NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 589.045
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
3dfx kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Navedi jednu osim Diabla a da je doista zanimljiva

 mass effect: andromeda

 10/10 troll ili ostecenje mozga? :D

8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
3dfx kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Navedi jednu osim Diabla a da je doista zanimljiva

 heroes of the storm, dota2, destiny 2, world of warcraft, warframe, unreal, paragon, fortnite, witcher 3, dirt: showdown, tomb raider, mass effect: andromeda, doom, house of the dying sun, and the list goes on

 

16 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
picajzla0707 kaže...
Fanu kaže...

kad je zadnji put nvidiji trebalo >2g da lansira novu generaciju grafickih?

 nit ih tiska konkurencija, nit se smanjuje potražnja za aktualnim grafama...

a bilo je dvogodišnjeg furanja iste arhitekture i prije, samo što bi pribjegavali rebrandiranju uz spuštanje cijena za jednu klasu, sad ne moraju niti to

 Dakle nije mi se pričinilo? Mislim meni prvom vrijeme leti kao ludo, ali nekako sam primjetio da ova generacija stoji li, stoji.

mrsmith kaže...

Pričate o tome kao da je to nešto loše - Svrbe vas novci u džepu vidim

  Pa čuj loše je. Jer smo nekoć nakon nekog vremena dobijali ZA ISTI novac unaprijeđenu, štedljiviju i ubrzanu karticu nove generacije. Stare generacije su pritom dobrano pojeftinile. Sad su em majneri zablokirali takav slučaj sa starijim karticama, em nvidija ne mrda. Ono ne sjećam se da je dvije godine stara arhitektura u grafičkama završavala u bug novostima sa kao "asus prestavio novu gtx1060 super oc mega advanced destructor gaming edition kujacpalac" karticu. "Ova ima od novosti novo rgb osvijetljenje koje može i svirati uskršnje pjesme."

XXX kaže...

Fali im performansi na izvrsnim PC ekskluzivama

 Pa fali. S monitorima su se raspojasali u 4K, svaki drugi dan novi monitor sa -gsync freesync i 160HZ+ osvježenjem na ultrawide blabla rezi, a koliko znam (nisam gamer, ali vidim kolege), novi naslovi se muče da im jedna grafička daje dovoljno fps-ova da slika ne titra u pokretu i na 2560×1440.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 20:48 (overhaul).
16 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
overhaul kaže...

 Pa fali.

 Naglasak je bio na izvrsnim ekskluzivama...po meni ne vrijede ulaganja ni pišljivog boba. Ali tko voli samo naprijed.

6 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Glavas_ZG kaže...
3dfx kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Navedi jednu osim Diabla a da je doista zanimljiva

 heroes of the storm, dota2, destiny 2, world of warcraft, warframe, unreal, paragon, fortnite, witcher 3, dirt: showdown, tomb raider, mass effect: andromeda, doom, house of the dying sun, and the list goes on

 

 Slažem se. Odspavaj malo. Bit će bolje

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
XXX kaže...
overhaul kaže...

 Pa fali.

 Naglasak je bio na izvrsnim ekskluzivama...po meni ne vrijede ulaganja ni pišljivog boba. Ali tko voli samo naprijed.

 Ima PC pregršt dobrih igara koje, kad ih vidiš u 4K, 5K, 8K i 120Hz, 144Hz, 165Hz i 240Hz zaista ostavljaju konzolašima gorak okus u ustima. Jesi ikad vidio kako izgledaju Blizzardove igre na 5K, koje svaka kartica srednje klase danas vrti? K'o da si uzeo tiskani strip. Surealno dobro. Nakon igranja bilo koje brze igre u 144Hz, makar i klikanja po desktopu, 60Hz monitor trza. 

Nope.
16 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere

Misliš neš ovak?

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 22:14 (XXX).
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere

Očito nisi to probao. :) Ja jesam. :)

Nope.
16 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere

Nisam, ali sam probao kod buraza GT Sport na 4K OLED-u 60"" HDR+ i bilo me sram da sam PC gamer

12 godina
protjeran
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Danas se svasta naziva PC gamerima. :)))
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Tonči kaže...
XXX kaže...
overhaul kaže...

 Pa fali.

 Naglasak je bio na izvrsnim ekskluzivama...po meni ne vrijede ulaganja ni pišljivog boba. Ali tko voli samo naprijed.

 Ima PC pregršt dobrih igara koje, kad ih vidiš u 4K, 5K, 8K i 120Hz, 144Hz, 165Hz i 240Hz zaista ostavljaju konzolašima gorak okus u ustima. Jesi ikad vidio kako izgledaju Blizzardove igre na 5K, koje svaka kartica srednje klase danas vrti? K'o da si uzeo tiskani strip. Surealno dobro. Nakon igranja bilo koje brze igre u 144Hz, makar i klikanja po desktopu, 60Hz monitor trza. 

 Ti ne prestaješ pričat o tome kako te igre izgledaju, i u koliko se frameova vrte.

Jadan je gaming onome tko igre igra zbog grafike. 

 

No, ne čudi me to. 

Standardi su nam u svemu dno, tako je dobra igra ona koja dobro izgleda, pasi oči, a i mozak na paši ...

Kog boli briga za priču, gameplay ... meh

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
XXX kaže...

Nisam, ali sam probao kod buraza GT Sport na 4K OLED-u 60"" HDR+ i bilo me sram da sam PC gamer

 Pa kupi si 60" OLED i spoji ga na PC ako voliš velike dijagonale?

Glavas_ZG kaže...

 Ti ne prestaješ pričat o tome kako te igre izgledaju, i u koliko se frameova vrte.

Jadan je gaming onome tko igre igra zbog grafike. 

 

No, ne čudi me to. 

Standardi su nam u svemu dno, tako je dobra igra ona koja dobro izgleda, pasi oči, a i mozak na paši ...

Kog boli briga za priču, gameplay ... meh

Mene čudi kad je nekome čudno što se o grafici priča u temi o grafičkim karticama, možda si promašio temu?

Nope.
12 godina
protjeran
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

 Diablo 3 tko nije vidio na 4k ekranu barem 27" dijagonale nezna kaj je zivot jos s sweetfx-om u kombinaciji da malo izostri mrljave teksture, mašalalp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Tonči,

 

Kome je čudno što se u temi o grafičkim karticama priča o grafici ? 

Možeš li nabrojat one igre koje si spominjao na prošloj stranici, prije nego js 3dfx nepristojno odgovorio u tvoje ime ?

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.3.2018 23:38 (Glavas_ZG).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Tonči kaže...
XXX kaže...

Nisam, ali sam probao kod buraza GT Sport na 4K OLED-u 60"" HDR+ i bilo me sram da sam PC gamer

 Pa kupi si 60" OLED i spoji ga na PC ako voliš velike dijagonale?

 I 4K 60fpsa mašinu za 2200 kn po koliko je išao ps4 pro na akciji? LOL Da , GT sport ide u 60 fpsa na 4K rezi uz faking HDR

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Glavas_ZG kaže...

 Ti ne prestaješ pričat o tome kako te igre izgledaju, i u koliko se frameova vrte.

Jadan je gaming onome tko igre igra zbog grafike. 

Glavas_ZG kaže...

Tonči,

 

Kome je čudno što se u temi o grafičkim karticama priča o grafici ? 

Možeš li nabrojat one igre koje si spominjao na prošloj stranici, prije nego js 3dfx nepristojno odgovorio u tvoje ime ?

 Ti se sam sa sobom ne možeš dogovoriti... je li te čudi što ja pričam o izgledu i frejmovima u temi imena GTX (Volta)/Turing/Ampere? Ili ti to nije jadno? 

Nope.
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
XXX kaže...

 I 4K 60fpsa mašinu za 2200 kn po koliko je išao ps4 pro na akciji? LOL Da , GT sport ide u 60 fpsa na 4K rezi uz faking HDR

 Ne, vjerojatno ne ide, ali to je out of scope of this thread.

Nope.
16 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

mrak

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Tonči kaže...
XXX kaže...

Nisam, ali sam probao kod buraza GT Sport na 4K OLED-u 60"" HDR+ i bilo me sram da sam PC gamer

 Pa kupi si 60" OLED i spoji ga na PC ako voliš velike dijagonale?

Glavas_ZG kaže...

 Ti ne prestaješ pričat o tome kako te igre izgledaju, i u koliko se frameova vrte.

Jadan je gaming onome tko igre igra zbog grafike. 

 

No, ne čudi me to. 

Standardi su nam u svemu dno, tako je dobra igra ona koja dobro izgleda, pasi oči, a i mozak na paši ...

Kog boli briga za priču, gameplay ... meh

Mene čudi kad je nekome čudno što se o grafici priča u temi o grafičkim karticama, možda si promašio temu?

 O kome ovdje govoriš ?

Ja sam napisao da mene ne čudi kao što vidiš u mom tekstu.

Tonči kaže...
Glavas_ZG kaže...

 Ti ne prestaješ pričat o tome kako te igre izgledaju, i u koliko se frameova vrte.

Jadan je gaming onome tko igre igra zbog grafike. 

Glavas_ZG kaže...

Tonči,

 

Kome je čudno što se u temi o grafičkim karticama priča o grafici ? 

Možeš li nabrojat one igre koje si spominjao na prošloj stranici, prije nego js 3dfx nepristojno odgovorio u tvoje ime ?

 Ti se sam sa sobom ne možeš dogovoriti... je li te čudi što ja pričam o izgledu i frejmovima u temi imena GTX (Volta)/Turing/Ampere? Ili ti to nije jadno? 

 Nema smisla da odgovaraš na pitanje pitanjem.

Na koje si igre mislio (isključujuči diablo kako sam naveo ?

 

Tih igara nema i to dobro znaš.

Da ima ne bi svi igrali pubg.

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere

Tema su grafičke kartice, izgled i frejmovi su integralni dio. Potpuno je blesavo da ti lamentiraš o standardima kvalitete igara zato što se u temi o grafici priča o grafici. Gameplay i priča nisu važni za grafičku raspravu. Nudi li PC kvalitetniji izgled i frejmove od konzola - nudi čak i za najgore portove. I to je kraj te priče. Kvaliteta igara u drugim segmentima uopće nema nikakvu ulogu u toj raspravi.

 

Ne razumijem što ti znači to pitanje na koje igre mislim i kojih to igara nema?

Nope.
8 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Ti si se pogubio.

Vrati na prošlu stranu i vidjet ćeš gdje si napisao da su igre zabavne na 120hz.

Izašao si iz konteksta grafike, sad bi se vratio u kontekst grafike ?

 
0 1 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Tonči kaže...

 Ima dosta igara koje su prekrasne u 4K i 5K, koje su jako zabavne na 120 i 144 Hz, a trebali bi sad i 4K 144Hz monitori...

 Navedi mi te igre ? (Osim Diabla, da su zabavne na pc)

15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Glavas_ZG kaže...

Ti si se pogubio.

Vrati na prošlu stranu i vidjet ćeš gdje si napisao da su igre zabavne na 120hz.

Izašao si iz konteksta grafike, sad bi se vratio u kontekst grafike ?

Poanta je da postoje zabavne igre na PC-u na kojem se mogu igrati na svim tim postavkama na kojima ne mogu na konzolama.

Glavas_ZG kaže...

 Navedi mi te igre ? (Osim Diabla, da su zabavne na pc)

Na stotine ih ima, kakvo je to pitanje?

Nope.
8 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

PC Gaming je dosadan.

Na PC ima nekoliko igara koje su blizu toga da su kompletne i da za njih ne trebaš biti neki gaming sektaš ili pay to win slave da bi ih igrao i uživao u njima.

Naj konkretnija igra za igranje na pc je candy chrush.

Sramotno al istinito.

 
0 6 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Tonči kaže...
XXX kaže...

GT sport ide u 60 fpsa na 4K rezi uz faking HDR

 Ne, vjerojatno ne ide, ali to je out of scope of this thread.

XXX kaže...

mrak

Ukratko, iznimno mali broj starih igara može se uopće renderirati u 4K na PS4 Prou (Skyrim je jedna od njih portanih s PS3). Gotovo sve "4K" igre se ne renderiraju u 4K i nemaju 4K razinu detalja kakvu imaju 4K renderirane na PC-u, već se radi s dvije metode, od čega je jedna klasičan upscaling kakav imaju bolji TV-i, a kakav radi PS4Pro i nešto pametniji upscaling koji je kombinacija RDM-a, radijalnog maskiranja gustoće renderiranog frejma i temporalne reprojekcije (ponovna upotreba starih renderiranih frejmova) kako bi se nadoknadio framerate uz mali lag koji se može sakriti u lagu TV-a (koji je u pravilu ogroman). TAA također znatno pomaže kod dizanja kvalitete slike. No, ništa od toga nije stvarni 4K o kojem govorimo kad spominjemo PC na kojem su također dostupni i spomenuti trikovi, a  koriste se za VR gdje nemamo hardver kao što ga nemamo za konzole. Ono što daje najbolji dojam je HDR, koji ti  daje zasićeniju  i svjetliju sliku, kao što to radi i na PC-u. Daleko važniji efekt od "4K" koji to nije.

Nope.
16 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
hvala na edukaciji ali nisi mi ništa novo napisao. gt sport na smiješno jeftinoj plastičnoj kutijici i dalje izgleda izvrsno rendao se on na pravih 4k, koristio checkerbord tehniku ili umjetno podizao manju rezu. činjenica je da sony u svoje igre utuče 40-50 miliona dolara dok PC nema takav studio koji bi radio ekskluzivne igre za našu platformu. i dalje ne vidim zašto bi davao puste pare na novu grafu...ne moraš se ni truditi razuvjeriti me 😂
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 0:43 (XXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere

Pa naravno da financijski nema smisla. :)

Nope.
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Tonči kaže...

 Ima PC pregršt dobrih igara koje, kad ih vidiš u 4K, 5K, 8K i 120Hz, 144Hz, 165Hz i 240Hz zaista ostavljaju konzolašima gorak okus u ustima. Jesi ikad vidio kako izgledaju Blizzardove igre na 5K, koje svaka kartica srednje klase danas vrti? K'o da si uzeo tiskani strip. Surealno dobro. Nakon igranja bilo koje brze igre u 144Hz, makar i klikanja po desktopu, 60Hz monitor trza. 

 Ma neema pc dobrih igara, sve je to šljam prema ps exxxluzivama, jelda deda XXX ? pc je mrtva platforma, zato je najbolje simulirat konzolu i spojit jeftin pc na jeftin tv i igrat s kauča. Tako bar imaš dojam da si na konzoli, koja je - kako smo ustanovili - superiorna :)

 

A ovih 4,5,8K (16K kod @Stjepanja:) su nepotrebni. Ta nismo ptice da sad moramo stalkat lovinu sa 200m udaljenosti?! Dakle rezolucija je za ptice dobra, nama zemljanim smrtnicima je 720p dovoljno. A i ovi pusti herci šta nabrajaš... koji će ti to kujac kad ionako vidimo samo 30fpsa? Neki doduše vele da vide čak 60; njima je sigurno neka ptica u rodu ali ja im prosto nevjerujem! 

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
11 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
XXX kaže...
činjenica je da sony u svoje igre utuče 40-50 miliona dolara dok PC nema takav studio koji bi radio ekskluzivne igre za našu platformu. 

  Pa ti si komedija. Think again. WoW - 200m u prve 4 godine troškova. Vele 60m za vanillu. Do sada su blizu miljarde dolara biće... Možemo samo nagađat kolko su digli para na ovoj svetoj kravi muzari u ovih 10 proć godina. A kad bi išli za time koliko je ljudi to igralo, koliko vremena... 2014 su prešli 100m igrača. Wow (ali bome i masu drugih mmorpg-eva) je Bog Zeus koji se piša sa Olimpa po svim tim konzolaškim ekskluzivama. Činjenice govore dovoljno; 100m igrača je igralo. Malo statistike

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
16 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
pati onda upali hdr u wow i piči u 4k 😂 vide se ti milioni u tom naslovu 😆 definitivno naslov vrijedan kupovine nove nabrijane grafe. ili još bolje odigraj još jednom krizu 3 🤣
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.3.2018 4:39 (XXX).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice