Savjet oko kupnje sa njuškala

poruka: 7
|
čitano: 1.328
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Savjet oko kupnje sa njuškala

Nadam se da  mogu dobiti neki konkretan savjet, nisam nikad kupovao preko njuškala pa nisam ufuran kako sve to funkcionira.

 

Moja 560Ti je riknula još prije mjesec dana i mislio sam čekati 1070 ali pošto su napuhane cijene te sad izlazi polaris odlučio sam čekati da se smire cijene  te u međuvremenu uzeti rabljenu grafu ispod 1000 kn sa garancijom da opet mogu lako prodat za mjesec ili 2.

 

Našao sam 750ti sa ok cijenom ali mora ići preko pošte jer prodavac nije iz zg. Ja sam predložio da platim prilikom preuzimanja ali prodavač je rekao da preferira da ja uplatim na žiro račun jer je rekao da ako ja odustanem nakon što on pošalje te ne preuzmem paket da on treba platiti poštarinu. Ja sam u mogućnosti platiti preko žiro računa ali ne želim jer nemam nikakvu garanciju da će mi poslati grafičku ako platim na taj način i mogu završiti prevaren. ( nezz jel sam tu u pravu ili ipak mogu imati nekakvu garanciju ili chargeback) Ja sa zato predložio da platim iznos poštarine preko žiro računa, a ostatak  prilikom preuzimanja. Prodavač mi je na to rekao da treba razmisliti te da je to komplicirano te da bi on rađe cijeli iznos preko žiro računa.

 

Molio bi za neki savjet u vezi cijele situacije od nekoga ko ima više iskustva kupovine sa oglasnika.

 

Hvala!

 

 

EDIT: ovo je oglas  http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/msi-nvidia-geforce-gtx-750-ti-2gb-oglas-19305402

A.K.A. DuraCell_HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.6.2016 17:10 (skipe1994).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Savjet oko kupnje sa njuškala
Unaprijed uplaćuješ samo ako znaš od koga kupuješ a sve ostalo je mačak u vreći, najbolje otkupninom i nikako drugaćije iako i tu postoji mogučnost da te neko pokuša zavaljati.
 
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Savjet oko kupnje sa njuškala

Izbjegavaj uplate, nikad ne znaš šta te očekuje. Jedino ako voliš živjeti na rubu, i imaš dobrog, jeftinog odvjetnika. 

 

Imaš ovu temu, pa pitaj da ti netko iz Osijeka preuzme, i pošalje. Radije uplati nekom provjerenom bugovcu, nego nekoj njuškalici.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Savjet oko kupnje sa njuškala

Kao prvo cijena je prevelika, ima novih oko 900kn, nema nego jedan oglas, ako ne prihvaća tvoj prijedlog koji stoji, onda odustani

Za zahvalu klikni na Hvala
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Savjet oko kupnje sa njuškala

u ducanu je ispod 900...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Savjet oko kupnje sa njuškala

Ima li tko iskustvo sa ovom zalagaonicom iz Rijeke?

http://www.njuskalo.hr/sony-ostali/sony-xperia-m4-aqua-oglas-19551190

R.I.P. Aziz Sergeyevich Shavershian
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Savjet oko kupnje sa njuškala

1. Fulao si podforum

2. Ne kupuj M4 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice