Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?

poruka: 9
|
čitano: 2.466
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?

Pozdrav svima,

 

Evo ako mi itko može pomoći naći neki dućan s gore navedenom grafičkom,a da je na 24 ili više rate.

Pogledao sam većinu  dućana,ali ni jedan nema...

Možda Vi znate neki koji ja nisam provjerio,ali čisto sumnjam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

Evo ako mi itko može pomoći naći neki dućan s gore navedenom grafičkom,a da je na 24 ili više rate.

Pogledao sam većinu  dućana,ali ni jedan nema...

Možda Vi znate neki koji ja nisam provjerio,ali čisto sumnjam.

Znam sa si napisao na rate - no mozda da probas kontaktirati ovog jer cijena je za svaku pohvalu !

PR0MATRAC
11 godina
offline
Re: Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?
PR0MATRAC kaže...
Jurassic Park kaže...

Pozdrav svima,

 

Evo ako mi itko može pomoći naći neki dućan s gore navedenom grafičkom,a da je na 24 ili više rate.

Pogledao sam većinu  dućana,ali ni jedan nema...

Možda Vi znate neki koji ja nisam provjerio,ali čisto sumnjam.

Znam sa si napisao na rate - no mozda da probas kontaktirati ovog jer cijena je za svaku pohvalu !

Puno hvala kolega,ali nekako sam uspio naći u Links-u iako prije nisam vidio.

12 godina
protjeran
offline
Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?

Kupnja u trgovini ti je sigurnija i pouzdanija  -  za koje pare si nasao - sad je kolega u temi o odabiru kartica linkao hd 7950 za 2200 i to vapour x

PR0MATRAC
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 19:37 (PR0MATRAC).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?
PR0MATRAC kaže...

Kupnja u trgovini ti je sigurnija i pouzdanija  -  za koje pare si nasao - sad je kolega u temi o odabiru kartica linkao hd 7950 za 2200 i to vapour x

Ja sam je našao u Linksu za 2099kn,velika šteta što je u Protisu tako jeftina a bolja,definitivno bi uzeo taj 7950 samo problem je što mogu uzeti na minimalno 24 rate.

 

12 godina
protjeran
offline
Re: Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?
Jurassic Park kaže...
PR0MATRAC kaže...

Kupnja u trgovini ti je sigurnija i pouzdanija  -  za koje pare si nasao - sad je kolega u temi o odabiru kartica linkao hd 7950 za 2200 i to vapour x

Ja sam je našao u Linksu za 2099kn,velika šteta što je u Protisu tako jeftina a bolja,definitivno bi uzeo taj 7950 samo problem je što mogu uzeti na minimalno 24 rate.

 

DA - to je ova grafa

 

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-sapphire-video-card-radeon-hd7950-gddr5--3gb384bit-pcie-30-x16-hdmi-dvi-vga-cooler-double-slot-retail/62788

 

- inace te vapour x grafe su mi najzesce - ako mozes ikako uzmi ovu - jer mi je nekako puno dati 2100 za hd 7870 - ja sam svoju hd 7850 twin frozr 3 2 gb platio 1300 kn{#} - (rabljena pola godine - jos 2 i pol godine jamstvo) zato mi se 2100 za hd 7870 cini mnogo iako ta sapphire je odlican model

 

Jel nemozes pokusati na rate uzeti ovu hd 7950 sto sam linkao

PR0MATRAC
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.2.2013 20:02 (PR0MATRAC).
11 godina
offline
Re: Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?
PR0MATRAC kaže...
Jurassic Park kaže...
PR0MATRAC kaže...

Kupnja u trgovini ti je sigurnija i pouzdanija  -  za koje pare si nasao - sad je kolega u temi o odabiru kartica linkao hd 7950 za 2200 i to vapour x

Ja sam je našao u Linksu za 2099kn,velika šteta što je u Protisu tako jeftina a bolja,definitivno bi uzeo taj 7950 samo problem je što mogu uzeti na minimalno 24 rate.

 

DA - to je ova grafa

 

http://www.protis.hr/products/details/graficka-kartica-sapphire-video-card-radeon-hd7950-gddr5--3gb384bit-pcie-30-x16-hdmi-dvi-vga-cooler-double-slot-retail/62788

 

- inace te vapour x grafe su mi najzesce - ako mozes ikako uzmi ovu - jer mi je nekako puno dati 2100 za hd 7870 - ja sam svoju hd 7850 twin frozr 3 2 gb platio 1300 kn{#} - (rabljena pola godine - jos 2 i pol godine jamstvo) zato mi se 2100 za hd 7870 cini mnogo iako ta sapphire je odlican model

 

Jel nemozes pokusati na rate uzeti ovu hd 7950 sto sam linkao

Joj,ni nemaš pojma koliko bi rado uzeo 7950,ali stvarno ne mogu jer mora ići na American Express a to je jedini dućan na više od 12 rata.

Odličan izbor što se tiče tvoje grafičke.{#}

Možeš li mi samo reći,uz Sapphire 7870 GHz Edition i Intel i5 2500k-koliko bi mi ta konfiguracija trajala na 1920x1080p?

Puno hvala

12 godina
protjeran
offline
Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?

Slijedece 2-3 godine mir - ta grafa se odlicno kloka i bez dizanja napona  a o tom procesoru je sve receno 100x - ide preko 4 ghz bez da se oznoji, uz 8 gigica rama si na konju {#}

PR0MATRAC
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Može pomoć za Sapphire Radeon 7870?
PR0MATRAC kaže...

Slijedece 2-3 godine mir - ta grafa se odlicno kloka i bez dizanja napona  a o tom procesoru je sve receno 100x - ide preko 4 ghz bez da se oznoji, uz 8 gigica rama si na konju {#}

Hvala stari,uvijek mi pomogneš kad treba {#}

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice