Psyhic X na crossfire ploči

poruka: 10
|
čitano: 1.975
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Psyhic X na crossfire ploči

Da li  GTX 260 i GT 9600  mogu raditi na DFI lanparty X38 T2RB  u physic X?

 

primjetio sam da mi 2 igre koje igram to koriste, pa neznam jel bi dobio šta na fps

 

metro 2033 i NFS shift 2

noob al volim učit
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Psyhic X na crossfire ploči

Ok vidim po google da može...

 

da li se isplati uz GTX 260 imati GT 9600 za phisX , 

 

igre su BF4, Metro 2033...

noob al volim učit
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Psyhic X na crossfire ploči

BF4 nema Physx, Metro 2033 je jako zahtjevan. Mislim da ti se ne isplati baš.

12 godina
offline
Re: Psyhic X na crossfire ploči

Nećeš dobiti ništa više FPS-a,ta physx ti sluzi samo za fiziku tj poboljšava ti grafiku,i naravno jednu graficku mozes koristit za igru a drugu samo za physx

10 godina
neaktivan
offline
Psyhic X na crossfire ploči

e pa to sam i mislio...fps mi je ok, jer igram na plazmi od 720p i sjedim 2 metra od nje skoro pa mi ok i tako. Ali sam primjetio na videu veliku razliku sa phsX i bez. Jel pomaže u tom smislu ova GT 9600 išta na nižoj rezoluciji...1280x720? 

noob al volim učit
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Psyhic X na crossfire ploči

Opet bi ti bolja opcija bila jača grafička kartica nego ta 260 + 9600GT.

10 godina
neaktivan
offline
Psyhic X na crossfire ploči

Igram na plazmi 43" na 720p i sjedim skoro 2 metra od nje, tako da mi razlike između DX 10 i DX 11 ništa ne znače, iskreno na plazmi mi je lijepša DX 10.....a sa ovom 260 gtx na toj rezi imam 30+ fps u ultra na BF3...tako da iskreno, meni je moja 260 sasvim dovoljna...

 

ako bi joj našao manu, to je potrošnja struje..

 

ovo sve ostalo DX 11 i  1080p  me ne rajcaju previše...  a razlike između 30 fps i 50 meni nema...ili ako je ima, ne vrijedi mi toliko para upgarade

 

 

noob al volim učit
Poruka je uređivana zadnji put sri 3.12.2014 0:28 (smak420).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Psyhic X na crossfire ploči

Da ne otvaram novu temu..

 

GTX 260 i GT 9600 physx

 

driveri 340.52

 

Prilikom korištenja physx na gt9600 mi se crasha, tj smrzava Metro 2033 i restarta nekad komp na Mafiji 2, a samo sa gtx 260 sve radi super.

 

Pokušao sam i drugi physx instalirati, u MSI Afterburneru smanjio taktove (inace rade na defaultnim frekfrencijama, koristim jedino za ventove)

 

obje kartice su ispravne, proc je clockan na 3.0 i stabilan je, memorija isto prolazi memtest

 

komponente su pod moja konfa..

 

mislim da je do drivera..

 

jel ima netko kakav prijedlog?

 

 

noob al volim učit
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Psyhic X na crossfire ploči
smak420 kaže...

Da ne otvaram novu temu..

 

GTX 260 i GT 9600 physx

 

driveri 340.52

 

Prilikom korištenja physx na gt9600 mi se crasha, tj smrzava Metro 2033 i restarta nekad komp na Mafiji 2, a samo sa gtx 260 sve radi super.

 

Pokušao sam i drugi physx instalirati, u MSI Afterburneru smanjio taktove (inace rade na defaultnim frekfrencijama, koristim jedino za ventove)

 

obje kartice su ispravne, proc je clockan na 3.0 i stabilan je, memorija isto prolazi memtest

 

komponente su pod moja konfa..

 

mislim da je do drivera..

 

jel ima netko kakav prijedlog?

 

 

koja nelogična logika...

-1. nema stabilnog OCa ako se nešto ruši.. uvijek vratiti na noramal pa vidjeti.. (btw odstani od OCa beznačajno).

-2. 9600 je preslaba za 'benefit' fizike i sl, više štete zbog stabilnosti napajanja + sama MBO, starenje, .. i kartica koja nije nova pa su posljedice očekivane (npr sam driver). Nove 100% isprvne komponente bi MOŽDA radile stabilno, starije nije stabilno kao novi i sve se kvari-slabi-gubi efikasnost, najbanalnije npr napajanje, kreni s tom idejom pa možda prestane rušenje ili (jendostavnije) odustaneš od ideje.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
10 godina
neaktivan
offline
Psyhic X na crossfire ploči

-1. nema stabilnog OCa ako se nešto ruši.. uvijek vratiti na noramal pa vidjeti.. (btw odstani od OCa beznačajno).

 

probao sam i bez O.C. procesora btw (ne clockam grafe).. sa 2.66 na 3.0 (sa minimalnim dizanjem voltaže doslovno 0.05V) super stabilno i u testovima nikad preko 62C) 

 

-2. 9600 je preslaba za 'benefit' fizike i sl, više štete zbog stabilnosti napajanja + sama MBO, starenje

 

Metro 2033 meni izgleda puuno bolje sa fizikom i imam više FPS (puno više), Napajanje ima 53A na grani tako da se ni ne uznoji (Corsair TX650), mbo je odlična za svoje vrijeme i ima 2 pci-e 2.0 16x slota 

 

 

Igram na rezoluciji 1024x768 jer imam plazma TV za primaran monitor, (sekundarni je monitor 19") 

 

ne dobivam BSOD vec samo se smrzne igra...

 

jbg znam da se ne isplati, ali znaš kako kažu...jače je od mene :)

 

ništa...necu se zaebavat...tako ionako sam naručio još jednu GTX 260 za 250 kn, pa cu onda probat SLI mod na crossfire ploči

 

noob al volim učit
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice