Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

poruka: 33
|
čitano: 7.020
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

znaci radi se o tome da se slika zamrze(freeza)usred cod4-a(tocnije promoda) Graficka je GTX 295,proc je intel i7 na 4ghz. Odvrtio sam sve moguce testove furemark,prime sve sve. I kaze da je stabilan. Graficka je neki dan u furemarku radila 2.5 sata i nije se ugasila..i sad igram cod4 30 min i zamrzne se. A i jos cu napomenut da sam probao staviti 9600 gt i da se onda ne freeza. Sta da radim?? Jednostavno nerazumjem!!

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

Mozda se grafa pregrijava?

My Life Is A Very Serious Game...
15 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

68 C u cod4

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
xrobix kaže...

znaci radi se o tome da se slika zamrze(freeza)usred cod4-a(tocnije promoda) Graficka je GTX 295,proc je intel i7 na 4ghz. Odvrtio sam sve moguce testove furemark,prime sve sve. I kaze da je stabilan. Graficka je neki dan u furemarku radila 2.5 sata i nije se ugasila..i sad igram cod4 30 min i zamrzne se. A i jos cu napomenut da sam probao staviti 9600 gt i da se onda ne freeza. Sta da radim?? Jednostavno nerazumjem!!

 

Hvala

Probaj drivere updatat ili stavi nove.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
dec54 kaže...
xrobix kaže...

znaci radi se o tome da se slika zamrze(freeza)usred cod4-a(tocnije promoda) Graficka je GTX 295,proc je intel i7 na 4ghz. Odvrtio sam sve moguce testove furemark,prime sve sve. I kaze da je stabilan. Graficka je neki dan u furemarku radila 2.5 sata i nije se ugasila..i sad igram cod4 30 min i zamrzne se. A i jos cu napomenut da sam probao staviti 9600 gt i da se onda ne freeza. Sta da radim?? Jednostavno nerazumjem!!

 

Hvala

Probaj drivere updatat ili stavi nove.

stavljeni su najnoviji

14 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

probaj da izbrises drivere od grafe sa kompa i onda pokreni igru bez drivera i vidi oce li biti uredu..

Almin94
Moj PC  
0 18 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

speci ju. {#}

 
2 2 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

odnesi ju nekom "trgovcu" da ti ju zamjeni

VITIS NEMO SINE NASCITUR - Nitko nije rodjen da ne pogrjesi.
 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
Almin94 kaže...

probaj da izbrises drivere od grafe sa kompa i onda pokreni igru bez drivera i vidi oce li biti uredu..

 

A kako mislis da pokrene igru ako nema drivera ?

LoL nick: Alkser (EU)
15 godina
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

Jesi li nedavno mijenjao nesto drugo od harwarea?

Ja sam imao problema, mislio sam da mi je grafa riknula. Novi ram je naprosto bio neispravan (1 keks) i to je rezultiralo codnim freezom u igrama tako da je ekran posto uglavnom zelen ili rozi (kako kada) tako je zastekano stajalo i onda prilikom reseta bi pisalo da je failed graphics driver. Odnio sam grafu frendu kod njega je radilo savrseno. Za maticnu i proc sam bio 100% uvjeren da rade savrseno i iso sam se igrat sa RAM-om, vadio sam keks po keks i testiro sa 2 preostala, ispalo je da je jedan neispravan i to mi je uzrokovalo sve probleme, iako se radi toga cinilo ko da je grafa neispravna.

 

Eto, mozda ti pomogne!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
Almin94 kaže...

probaj da izbrises drivere od grafe sa kompa i onda pokreni igru bez drivera i vidi oce li biti uredu..

Kako će igru pokrenuti bez drivera?Jedva da OS pokrene bez drivera.Deinstaliraj drivere i probaj pokrenuti COD 4 ili neznam MW2.Pa reci dali je to moguće.

16 godina
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

Odnesi grafu kod frenda ili upikni u drugi pc ako imaš i tamo probaj.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

To se dešava samo u jednoj igri?

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

ha onda je očito do igre, potraži pečeve za igru a možeš i za grafulju za tu igru.

i ja sam gro puta morao odustati od neke igre jer se stalno rušila na mojoj konfi, graf, windowsima ili je bila najčešće bugovita

14 godina
neaktivan
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
alankish kaže...

Kako će igru pokrenuti bez drivera?Jedva da OS pokrene bez drivera.Deinstaliraj drivere i probaj pokrenuti COD 4 ili neznam MW2.Pa reci dali je to moguće.

naravno da ju moze pokrenit..

Almin94
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
Almin94 kaže...
alankish kaže...

Kako će igru pokrenuti bez drivera?Jedva da OS pokrene bez drivera.Deinstaliraj drivere i probaj pokrenuti COD 4 ili neznam MW2.Pa reci dali je to moguće.

naravno da ju moze pokrenit..

 

nemozes pokrenuti 3D aplikacije tj..igre
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
16 godina
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

Jel se to događa samo u toj igri?

Look me in the eye.It's ok if you're scared. So am I.But we're scared for different reasons.I'm scared of what I won't become, and you're scared of what I could become...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

da dogada se samo u toj igri...kad budem imo vremena probat cu stavit xp... -.- sad cu stavit stare drivere..mozda je do toga

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
Almin94 kaže...
alankish kaže...

Kako će igru pokrenuti bez drivera?Jedva da OS pokrene bez drivera.Deinstaliraj drivere i probaj pokrenuti COD 4 ili neznam MW2.Pa reci dali je to moguće.

naravno da ju moze pokrenit..

Almin94 kaže...
alankish kaže...

Kako će igru pokrenuti bez drivera?Jedva da OS pokrene bez drivera.Deinstaliraj drivere i probaj pokrenuti COD 4 ili neznam MW2.Pa reci dali je to moguće.



Zasto su onda izumili drivere kad si ti tako pametan

14 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

de bgt nemoj me ucit, nisam jednom to obrisao drivere kada mi padne fps u igrama i kada obrisem drivere, pokrenem igru i fps se vrati u normalu, kao sto je bio (koristim ATI graficku), tako sam i u prijatelja uradio (ima Nvidiu) i igre su naravno, mogle da rade bez drivera....

Almin94
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
Almin94 kaže...

de bgt nemoj me ucit, nisam jednom to obrisao drivere kada mi padne fps u igrama i kada obrisem drivere, pokrenem igru i fps se vrati u normalu, kao sto je bio (koristim ATI graficku), tako sam i u prijatelja uradio (ima Nvidiu) i igre su naravno, mogle da rade bez drivera....

pobogu dijete nemoze raditi de skontaj jednom..upamti to u svoj mozak de de

zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
14 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

ajd nema veze sad, necu se svadjat. valjda imam oci i vidim da li igra radi ili ne.....

Almin94
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2010 20:27 (Almin94).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

Aj idi ti ubij se, obrises drivere i igras bez njih, i jos imas veci FPS? Da ne instaliras nove?

Mes que un Club! FCBarcelona!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

ee imam oci, vidim, obrisem drivere i pokrenem igru i radiiiii! i sta ja tu mogu kad radi kod mene 

Almin94
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

Aj dobro svaka ti onda dala, posalji nVidii i AMDu email da bezveze macaju pare za razvoj drivera.

Mes que un Club! FCBarcelona!
Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2010 20:39 (PLASMAorLCD).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
Almin94 kaže...

ee imam oci, vidim, obrisem drivere i pokrenem igru i radiiiii! i sta ja tu mogu kad radi kod mene 

mozda, ako imas windows 7 jer ti on sam instalira drivere, ti niti neznas da imas instalirane

Što imaš više sira, imaš više rupa. Što imaš više rupa, imaš manje sira. ?????????????
14 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
ocito da nisi dobro obriso drajvere
zasto prst dole !!!! stavi barem hvala ako sam ti pomogao,,
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

Ti si moj uzor sto posto.

Autor teme:

A da cijeli OS srušiš pa opet digneš? Je li moguće da se neka gamad uvalila?

Poruka je uređivana zadnji put uto 30.11.2010 20:36 (Wicked_Sick87).
14 godina
neaktivan
offline
Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!

nema veze sad, ja znamda tako kod mene moze, driveru su izbrisani 100%, a sad vi pomozite kolegi ako mozete.

Almin94
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Najcudniji problem koji sam ikad imo!!!
Almin94 kaže...

probaj da izbrises drivere od grafe sa kompa i onda pokreni igru bez drivera i vidi oce li biti uredu..

Dobra sala!!!

 

Pa nemozes   u win normalno raditi ako nisu driveri za graficku instalirani, a pogotovo ne pokretat igru... :D

Svasta se da danas procitati...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice