NVidia Shadowplay

poruka: 12
|
čitano: 5.209
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
NVidia Shadowplay

Pozdrav svima. Nije me bilo neko vrijeme.

Ugl. koristila bi mi vaša pomoć. Dobro bi mi došle informacije o NVidia Shadowplayu.

Da skratim, imam AMD grafičku, i imam s njom određenih problema, tj. razočaran sam malo nekim stvarima, i ne znam dal' je to do mojeg kompa, moje grafe, mojeg softwera, njihovog softwarea ... znate već tematiku. xD

Volio bi isprobati NVidia Shadowplay, a opet ne bi kupio novu grafu na "blef", pa sam mislio ako ima tko iz Zagreba, koji koristi aktivno taj software, da ako ima 20ak minuta vremena da mi pokaže neke stvari ... častim pivom/kavom/kolom/čokoladom/šta već konzumiraš. Ako zbilja netko koristi NVidia Shadowplay dugo, i nije mu bed pokazati, cijenio bi to.

Stvar kod AMDa i njegovog ReLivea (alternativa Shadowplaya), koju sam primjetio je audio delay/desync, i to mi stvara trenutno jako velike probleme. Prije sam imao probleme s drugim AMD driverima koji su se rušili svako malo ... i trenutno mi je grafička cca mjesec i pola do isteka garancije. Negdje sredinom 11. mjeseca istiće. Pa razmišljam da je umirovim nakon tog. A ova tema bi bila možda mali push prema tome.

Ako nema nitko, čisto da pitam tu onda neke stvari.

 

1. Čitao sam da za Shadowplay treba registracija, tj nekakav račun - true/false? Dal' se to promjenilo?

2. Dal' ste primjetili nekakve mane programa? Dal' ima problem audio delaya kao neki slučajevi u AMD ReLiveu?

3. Čuo sam da je limit 20 minuta po snimci. I ako se prekorači, da se stavlja u drugi mod, koji navodno smanjuje kvalitetu.

 

Ako se još šta sjetim, pitam.

 

Hvala svakako na informacijama.

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 21:42 (VelvetGlove).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
NVidia Shadowplay

Nudim 50kn i pivo. Ali zbilja sam ozbiljan, volio bi probati program.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
NVidia Shadowplay

shadowplay je jednostavan program, znaci bas doslovno jednostavan. Skines onaj geforce expirience i registriras se (mozes i prek fejsa ili googla, a mozes i napravit bas account od geforce expirienca). Mozes snimat igre bez fps dropa (tj. bez gubljenja fpsa), mozes i strimat prek toga na yt/twitch. Mozes optimizirat igru da ti da najbolje performanse sa grafickom kojom imas. Sad je nedavno dodano da ti snimi svaki kill, win, knock, deatch koji napravis u PUBGu, ima fps counter. Prije nekih 2 mjeseca sam snimio jedan match PUBG-a koji je trajao oko ~40min i bio sam jako zadovoljan kvalitetom videa. Ja kad sam bio na AMD kartici (R9 380) bio sam zadovoljan sa onim ReLiveom, cak je on nesto i bolji sto se tice snimanja (valjda) i nisam dobivao nikakav sound delay. Uglavnom, koji gpu sad trenutno imas ?

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
2 0 hvala 1
6 godina
neaktivan
offline
NVidia Shadowplay

Imam trenutno MSI R7 260, ali već aktivno tražim "zamjenu" po njuškalu, pa mi ulogu igraju NVidia 750 i 950. Imaju dvije 950ke, pa bi se tu mogao ogrebati. :D Kažem, imam još mjesec i nešt do isteka garancije. I ReLive mi je dosta ok program, ali malo smotan, tj nespretno napravljen ... I još sam primjetio ako stavim webcam window, višu audio kvalitetu .. da se desi delay audia. Isto tako vjerojatno niti komp ne može toliko brzo zapisivati velike fajlove, pa je radi tog vjerojatno problem. Baš sam htio malo isprobati interface NVidie on my own. Ali kao za inat, nitko nema NVidiu kod sebe. Buraz je kupio Nvidiu nedavno, ali on je odnio komp na faks, cca 2 sata vožnje dalje. A niti ne da nikom na komp. :D A jedan frend, on je imao 650TI, ali je prodao. I imam još jednog danjeg poznanika koji ima AMD RX 470 ... ostali 0 bodova po pitanju kompjutora. A zbilja imam velike želje probati Nvidiu, jer nešto razmišljam u glavi u vezi cijelog kompa. Pa bi se možda i mogao ogrebati za neke novce, i još ako prodam neke komponente, mogao bi komplet cijeli komp možda dobiti. Ugl. vrtim si neke kombinacije po glavi. AMD sam kupio na blef, imao sam velike sreće što je taj ReLive izašao, prije toga NVidiu sam imao, isto kupljena na blef, samo je tad Shadowplay bio jako limitiran, a niti nisam znao za njega... i prodao tu Nvidiu i prešao na AMD 3 tjedna iza. I onda skužim da Shadowplay postoji, a moja kartica ošla u Karlovac. xD

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.10.2017 19:04 (VelvetGlove).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
NVidia Shadowplay

Može li pomoć oko shadowplaya, znaći ne želi mi snimiti u need for speedu payback, kada sam u igri pokrenem snimanje dobijem jasnu notifikaciju recording started i kad završim snimanje recording has been saved. Znaći kada odem u folder di mi se spremaju snimljeni videozapisi mapa igre je napravljena ali u njoj nema niti jednog videa, kada snimam ostale igre sve normalno i desktop snima također, probao sma reinstalirat drivere i ponovno instalirat ali sve po starom. Ima li tko kakvo rješenje ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: NVidia Shadowplay
15 godina
offline
Re: NVidia Shadowplay
VelvetGlove kaže...

Imam trenutno MSI R7 260, ali već aktivno tražim "zamjenu" po njuškalu, pa mi ulogu igraju NVidia 750 i 950. Imaju dvije 950ke, pa bi se tu mogao ogrebati. :D Kažem, imam još mjesec i nešt do isteka garancije. I ReLive mi je dosta ok program, ali malo smotan, tj nespretno napravljen ... I još sam primjetio ako stavim webcam window, višu audio kvalitetu .. da se desi delay audia. Isto tako vjerojatno niti komp ne može toliko brzo zapisivati velike fajlove, pa je radi tog vjerojatno problem. Baš sam htio malo isprobati interface NVidie on my own. Ali kao za inat, nitko nema NVidiu kod sebe. Buraz je kupio Nvidiu nedavno, ali on je odnio komp na faks, cca 2 sata vožnje dalje. A niti ne da nikom na komp. :D A jedan frend, on je imao 650TI, ali je prodao. I imam još jednog danjeg poznanika koji ima AMD RX 470 ... ostali 0 bodova po pitanju kompjutora. A zbilja imam velike želje probati Nvidiu, jer nešto razmišljam u glavi u vezi cijelog kompa. Pa bi se možda i mogao ogrebati za neke novce, i još ako prodam neke komponente, mogao bi komplet cijeli komp možda dobiti. Ugl. vrtim si neke kombinacije po glavi. AMD sam kupio na blef, imao sam velike sreće što je taj ReLive izašao, prije toga NVidiu sam imao, isto kupljena na blef, samo je tad Shadowplay bio jako limitiran, a niti nisam znao za njega... i prodao tu Nvidiu i prešao na AMD 3 tjedna iza. I onda skužim da Shadowplay postoji, a moja kartica ošla u Karlovac. xD

 Znam da je odgovor veoma kasno, no ako bude za ubuduće zainteresiran oko ove problematike.

 

Evo test gdje je čovjek isprobao Shadowplay vs ReLive, naravno ReLive je sitno bolji u skoro svakom pogledu po pitanju snimanja. 

 

 

 

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVidia Shadowplay

 Probao sam ništa od tog ne radi, čak ni nemam Nvidia Streamer Service u servisima...

8 godina
protjeran
offline
Re: NVidia Shadowplay
12 godina
neaktivan
offline
Re: NVidia Shadowplay
Kresimir4 kaže...

 Uninstaliro sam na ddu u safe modu i instalirao ponovno ali opet isto...

8 godina
protjeran
offline
Re: NVidia Shadowplay

Evo chat ti je slobodan dole sada http://www.nvidia.com/object/support.html

6 godina
neaktivan
offline
NVidia Shadowplay

Samo da se ja javim. :D Našao sam dosta slika Shadowplay menia i interfacea, izgleda puno kompliciranije od ReLivea. A i vidio sam par videa i vidio da NVidia ima isti problem s Audio Delayem / Desyncom. Tako da ostajem na AMDu.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice