NVIDIA - Topic o driverima izdvojena tema

poruka: 2.921
|
čitano: 696.806
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

novi driveri vani 390.65

Imate svi novije ploče (naravno iz Zagreba ste, pa imate novaca), pa imate problema sa sleep modom. Moja pločica iz 2007 i sleep mode rade ko vurica. Pa vi kupujte AsRock... By BlackMoon
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
mrakky kaže...

novi driveri vani 390.65

 Nešto novo!

https://www.geforce.com/whats-new/articles/nvidia-freestyle-fortnite-shadowplay-highlights-new-ansel-ui?nvid=nv-int-gfcsnt-29995

 

Today, we’re unveiling NVIDIA Freestyle, a way for you to personally customize a game’s appearance through the application of real-time post-processing filters. With Freestyle’s options you can be more creative with your games, adding a retro war-themed filter for your favorite FPS, for example, or enhancing color and contrast to make a game look more photorealistic. Or maybe you’re color-blind, like me, and want to make a style that makes it easier to differentiate between colors and see key features.

You can even use night mode, which reduces the amount of blue light emitted, so you can get to sleep easier after a night of gaming.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
8 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

NVIDIA GeForce Game Ready 390.65 WHQL cak su stavili i zastitu protiv meltdown i spectre BUG-ova 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Postoji li software koji moze testirati i usporediti dali grafika radi kao Quadro ili ne?

 

Uspio sam modati drivere od 1070 Max-Q u P4000 Max-Q na svom laptopu, i efektivno dobio MSI WorkStation laptop:

https://www.notebookcheck.net/MSI-WS63VR-i7-7700HQ-4K-Quadro-P4000-Max-Q-Laptop-Review.248306.0.html

https://www.msi.com/Workstation/WS63VR-7RL.html

 

MSI WS63VR 7RL je ekvivalen MSI GS63VR 7RG laptopa (15.6"), te ne postoji jos 17.3" laptop sa tom Quadro karticom.

 

Evo screenshot:

 

15 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 4
11 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Jel još nekoga zeza Nvidia Shadowplay? Od danas odlučio ne raditi, kad pokrenem program uopće nemam onih one tri ikonice nego samo stoji kotačić, reinstalacija nije pomogla.

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
ibme74 kaže...

Jel još nekoga zeza Nvidia Shadowplay? Od danas odlučio ne raditi, kad pokrenem program uopće nemam onih one tri ikonice nego samo stoji kotačić, reinstalacija nije pomogla.

 Grdo.

Vjerojatno moraš sve maknuti (uključujući i drivere), DDU i onda sve iz početka :(

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Upravo to sada i radim, probao sam sve moguce cega sam se sjetio i trenutno mi se driver skida a DDU je već pripravan haha

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 17:20 (ibme74).
15 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
ibme74 kaže...

Upravo to sada i radim, probao sam sve moguce cega sam se sjetio i trenutno mi se driver skida a DDU je već pripravan haha

 Ja sam to ovak popravio

11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

last resort 

15 godina
odjavljen
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Jesi probao restartati nVidia streamer service ?

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Mrgud Veliki kaže...

Jesi probao restartati nVidia streamer service ?

Jesam, ništa ne pomaže. Zadnje što sam uradio je bio reinstall nvidia expiriance i također nije pomoglo, sada mi još ostaje samo da ponovno isntaliram cijeli driver, ako ni to ne pomogne onda sam u banani 

 

EDIT: evo sad ponovno ušao u services, ovaj puta potpuno zaustavio "Nvidia NetworkServices Container", zatim ga ponovno pokrenuo pa onda stisnuo restart i magično je proradilo.

Dakle samo reset ne pomaže, ali "stop" pa "start" pa "restart" su riješile problem 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.2.2018 17:51 (ibme74).
7 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Stvarno ih mrzim, najgori driveri su bas od nvidije, bas za laptope, s njima nikako na zelenu granu.

 

Na desktopu ajd jos nekak, al na laptopu su koma. Rusenje, sporo prikazivanje desktopa,

nestanak control panela sa taksbara i right click menija, shadowplay trokira, kad se pokrene radi,

kad ne onda samo smeta i usporava cijeli sistem u pozadini.

 

Jel postoji mogucnost da se dignu driveri bez ikakvog nvidijinog programa, dakle cisti driver bez icega,

pa mozda to rijesi greske koje se stalno i konstantno desavaju? Neda mi se jednom tjedno reinstalirati drivere.

 

Najbolje drivere radi Intel, jednom instaliras i zaboravis na njih.

8 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

sa svakom novom verzijom drivera nVidia control panel sve sporije radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Tako je to kada imas Gainward GTY 1070

12 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima
 
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima
 
1 0 hvala 5
14 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Jel jos netko ima problema sa zadnjom verzijom drivera ili samo ja iz nekog razloga mi se dogodi da ventilator od graficke pocne raditi na 100% i ako je krivlja namjestena preko msi afterburnera.
AMD AntiBoy
Moj PC  
0 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Kako popraviti snimanje? Vec zadnja 2 updejta mi ne radi snimanje.

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
dreadmoore kaže...
Jel jos netko ima problema sa zadnjom verzijom drivera ili samo ja iz nekog razloga mi se dogodi da ventilator od graficke pocne raditi na 100% i ako je krivlja namjestena preko msi afterburnera.

 ma nevidija je zadnje vrijeme u teškom kurcu s tim driverima i ne pada mi na pamet mijenjati ih dok ne prođe neko vrijeme i dok ne vidim po komentarima da su stabilni

prije sam upgrejdao kako izađu dok mi neki od novih drivera nisu sjebali ženinu mmo igricu i samo je to bilo sjebano, moje su sve igre radile ok

baš zbog toga sam se izjebo ko budala pokušavajući naći u čemu je problem i tek kad sam vratio na stare drivere problem se riješio, dobro da nisam bez jaja ostao 

od tada mi ne pada na pamet mijenjati drivere jer svako malo neki problem, pa fixaju, pa onda novi driveri, pa fix i tako stalno nešto

a nije baš da novim driverima dobiješ neki ogroman boost pa da su toliko neophodni 

meni su trenutno 390.77 i ferceraju bez greške, pa probaj njih

6 godina
protjeran
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Evo opet danas update

http://www.aocsource.com/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
NVIDIA - Topic o driverima

Zna li netko radi li Shadowplay na Windowsu XP?

 

Planirao sam si sloziti jedno starije racunalo za starije igre i snimati gameplay-e..... znam da ima drivera za XP (gtx 600 - 700...) ali me brine, radi li Geforce Experience odnosno Nvidia Shadowplay / Share....

 

Zasto bas XP? Zato sto neke starije igre jednostavno nisu kompatibilne s modernijim operacijskim sustavima, cak niti sedmicom, a kamoli desetkom (ili se ne pokrecu uopce ili se radi o glitch festu).

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.3.2018 19:50 (lovac82).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
protjeran
offline
 
0 0 hvala 1
12 godina
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Pozdrav svima . da ne otvaram novu temu , a na  neki nacin je i najvjerojatnije povezano s driverima . Par godina mi je bio  povezan FullHD TV HDMI kabelom sa kompom i sve je radilo bez greske . Nedavno sam kupio novi TV , spojio  i zadnjih par dana imam problema  . TV je 4K , ali posto je monitor FHD nastimao sam da su displeji duplicirani kao sto je bilo i prije tj 1920x1080 .  cesto kad prebacim signal sa PCa na TV  , "blinka" TV  tj kao da se ugasi na sekundu i opet upali, dok je na monitoru sve normalno  . Nekad je to jednom u pola sata , a nekad stalno . Probao sam vise verzija drivera , ista stvar ?? Ima ko ideju sto bi moglo biti , jel mozda kabel nema dovoljnu propusnost za 4K, hdr i te điđamiđe ili ?

mada mi to nema nekog smisla jer 4K  nije ni pusten sa kompa , kako sam rekao vec ali ajd znaj  ... Kabel je 1.4 verzije Highspeed with ethernet . Hvala 

 

 

EDIT : Rjesio sam problem , bilo je do postavki power managementa kartice . Prebacio sa optimal na  adaptive i sad radi sve bez greske :

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.4.2018 1:58 (error_666).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima

Izasli 397.31 driveri

10 godina
odjavljen
offline
NVIDIA - Topic o driverima

Od zadnjeg update mi se gasi monitor, pod gasenje monitora ne mislim da se on doslovno ugasi nego izgubi kontakt sa grafickom karticom valjda. Jel ima ko slican problem ili imao prije?

 
1 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: NVIDIA - Topic o driverima
IvanDado kaže...

Od zadnjeg update mi se gasi monitor, pod gasenje monitora ne mislim da se on doslovno ugasi nego izgubi kontakt sa grafickom karticom valjda. Jel ima ko slican problem ili imao prije?

 Ja sam imao KLIK

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice