Vga to dvi

poruka: 9
|
čitano: 2.559
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Vga to dvi

Trenutno je spojen na plavi VGA utor iz monitora, kad prebacim na DVI crni utor onda nema slike. Sta da radim

Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Vga to dvi

Spoji na vga .

Šalim se, pogledaj jel ti monitor automatski prebacuje na DVI il to tribas rucno napravit u meniu od monitora.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vga to dvi
nicky.sl kaže...

Spoji na vga .

Šalim se, pogledaj jel ti monitor automatski prebacuje na DVI il to tribas rucno napravit u meniu od monitora.

 Ne prebacuje nista, cim ustekam u DVI nema slike, kako rucno ?

10 godina
offline
Vga to dvi

Na monitoru imas tipke "menu" i jos za upravljanje unutar menia a ponekad ima i posebna tipka za prebacivanje iz vga u dvi mod al vecinom je unutar menia pa potrazi.

Sami sebi smo najveci neprijatelji
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: Vga to dvi
nicky.sl kaže...

Na monitoru imas tipke "menu" i jos za upravljanje unutar menia a ponekad ima i posebna tipka za prebacivanje iz vga u dvi mod al vecinom je unutar menia pa potrazi.

 Na monitoru sam nasao samo factory resert to sam napravio, i dalje nema slike na DVI, jel mozda monitor ne podrzava to ? Monitor je Lg flatron w1943sb

15 godina
odjavljen
offline
Re: Vga to dvi
xFx889 kaže...

 Na monitoru sam nasao samo factory resert to sam napravio, i dalje nema slike na DVI, jel mozda monitor ne podrzava to ? Monitor je Lg flatron w1943sb

Ti to nekim adapterićem spajaš?

 

Koliko vidim, taj monitor ima samo VGA ulaz. Ako ima samo VGA, onda džabe spajaš sa adapterom na DVI izlaz (koji je 99% digitalni, DVI-D) jer monitor ne može prožvakati digitalni DVI. Sa razlogom postoje DVI-A, DVI-D i DVI-I standardi. Googlaj.

My name is Legion... For we are many!
15 godina
protjeran
offline
Re: Vga to dvi
xFx889 kaže...
nicky.sl kaže...

Spoji na vga .

Šalim se, pogledaj jel ti monitor automatski prebacuje na DVI il to tribas rucno napravit u meniu od monitora.

 Ne prebacuje nista, cim ustekam u DVI nema slike, kako rucno ?

 Mozes nosno ili usno ovisi kolko si se ispraksiral

 

onak "ruchno" misli se da postoji "D GUMB" koji pritisnes za selekciju izvora signala obzirom poradi na to sto imas cak barem dva moguca izvora signala 15-DSUB i DVI-D

 

 

Sum_of_all_fears kaže...
xFx889 kaže...

 Na monitoru sam nasao samo factory resert to sam napravio, i dalje nema slike na DVI, jel mozda monitor ne podrzava to ? Monitor je Lg flatron w1943sb

Ti to nekim adapterićem spajaš?

 

Koliko vidim, taj monitor ima samo VGA ulaz. Ako ima samo VGA, onda džabe spajaš sa adapterom na DVI izlaz (koji je 99% digitalni, DVI-D) jer monitor ne može prožvakati digitalni DVI. Sa razlogom postoje DVI-A, DVI-D i DVI-I standardi. Googlaj.

 

U sridu (kad cohjepk konacno otkrije o kojoj se mistrjozinoj tajni ovaj komadu elektronickog otpada radi) a opet netochno ... postoji DVI standard. Iskreno ne gugla mi se koliko revizija i DVI ima (-A) mogucnost analognog prijenosa, (-D) mogucnost digpchitalnog prijenosa ili (-I) mogucnost prijenosa oba signala. To su vise kao pjena-parti-trgovacke varijacije na temu nego nesto sto bi trebao nazivati "standardi"

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.5.2015 3:33 (gljinoliga).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vga to dvi
gljinoliga kaže...
U sridu (kad cohjepk konacno otkrije o kojoj se mistrjozinoj tajni ovaj komadu elektronickog otpada radi) a opet netochno ... postoji DVI standard. Iskreno ne gugla mi se koliko revizija i DVI ima (-A) mogucnost analognog prijenosa, (-D) mogucnost digpchitalnog prijenosa ili (-I) mogucnost prijenosa oba signala. To su vise kao pjena-parti-trgovacke varijacije na temu nego nesto sto bi trebao nazivati "standardi"

Molim??

 

To su jasno definirani standardi kojih se svi drže - ne možeš ubost DVI-A monitor u DVI-D grafičku nikako, isto kako ne možeš ubost DVI-I adapter u DVI-D karticu (to što ovaj rođo pokušava).

My name is Legion... For we are many!
15 godina
online
Re: Vga to dvi
Sum_of_all_fears kaže...
.. (to što ovaj rođo pokušava).

 -ja bi rekao da je pokušavao.. (prije cca mjesec dana), naravno bez ikakvih infoa što/zašto/kako zapravo pokušava ili trolling..

npr ako je mislio da će mu digitalni konektor biti bolji od analognog.. pa lakše je brati cvijeće. Samo nek ne tanka gorivo u auto i bit će sretan.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice