Za početnike: Driveri grafičkih kartica

poruka: 187
|
čitano: 167.894
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Pozdrav!

Imam problem nakon instalacije drivera za ASUS a9550.

Komp radi normalno, sve dok na njega ne stavim drivere za navedenu graficku. Nakon instalacije i restarta, komp se pocne zamrzavati nakon svakog drugog-treceg klika misem. Kada napravim veci napor za komp i sve u njemu, komp se restarta(nije obican restart nego totalno gasenje kompa te paljenje automatski za 2-3 sekunde). Jedino sto pomaze je System Restore.

 

Ako itko moze pomoci molim da se javi ili tu ili u PM, jer ovo je stvarno iritirajuce, a ti driveri su mi potrebni.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Cime je najbolje izbrisati drivere? Malo sam gledao te sam nasao driver sweeper i driver cleaner? Ocu li s necim od tog dvoga ili necim trecim skroz izbrisati drivere?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
sLim95 kaže...

Cime je najbolje izbrisati drivere? Malo sam gledao te sam nasao driver sweeper i driver cleaner? Ocu li s necim od tog dvoga ili necim trecim skroz izbrisati drivere?

Ja ga koristim uvijek, i nikad problema.

13 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
sLim95 kaže...

Cime je najbolje izbrisati drivere? Malo sam gledao te sam nasao driver sweeper i driver cleaner? Ocu li s necim od tog dvoga ili necim trecim skroz izbrisati drivere?

Normalni uninstall je dovoljan,zatim restart kompa i ciscenje registrya sa Ccleanerom.To ti je dovoljno.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
mario1990 kaže...
sLim95 kaže...

Cime je najbolje izbrisati drivere? Malo sam gledao te sam nasao driver sweeper i driver cleaner? Ocu li s necim od tog dvoga ili necim trecim skroz izbrisati drivere?

Ja ga koristim uvijek, i nikad problema.

Znaci prvo izbrisem drivere preko control panela, nakon toga u safe mode i onda s driver sweeperom sve izbrisat, restart i to je to?

12 godina
protjeran
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Na forumu su mi rekli da moram reinstalirat drivere za grafičku.E sad mi nije jasno ovo: imam ATI Radeon HD 4800 Series, a kad odem na control panel i udjem na remove/install progra pise mi NVIDIA Drivers.To mi nije nikako jasno??

14 godina
neaktivan
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
igrac_sb kaže...

E sad mi nije jasno ovo: imam ATI Radeon HD 4800 Series, a kad odem na control panel i udjem na remove/install progra pise mi NVIDIA Drivers.

Osim nvidia drivers, jel imas instalirane ati drivere?

12 godina
protjeran
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Neznam, početnik sam, gdje se to može vidjeti?

Imam x64 wind 7.

12 godina
neaktivan
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Imam graficku karticu ATI Radeon HD 3800 series,i voleo bi da skinem drivere,al nisam nasao,mogli bi da mi pomognete da nadjem,stavite link na komentar ako ste pronasli,hvala unapred.:()

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
igrac_sb kaže...

Neznam, početnik sam, gdje se to može vidjeti?

Imam x64 wind 7.

 Control Panel i Programs and Features.

boris9999 kaže...

Imam graficku karticu ATI Radeon HD 3800 series,i voleo bi da skinem drivere,al nisam nasao,mogli bi da mi pomognete da nadjem,stavite link na komentar ako ste pronasli,hvala unapred.:()

Kreni odavde ,odaberi sistem ,odaberi 32 ili 64 bita! KLIK

If it ain't broken, you're not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put čet 5.1.2012 15:32 (kizo2703).
15 godina
neaktivan
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Imao bi jedno pitanje u vezi drivera za windows server 2003.

Ako slucajno znate gdje mogu naci drivere za ati hd 3600 jer sam pročitao da ati ne radi nego microsoft.
zvao sam microsoft ali su me uputili na 3 party proizvodjača.

 

Di da trazim??

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Instalirao sam novi sistem i kada ga upalim grafika je skroz sjebana,kada otvorim propertiz screen resolution pise 640x480 color quality lowest 4 bit.ja mislim da su u pitanju drajveri ali koji i  kako da ih nadjem?

zoks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Nisi napisao koju grafičku imaš!!! Ubaci CD od grafičke kartice koji si dobio snjom i instaliraj drivere. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
zoks123 kaže...

Instalirao sam novi sistem i kada ga upalim grafika je skroz sjebana,kada otvorim propertiz screen resolution pise 640x480 color quality lowest 4 bit.ja mislim da su u pitanju drajveri ali koji i  kako da ih nadjem?

pa koju grafičku karticu imaš
odi na stranicu njenog proizviđača i najdi si drivere

evo ti link:http://support.amd.com/us/gpudownload/Pages/index.aspx

Toni
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2012 15:20 (Tony1999).
11 godina
neaktivan
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

E pa meni ne pise koja je graficka i to nezz sto {#} a da imam internet mogao bih naci sve,dali li se moze program za net.prenjeti preko usb??

zoks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica

nemam cd od graficke

zoks
11 godina
online
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Čekaj, hoćeš reći da ti neznaš koju grafičku karticu imaš? Potraži pomoć od prijatelja koji se kuži u kompove da ti to sredi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Care,ne moze isto kao da je nema samo nezz,dali je moguce da bezz nje radi komp.

zoks
11 godina
online
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Moguće je da je nemaš i da si sad na integriranoj  grafi od matične ploče. Ubaci CD od matične ploče i instaliraj drivere.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

{#}

 

živjeli novi smajlići!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
zoks123 kaže...

E pa meni ne pise koja je graficka i to nezz sto {#} a da imam internet mogao bih naci sve,dali li se moze program za net.prenjeti preko usb??

 

Toni
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.11.2012 16:09 (Tony1999).
11 godina
neaktivan
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Jesam na integrisanoj...a pa da imam te cd-ove nebi ovde nsita ni pitao...

zoks
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Nemaš CD-ove, nemaš internet, neznaš komponente koje imaš u kompu....ja jesam Mile, ali nisam vidoviti Milan i nemam kristalnu kuglu. Sigurno imaš prijatelja koji se kuži u kompove, pa ga nazovi da dođe i sredi ti komp.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

Pozz ,, treba mi driver za graficku za laptopa,, HP-ov...? Nvdia

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica

pozz:: jel ti vodis ovaj forum, jer trebao mi je driver za graficku Nvidia.. za laptopa.. ako mozes pomoci.. hvala

 

11 godina
online
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
doktor25 kaže...

pozz:: jel ti vodis ovaj forum, jer trebao mi je driver za graficku Nvidia.. za laptopa.. ako mozes pomoci.. hvala

 

Smiri se i navedi točno o kojem se laptopu radi  i koja je grafa upitanju, pa će ti neko možda i pomoći!!!

11 godina
neaktivan
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica

HP-ov laptop, a graf je NvDia Gforce Go 7600

 

12 godina
offline
Re: Za početnike: Driveri grafičkih kartica
doktor25 kaže...

HP-ov laptop, a graf je NvDia Gforce Go 7600

 

I to upiši u gugl, i skini instaliraj ak si se znao registrirat na forumu onda znaš i ovo. Ja ću fakat poludit više kolko su ljudi..kaj...ljeni il g.....pi. Takva pitanja se po ovom forumu postavljaju, a odgovoreno je na njih 100 puta samo treba malo potražit il n aforumu il na googl-u, a i moderatori bi si mogli malo truda dati i počistit forum. Evo da ne bum skroz bezobrazan iako me razljutilo to sve GeForce Go 7600  ovdje ih skini i instaliraj nakon kaj se skinu na tvoj komp vjerojatno u mapu downloads na disku c.

http://d-u-d.deviantart.com
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.11.2012 23:45 (Dud).
11 godina
neaktivan
offline
Neznam kako da napravim

Molim vas imam jedan problem.Instaliro sam windows xp,i sada kada ocu skinit npr neki rar ja to ne mogu samo mi bude neka slika uopcee ne mogu skinit one knjige molim vas moze te li mi pomoc.Ja mislim da mi fali neki drajver posto nisam sve skinoo.Moze te li mi pomoc

 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Za početnike: Driveri grafičkih kartica

je li potrebno update drivera za graficku i zvucnu jer mi igre ne prepoznaju opengl a imam ga i cs mi uzasno laga a ne mogu mijenjati grafiku 

eveladzic
Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice