Nova grafička

poruka: 11
|
čitano: 3.172
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nova grafička

jučer mi je umrla stara grafička 4870 512 mb i sad bi trebao kupiti novu , buđet mi je 1400 kn , zanima me dali će  nove grafičke moći ići na moju konfu (imate je pod moj pc ), prije sam aktivno pratio forum kad sam kupio moj trenutacni komp ali vec 2 godine nisam u toku pa neznam koju graficku odabrati , okvirno znam da su mi do te cijene dostupne 6850 , 6870 , gtx 560-550,    ducan treba biti adm ,  monitor je 20 incha 1680 1050 ,  unaprijed vam zahvaljujem :) 

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Nova grafička

ide bez problema u komp i raditi ce dobro ali ju vjerojatno neces do karaja moci iskoristiti zbog vremešnog procesora

EDIT: nadopuni informacije o maticnoj ili ih ovdje reci jer nesto EPxxxxx nista ne znaci jer to moze biti asus, asrock, gygabite, msi...

Ko da me briga za potpis...
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2011 16:00 (Suddenly Psychotic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nova grafička
Suddenly Psychotic kaže...

ide bez problema u komp i raditi ce dobro ali ju vjerojatno neces do karaja moci iskoristiti zbog vremešnog procesora

q6600 će bez problema iskoristiti hd 6870/gtx 560. ja bih preporučio overclock na 3ghz+.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička

ok hvala vam znaci na kompu netrebam nista mijenjati , maticna je gigabyte ep35-ds3,s775,  sad samo koju da graficku uzmem ?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
13 godina
odjavljen
offline
Re: Nova grafička
joc kaže...

ok hvala vam znaci na kompu netrebam nista mijenjati , maticna je gigabyte ep35-ds3,s775,  sad samo koju da graficku uzmem ?

ovu ;)

13 godina
offline
Nova grafička

VTX HD 6870 + Xigmatek Gaia za OC procesora.CCA 1400 kunica sa postarinom.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička
zoharbizo kaže...

VTX HD 6870 + Xigmatek Gaia za OC procesora.CCA 1400 kunica sa postarinom.

Autor je ljepo naveo da ducan mora biti ADM...

@Autor- uzmi XFX HD6870 - 1380kn, probaj skupiti jos kojih 150 kuna za neki solidan aftermarket cooler, nesto tipa CoolerMaster Hyper TX3 - 168kn.

Sve ce i bez coolera raditi ok, samo za takvu zvjer od grafe preporucljivo je da overclockas procesor barem na 3GHz.

Jer ince se bude desavalo da u nekim igrama procesor koči graficku.

pozz..

Jedina ljubav teretana<33
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.10.2011 17:21 (eXtremePC's).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička

onda ću vjerojatno i uzetu tu xfx 6870 , sad me samo zanima ako clockam proc sa 2.4 na 3.0 dali mi treba dodatni ventilator  poput  ovog kaj je extreme naveo ili moze bez  njega s obzirom da clock neće prelaziti 3.0 ?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička
joc kaže...

onda ću vjerojatno i uzetu tu xfx 6870 , sad me samo zanima ako clockam proc sa 2.4 na 3.0 dali mi treba dodatni ventilator  poput  ovog kaj je extreme naveo ili moze bez  njega s obzirom da clock neće prelaziti 3.0 ?

Mislim da neces bez aftermarketa potegnut 3 GHz.

Bolje džaba lezat,nego dzaba radit! xD
12 godina
neaktivan
offline
Nova grafička

bez aftermarket coolera OC-ani proc ce ti se pregrijavati i ugasiti

Ko da me briga za potpis...
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova grafička

ok . hvala svima na pomoći :)

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice