Procjena GTX 1070

poruka: 6
|
čitano: 1.900
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Procjena GTX 1070

Trenutno imam 1070 Zotac Mini pod garancijom jos 17. mjeseci,zanima me koliko bi mogao dobiti za nju.

 

I zanima me kolika je vrijednost 1070 founders edition tj. po kojoj cijeni se ona isplati kupit(govorimo o rabljenoj kartici tipa s jos godinu-dvije garancije)

 

fala

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Procjena GTX 1070

Nemoj je davati ispod 2000knlp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Procjena GTX 1070

mislim da realno možeš očekivati max 3000kn, ali i to je upitno s obzirom na ponudu rabljenih rudaruša na njuški, ima ih već solidnih modela, boljih nego ta mini po 3000kn za HR garancijom 

za nekih 2700 bi trebala otići kroz 2-3 dana na oglasima...

 

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Procjena GTX 1070
lav1000 kaže...

mislim da realno možeš očekivati max 3000kn, ali i to je upitno s obzirom na ponudu rabljenih rudaruša na njuški, ima ih već solidnih modela, boljih nego ta mini po 3000kn za HR garancijom 

za nekih 2700 bi trebala otići kroz 2-3 dana na oglasima...

 

 e pa takvu cijenu sam i mislio stavit no daj mi reci kak se cijene krecu za founders edition,po meni ta bi trebala biti onda najjeftinija zato sto su kod njih inace velike temperature zbog referentnog hladnjaka no ja ju uzimam cisto da mi se uklopi s razer setup-om 

7 godina
protjeran
offline
Re: Procjena GTX 1070
karlo125 kaže...
lav1000 kaže...

mislim da realno možeš očekivati max 3000kn, ali i to je upitno s obzirom na ponudu rabljenih rudaruša na njuški, ima ih već solidnih modela, boljih nego ta mini po 3000kn za HR garancijom 

za nekih 2700 bi trebala otići kroz 2-3 dana na oglasima...

 

 e pa takvu cijenu sam i mislio stavit no daj mi reci kak se cijene krecu za founders edition,po meni ta bi trebala biti onda najjeftinija zato sto su kod njih inace velike temperature zbog referentnog hladnjaka no ja ju uzimam cisto da mi se uklopi s razer setup-om 

 Nisam ih ni vidio 1070fe po oglasima, ali ja nebi platio vise od 2500 ni pod razno za 1070fe, vecinom one lagano ulaze u zadnju godinu garancije, ko nove su kostale oko 500 eura tako da vise od 2500 nema smisla 

6 godina
neaktivan
offline
Procjena GTX 1070

mislim da realno možeš očekivati max 3000kn,  ali i to je upitno s obzirom na ponudu rabljenih rudaruša na njuški, ima ih već solidnih modela, boljih nego ta mini po 3000kn za HR garancijom 

za nekih 2700 bi trebala otići kroz 2-3 dana na oglasima...jvnet

jvnet
 
0 6 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice