AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.628.145
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Jakovp kaže...
A tvoje je...

Uostalom napisao sam sazetak u koji nisi vjerovao, pa ako ne vjerujes pogledaj.

Taj "sazetak" sam, ocito, i komentirao. Mogao si mi linkat video koji dokazuje da je zemlja ravna, naravno da necu gledat bedastoce...

14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
E al nisam, nego sam ti linkao objektian review sa dosta grafickih testiranih na isti nacin. Ova trosi skoro isto kao referentna, a druge neref oko 20w vise.

Ne moras gledat i vjerovat, boli me briga, samo nemoj onda po forumu drugima propovjedati o hw.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Cek, koja je onda na kraju najbolja?

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
Msi gaming x

Nitro

Red devil

Gigabyte oc

Ali sve su tu negdje, s nijednom ne mozes pogrijesiti. Gigabyte je najbolja po price to performance.
http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Jakovp kaže...
E al nisam, nego sam ti linkao objektian review sa dosta grafickih testiranih na isti nacin. Ova trosi skoro isto kao referentna, a druge neref oko 20w vise.

Koje druge? Jer strix-ica i gaming x npr. trose 50-60W vise od referentne...

10 godina
offline
Re: AMD Navi

Evo jos jedna usporedba:

Ne treba se drzat HW unboxed ko pijan plota sto se tice toga da je MSI najbolja. Dosta su blizu sve te grafe u postu gore (ansha ignored). Zenska u videju npr. kaze da je Giga glasna ko MSI, slicne temp., a Strix joj se pokazala najboljom, ali i najskupljom izvedbom koju nema smisla kupovat. Steta kaj nije bilo Nitro u njenoj usporedbi, ali nema veze.

 

Mislim da se vecina moze slozit da je Giga 5700 XT vani best buy, a u HR Nitro. Nije mi bas jasna ponuda u HR (pol kartica fali, sve nerefentne 5700 XT blizu 4000kn), ali valjda ce bit bolje.

15 godina
offline
Re: AMD Navi

Ma vidi ti njega di nađe ovu lipuškastu divojku, kako ona to jednostavno posloži. Giga je zakon nema šta.

 

Kakva će biti ponuda u pripizdini kad ih u bijelom svijetu ima na kapaljku.

kradem mine iz minskog polja
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Koliko sam napreskokce pogledao - obucena je do kraja videa??

Freak Show Inc.
 
5 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Friday kaže...

Koliko sam napreskokce pogledao - obucena je do kraja videa??

 E, to bi bio idealan koncept, strip-stream djevojka koja pametno prica, a postepeno se skida prema kraju videa. Cak bih onda i gledo neki od tih filmova... trenutno poslušam usput, ako bude dosadno isključim.

Ionako svi pričaju jednake bljezgarije koje pročitaš na tom's hardware u 10 minuta... da ne velim da ga svi jednako citiraju.

15 godina
offline
AMD Navi

Red dragon xt izgleda pošten komad uz bok ovim boljima uz to najeftiniji.

 

edit: U komentarima na video jedan se žali da je bućna.Kažu da navi još ima problema u igrama pogotovo destiny2 i division2.

dole+drugi+slijeva dole+drugi+slijeva
kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put čet 10.10.2019 12:03 (dery).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
AMD Navi

Inače bio sam pisao da su bili problemi sa 75Hz ultrawide monitorima sa artefaktima te se je morao isključiti Freesync, i korisiit 60Hz.

Najnoviji driveri, 19.10.1 su to napokon riješili.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Ne treba vam ništa novo. Stari Rx će za koju godinu dosegnut 1080ti. Samo pusti da ko vino sazrije.

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 0:10 (dery).
Moj PC  
1 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: AMD Navi

Evo tebe opet s glupostima.

 

U više od pola igara u videu RX zaostaje za barem 10%, ali ti se držiš ovih par na početku u kojima je podjednak framerate.

 

Prestani jahati AMD-ov spolni ud i shvati da nema FineWinea na Polarisu.

 

Ako ti treba dokaz, evo ti nedavni test iz Vidija u kojem se vidi da nema razlike.

15 godina
offline
Re: AMD Navi

Padaš ko gušter, ustvari ti ga dobro zajahao ahahha

 

Nisi baš nešto, percepcija te ebe.

 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.10.2019 11:01 (dery).
12 godina
offline
Re: AMD Navi

Mislim da tebe osnovne komunikacijske vještine jebu

15 godina
moderator
offline
Re: AMD Navi
TibzzX kaže...

 

Ako ti treba dokaz, evo ti nedavni test iz Vidija u kojem se vidi da nema razlike.

 Ovaj video dokazuje da ima.

I kome sad vjerovati?

 

 

btw off topic je to sve 

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: AMD Navi

Iskreno ne znam kome vjerovat ali znam da je uzaludno uzdati se u takve stvari koje ovise o hrpi faktora.

 

No vratimo se na temu, ima li tko od vas problema s overclockanjem memorije na XT? Mojoj je plafon 910mhz, a koliko vidim većina korisnika stabilno drži 950. Jesam li samo ja izvisio na silicijskoj lutriji?

11 godina
offline
Re: AMD Navi
TibzzX kaže...

Iskreno ne znam kome vjerovat ali znam da je uzaludno uzdati se u takve stvari koje ovise o hrpi faktora.

 

No vratimo se na temu, ima li tko od vas problema s overclockanjem memorije na XT? Mojoj je plafon 910mhz, a koliko vidim većina korisnika stabilno drži 950. Jesam li samo ja izvisio na silicijskoj lutriji?

 Kod mene isto 910MHz max a o 950MHz mogu samo sanjati.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
mirzet1976 kaže...
TibzzX kaže...

Iskreno ne znam kome vjerovat ali znam da je uzaludno uzdati se u takve stvari koje ovise o hrpi faktora.

 

No vratimo se na temu, ima li tko od vas problema s overclockanjem memorije na XT? Mojoj je plafon 910mhz, a koliko vidim većina korisnika stabilno drži 950. Jesam li samo ja izvisio na silicijskoj lutriji?

 Kod mene isto 910MHz max a o 950MHz mogu samo sanjati.

 koja je memorija? vidim od kada je na trzistu da ugl micron memorija se kloka vise nego samsung sto mi je totalno cudno.

11 godina
offline
AMD Navi

Samsung se nalazi na ref. grafama (imam referentnu) i slabije se kloka a Micron na AiB.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi

Vidim ja da ti se sviđam uhvatio se ti na moje vještine. 

 

  evo još jedna na testu:

Najgora najskuplja

 

Sljedeča mu je na testu pulse xt

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 15:50 (dery).
15 godina
offline
AMD Navi

 Neki su reagirali na ovo kao da će dobit flašu u guz-strah od flašanja. Stoga evo vodić za besplatni prelaz na xt model.

Pegi 18+

 

Pregažena rtx2080-nevidija ubij se

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 13.10.2019 17:34 (dery).
Moj PC  
1 5 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Neki su reagirali na ovo kao da će dobit flašu u guz-strah od flašanja. Stoga evo vodić za besplatni prelaz na xt model.

Pegi 18+

 

Pregažena rtx2080-nevidija ubij se

Bokte, kako ti neugodno nije vise?

12 godina
offline
Re: AMD Navi
mirzet1976 kaže...

Samsung se nalazi na ref. grafama (imam referentnu) i slabije se kloka a Micron na AiB.

 I ja sam na ref. tako da je Samsung.

 

Na kojim postavkama držiš karticu? Ja sam nakon duljeg eksperimentiranja jezgru stavio na 1900, memoriju na 900 i napon na 1035. To mi je nakakav najbolji omjer performansi, temperature i stabilnosti.

15 godina
offline
Re: AMD Navi

Tebi nije, iskačeš iz paštete svuda.

kradem mine iz minskog polja
11 godina
offline
Re: AMD Navi
TibzzX kaže...
mirzet1976 kaže...

Samsung se nalazi na ref. grafama (imam referentnu) i slabije se kloka a Micron na AiB.

 I ja sam na ref. tako da je Samsung.

 

Na kojim postavkama držiš karticu? Ja sam nakon duljeg eksperimentiranja jezgru stavio na 1900, memoriju na 900 i napon na 1035. To mi je nakakav najbolji omjer performansi, temperature i stabilnosti.

Core clock 2000MHz napon 1.1V , mem clock 900MHz napon 1.05V.

http://hwbot.org/signature/u135800.png
13 godina
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

 Neki su reagirali na ovo kao da će dobit flašu u guz-strah od flašanja. Stoga evo vodić za besplatni prelaz na xt model.

Pegi 18+

 

Pregažena rtx2080-nevidija ubij se

Čujem da ovdje mogu pomoći, razmisli malo... 

11 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Naručen nitro+ kroz par dana bi trebao biti kod mene. Najvjerojatnije u srijedu.

When we are good they never remember, when we are bad they never forget. JM
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
true_blue kaže...

Naručen nitro+ kroz par dana bi trebao biti kod mene. Najvjerojatnije u srijedu.

 Meni gigabyte-ov model za 420 eura ova nitro mi je bila ipak preko msrp-a malo,a ionako ce biti samo godinu dana vjv u stroju kako su pocele grafe izlaziti na polugodisnjem nivou 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice