Koja je bolja graficka?

poruka: 29
|
čitano: 15.091
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Koja je bolja graficka?

Koja je graficka bolja,.. G-FORCE GTS 430 1GB , DX11.. ILI ATI READON HD 4870 1GB DX 10.1 ?

Ramovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koja je bolja graficka?

Majke ti koja ti je BOLDANA :D ?

Ramovic
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Koja je bolja graficka?

Ova desno. {#}

Beauty doesn't have a weight restriction.
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Koja je bolja graficka?
Salim se, hvaala tii brate :D znao sam od prilike da je bolja ta sto ti mislis
Ramovic
13 godina
online
Re: Koja je bolja graficka?

HD 4870 je onako laički rečeno duplo bolja od te slabašne Nvidije !!!

13 godina
protjeran
offline
Koja je bolja graficka?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Koja je bolja graficka?

Nikako tu grafu jer ima DDR3!!!! memoriju..Protegni se par kuna za HD6750/HD5750..Ili rabljenu HD4890,GTX280...Koji ti je ostatak konfe...Napajanje? :)

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Koja je bolja graficka?

ma ja sam vec kupio grafu samo mišljenje mi je vazno. nov je pc pa igram neke igre cisto da varam online inace meni je ok grafa. imam 4 gb ddr3 i amd sempron 140 2.7 ghz dalje mi se nedapisat

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Koja je bolja graficka?
civo94 kaže...

ma ja sam vec kupio grafu samo mišljenje mi je vazno. nov je pc pa igram neke igre cisto da varam online inace meni je ok grafa. imam 4 gb ddr3 i amd sempron 140 2.7 ghz dalje mi se nedapisat

 

  Uff.  {#}

 

  Za te pare si mogao ubosti HD5670 1GB DDR5 u Protis-a.

Dum spiro, spero.
13 godina
online
Koja je bolja graficka?

Mislim da si pogriješio ali ok..Jer DDR3 verzija je osjetno slabija od DDR5 verzije...Ako imaš matičnu sa ACC(UCC) Pokušaj unlockati procesor..

Ako sam ti ikad pomogao stisni HVALA :)))
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Koja je bolja graficka?

ima ucc al nece otvorit taj procesor kako kome nekom oce

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Koja je bolja graficka?

a bi se isplatilo klokat tu grafu

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Koja je bolja graficka?
civo94 kaže...

a bi se isplatilo klokat tu grafu

 

nemožeš nadoknaditi ddr3 memoriju nikako... prvo pitaj vamo na forumu pa onda kupuj, ta sa ddr3 memorijom je bar 20% slabija od ddr5

16 godina
offline
Koja je bolja graficka?

Ne. Mislim da ne možeš izvući iz nje mnogo veće taktove ni za GPU ni za memoriju.

 

Nije to loša kartica, 32GB/s je relativno okej propusnost, pogotovo za igranje bez AA.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Koja je bolja graficka?
Ivan(4) kaže...

Ne. Mislim da ne možeš izvući iz nje mnogo veće taktove ni za GPU ni za memoriju.

 

Nije to loša kartica, 32GB/s je relativno okej propusnost, pogotovo za igranje bez AA.

za najnovije naslove ništa ispod hd 5670 512mb ddr5.

12 godina
protjeran
offline
Koja je bolja graficka?

Uzmi si hd 5670 1 gb ddr 5 tu ja istu imam i predobra mi je ...:)

Antonio
 
1 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Koja je bolja graficka?
Xplain kaže...

Uzmi si hd 5670 1 gb ddr 5 tu ja istu imam i predobra mi je ...:)

imao sam vtx 5670 1gb ddr5, black ops-maxed out, bad company 2-high, gta iv- very high, metro 2033-medium, crysis 2-gamer, crysis- high(0xaa), sve ovo na full hd sa ugodnim framerateom. ne morate mi vjerovati, ali tako je bilo.

16 godina
offline
Koja je bolja graficka?

Čovek je već kupio pa se malo kasno setio da proveri kako je prošao.  {#} A kao što kažu: "Urađenom poslu mane nema."

Inače, imao sam do skora karticu sa istim bandwidthom i malo sporijim GPU-om prethodne generacije, 4670, tako da otprilike znam šta se može sa bandwidthom od 32GB/s i da ne bi bilo loše da je malo više, ali prema mom iskustvu, tolika propusnost nije prepreka ugodnom igranju bez AA. Na žalost, nigde nisam mogao da nađem uporedni review (niti uopšte review DDR3 modela), ali igre koje će mu stvarno bacati GPU na kolena, tipa Metro ili Crysis 2, to čine i GDDR5 varijanti bez razlike.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Koja je bolja graficka?
Ivan(4) kaže...

Čovek je već kupio pa se malo kasno setio da proveri kako je prošao. {#} A kao što kažu: "Urađenom poslu mane nema."

Inače, imao sam do skora karticu sa istim bandwidthom i malo sporijim GPU-om prethodne generacije, 4670, tako da otprilike znam šta se može sa bandwidthom od 32GB/s i da ne bi bilo loše da je malo više, ali prema mom iskustvu, tolika propusnost nije prepreka ugodnom igranju bez AA. Na žalost, nigde nisam mogao da nađem uporedni review (niti uopšte review DDR3 modela), ali igre koje će mu stvarno bacati GPU na kolena, tipa Metro ili Crysis 2, to čine i GDDR5 varijanti bez razlike.

hd 4670/5670 sa ddr3 verzijom su solidne grafe za 1280x1024

13 godina
protjeran
offline
Koja je bolja graficka?

ma sta ce mi ddr5 kad i ddr3 je meni dovoljno igram cod 4 i cod 2 san andreas na večom rezvoliciji i nesteka ama bas nista ako smanjim detalje na cod 2 bude fps 257 a cod nekig 200 a za cod ? uglavnom grafika je super ima dx 11 sta da vak kazem ja zadovoljan bez obzira sto je ddr3 memorija al zato imam 4 gb ddr3 na maticnoj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Koja je bolja graficka?

Igras sad ko zna staces igrat za 1 god ...

preporucavamo ti ddr 5 ali ti si tu da odlucis

Antonio
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Mene zanima jedna stvar HITNO POMOC !!

Imam grafu GEforce GT430 DDR3 1gb... RAM MEMORIA 3GB, PROCEROS DUAL CORE INTEL 2.11GHZ   4000+   . i instalirao sam NEED FOR SPEED HOT PURSUIT 2010 ONAJ NOVI, I POMALO MI KOCI ? A KAO SMANJIO REZOLUCIJU IGRICE NA NAJMANJE KAO NA NAJVECE ISTO MI KOCI ;S STA JE PROBLEM ????????

Ramovic
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mene zanima jedna stvar HITNO POMOC !!
IrsanManQeen kaže...

Imam grafu GEforce GT430 DDR3 1gb... RAM MEMORIA 3GB, PROCEROS DUAL CORE INTEL 2.11GHZ   4000+   . i instalirao sam NEED FOR SPEED HOT PURSUIT 2010 ONAJ NOVI, I POMALO MI KOCI ? A KAO SMANJIO REZOLUCIJU IGRICE NA NAJMANJE KAO NA NAJVECE ISTO MI KOCI ;S STA JE PROBLEM ????????

  Za početak, smiri se i duboko udahni.

  Nije Intel, nego AMD proc, preciznije AMD-ov Athlon 4000+.

  Proc ti je slaba karika, OC-aj ga na barem 2.4GHz (minimalan proc koji bi mogao pogoniti tu igru, a da bude u potpunosti igriva je Athlon X2 na 2.40GHz) i riješit ćeš problem.

Dum spiro, spero.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mene zanima jedna stvar HITNO POMOC !!

E hvala ti brate :) zNaci samo to procerosa je ? ALi problem je ako budem pojacao/menjao procesor onda moram i Plocu, jer su mi tako rekli da mi je DDR2 i ploca ili kako su mi vec objasnili :S

Ramovic
12 godina
neaktivan
offline
Koja je bolja graficka?

No,no,Ooverclocking je povecanje brzine procesora,na cijenu ugl temperature,ako oces,potrazi temu overclocking AMD procesora,no posto vidim da se bas i ne razumijes u to,preporucujem ti da radis sa ovecim oprezom,i da pazis na temperature,cause bad things could happen

 

EDIT:Tip memorije uglavnom nema veze sa procesorom,mozes ti staviti jaci procesor ako ti ga maticna podrzava,informacije o tome mozes potraziti na stranici proizvodaca maticne,ili ukucas ime maticne,i trazis nesto kao:Supported CPUs

Poruka je uređivana zadnji put čet 15.9.2011 19:56 (Frenky98).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Mene zanima jedna stvar HITNO POMOC !!
IrsanManQeen kaže...

E hvala ti brate :) zNaci samo to procerosa je ? ALi problem je ako budem pojacao/menjao procesor onda moram i Plocu, jer su mi tako rekli da mi je DDR2 i ploca ili kako su mi vec objasnili :S

  Ne treba mijenjati ploču, radi se o neznatnom podizanju takta od +300MHz.

Dum spiro, spero.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mene zanima jedna stvar HITNO POMOC !!

Pa na ovoj ploci mogu staviti makar 2.66 Ghz DDR3 ? i ako je ploca DDR2 ?

Ramovic
13 godina
offline
Re: Mene zanima jedna stvar HITNO POMOC !!
IrsanManQeen kaže...

Pa na ovoj ploci mogu staviti makar 2.66 GhzDDR3 ? i ako je ploca DDR2 ?

  Podebljano - takt procesora, podcrtano - tip memorije (bilo da se radi o matičnoj ili grafičkoj).

Dum spiro, spero.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Mene zanima jedna stvar HITNO POMOC !!

MENE ZANIMA KAKO DA POSTAVIM TEMU/PITANJE OVDE ? :S Ne mogu se snaci nikako sto se toga tice, treba mi pomoc al ne znam kako postavit temu

Ramovic
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice