Sapphire R9 270X 2GB Toxic DA ili NE ?

poruka: 6
|
čitano: 1.260
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Sapphire R9 270X 2GB Toxic DA ili NE ?

Pozdrav ekipo, novi sam ovdje i zanima me vaše mišljenje o ovom GPU-u dali je vrijedan kupnje? Hvala :)

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Sapphire R9 270X 2GB Toxic DA ili NE ?

koji gpu trenutno imas ?  i napisi nam koju konfiguraciju imas.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Sapphire R9 270X 2GB Toxic DA ili NE ?

Po meni nije vrijedana kupnje pored jače r9 280 po skoro istoj cijeni, eventualno 100kn+-. Također ta toxic serija ima dosta problema (DOA, artefakti poslije određenog vremena itd.)

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire R9 270X 2GB Toxic DA ili NE ?
kenan.M kaže...

Po meni nije vrijedana kupnje pored jače r9 280 po skoro istoj cijeni, eventualno 100kn+-. Također ta toxic serija ima dosta problema (DOA, artefakti poslije određenog vremena itd.)

ak se kupuje nova u ducanu onda u tom slucaju 270x nije vrijedna spomena pored r9 280 za 1400+kn!

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
9 godina
neaktivan
offline
Re: Sapphire R9 270X 2GB Toxic DA ili NE ?

Trenutno imam samo laptop koji je u teškoj banani  

Uglavnom planiram složit neki malo jači gaming pc koji bi mogao sažvakat ove nove next-gen igre na ultra ako je moguće

Trenutno u planu imam: 

 

 AMD FX-Series X8 8350 4.0GHz,ASUS M5A97 R2.0, Kingston HyperX Fury 1866MHz 8Gb,Kingston SSD 120GB HyperX,Corsair VS Series 550 Wat

12 godina
protjeran
offline
Re: Sapphire R9 270X 2GB Toxic DA ili NE ?
Zicermenga kaže...

Trenutno imam samo laptop koji je u teškoj banani  

Uglavnom planiram složit neki malo jači gaming pc koji bi mogao sažvakat ove nove next-gen igre na ultra ako je moguće

Trenutno u planu imam: 

 

 AMD FX-Series X8 8350 4.0GHz,ASUS M5A97 R2.0, Kingston HyperX Fury 1866MHz 8Gb,Kingston SSD 120GB HyperX,Corsair VS Series 550 Wat

sve je ok ak uzmes r9 280(pogotovo ak zelis igrati na visokim detaljima)! no koliko znam to VS napajanje i nije nesto, tako da bi svakako trebao potraziti preporuku za neko drugo i "kvalitetnije" napajanje

http://www.bug.hr/forum/topic/kucista-napajanja/napajanja-vasu-konfiguraciju-po/51397.aspx

lp

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice