Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

poruka: 11
|
čitano: 3.266
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

Koja je najjaca grafa kojoj nije potrebno nikakvo dodatno napajanje osim onog sto vuce iz maticne posto moja zvijer od napajanja nema 6-pin kabel ? -.-'

Mozda i neka grafa koji nije prejerano jaka da se moze sa molex to 6-pin-om napajat.

 

Molim preporuke. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

Si ikad vidio ovakvo nešto?

 

 

Anyway tebi jača grafa od HD4670/5670 netreba, proc je slaba karika.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.12.2010 21:59 (Hyperion).
Moj PC  
6 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina
KingNothing kaže...

Koja je najjaca grafa kojoj nije potrebno nikakvo dodatno napajanje osim onog sto vuce iz maticne posto moja zvijer od napajanja nema 6-pin kabel ? -.-'

Mozda i neka grafa koji nije prejerano jaka da se moze sa molex to 6-pin-om napajat.

 

Molim preporuke. :D

 

Mogel si prvo pročitati kaj je napisal

14 godina
neaktivan
offline
Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

Uzmi si radeon hd 5750 ili 5770. One imaju solidne performanse a troše malo struje tako da će ih tvoje napajnje vjerojatno izdržati. Ovdje ju možeš kupiti za malo para klik

xf zoja26
Poruka je uređivana zadnji put sub 11.12.2010 13:30 (zOjA26).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

koliko ja znam, na maticnoj pciex isporucuje 75 w,sve preko sto guta,treba dodatnu struju.

jedan detalj koji je zgodan dok citas recenzije kartica po netu,pa da znas ide li ili ne ide dodatno, premda se to navede u tekstu ili vidi na slici.

+ +
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina
zOjA26 kaže...

Uzmi si radeon hd 5750 ili 5770. One imaju solidne performanse a troše malo struje tako da će ih tvoje napajnje vjerojatno izdržati. Ovdje ju možeš kupiti za malo para klik

Prejako mu je to za proc...

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
16 godina
neaktivan
offline
Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

nije,od neki dan je u mene na jednoj kantici...5750 uz stari amd 2x2,5.

tu sjeda ili 5670 ili 5750.

+ +
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina
torrente kaže...

nije,od neki dan je u mene na jednoj kantici...5750 uz stari amd 2x2,5.

tu sjeda ili 5670 ili 5750.

Nisi ti testirao Athlona X2 sa HD4670,HD4870 i onda te iste kartice sa phenomom X3 720.

 

Razlika je Nebo i Zemlja,a kod HD5750 bi bila i veća razlika.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
16 godina
neaktivan
offline
Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

ne,nisam u tim vodama brojanja frejmova,ali da je usko grlo,nije.

stvar je male razlike u cijeni.

+ +
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina
torrente kaže...

ne,nisam u tim vodama brojanja frejmova,ali da je usko grlo,nije.

stvar je male razlike u cijeni.

Ček ček, to što veliš nema smisla.

 

Znači uzmimo npr. HD4870.

 

Sa athlonom x2 5000+ BE OC na 3.0GHz imaš u crysisu jedva 25fps-a na medium/high na, dok sa x3 720 na 3.2Ghz imaš toliko fps-a na very high i trun više sa manje framedropova.

 

Isti slučaj sa HD4670, kod frenda se vuče na medium jedva, a kod mene glatko na high.

 

Athlon x2 je velika kočnica i uz njega idu i veliki framedropovi.

MSN - drazen016@net.hr , e-mail - drazen018@email.t-com.hr | Battlestar Galactica 75 -The Bucket- and Battlestar Pegasus 62 -The Beast-
16 godina
neaktivan
offline
Najjaca grafa bez potrebnog 6-pina

a koju ce onda covjek kupiti?

zasto se vezivati stalno na frejmove.

recimo covjeka mozda nista ne zanima,kao ni mene iz serije 4xxx, od potrosnje pa dalje.

da mu predlozimo 5570?

5670 kad je vec previse 5750?

hajmo pogledati da je sto vise stisnuto unutar 100kn i da trosi 80w ili 60...ne treba mu 4xxx,zato sto ima slabasnog amd-a.

 

moja teorija je drugacija od navijacke klokerske... sruja,cijena, generacija,pa onda sto ostane za frejmove.

ja sam se za sebe mislio 5670 ili 5750...nes ti razlike u cijeni i sto necu izvuc sa procom 20 frejmova vise ;)

+ +
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice