Rx460 - error 43

poruka: 5
|
čitano: 635
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Rx460 - error 43
Imam problem s drajverom. Grafička je kupljena nova i radila mi je na starom računaru. Ubacio sam je u drugi računar koji trenutno koristim. Ispočetka na win7 mi je mogao driver al mi je u doti samo freeze, i izbaci display driver has stopped responding nakon 4-5 minuta igranja. Formatiro sam računar 9 puta. Sad mi driver neće uopšte da otvori, instalira ga, ima trayicon, samo izbaci cannot open i i device manageru error 43. Koji god driver da instaliram izbaciva mi isti error. Probao 9 razlictih sistema, BIOS update, flasho graficku, skidao novi driver sa stranice, stari driver, probao sa cda što je došao uz grafičku, ne znam šta da radim
Intel G840 2.8
4gb RAM DDR3
Na ovom računaru je bila HD6770 i radila je kako treba.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rx460 - error 43

Moguce da ti ploca pravi problem. Koju MBO imas? Nebi bilo lose da opet probas grafu u nekom drugom kompu cisto da otklonis moguci kvar grafe.

6 godina
protjeran
offline
Re: Rx460 - error 43
micr0 kaže...
Imam problem s drajverom. Grafička je kupljena nova i radila mi je na starom računaru. Ubacio sam je u drugi računar koji trenutno koristim. Ispočetka na win7 mi je mogao driver al mi je u doti samo freeze, i izbaci display driver has stopped responding nakon 4-5 minuta igranja. Formatiro sam računar 9 puta. Sad mi driver neće uopšte da otvori, instalira ga, ima trayicon, samo izbaci cannot open i i device manageru error 43. Koji god driver da instaliram izbaciva mi isti error. Probao 9 razlictih sistema, BIOS update, flasho graficku, skidao novi driver sa stranice, stari driver, probao sa cda što je došao uz grafičku, ne znam šta da radim
Intel G840 2.8
4gb RAM DDR3
Na ovom računaru je bila HD6770 i radila je kako treba.

 

U tebe je nešto dobrano zaglibilo.

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.9.2017 14:46 (honor8).
12 godina
offline
Rx460 - error 43

@ibme74

ASRock H61M-DGS, zadnja verzija BIOS-a, 1.60.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Rx460 - error 43

Koliko vidim taj updejt je iz 7.mj 2013 godine, ova grafa je izasla u ljeto 2016. godine, mozde iz nekog razloga postoji nekakve nekompatibilnost (mada nebi trebalo biti). Najbolje bi bilo prvo grafu ispo ati na nekom drugom racunalu da se otkloni mogucnost kvara grafe pa se tek onda dalje zezati sa ostatkom hardvera.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice