AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.626.927
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
perozgb kaže...

 Jos da nema taj odvratni vristeci dizajn bilo bi super...

13 godina
offline
Re: AMD Navi

 Pa izgleda ok, a i to je subjektivna kategorija. Bitno je da za razliku od Asusa hldnjak radi odlično.

 

P.S. Ansha, što se ne javiš i ne dođeš poklopit ušima ko čovjek ? Jer kako se čini, sve nereferentne grafe su ok s hlađenjem, osim Asusa, ali oni su već poznati po teškim fail-ovima.

13 godina
offline
AMD Navi

 

Čekam da netko napravi steampunk stil grafe, čini se kao OK ideja ako se dobro izvede. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: AMD Navi
DonOscar kaže...
perozgb kaže...

 Jos da nema taj odvratni vristeci dizajn bilo bi super...

 

Mali offtopic, no zar je dizajn važan? Dio sam manjine koje boli briga za rgb, dizajn ovoga, onoga, nećeš gledati u kućište dok si na računalu. 

Plus kad ti je grafa zabodena u matičnu vidiš samo pcb gore a ne ventilatore

Baci neku ponudu za bilo kakav ssd i 8gb ddr4 rama
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
itomic009 kaže...

 Pa izgleda ok, a i to je subjektivna kategorija. Bitno je da za razliku od Asusa hldnjak radi odlično.

 

P.S. Ansha, što se ne javiš i ne dođeš poklopit ušima ko čovjek ? Jer kako se čini, sve nereferentne grafe su ok s hlađenjem, osim Asusa, ali oni su već poznati po teškim fail-ovima.

 Nećeš to vidjeti od njega.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Naravno da je nekima vazan. Sta mislis zasto se prodaju kucista sa prozorom neg da se fino vidi sto je poslozeno unutra. Sad kad ju malo vide gledam ajd jos bi i mogla proci s obzirom da je po performansama za sad najbolja.
9 godina
offline
AMD Navi

Cekam recenziju od gigabytice i od msi mech modela. Power color nebih nikako, msi evoke isto jer je to much zlatna za moj ukus. Dok sapphire pulse ima dosta crvenog sto mi se ne uklapa u kuciste. I jos valja sacekati da neki recenzenti na yt prodju detaljno kroz strixicu. Za sada imamo videa od samo 3 modela i sva 3 modela su okej sa temperaturama i bukom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Ima li uopće u HR dućana koji prodaju PowerColor kartice?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: AMD Navi
perozgb kaže...

Ima li uopće u HR dućana koji prodaju PowerColor kartice?

 https://www.nabava.net/search.php?q=powercolor

No matter how much suffering you went through, you never wanted to let go of those memories.
11 godina
offline
Re: AMD Navi
Promster kaže...

 

Čekam da netko napravi steampunk stil grafe, čini se kao OK ideja ako se dobro izvede. 

Sexy SteamPunkerica kudan-smiles-for-camera. ;)

 

To je sad fensi, ali radje se uzme radna 5700xt za dio cijene i uživanje.

coffe,coffe,coffe.....
Poruka je uređivana zadnji put čet 15.8.2019 17:17 (metallic).
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
itomic009 kaže...

 Pa izgleda ok, a i to je subjektivna kategorija. Bitno je da za razliku od Asusa hldnjak radi odlično.

 

P.S. Ansha, što se ne javiš i ne dođeš poklopit ušima ko čovjek ? Jer kako se čini, sve nereferentne grafe su ok s hlađenjem, osim Asusa, ali oni su već poznati po teškim fail-ovima.

Usima se poklapas kad si u krivu sine, ja sam bio u pravu. Sad i to znas. Nema na cemu..

4 godine
offline
Re: AMD Navi
ansha kaže...
itomic009 kaže...

 Pa izgleda ok, a i to je subjektivna kategorija. Bitno je da za razliku od Asusa hldnjak radi odlično.

 

P.S. Ansha, što se ne javiš i ne dođeš poklopit ušima ko čovjek ? Jer kako se čini, sve nereferentne grafe su ok s hlađenjem, osim Asusa, ali oni su već poznati po teškim fail-ovima.

Usima se poklapas kad si u krivu sine, ja sam bio u pravu. Sad i to znas. Nema na cemu..

 Pogledaj samo kakav kiler im treba da ih drži na 70°c...  Ne može se protiv fizike... 

5 godina
offline
AMD Navi

Zaista se čini da su to zapravo prilično dobre kartice, s vrlo dobrim performansama i pristupačnijom cijenom. Samo se bojim da će ih Nvidia svojim imenom zasijeniti, kao što je npr 1060 prethodno RX 5XX seriju.

 

Kao što je (čini mi se) servethehome rekao o EPYC Rome procesorima, ako s ovakvim preformansama AMD ipak NE uspije značajnije povečati market share samo zato što je Intel Intel a AMD tzv "budget" opcija, onda jebeš razvoj, marketing, i sve što AMD radi, uzalud. Ako se isto desi s dobrim karticama... Uzalud vam trum svirači.

Apoc
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 9:04 (Apocalypso722).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
AMD Navi

Asus danas izbacio na tržište svoja 3 modela. 

Strix,TUF te Dual.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
Apocalypso722 kaže...

Zaista se čini da su to zapravo prilično dobre kartice, s vrlo dobrim performansama i pristupačnijom cijenom. Samo se bojim da će ih Nvidia svojim imenom zasijeniti, kao što je npr 1060 prethodno RX 5XX seriju.

 

Kao što je (čini mi se) servethehome rekao o EPYC Rome procesorima, ako s ovakvim preformansama AMD ipak NE uspije značajnije povečati market share samo zato što je Intel Intel a AMD tzv "budget" opcija, onda jebeš razvoj, marketing, i sve što AMD radi, uzalud. Ako se isto desi s dobrim karticama... Uzalud vam trum svirači.

 Treba malo vremena, pogotovo za server market.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
11 godina
offline
AMD Navi

Tržište je u točki s malo mista za povratak u egal na GPU i CPU polju!

 

Sad svatko u nabavi ima prigodu doprinjeti, pomoci da se zamašnjak malim ali sigurnim gibanjem bez zaustavanja vrati u dobar tempo!

Tko sad ne uzme AMD neće imati možda kasniju ovakvu priliku, a znat će kakav je doprinos dao.

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: AMD Navi
Promster kaže...

 

Čekam da netko napravi steampunk stil grafe, čini se kao OK ideja ako se dobro izvede. 

 Najbolja zasad od svega što se nudi po cijeni 400$. Bolja i od 700$ rtx2080S u nekim naslovima u nekim 10-ak fps-a manje, znači stvarno se isplati dati 300$ više za rtx2080S jel da.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 10:44 (dery).
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
400$ su samo ove uzasne blowerice koje ne bi najgorem neprijatelju preporucuo, a devilica je 440$. Daj se vise prestani sramotiti da tim cherry pickanjem, 2080s je skupa, al je i neusporedivo bolja kartica. Bila je i vega super u par naslova, ali je i dalje govno od kartice... AMD je napokon izbacio karticu sa super performansama i to po puno nizoj cijeni, trebamo biti sretni radi toga i podrzati ih, al ne trebamo biti trule fanbojcine...
9 godina
offline
AMD Navi

Cuo sam se sa futurom, ne znaju tocan datum dolaska u trgovine, ali kroz maksimalno 10 dana bi trebale biti tu. 

Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: AMD Navi
DonOscar kaže...
400$ su samo ove uzasne blowerice koje ne bi najgorem neprijatelju preporucuo, a devilica je 440$. Daj se vise prestani sramotiti da tim cherry pickanjem, 2080s je skupa, al je i neusporedivo bolja kartica. Bila je i vega super u par naslova, ali je i dalje govno od kartice... AMD je napokon izbacio karticu sa super performansama i to po puno nizoj cijeni, trebamo biti sretni radi toga i podrzati ih, al ne trebamo biti trule fanbojcine...

 To nikako ne mogu bit jer nešto kad je trulo onda se baca, tko je bačen sa foruma ja ili ti. Gleda se u rangu 400$, tih 40$ što si nadodao je tebi možda u rangu 500$ ili 400%? Smislit češ ti opet nešto da zatrolaš kako je rtx neusporedivo bolja. Bez naočala ili sa, po testovima izgleda da je usporediva. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 16.8.2019 13:12 (dery).
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi

O cem ti pricas covjece, pa to su neki zesci problemi, ne bi ti volio biti u kozi...

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
DonOscar kaže...
400$ su samo ove uzasne blowerice koje ne bi najgorem neprijatelju preporucuo, a devilica je 440$. Daj se vise prestani sramotiti da tim cherry pickanjem, 2080s je skupa, al je i neusporedivo bolja kartica. Bila je i vega super u par naslova, ali je i dalje govno od kartice... AMD je napokon izbacio karticu sa super performansama i to po puno nizoj cijeni, trebamo biti sretni radi toga i podrzati ih, al ne trebamo biti trule fanbojcine...

 Onda pocni od sebe, ne pomaze ti reputaciji ni to sto radis multi accounte, a kad vec radis to onda barem malo promjeni stil pisanja kako nebi bilo preocito, lijep pozdrav.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Evo jos jedan lol, to neka fora na ovom forumu? Ako nisi pratio temu, a vidim da nisi, vidio bi da mi je namjera kupiti 5700 xt, samo sto sam ja normalan u cijeloj prici...
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
Shockwave kaže...
DonOscar kaže...
400$ su samo ove uzasne blowerice koje ne bi najgorem neprijatelju preporucuo, a devilica je 440$. Daj se vise prestani sramotiti da tim cherry pickanjem, 2080s je skupa, al je i neusporedivo bolja kartica. Bila je i vega super u par naslova, ali je i dalje govno od kartice... AMD je napokon izbacio karticu sa super performansama i to po puno nizoj cijeni, trebamo biti sretni radi toga i podrzati ih, al ne trebamo biti trule fanbojcine...

 Onda pocni od sebe, ne pomaze ti reputaciji ni to sto radis multi accounte, a kad vec radis to onda barem malo promjeni stil pisanja kako nebi bilo preocito, lijep pozdrav.

Za tvoju reputaciju bi puno pomoglo da konačno kupiš Ryzen+ Navi kako si najvljivao zadnjih godinu dana. Di je zapelo?

11 godina
offline
Re: AMD Navi

Samo kupujte i UPgrade-ajte ekipa, tako ćete bit bolji forumaši i ljudi. ;)

 

Ne kažem da sada niste dobri, al svi možemo napredovati.

 

P.s. opaska o fanboystvu zahtjeva realan uvid u povijest osobnog HW. Peace!

coffe,coffe,coffe.....
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Tak je, ljubav se pokazuje novcima, ostalo se ne računa.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
AMD Navi

5700/xt se u nonref verzijama drzi odlicno,pogotovo u 1440p rezi koja je popularna na pcu.

Moje jedino iznenadjenje je bilo izostanak raytracea jer smo unazad par godina svi iscekivali kako ce Navi poklopit Nvidiu full paketom.

Ali kako se cini vec iduce godine stize Navi sa hard podrskom za raytrace pa ce paket bit zaokruzen.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
AMD Navi

Xt im je odlična dok ova baš i nije. Više se grije ali nije bućna te košta previše kao i sve danas. Ipak je jeftinija i jača nego konkurencija (2060super/2070). Minus je da se ne gase ventovi dok miruje.

 

U mindfactory jedina ne xt je asrock

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 12:25 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
dery kaže...

Xt im je odlična dok ova baš i nije. Više se grije ali nije bućna te košta previše kao i sve danas. Ipak je jeftinija i jača nego konkurencija (2060super/2070). Minus je da se ne gase ventovi dok miruje.

 

U mindfactory jedina ne xt je asrock

Sad bas da je jaca od 2060 Super, pa i nije bas...

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 12:48 (ansha).
15 godina
offline
AMD Navi

U najbitnijoj igri je odere(BFV) dok je ostalima podjednaka ali ipak pobjeda malo naginje na njenu stranu.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.8.2019 13:00 (dery).
Moj PC  
0 5 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice