GTX 970 Aftermarket Cooler

poruka: 16
|
čitano: 2.919
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

Pozz ljudi da li mi neko može preporučiti neki aftermarket cooler za GTX 970 od Gigabytea nije G1 nego Windforce OC Edition... Čim pokrenem neku igru kao što je GTA V ili Battlefield Hardline moja grafa doslovno samo što ne poleti... Mislim da je problem što su mali cooleri i ima ih tri komada na hladnjaku... Pa sam mislio uzeti neke veće i tiše...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

A ima li kakvih drugih ventilatora u kucistu? Koje je kuciste? Imas temu za 970 i porodicu.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/gtx-9xx-club/215072.aspx

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

Ima samo napajanje i za CPU kupljen prije 2 tjedna Cooler Master Hyper 412s ali on se ni ne čuje al doslovno... I siguran sam da je grafa u pitanju...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

Windforce je na glasu kao vrlo solidan cooler. Kolike su temperature u loadu?

clock2much
 
1 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

Pa negdje oko 45-48 možda nekad pređe 50 ali ne pregrijava se uopće samo koda živim na aerodromu... BTW RPM je 1450 non stop pa čak i u idleu... Uvijek je isto ali kad upalim igru postane glasno a na aidi piše 1450RPM još uvijek...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

skini si msi afterburner i sam slozi krivulju ventilatora kak ti pase

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 970 Aftermarket Cooler

E tu sam vas čeko znači mislim da je zaključano na 34 posto i nmg više dole neda mi da spustim...

12 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 970 Aftermarket Cooler

Uvijek ima donji limit. Imam istu grafu kao ti i uopće nije toliko glasna kao što se iz tvoje priče može zaključit. Nit su mi temperature tak niske u loadu. Witcher 3 ju dogura do 65°C. Nešto ne štima.

13 godina
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

Pa lik nema ni jedan drugi ventilator na kucistu. To je problem. Sva toplina ostaje u kucistu. Nema protoka svježeg zraka, nema izbacivanja toplog zraka.

 

Uz to nije navea ni koje je kuciste.

Poruka je uređivana zadnji put pon 31.8.2015 17:20 (Zajeb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 970 Aftermarket Cooler

Apex Amoris je kućište i kućište je otvoreno i redovno čistim komp ima još jedan vent na pozadiniali ne vrijedi mi baš jer je kućište otvoreno zadržavam ga jedino zato što ima ledice plave... I nije problem toplina već glasnoća coolera sa grafe probao sam sve živo ali jednostavno je zakljucano na 34 posto brzina coolera na grafi

12 godina
protjeran
offline
Re: GTX 970 Aftermarket Cooler
buljo781 kaže...

Uvijek ima donji limit. Imam istu grafu kao ti i uopće nije toliko glasna kao što se iz tvoje priče može zaključit. Nit su mi temperature tak niske u loadu. Witcher 3 ju dogura do 65°C. Nešto ne štima.

 obicna wf3 je yebeno glasna, u odnosu na strix grafa urla cijelo hebeno vrijeme, moja se vrtila na 1650rmp-a, pogotovo dok palim komp tad je najglasnija dok je windowsi ne prepozanju...no vec sam naviknuo da giga to ispravlja u vise navrata s barem po 3 revizije

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX 970 Aftermarket Cooler
MACOLAA kaže...

Apex Amoris je kućište i kućište je otvoreno i redovno čistim komp ima još jedan vent na pozadiniali ne vrijedi mi baš jer je kućište otvoreno zadržavam ga jedino zato što ima ledice plave... I nije problem toplina već glasnoća coolera sa grafe probao sam sve živo ali jednostavno je zakljucano na 34 posto brzina coolera na grafi

 Pa na 34% se grafa ne čuje. WF3 je kod mene prilično glasniji od TF4 ali tek iznad 70% se osjeti povećanje decibela. 34% je mrtvo tiho.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
8 godina
neaktivan
offline
Re: GTX 970 Aftermarket Cooler

Ja opet kažem možda je do mene možda si ti navikao... Ali meni je glasno na GTA V Battlefield Hardline i ostalo....

8 godina
neaktivan
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

I cannot believe this shit!!! Ljudi upravo sam otkrio da mi je fucking napajanje proizvodilo buku zastopirao sam sva tri venta na grafi i ta buka nije od grafe bila nego od napajanja inače napajanje je Cooler master 650W GX NEMOJTE kupiti ovo napanje!!!

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

Brate drugi put stani na balun a ne u panici otvarat profil i topic o krivom problemu!!

AUDIOFIL
Moj PC  
10 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
GTX 970 Aftermarket Cooler

Ja se isprčavam duboko... Nije mi bila namjera bilo koga zezat ili nešto...

 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice