Nvidia vs amd??

poruka: 4
|
čitano: 3.510
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
Nvidia vs amd??

Poz. Imam 2 grafičke i jedno pitanje. Koja je bolja? Procesor je Amd athlon II x4 630 2.8ghz i overclockan na 3.2ghz.

 

Radi se o nvidia geforce gt 630 4gb axle i ati radeon 5700 series 1gb.

Uvjeren sam bio da je bolja gt 630, no npr u csgou imam znatno losiji fps. Sa ati radeon imam cca 100-130 fpsa, dok sa gt 630 60-90.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Nvidia vs amd??
Ati 5750 pretpostavljam, svakako je ati 5750 jaca kartica od gt 630 i to dosta, nesto vise trosi ali zanemarivo. Probaj ovo proc koliko ide da izvuces dodatno koji fps, makar bi promjena platforme bila najbolje rjesenje.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
7 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia vs amd??
Ne znam tocno jer nigdje ne pise, pogledat cu bas sto stoji na grafi. Ne vjerujem da cu procesor vise forsirati no u planu mi je overclockati tu graficku. Vec sam probao sa programom msi afterburner i po defaultu core clocked stoji na 850mhz, probao sam sa 860, 870 i 880 i nema nekog efekta na fps, cak osjecaj kao da vise dropa. Dok vec na 900 crasha driver. Memory sam povecao za max 10, jer također na vise crasha driver.
9 godina
neaktivan
offline
Re: Nvidia vs amd??
AGB kaže...
Ne znam tocno jer nigdje ne pise, pogledat cu bas sto stoji na grafi. Ne vjerujem da cu procesor vise forsirati no u planu mi je overclockati tu graficku. Vec sam probao sa programom msi afterburner i po defaultu core clocked stoji na 850mhz, probao sam sa 860, 870 i 880 i nema nekog efekta na fps, cak osjecaj kao da vise dropa. Dok vec na 900 crasha driver. Memory sam povecao za max 10, jer također na vise crasha driver.

 To znaci da je nestabilan clock. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice