Sapphire HD6670 Problem!

poruka: 8
|
čitano: 1.702
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD6670 Problem!

Evo ovako znači...imam grafiku Ati Sapphire HD6670 1GB DDR5 i jedan problem koji ne mogu nikako da riješim...

 

Znači odjednom mi je počelo sve štekati,trzati,sve mi nekao usporeno..udjem u CCC-AMD Overdrive i evo kako mi stoji sve,znači bez da išta radim,kad upalim računar bude mi normalno par minuta i odjenom aktivnost grafičke skoči na 99% i krene se pregrijavati,temperatura zna doseći i 60stupnjeva,sve mi krene biti usporeno,a kad udjem u neku igru onda skroz pobudali...igra mi šteka bilo koja kao luda...izadjem da provjerim zatim temperatura dosegne i 80 stupnjeva skoro a ako nastavim igrati ili mi zaledi slika ili samo se ugasi racunar...

U čemu bi mogao biti problem?! Hvala.


Poruka je uređivana zadnji put sub 14.12.2013 3:27 (picija21).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire HD6670 Problem!
picija21 kaže...

Evo ovako znači...imam grafiku Ati Sapphire HD6670 1GB DDR5 i jedan problem koji ne mogu nikako da riješim...

 

Znači odjednom mi je počelo sve štekati,trzati,sve mi nekao usporeno..udjem u CCC-AMD Overdrive i evo kako mi stoji sve,znači bez da išta radim,kad upalim računar bude mi normalno par minuta i odjenom aktivnost grafičke skoči na 99% i krene se pregrijavati,temperatura zna doseći i 60stupnjeva,sve mi krene biti usporeno,a kad udjem u neku igru onda skroz pobudali...igra mi šteka bilo koja kao luda...izadjem da provjerim zatim temperatura dosegne i 80 stupnjeva skoro a ako nastavim igrati ili mi zaledi slika ili samo se ugasi racunar...

U čemu bi mogao biti problem?! Hvala.


Probaj reinstalirati drivere,ako i dalje bude takvo zrela je za garanciju (((Ako je imaš))

Strm
11 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD6670 Problem!

Izbrisao drivere,skinuo novi,za sad radi normalno {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Sapphire HD6670 Problem!
picija21 kaže...{#}

Izbrisao drivere,skinuo novi,za sad radi normalno {#}

Neka tako i ostane 

Strm
11 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD6670 Problem!

Opet se vratio isti problem danas,opet reinstalirao drivere i opet se vratilo u normalu :SS

Da li bi mogao biti problem u nekom softweru drugom,neki virus da sam pokupio ili nešto drugo pa mi mrsi račune xDD

 

Ima još jedna stvar,ali nisam siguran toliko...znači učinilo mi se kad ugasim računar kasnije nekad upalim poyebe se tek onda...nisam baš siguran jer ga rijetko gasim,možda jednom u 2 dana,a inače je u sleep modu kad ne radim ništa duže...

 

Provjerit ću opet kad ga ugasim pa upalim nekad šta će se desiti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Sapphire HD6670 Problem!

Evo da ne otvaram novu temu - imam identičan problem sa svojom HD 6850 , pa šta da radim , budući da nema odgovora na zadnji post od picija21 ? 

Nobru
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Sapphire HD6670 Problem!

Mozda remote rudarite za nekoga.......

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Sapphire HD6670 Problem!
picija21 kaže...

Opet se vratio isti problem danas,opet reinstalirao drivere i opet se vratilo u normalu :SS

Da li bi mogao biti problem u nekom softweru drugom,neki virus da sam pokupio ili nešto drugo pa mi mrsi račune xDD

 

Ima još jedna stvar,ali nisam siguran toliko...znači učinilo mi se kad ugasim računar kasnije nekad upalim poyebe se tek onda...nisam baš siguran jer ga rijetko gasim,možda jednom u 2 dana,a inače je u sleep modu kad ne radim ništa duže...

 

Provjerit ću opet kad ga ugasim pa upalim nekad šta će se desiti.

znalo se desavati da je do mallwarea, neznam dali si probao sa reinstalom sistema?

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice