja sam isto imao i Phoenix i EVGA 1080-tku.

 

Sve pet za Phoenixicu, ali EVGA manje više sve to odrađuje s puno većim minimalizmom.

 

A i seksi je više. Puna mi je pipa transformers LED mega turbo quadruple socket kartica sa silent modom na ventovima.

 Sada samo razmisljam uzeti produzeno jamstvo daju mi opciju (evga direktno) dodatne 2 godine za 25 eura ili dodatnih 7 godina za 50 eura

12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Budimo realni, ne budeš je toliko imao...:-)

Moj PC  
4 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Ode ona za tri mjeseca ili čim dođe nova serija....ova nova bu bacala realne sjene i druge điđe-miđe.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
DarthMarkus kaže...

Budimo realni, ne budeš je toliko imao...:-)

Nebitno, no hoce li itko gledati koliko ima garancije u odnosu na konkurentne kartice kada se prodavati.

Bi li ti radije uzeo za bubam na pamet 5000kn grafu s 2 godine ili 9 godina garancije ?

11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
toxic kaže...

 Sada samo razmisljam uzeti produzeno jamstvo daju mi opciju (evga direktno) dodatne 2 godine za 25 eura ili dodatnih 7 godina za 50 eura

 ako je misliš zadržat duže, isplati se dat tih pišljivih 25 eura - da je msi imao tu opciju, uzeo bi je bez razmišljanja

samo da znaš - ne znači ništa za daljnju preprodaju, jer to produženo jamstvo vrijedi isključivo ako ga koristi originalni kupac

12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Pa meni je bitno da je barem još pola godine važeća.

 

Fora je u tome, što za devet godina budemo na Intel grafama.

 

 

Koliko te ispala na kraju sa dostavom ?

 

EDIT : Pica, ako nisi uzimao EVGA-u (u novije vrijeme) nemoj pričat bedastoće

 

Čak i u slučaju da je stara fora, uvjek se može kontaktirat prvi kupac i to riješit u par klikova

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 15:13 (DarthMarkus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
picajzla0707 kaže...
toxic kaže...

 Sada samo razmisljam uzeti produzeno jamstvo daju mi opciju (evga direktno) dodatne 2 godine za 25 eura ili dodatnih 7 godina za 50 eura

 ako je misliš zadržat duže, isplati se dat tih pišljivih 25 eura - da je msi imao tu opciju, uzeo bi je bez razmišljanja

samo da znaš - ne znači ništa za daljnju preprodaju, jer to produženo jamstvo vrijedi isključivo ako ga koristi originalni kupac

 nije vise tako evo ti link : https://www.evga.com/articles/00671/

 

"Product warranty covers the product, not the user."

 

What does transferable warranty mean for me?

  • "The warranty follows the product and not the person"
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Da, tako sam ja svoju prodao.

 

Slabo se sjećam, ali mislim da sam je odjavio sa EVGA-a računa i da ju je kupac (netko sa foruma) samo regao.

 

Nemogu se od alkoholnih rupa sjetit, ali baš sam inzistirao zbog gare da kupac prođe regu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 15:16 (DarthMarkus).
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Meni je 3520 s dostavom, ali ko za inat net banking danas ne radi, a treba pare na paypal prebaciti 

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
DarthMarkus kaže...

Da, tako sam ja svoju prodao.

 

Slabo se sjećam, ali mislim da sam je odjavio sa EVGA-a računa i da ju je kupac (netko sa foruma) samo regao.

 

 

 Da picajzla je u pravu ali može se s novim userom to riješit ima opcija da se odjavim s tom karticom s tog accounta te da je drugi rega.

A mislim na kraju krajeva zadrzis kontakt podatke osobe od koje si kupio karticu pa ti je on reklamira i amen(ako ju je zbog toga kupio od tebe)...

11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
A znači promijenili su to, onda još bolje - nema razloga da ne dodaš još dvije godine gare
12 godina
offline
GTX 10xx (Pascal) klub (2016)

Super cijena.

 

Nije da želim trljat nos AMD-u, al Vega 56 bi trebala bit ispod 3 soma kn.

 

toxic kaže...
DarthMarkus kaže...

Da, tako sam ja svoju prodao.

 

Slabo se sjećam, ali mislim da sam je odjavio sa EVGA-a računa i da ju je kupac (netko sa foruma) samo regao.

 

 

 Da picajzla je u pravu ali može se s novim userom to riješit ima opcija da se odjavim s tom karticom s tog accounta te da je drugi rega.

A mislim na kraju krajeva zadrzis kontakt podatke osobe od koje si kupio karticu pa ti je on reklamira i amen(ako ju je zbog toga kupio od tebe)...

 Tako sam ja rješio svoju. I to već negdje prije dvije godine.

 

Pokojni Vlatko Marković bi rekao :

 

"Nema niki problema."

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.8.2018 15:22 (DarthMarkus).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
toxic kaže...

 Da picajzla je u pravu ali može se s novim userom to riješit ima opcija da se odjavim s tom karticom s tog accounta te da je drugi rega.

A mislim na kraju krajeva zadrzis kontakt podatke osobe od koje si kupio karticu pa ti je on reklamira i amen(ako ju je zbog toga kupio od tebe)...

 znači ipak nisu promijenili... jbte, uvijek kasnim s odogovorima 

 

ali ima još jedna zanimljiva stavka oko tog produženog jamstva, daj provjeri jel ova zelenjava dolje (živio nam drug rambox ) vrijedi i za eu shop

 

Limited Lifetime, Limited 10 Year and Limited 5 Year Warranties

  • The product must be registered within 30 days of the purchase date as shown on the receipt.

  • It is required that a receipt is provided from an EVGA authorized reseller for verification prior to warranty approval.

  • This warranty is available for customers located in North America and Canada.

  • This warranty is non-transferable, but if you do decide to sell this product then you will give that purchaser a 3 year warranty from the date of shipment from EVGA.

  • This Warranty does include the option for a Step-Up within 90 days of the original purchase date by the original owner.

15 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
picajzla0707 kaže...
toxic kaže...

 Da picajzla je u pravu ali može se s novim userom to riješit ima opcija da se odjavim s tom karticom s tog accounta te da je drugi rega.

A mislim na kraju krajeva zadrzis kontakt podatke osobe od koje si kupio karticu pa ti je on reklamira i amen(ako ju je zbog toga kupio od tebe)...

 znači ipak nisu promijenili... jbte, uvijek kasnim s odogovorima 

 

ali ima još jedna zanimljiva stavka oko tog produženog jamstva, daj provjeri jel ova zelenjava dolje (živio nam drug rambox ) vrijedi i za eu shop

 

Limited Lifetime, Limited 10 Year and Limited 5 Year Warranties

  • The product must be registered within 30 days of the purchase date as shown on the receipt.

  • It is required that a receipt is provided from an EVGA authorized reseller for verification prior to warranty approval.

  • This warranty is available for customers located in North America and Canada.

  • This warranty is non-transferable, but if you do decide to sell this product then you will give that purchaser a 3 year warranty from the date of shipment from EVGA.

  • This Warranty does include the option for a Step-Up within 90 days of the original purchase date by the original owner.

 Ma jesu imas dolje niže samo se to odrađuje na onaj način kako sam rekao.

Dakle ako ti od mene kupiš grafičku s produženim jamstvom ja tu grafu odjavim iz svog EVGA acca a ti je prijaviš na svom Evga acc-u i tamo ti je automatski dodano na proizvod i produženo jamstvo.

To je to.

13 godina
offline
Re: GTX 10xx (Pascal) klub (2016)
Anti-fa kaže...

Razmišljam da kad budem radio upgrade da probam i njihovu matičnu.

EVGA X299 Dark. 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice