NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 587.184
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Ne trebe jos zuriti, treba sacekati implementaciju DLSSa i nove drivere.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Evil Access kaže...

Ne trebe jos zuriti, treba sacekati implementaciju DLSSa i nove drivere.

Pa to je onaj drugi žalosni dio; RayTracing i te diđemiđe su im bile "key selling point", a gdje je to sad? Nema. Neće biti još neko vrijeme, tek s novim Win updateom će biti moguće, a i tad pitanje koje mušice će imati.

16 godina
odjavljen
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Vkm996 kaže...

U Alzashop-u je 9926kn. Što se tiče garancije, 10 puta su pošteniji nego naši.

 

Za malo bolji model, treba se izdvojiti i do 700kn više.

 Da? Tak povoljno? uzimam odmah!

11 godina
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Ne radi se o tome da je rtx 2080Ti košta previše, nego da košta previše s obzirom na ono što nudi u odnosu na gtx 1080Ti.

Rtx 2080 Ti za razliku od 1080Ti nudi mogućnost u igrama trenutno nepostojećeg ray tracinga i 4K gaminga na BIJEDNIH 50-60 fpsa po cijeni od 11000 kuna.

Da pojasnim za ljude kao što je Ansha - nudi ti ništa + entry level gaming performanse u 4K rezoluciji po cijeni za koju kupiš dvije 1080Ti.

Ono kaj me rastužuje je da još uvijek postoje ljudi koji briju da je to dobar deal.

 

 

Radi se o nepotpunom proizvodu koji nema jasno mjesto u hijerarhiji grafičkih kartica. Međuseriji za uzimat lovu naivnim kupcima kojih sudeći prema količini preordera ne nedostaje.

Ajde zamisli koliki fanboj moraš biti i koliko slijepo vjerovat u Nvidiju da odlučiš unaprijed dati preko 10 000 kuna za proizvod čije performanse ne znaš dok ti ne stigne na vrata. :D

 

 

 
1 0 hvala 1
14 godina
protjeran
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
pavlovs_dog kaže...

Ne radi se o tome da je rtx 2080Ti košta previše, nego da košta previše s obzirom na ono što nudi u odnosu na gtx 1080Ti.

Rtx 2080 Ti za razliku od 1080Ti nudi mogućnost u igrama trenutno nepostojećeg ray tracinga i 4K gaminga na BIJEDNIH 50-60 fpsa po cijeni od 11000 kuna.

Da pojasnim za ljude kao što je Ansha - nudi ti ništa + entry level gaming performanse u 4K rezoluciji po cijeni za koju kupiš dvije 1080Ti.

Ono kaj me rastužuje je da još uvijek postoje ljudi koji briju da je to dobar deal.

 

 

Radi se o nepotpunom proizvodu koji nema jasno mjesto u hijerarhiji grafičkih kartica. Međuseriji za uzimat lovu naivnim kupcima kojih sudeći prema količini preordera ne nedostaje.

Ajde zamisli koliki fanboj moraš biti i koliko slijepo vjerovat u Nvidiju da odlučiš unaprijed dati preko 10 000 kuna za proizvod čije performanse ne znaš dok ti ne stigne na vrata. :D

 

 

Sta ces ti objasnit kome kad tebi samome nista nije jasno.

 

2080Ti je ~40% brza kartica od 1080Ti i kao takva nema konkurenciju, ko zeli 40% vise frameova mora platit onoliko kolimo nvidija odredi, uzmi ili ostavi. A takvih ima dosta. 

Prica ulozeno dobiveno nema nikakve veze s ovim proizvodom, ko zeli najbrze platit ce, alternative nema, konkurencije nema...

16 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

I onda upališ BV sa RT-om na full HD u 50 fpsa Gledaš vrhunske refleksije ili upališ novi Metro i geledaš fenomenalna osvjetljenja u ponovno 1080p na 50 fpsa...ili upali novi TR pa gledaš super sjene ali ponovno na 1080p i 50 fpsa

 

Ili ugasiš RT jer ti kolje grafu od 10 000 kn

Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
GTX 1070TI come to daddy
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Sve je meni jasno.

 

Kaj meni (ili bilo kome drugome) vrijedi više frejmova, ako ih monitor ne može prikazat.

Ako imaš 144hz refresh rate, isto ti je imao 200 ili 400 fps, maksimum koji tvoj monitor može prikazat je jebenih 144.

 

Rtx 2080 Ti u odnosu na gtx 1080 Ti nije relevantna sve do high refresh rate 1440p monitora. Tek na 1440p monitorima iznad 75hz počinješ dobivati neku vrijednost iz nje.

Čak i u takvim slučajevima bolje smanjit detalje na "very high" nego dati 6000 kuna više da bi mogao igrati na "ultra". :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Promster kaže...
Evil Access kaže...

Ne trebe jos zuriti, treba sacekati implementaciju DLSSa i nove drivere.

Pa to je onaj drugi žalosni dio; RayTracing i te diđemiđe su im bile "key selling point", a gdje je to sad? Nema. Neće biti još neko vrijeme, tek s novim Win updateom će biti moguće, a i tad pitanje koje mušice će imati.

 Da, na papiru ovaj DLSS izgleda dobro, pogledao sam neki video di je lik dosta dobro obijasnio o cemu se radi, ali opet tu ima par upitnika jer se to mora softwerski implementirati u igre. Unreal engine ce podrzavati i biti ce cak retroaktivno ubacena stvar u dosta igara koje igramo danas, bar su take najave, a vecina igara koje danas igramo su na UE, nesto malo Unity i to je to manje vise. Mene najvise zanima sto je sa serijom 2060, ona nece imati RayTracing, znaci kartica koja je main stream u iduce dvije godine nece imati taj famozni RayTracing, ok... Niti jedan dev nece izdati igru u iduce dvije godine koju 2060 nece vriti u 60fps na medium detaljima u 1080p, to bi bilo kao da se upuca u nogu. Znaci Ray Tracing je gimick u iduce dvije godine, to ne treba nikome, tehnologija obecava, ali sada ne znaci ama bas nista!

 

Svi napadaju Nvidiu zbog cijena, ja cu napasti AMD. Zadnji put kada sam kupovao GPU birao sam izmedju rx480 i gtx1060. Cijena je bila +/- 20eura, kupio sam AMD cisto da ih podrzim, idemo protiv monopola to je dobro za sve potosace. Da se razumijemo sa karticom sam prezadovoljan, nula problema, doslovno, harware, software, sve radi savrseno, cak su dodali i taj reLive koji radi dosta dobro i silu jos stvari u Adrenalin software i sve radi prefektno. Ali sta je onda AMD uradio, izdao je seriju rx5xx koja je samo reband rx4xx i nista drugo i onda izdao te vege i nabio cijene u nebo. rx5xx nisu trebali izdavati, trebali su napraviti price cut na rx4xx oko 15-20%, vega56 je trebala da bude po cijeni izmedju rx4xx i gtx1070, a vega64 je trebala da kosta +10% u odnosu na gtx1070. Da su uradili to ove nove Nvidia kartice bi kostale 20% manje i bili bi u nekom realnom okviru, ovako je sve otislo u krasni k... 

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
16 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Kaj se cijene komponenata i ponuda igara za PC tiče trenutno je situacija

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Evil Access kaže...
Promster kaže...
Evil Access kaže...

Ne trebe jos zuriti, treba sacekati implementaciju DLSSa i nove drivere.

Pa to je onaj drugi žalosni dio; RayTracing i te diđemiđe su im bile "key selling point", a gdje je to sad? Nema. Neće biti još neko vrijeme, tek s novim Win updateom će biti moguće, a i tad pitanje koje mušice će imati.

 Da, na papiru ovaj DLSS izgleda dobro, pogledao sam neki video di je lik dosta dobro obijasnio o cemu se radi, ali opet tu ima par upitnika jer se to mora softwerski implementirati u igre. Unreal engine ce podrzavati i biti ce cak retroaktivno ubacena stvar u dosta igara koje igramo danas, bar su take najave, a vecina igara koje danas igramo su na UE, nesto malo Unity i to je to manje vise. Mene najvise zanima sto je sa serijom 2060, ona nece imati RayTracing, znaci kartica koja je main stream u iduce dvije godine nece imati taj famozni RayTracing, ok... Niti jedan dev nece izdati igru u iduce dvije godine koju 2060 nece vriti u 60fps na medium detaljima u 1080p, to bi bilo kao da se upuca u nogu. Znaci Ray Tracing je gimick u iduce dvije godine, to ne treba nikome, tehnologija obecava, ali sada ne znaci ama bas nista!

 

Svi napadaju Nvidiu zbog cijena, ja cu napasti AMD. Zadnji put kada sam kupovao GPU birao sam izmedju rx480 i gtx1060. Cijena je bila +/- 20eura, kupio sam AMD cisto da ih podrzim, idemo protiv monopola to je dobro za sve potosace. Da se razumijemo sa karticom sam prezadovoljan, nula problema, doslovno, harware, software, sve radi savrseno, cak su dodali i taj reLive koji radi dosta dobro i silu jos stvari u Adrenalin software i sve radi prefektno. Ali sta je onda AMD uradio, izdao je seriju rx5xx koja je samo reband rx4xx i nista drugo i onda izdao te vege i nabio cijene u nebo. rx5xx nisu trebali izdavati, trebali su napraviti price cut na rx4xx oko 15-20%, vega56 je trebala da bude po cijeni izmedju rx4xx i gtx1070, a vega64 je trebala da kosta +10% u odnosu na gtx1070. Da su uradili to ove nove Nvidia kartice bi kostale 20% manje i bili bi u nekom realnom okviru, ovako je sve otislo u krasni k... 

 Navodno nvidia ima licencu na neki program koji je zaslužan za stvaranje grafike. Oni to ne žele prodati amd-u, a amd ne može radit bez togai grafičke koje bi bile blizu jačine nvidijinih. Sad jesam to ja dobro shvatio, to je druga stvar.

7 godina
protjeran
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Gremlin144 kaže...
Evil Access kaže...
Promster kaže...
Evil Access kaže...

Ne trebe jos zuriti, treba sacekati implementaciju DLSSa i nove drivere.

Pa to je onaj drugi žalosni dio; RayTracing i te diđemiđe su im bile "key selling point", a gdje je to sad? Nema. Neće biti još neko vrijeme, tek s novim Win updateom će biti moguće, a i tad pitanje koje mušice će imati.

 Da, na papiru ovaj DLSS izgleda dobro, pogledao sam neki video di je lik dosta dobro obijasnio o cemu se radi, ali opet tu ima par upitnika jer se to mora softwerski implementirati u igre. Unreal engine ce podrzavati i biti ce cak retroaktivno ubacena stvar u dosta igara koje igramo danas, bar su take najave, a vecina igara koje danas igramo su na UE, nesto malo Unity i to je to manje vise. Mene najvise zanima sto je sa serijom 2060, ona nece imati RayTracing, znaci kartica koja je main stream u iduce dvije godine nece imati taj famozni RayTracing, ok... Niti jedan dev nece izdati igru u iduce dvije godine koju 2060 nece vriti u 60fps na medium detaljima u 1080p, to bi bilo kao da se upuca u nogu. Znaci Ray Tracing je gimick u iduce dvije godine, to ne treba nikome, tehnologija obecava, ali sada ne znaci ama bas nista!

 

Svi napadaju Nvidiu zbog cijena, ja cu napasti AMD. Zadnji put kada sam kupovao GPU birao sam izmedju rx480 i gtx1060. Cijena je bila +/- 20eura, kupio sam AMD cisto da ih podrzim, idemo protiv monopola to je dobro za sve potosace. Da se razumijemo sa karticom sam prezadovoljan, nula problema, doslovno, harware, software, sve radi savrseno, cak su dodali i taj reLive koji radi dosta dobro i silu jos stvari u Adrenalin software i sve radi prefektno. Ali sta je onda AMD uradio, izdao je seriju rx5xx koja je samo reband rx4xx i nista drugo i onda izdao te vege i nabio cijene u nebo. rx5xx nisu trebali izdavati, trebali su napraviti price cut na rx4xx oko 15-20%, vega56 je trebala da bude po cijeni izmedju rx4xx i gtx1070, a vega64 je trebala da kosta +10% u odnosu na gtx1070. Da su uradili to ove nove Nvidia kartice bi kostale 20% manje i bili bi u nekom realnom okviru, ovako je sve otislo u krasni k... 

 Navodno nvidia ima licencu na neki program koji je zaslužan za stvaranje grafike. Oni to ne žele prodati amd-u, a amd ne može radit bez togai grafičke koje bi bile blizu jačine nvidijinih. Sad jesam to ja dobro shvatio, to je druga stvar.

 To je famozni GameWorks, koji olaksava* navodno devsima da odrade odredjene stvari u igrama, sto je upitno... Nastranu sve to kada je AMD izdao vega seriju znali su da nemaju performanse, a nabili su cijene, sta bi tek uradili da su napravili bolji proizvod? Svi seru sada po Nvidi, a AMD je jahao naivce i crypto mining i bolio ih je k za gamere. Sve je ovo jedno veliko sranje i cijene novih kartica su smijesne. 2080 je cijenom isti kao i 1080ti i ima iste performance, TKO JE TU LUD!?!?!!??!!??!!?!!? Vec smo shvatili da je ray tracing gimick i sve sto ostaje je taj DLSS, ali nece to napraviti vecu razliku od 10%. Znaci da sumiramo. Kupujemo karticu iz nove generacije po istoj cijeni kao sto je kartica iz postojece koja ima iste performanse?!?!?!?!?! Monty Python GPU.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
10 godina
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Mogu slobodno rec, da tko kupi 2080ti ima jacih problema, ne samo zato što ne vrijedi, vec i podržava ovu apsolutnu pljacku. Kakav cirkus od kartice, ray tracing koji izgleda nekad gore nego fejkana svijetla (primjerice refleksije u bfu), i to na klimavih 60fpsa i 1080 rez. Lupit cu dislajk svakom videu koji bude pokusavo obranit tu cijenu i "tehnologiju", to je jedino što mogu.

Cirkus i pravljenje kretena od naivaca.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
11 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Sve bu se prodalo bez potrošenog dolara na reklamu. Ovisnost je zajebana stvar

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Po meni je kupovina 2080ti logicnija nego 2080. Za puno manje novaca dobijes performance Titan V, "razumljiva" kupovina, pogotovo za ekipu sto "mora" imati "najbolje", a nisu bili ludi da kupe titan v. Nije mi jasno tko ce kupiti 2080 i 2070? Planirao sam kupiti 2070, ali sada vidim da ce performance biti oko 1080, mozda mrvicu bolje, a kostati ce isto. Znaci za iste novce kupujem performanse koje si mogao za te novce kupiti prije dvije godine. Malo je to glupo.

Evil Destroyer of Universe Killer of Doom
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
online
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere

To što kažeš za RTX 2080 i GTX 1080 Ti je isto ko to s RTX 2070 i GTX 1080. Imaš sad te nove RTX 2080 za 7500 - 8000kn a imaš iste performanse s GTX 1080 Ti za 3500 do 4000kn na Njuškalu .

Poruka je uređivana zadnji put sri 19.9.2018 21:37 (itomic009).
13 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Evil Access kaže...

Po meni je kupovina 2080ti logicnija nego 2080. Za puno manje novaca dobijes performance Titan V, "razumljiva" kupovina, pogotovo za ekipu sto "mora" imati "najbolje", a nisu bili ludi da kupe titan v. Nije mi jasno tko ce kupiti 2080 i 2070? Planirao sam kupiti 2070, ali sada vidim da ce performance biti oko 1080, mozda mrvicu bolje, a kostati ce isto. Znaci za iste novce kupujem performanse koje si mogao za te novce kupiti prije dvije godine. Malo je to glupo.

Slažem se, za 2080Ti još ima mjesta na tržištu, nudi nešto što ni jedna druga kartica ne može. Ali 2080 je totalni flop, ne razumijem tko će to kupiti, stvarno se nadam/mislim da će prodaja te kartice biti minimalna. Kartica je doslovno jednaka 1080Ti, a košta 20% više...Da je Nvidija izbacila samo sadašnji 2080Ti, i maknula "Ti" iz naziva, znači zapravo 2080 i čak zadržala ovu ludu cijenu, to bi više poštovao i to bi mi bilo normalnije nego ova situacija sad. Zanima me koja budala bi kupila 2080 pored 1080Ti, koja?!?

16 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Treba to sve kupit, nek susjedi budu jalni

Freak Show Inc.
 
5 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Graficka ozbiljno kosta 11k kuna u HR kod nas LOL zanima me kolko ce hrvata kupiti grafu koji su iz hrvatske bas ne ovi gastabajteri vani,znam da ce onaj švicarac sigruno kupiti samo da se kurči na fourmu sa slikama.

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Ako je nekome bitno imati ovo zadnje i najjače od HW a nije $$€€€€, samo podjeli 12 rata po cca 770 kn i ima najjaču grafu trenutno dostupnu odmah i otplačenu u jednu godinu.

Nije problem ako se nema previše drugih troškova i zaduženja mjesečno, dakle ovisi i o prioritetima, jer npr. uz manju plaću to mora bit jedini skupi hobi.

 

Ekipa, nemojte prozivati ljude što se žele pokazat na forumu dok ne nabijaju drugima na nos i ne vrijeđaju!

 

p.s. Naravno da mislim da su cijene zadnje serije grafi bezobrazne i smiješno visoke te neopravdane. Nvidia krenula putem Applea...

p.s.s. Intel također precijenjuje svoje High end procove, a za ddr4 memoriju nemam dovoljno teksta.

 

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 1
6 godina
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

sta vas boli tuki tko ce i zato kupiti ovaj gpu ili bilo koji drugi luksuzni proizvod?

 

placete i kukate kako je nesto preskupo, samo zato sto vam je totalno vam dosega, cak i na rate.

 

ova roba je luksuz, i ne treba vam uopce, a placete jer je skupa samo zato sto je zelite, a ne mozete si je priustiti

 

da mozete ne bi kukali i kupili bi je kao i svaku drugu stvar koju tako kupujemo jer smo konzumenti

 

bolim me tuki koliko sta kosta od tih pizdarija, ako si mogu to priustit kupit cu, ne zato sto mi treba nego zato sto to zelim

 

vise me brinu cijene hrane, rezija, a ne ove pizdarije koji su totalno ne bitne

Moj PC  
2 9 hvala 1
12 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Ma cekaj malo zasto ja ili bilo ko drugi na forumu i u cilom svijetu ne bih iznjeli svoje misljenje o skupoci ove generacije NVIDIa grafickih kartica?!
Pa hebote za koji kujac forum sluzi,da bih se neki klinac rekao ako vam je skupo ne kupujte?!
Meni zdrava pamet brani da ovo kupim a ne nedostatak novca,problem je daleko opsezniji jer kakve ce cijene bit u sljedecoj generaciju?!
Sad i AMD moze dignut cijene,malo jeftinije od NVIDIA ali opet drasticno skuplje od predhodne generacije.
Iskreno se nadam teskom flopu u prodaji za NVIDIu,jedino mi kupci mozemo ne kupnjom donekle spasit stvar!
AUDIOFIL
Moj PC  
15 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere

Mozes biti pametan i ne kupiti jer vec imas grafu, ali kao je onima koji trebaju novo?!

 

Btw, mozemo svi ne kupiti, ali tako visoku cijenu su nam poklonili jebeni rudari. Tako da nista od naseg protesta.

coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
metallic kaže...

..ali kako je onima koji trebaju novo?!

 nikad bolje... za malo više od soma kuna uzmeš polovnu 1060 s garancijom i imaš grafu koja na full hd tjera sve, uz doslovno minimalna podešavanja kod zahtjevnijih igara

ili za 2200 kuna uzmeš 1070 isto s garancijom, igraš skoro sve na max i miran si iduće tri godine

 

ako baš moraš ganjati 4k rezoluciju ili 165+fps s ocd-om i napadajima tjeskobe čim fps padne ispod 150, onda diži kredit

12 godina
protjeran
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Ne kuzim cemu tolko cudenja i prepiranja oko svega ovog kad je sve zapravo jako jednostavno. U prosloj generaciji smo imali 1080ti koja je bila dovoljna cak i za high rr 1440p gaming, sad imamo 2080ti koja ima impresiven rezultate na 4k, jasno da je 4k manje vise nebitan u cijeloj prici s obzirom koliko se koristi, ali napredak prema visim rezolucijama smo dobili.

 

Ono sto su svi ocekivali je da ce sa izlaskom nove generacije za cijenu gtx 1080 dobiti performanse gtx 1080ti, to bi se i dogodilo da postoji konkurencija, ali posto je ona trenutno ona nepostojeca tu smo di jesmo sa cijenama.

 

Posto su cijene takve kakve jesu tj da za jednake performanse (1080ti vs 2080) placas vise kod nove generacije za sad se treba strpiti i vidjeti sto ce se dogoditi iduce godine kad AMD izbaci svoju novu generaciju. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

*Ako AMD izbaci 

Hearthstone: Maks0806#2960
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Nisam vidio ništa inpresivno na 4K, dobar dio igara tjera na prosječnih 60 ili niže što znači da ima pada id 40 fpsa ili niže. Dalje reklamira se kao RT grafa koja RT tjera u 50-60 fpsa ali na full HD rezi.

 

Po meni ovo je sobzirom na cijenu teški promašaj od grafe i nove tehnologije.

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
Pa moj protest je da uzimam 1070ti,1080,1080ti.
Rudari nek kupuju RT seriju,eto bar neke koristi od rudara!
AUDIOFIL
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
GTX (Volta)/Turing/Ampere

Na stranu njihove hajend kartice (svaka roba ima kupca, tako da će ih imati i ova), ali ima li vijesti o ostaloj slabijoj bratiji ?

Imam neki osjećaj da to oni neće izbaciti sve dok se ne riješe svih ovih silnih kartica koje su im se vratile, a bile su namjenjene majnanju.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: GTX (Volta)/Turing/Ampere
maks0806 kaže...

*Ako AMD izbaci 

 Ako ne, onda Nvidia ubaci, na suvo...

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice