Gtx 660 vent problem

poruka: 1
|
čitano: 708
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Gtx 660 vent problem

grafička je msi twin frozer 660i danas san skužio da jedan vent se opče ne pali, jedino se pali kad u ab stavim na 100%brzinu vrtnje, sva sreča pa je to onaj vent koji je udeljen od gpu pa se jako teško i skuži da ne hladi dobro, a skužil sam tak da u igricama svako malo pređe nekih 73 stupnjeva i onda padne frekva, to sam pridodavo novim drajverima, sve dok nisam pogledao.

kaj mislite dal bi za to trebao dobit novu grafu, a kolko sam skužio i nema baš skoro nigdije za nabavit običan twin frozer samo gaming gtx 660, e sad dal imam pravo ako dobavljač nebude imao običnu tf odbit tu gaming verziju ili nekog drugog proizvođača i tražit nešto boljje u tom cijenovnom rangu, još nije ni godina dana prošlai tada su koštale oko 1700kn, topitan najviše jer mimam dve u sli i htio bi da mi isto izgledaju grafe, zbog toga sam i kupovao oboje od msi-a ili ak nikaj drugo da mi da nekaj jače pa da drugu 660 imam za fiziku.

 

za tu cijnu baš gledan i nemože se dobit neka gtx ica, tak da čisto sumnjam da ni bi bolje radilo sa nekom zerom jačpm od 660 i jednom 660 za fiziku, neg 660 sli, kaj mislite?

al prvenstveno me zanima kaj bi moglo uzrokovat taj prestanak rada, grafe i komp se redovno čisti od prašine.

mrakky
Poruka je uređivana zadnji put sub 1.11.2014 0:56 (mrakky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice