Nvidia GeForce GTX 800

poruka: 11
|
čitano: 2.848
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
protjeran
offline
Nvidia GeForce GTX 800

Jel ima tko kakve informacije kada otprilike bi mogla izaći nova serija? Posebno me zanimaju 860 i 860Ti. Na Game-Debate piše da će izaći ove godine, možda u 12mj, a na netu postoje info da će to biti Q1-Q2 2015.

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GeForce GTX 800
AmonAress kaže...

Jel ima tko kakve informacije kada otprilike bi mogla izaći nova serija? Posebno me zanimaju 860 i 860Ti. Na Game-Debate piše da će izaći ove godine, možda u 12mj, a na netu postoje info da će to biti Q1-Q2 2015.

 

 

 

da inače pola BUG foruma radi u nVidii pa imamo informacije hehe 

šalu na stranu, mi možemo pročitat isto što i ti na netu, a na netu to nemora biti točno, to su sve špekulacije dok nVidia ne obajvi nešto službeno

15 godina
offline
Nvidia GeForce GTX 800

Evo novih vijest navodno Nvidia ce izbaciti gtx 880 te gtx 870 kodnog imena GM204 koje pripadaju 2 generaciji maxwella  u 10 i 11 mj ove godine...

 

 

Vise o svemu tome na ovome linku: http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/nvidia-to-release-geforce-gtx-870-gtx-880-in-october-or-november-report/

Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Nvidia GeForce GTX 800

bok svima veliki pozdravi iz Rijeke imam jedno pitanje a znam da postoje veci majstori od mene ovdje u BUG ovako.Mislim kupiti graficku karticu pa odabir je tezak je ne znam kakve su pa (graficka kartica GAINWARD geforce gtx 750,1GB DDR5,D-SUB DVI mini HDMI,singel slot)ta kosta oko 850kn a ima jedna druga

(graficka kartica PCI-E XFX AMD RADEON R7 250x core edition 1GB DDR5 dualDVI HDMI DP) e sada dali se mogu igrati igrice na njima od 2013 na high graphic ili ne mislim ne znam ni sam zelim cuti  vase misljenje ova RADEON kosta oko 865kn zelim cuti vasam majstorska misljenja i hvala na na pomoci unaprijed :) {#}{#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia GeForce GTX 800
Jaguar19 kaže...

bok svima veliki pozdravi iz Rijeke imam jedno pitanje a znam da postoje veci majstori od mene ovdje u BUG ovako.Mislim kupiti graficku karticu pa odabir je tezak je ne znam kakve su pa (graficka kartica GAINWARD geforce gtx 750,1GB DDR5,D-SUB DVI mini HDMI,singel slot)ta kosta oko 850kn a ima jedna druga

(graficka kartica PCI-E XFX AMD RADEON R7 250x core edition 1GB DDR5 dualDVI HDMI DP) e sada dali se mogu igrati igrice na njima od 2013 na high graphic ili ne mislim ne znam ni sam zelim cuti  vase misljenje ova RADEON kosta oko 865kn zelim cuti vasam majstorska misljenja i hvala na na pomoci unaprijed :) {#}{#}

Ovdje http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/vodic-odabir-graficke-kartice/28804.aspx potrazi odgovor ovo nije team za to

11 godina
neaktivan
offline
Nvidia GeForce GTX 800

Navodne specifikacije za GTX 870.

 

 

GTX 870 GTX 870
...but once you get locked into a serious hardware collection, the tendency is to push it as far as you can.
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.8.2014 13:20 (Vojnik).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Nvidia GeForce GTX 800
Vojnik kaže...

Navodne specifikacije za GTX 870.

 

 

Jucer gledam te specifikacije i nije mi jasno da moze bit tocna tako niska propusnost koja je inace full bitna za vise rezolucije i antialiasing......

13 godina
offline
Nvidia GeForce GTX 800
nižu propusnost nvidia nadoknađuje bržom memorijom. očito ovom serijom ciljaju na nižu potrošnju jer kao što smo vidjeli iz gtx 750ti, maxwell je jako efektivan. ako se ne varam ovo bude prva high end grafička sa tdp manje od 200w. recimo za konfu sa 1150 i7 i high end maxwell grafičkom dovoljno bi bilo kvalitetno napajanje od 400-tinjak W. to je lijep napredak i nešto nezamislivo za vrijeme fermi arhitekture
Moj PC  
2 1 hvala 0
11 godina
offline
Nvidia GeForce GTX 800

Istina ali na taj nacin se gube i performanse a onaj tko kupuje grafu najviseg segmenta ne zamara se previse potrosnjom struje.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Nvidia GeForce GTX 800
MEGATAMA kaže...

Istina ali na taj nacin se gube i performanse a onaj tko kupuje grafu najviseg segmenta ne zamara se previse potrosnjom struje.

o tom potom, sve ćemo vidjeti već kod prvih testova 

uostalom cilj im je određena razina rasta perfomansi u odnosu na prošlu seriju, što će vjerojatno i postići, a više od toga za njih nema niti ekonomske računice

rast grafičkih perfomansi po serijama, kad ih usporedimo s onim što radi intel s procesorima, još je i sasvim zadovoljavajuć i ako će se pritom grafe manje grijati i trošiti manje struje - sasvim dovoljno za ovu godinu

12 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia GeForce GTX 800
MEGATAMA kaže...

Istina ali na taj nacin se gube i performanse a onaj tko kupuje grafu najviseg segmenta ne zamara se previse potrosnjom struje.

Taaako jeee, nema grafe bez 700W, 15-20 faza i tri osmopinca.

Kada mi ugasi Seasonic X-750 znam da je dobra.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice