AMD Navi izdvojena tema

poruka: 9.269
|
čitano: 1.628.967
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Ta ray tracing tehnologija je samo teret grafama, razlog zašto se AMD uspio s ovom generacijom grafi pribliziti Nvidiji je zbog toga što je Nvidia ugradila tu raytracing tehnologiju, dok je AMD sav prostor iskoristio za povečanje generalnih performansi. Da je Nvidia taj dio prostora rezerviran za raytracing iskoristila za povečanje generalnih performansi opet bi uživali u apsolutnoj dominaciji, a mi trljali ruke jer za te masivne cijene barem dobiješ lijep dobar napredak u odnosu na prethodnu generaciju, a s obzirom da je vrijeme multiplayer igara i svaki frejm se gleda, raytracing tu nema šta raditi, uranio je barem 5 godina.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 17:16 (Shockwave).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

 S obzirom da je nekad bilo dovoljno iskeširati 3500 kn za vrh ponude ( doba radeon-a 4870) svakako su ove cijene iz oba tabora fail, no trenutno je nvidia dominantna pa bi od njih trebao početi bojkot, dat im neki poticaj za promjene, a onda će ih AMD vjerno slijediti što je i dosad pokazao s navi generacijom.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 17:27 (Shockwave).
9 godina
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

 Ak mogu ljudi skurit 2000kn mjesecno na duvan i usput se trovati, ili na kocku... Zasto ja nebi jednom u 3 godine izdvojio 4000kn za grafu?

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
Shockwave kaže...
XXX kaže...

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

 S obzirom da je nekad bilo dovoljno iskeširati 3500 kn za vrh ponude ( doba radeon-a 4870) svakako su ove cijene iz oba tabora fail, no trenutno je nvidia dominantna pa bi od njih trebao početi bojkot, dat im neki poticaj za promjene, a onda će ih AMD vjerno slijediti što je i dosad pokazao s navi generacijom.

 Iskreno, Pascal je napravio ogroman pomak naspram maxwella(9xx) a cijene su ostale relativno tu-ako se nevaram 1080ti je izasla sa 699 a 980ti za 649 dolara- a fps je udvostrucio doslovno.

16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi
BeLLicus kaže...
XXX kaže...

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

 Ak mogu ljudi skurit 2000kn mjesecno na duvan i usput se trovati, ili na kocku... Zasto ja nebi jednom u 3 godine izdvojio 4000kn za grafu?

 Boli mene tuki na kaj buš ti skurio svoje novce. Ja pričam o vlastitim novcima i nebuju ih vidli 

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
Shockwave kaže...
XXX kaže...

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

 S obzirom da je nekad bilo dovoljno iskeširati 3500 kn za vrh ponude ( doba radeon-a 4870) svakako su ove cijene iz oba tabora fail, no trenutno je nvidia dominantna pa bi od njih trebao početi bojkot, dat im neki poticaj za promjene, a onda će ih AMD vjerno slijediti što je i dosad pokazao s navi generacijom.

 Iskreno, Pascal je napravio ogroman pomak naspram maxwella(9xx) a cijene su ostale relativno tu-ako se nevaram 1080ti je izasla sa 699 a 980ti za 649 dolara- a fps je udvostrucio doslovno.

 Ray tracing em povisuje troškove proizvodnje, em osakačuje generalne performanse, em to nvidia predstavlja kao dodatan feature pa onda još malo nabiju cijenu i na kraju dobiješ ovakve cijene kakve su sad, u prijevodu fail kako god okreneš. 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
16 godina
odjavljen
offline
Re: AMD Navi

Bore se protiv konzola na pogrešan način.

4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
BeLLicus kaže...
XXX kaže...

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

 Ak mogu ljudi skurit 2000kn mjesecno na duvan i usput se trovati, ili na kocku... Zasto ja nebi jednom u 3 godine izdvojio 4000kn za grafu?

 Nije problem izdvojiti 4 soma na grafu. To nije puno...ali samo ako si tom lovom dobio barem xx80 performanse. Danas za 4000kn dobiješ, što? xx70ku? Da su 2080ti stavili na 6000kn - super. Možda bi se i zaletio i uzeo je. No normalna osoba neće plaćati 70% više da bi dobio 30% bolje performanse. Zato je rtx fail. Dobili smo pomak u performansama ali nedovoljno za nekoga tko ima 1080/ti da bi se opravdala kupnja, osim ako ti se bacaju novci. S guštom sam preskočio rtx seriju. 

14 godina
offline
Re: AMD Navi
Protiv konzola moraju krenuti na drugu stranu...spustati cijenu a ne povecavati + moraju nekako pridobiti developere da rade AAA naslove ili eksluzive za PC a ne da gledamo lose optimizirane portove sa godinu dana kasnjenja u odnosu na konzole. Ali bojim se da nista od toga.
4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
XXX kaže...

 Imaju to ugrađeno neke igre u same postavke odavno, kuži se razlika prilično. Zamuti se slika kako se smanmjuje rezolucija. Neke imaju traget 60 fpsa pa prema tome rade to dinamički, to mi je još i gore. Dosta ovisi i o TV i njegovom upscalanju. Na monitoru gdje sjediš blizu zna to biti prilično loše.

 Ako primjerice u tom trixx boostu namjestis da ti slozi rezoluciju koja je 15% slabija od 1440p (kao sto se vidi na slici) dobijes poprilican boost u fpsu, a sumnjam da bi se zamucenje zamjetilo radi tih 15%.

9 godina
offline
Re: AMD Navi
DCQE kaže...
BeLLicus kaže...
XXX kaže...

Cijela Nvidija RT serija grafa je promašaj, pad prodaje im to i pokazuje. I Radeon po ovim cijenama je promašaj, nadam se da će im prodaja također to pokazati.

Imamo duopol tj. čistu ucjenu i računaju na gamersku ovisnost. Bojkot 

 Ak mogu ljudi skurit 2000kn mjesecno na duvan i usput se trovati, ili na kocku... Zasto ja nebi jednom u 3 godine izdvojio 4000kn za grafu?

 Nije problem izdvojiti 4 soma na grafu. To nije puno...ali samo ako si tom lovom dobio barem xx80 performanse. Danas za 4000kn dobiješ, što? xx70ku? Da su 2080ti stavili na 6000kn - super. Možda bi se i zaletio i uzeo je. No normalna osoba neće plaćati 70% više da bi dobio 30% bolje performanse. Zato je rtx fail. Dobili smo pomak u performansama ali nedovoljno za nekoga tko ima 1080/ti da bi se opravdala kupnja, osim ako ti se bacaju novci. S guštom sam preskočio rtx seriju. 

 Naravno to stoji, ali eto ja sam zadnje dvije i pol godine bio na rx 580 i vrijeme je za promjenu. Ali necu na nvidiu nego na rx 5700xt.

4 godine
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...

Tvoj naspram mog hardwera je ziher preko 40 frejmova razlike u svim igrama...i sad mi dodjes i kazes da imas isti frejm doslovno na metru kao ja,  a sa RT  nisi nista zrtvovao? 

Upali si nekad MSI afterburner ili neki slican program pa ces vidjeti sta ti pricam- nemas u FHD-u sigurno  svim igrama i situacijama uvijek 99%- ali naravno nisam ja spomenuo samo metro vec "igre".

 Nisam žrtvovao jer RTXica je namjenjena RT... Što Metro nije igra? Ovih dana igram AC Odyssey sve postavke max, TSAA isključen, supersampling ukljucen na 140%... GPU zauzece 99%... Di je problem? Prvotno sam mislio uzet RX 5700XT I iz tog razloga sam cekao Rayzene i Navi, al kad sam vidio sto su ovi bacili van, jednostavno mi se nije dalo cekat jos dva mjeseca da krenu ne referentni modeli i za 3800kn uzeo ovu RTX 2070... Monitor mi jos nije explodirao od Ovekilla tako da sam zadovoljan ;)

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 18:04 (NoDe31).
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
BeLLicus kaže...

 Naravno to stoji, ali eto ja sam zadnje dvije i pol godine bio na rx 580 i vrijeme je za promjenu. Ali necu na nvidiu nego na rx 5700xt.

 Nemora se pricati mislim koliki ces boost dobiti samo tom promjenom ali mislim da ce ti proc tu tamo BN tu navi-zato i ja se jos gledam dal da i proc mijenjam mozda cak.

13 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
BeLLicus kaže...

 Naravno to stoji, ali eto ja sam zadnje dvije i pol godine bio na rx 580 i vrijeme je za promjenu. Ali necu na nvidiu nego na rx 5700xt.

 Nemora se pricati mislim koliki ces boost dobiti samo tom promjenom ali mislim da ce ti proc tu tamo BN tu navi-zato i ja se jos gledam dal da i proc mijenjam mozda cak.

  Zašto bi ti mijenjao CPU, ideš na RTX 2080 Ti ili ?

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
NoDe31 kaže...
HCgamingCRO kaže...

Tvoj naspram mog hardwera je ziher preko 40 frejmova razlike u svim igrama...i sad mi dodjes i kazes da imas isti frejm doslovno na metru kao ja,  a sa RT  nisi nista zrtvovao? 

Upali si nekad MSI afterburner ili neki slican program pa ces vidjeti sta ti pricam- nemas u FHD-u sigurno  svim igrama i situacijama uvijek 99%- ali naravno nisam ja spomenuo samo metro vec "igre".

 Nisam žrtvovao jer RTXica je namjenjena RT... Što Metro nije igra? Ovih dana igram AC Odyssey sve postavke max, TSAA isključen, supersampling ukljucen na 140%... GPU zauzece 99%... Di je problem?

 Oke...imas ti pravo-nemam ja rtx karticu, kazem ono sto sam pohvato po netu i vidio sam da na 1080p-u se ponasa kao 1080ti neide na svih 99%-nije to nikakav problem ionako imas veliki frejm sta sad...

Ali iskreno ako ja imam preko 80 frejmova vise manje u metro-u i jos sa nvdijim sranjima hairworks i fizika ukljucenim i ti sa onak iskreno duplo boljim hardwerom nego ja(3600 naspram 2600 je ipc nebo zemlja), nemogu ja bas reci da nisi zrtvovao neki fps za taj feature..ugl koliki ti je fps bez RT-a i sa ukljucenim pa ces vidjeti da si zrtvovao sigurno 20-40 frejmova u sekundi prosijek ovisno koju postavku RT koristis ultra low sta ja znam...

Ja da imam 2070 picio bi qhd bez rt-a i imao bi lijep fps a jos vecu imerziju radi ostrine-nisam ja rekao da si glup ili sta ja znam sto picis na fhd-u samo se cudim sto pokraj mene ima neko vamo na forumu jos na toj rezi...

15 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
NoDe31 kaže...
Shockwave kaže...

 

 Igranje na 720p uz 60 frejma, to se zove feature .

 Imaš RTX grafu pa znaš? Metro je trenutno najzahtjevniji po pitanju RTa i RTX 2070 gura ultra (bez DLSS) postavke na FHD 60+ FPS-a... 

 

Može neki link za ovo? Koliko sam ja vidio, 2070 Super s uključenim RTXom na FHD može postić 60FPS samo ako je uključen DLSS [1]. A to onda više nije FHD nego (loše) upscaleana niža rezolucija.

 

[1] https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-2060-and-2070-super-review,13.html

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 18:14 (perozgb).
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
itomic009 kaže...
HCgamingCRO kaže...
BeLLicus kaže...

 Naravno to stoji, ali eto ja sam zadnje dvije i pol godine bio na rx 580 i vrijeme je za promjenu. Ali necu na nvidiu nego na rx 5700xt.

 Nemora se pricati mislim koliki ces boost dobiti samo tom promjenom ali mislim da ce ti proc tu tamo BN tu navi-zato i ja se jos gledam dal da i proc mijenjam mozda cak.

  Zašto bi ti mijenjao CPU, ideš na RTX 2080 Ti ili ?

 Pa neides, ali kazem ono sto vidim po netu nekako graka ta steka sa 1600 i 2600 cak jos ,pa je ipak malo BN-a tu.

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
perozgb kaže...
NoDe31 kaže...
Shockwave kaže...

 

 Igranje na 720p uz 60 frejma, to se zove feature .

 Imaš RTX grafu pa znaš? Metro je trenutno najzahtjevniji po pitanju RTa i RTX 2070 gura ultra (bez DLSS) postavke na FHD 60+ FPS-a... 

 

Može neki link za ovo? Koliko sam ja vidio, 2070 Super s uključenim RTXom na FHD može postić 60FPS samo ako je uključen DLSS [1]. A to onda više nije FHD nego (loše) upscaleana niža rezolucija.

 

[1] https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-2060-and-2070-super-review,13.html

 Pa vecinom se pali taj dlss radi performance boosta koliko vidim...ali nisi trebao postati guru3d ovaj ce te ansha ispovijedati jel je razocaran nekim reviewom od nj.

12 godina
neaktivan
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
perozgb kaže...
NoDe31 kaže...
Shockwave kaže...

 

 Igranje na 720p uz 60 frejma, to se zove feature .

 Imaš RTX grafu pa znaš? Metro je trenutno najzahtjevniji po pitanju RTa i RTX 2070 gura ultra (bez DLSS) postavke na FHD 60+ FPS-a... 

 

Može neki link za ovo? Koliko sam ja vidio, 2070 Super s uključenim RTXom na FHD može postić 60FPS samo ako je uključen DLSS [1]. A to onda više nije FHD nego (loše) upscaleana niža rezolucija.

 

[1] https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-2060-and-2070-super-review,13.html

 Pa vecinom se pali taj dlss radi performance boosta koliko vidim...ali nisi trebao postati guru3d ovaj ce te ansha ispovijedati jel je razocaran nekim reviewom od nj.

 Još jedan feature koji osakaćuje nešto, a dodatno se naplaćuje, marketinški stručnjaci su im genije. Točno se vidi koliko su se opustili, kao Intel u cpu segmentu, srećom AMD stišće tamo, a nadam se da će i ovdje.

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 18:24 (Shockwave).
14 godina
odjavljen
offline
AMD Navi

Taj DLSS je fail stoljeća

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
4 godine
offline
Re: AMD Navi
perozgb kaže...
NoDe31 kaže...
Shockwave kaže...

 

 Igranje na 720p uz 60 frejma, to se zove feature .

 Imaš RTX grafu pa znaš? Metro je trenutno najzahtjevniji po pitanju RTa i RTX 2070 gura ultra (bez DLSS) postavke na FHD 60+ FPS-a... 

 

Može neki link za ovo? Koliko sam ja vidio, 2070 Super s uključenim RTXom na FHD može postić 60FPS samo ako je uključen DLSS [1]. A to onda više nije FHD nego (loše) upscaleana niža rezolucija.

 

[1] https://www.guru3d.com/articles-pages/geforce-rtx-2060-and-2070-super-review,13.html

 Zašto Link? Pa mogu odvrtit benchmark, najmanji problem... Dodem doma sa posla, skinem igru i posaljem ti screenshoot... Ne vidim problem, btw pogledaj datum kad je test rađen, zadnji driveri su poboljsali performanse do 30% u metrou za RTX grafe...

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 18:36 (NoDe31).
5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi

Svatko tko je probao Hunt showdown vidjece da je crytek implementirao vec slican sistem na refleksiji objekta/sijene/i svijetla na vodi- samo sto je jos izbagirano dosta ali sa svojim neon noir demom su najavili taj feature real time refleksije i osvjetljenja u svojem engine-u tijekom 2019.

 BTW- igra je brutalan pvp i nema igre sa boljoim grafikom trenutno a vrti solidnih 80+ na mojem rigu.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 18:44 (HCgamingCRO).
9 godina
offline
Re: AMD Navi
HCgamingCRO kaže...
BeLLicus kaže...

 Naravno to stoji, ali eto ja sam zadnje dvije i pol godine bio na rx 580 i vrijeme je za promjenu. Ali necu na nvidiu nego na rx 5700xt.

 Nemora se pricati mislim koliki ces boost dobiti samo tom promjenom ali mislim da ce ti proc tu tamo BN tu navi-zato i ja se jos gledam dal da i proc mijenjam mozda cak.

 Prodao sam ja 1600 prosli tjedan tu na forumu, grafu poslao danas drugome kolegi sa foruma. Stize ryzen 3600 vec ovaj tjedan :)

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
BeLLicus kaže...
HCgamingCRO kaže...
BeLLicus kaže...

 Naravno to stoji, ali eto ja sam zadnje dvije i pol godine bio na rx 580 i vrijeme je za promjenu. Ali necu na nvidiu nego na rx 5700xt.

 Nemora se pricati mislim koliki ces boost dobiti samo tom promjenom ali mislim da ce ti proc tu tamo BN tu navi-zato i ja se jos gledam dal da i proc mijenjam mozda cak.

 Prodao sam ja 1600 prosli tjedan tu na forumu, grafu poslao danas drugome kolegi sa foruma. Stize ryzen 3600 vec ovaj tjedan :)

 Aha,znaci i nova riza je tu..pa to je onda ladno tebi duplo vise performance na svim rezolucijama a kostalo te otprilike evo u eurima cu 600- eto sta dobijes rtx2080 za te pare i to jeftiniji model- toliko o rtx karticama vrijedno kao neciji upgarde proc/graka kombo.

E sada jeli taj RT toliko vrijedan ostavlja se na ukus korisnika.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 20:39 (HCgamingCRO).
15 godina
neaktivan
offline
AMD Navi

Pitanje za poznavatelje starijih kartica, po čemu bi Sapphire Nitro+ mogao biti bolji od njihovog Pulsea? Drugim riječima, isplati li se čekati eventualni Nitro model ili je i Pulse sasvim ok?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: AMD Navi

 Evo nam i non XT modela. Odlična grafa jer je to ista grafa kao danas spominjana Puse verzija, samo još i bolje jer ima nešto slabiju varijantu chip-a za hladiti.

 

https://www.pcworld.com/article/3431151/sapphire-pulse-rx-5700-review.html

 

P.S. @perozgb - s obzirom da su ove Pulse jako dobre, nemaš potrebe baš čekati Nitro+ koje će biti skuplje i donijeti više estetski ukrasa te malo možda bolji OC potencijala i bolje hlađenje. Ove sada su odlične tako da mislim da nemaš potrebe plaćati više. Pogotovo nitko nema potrebe kupit Asus. Ali to smo već prošli, naprosto nitko ne treba plaćati premium Asusu.

9 godina
offline
Re: AMD Navi
perozgb kaže...

Pitanje za poznavatelje starijih kartica, po čemu bi Sapphire Nitro+ mogao biti bolji od njihovog Pulsea? Drugim riječima, isplati li se čekati eventualni Nitro model ili je i Pulse sasvim ok?

 Atraktivniji izgled kod nitro malo bude usminkanija i to sve a preformanse, temperature to bi trebalo biti malo bolje ali to nitko ne moze znati mozemo samo nagadjati, kod nexusa smo vidjelo danas kako pulse ima indentican fps kao founders edition, dok ovi iz asusa kazu da je njihova 4% brza od founders editiona zato je malo i toplija. Od xfx thic model bi mogao isto biti zanimljiv te vec prije spomenuta gigabaytova.

4 godine
protjeran
offline
Re: AMD Navi
itomic009 kaže...

 Evo nam i non XT modela. Odlična grafa jer je to ista grafa kao danas spominjana Puse verzija, samo još i bolje jer ima nešto slabiju varijantu chip-a za hladiti.

 

https://www.pcworld.com/article/3431151/sapphire-pulse-rx-5700-review.html

 

P.S. @perozgb - s obzirom da su ove Pulse jako dobre, nemaš potrebe baš čekati Nitro+ koje će biti skuplje i donijeti više estetski ukrasa te malo možda bolji OC potencijala i bolje hlađenje. Ove sada su odlične tako da mislim da nemaš potrebe plaćati više. Pogotovo nitko nema potrebe kupit Asus. Ali to smo već prošli, naprosto nitko ne treba plaćati premium Asusu.

 Koje ove? Asus je prema trenutnim recenzijama govno, a pulse je ok jer za te novce ima stvarno dobar omjer performansi/buke. Bas nitro bi mogla biti ta koja nosi epitet odlicna. 

5 godina
protjeran
offline
Re: AMD Navi
DonOscar kaže...
itomic009 kaže...

 Evo nam i non XT modela. Odlična grafa jer je to ista grafa kao danas spominjana Puse verzija, samo još i bolje jer ima nešto slabiju varijantu chip-a za hladiti.

 

https://www.pcworld.com/article/3431151/sapphire-pulse-rx-5700-review.html

 

P.S. @perozgb - s obzirom da su ove Pulse jako dobre, nemaš potrebe baš čekati Nitro+ koje će biti skuplje i donijeti više estetski ukrasa te malo možda bolji OC potencijala i bolje hlađenje. Ove sada su odlične tako da mislim da nemaš potrebe plaćati više. Pogotovo nitko nema potrebe kupit Asus. Ali to smo već prošli, naprosto nitko ne treba plaćati premium Asusu.

 Koje ove? Asus je prema trenutnim recenzijama govno, a pulse je ok jer za te novce ima stvarno dobar omjer performansi/buke. Bas nitro bi mogla biti ta koja nosi epitet odlicna. 

 Ja za navi nebi isao nista drugo od powercolora ili sapphire...sve ostale mislim da ce posao napraviti losije nego ove dvije kompanije.Stovise evo vec se pokazuje- i asus i xfx imaju blago vece temp a ausus necu ni komentirati sa triple fan solucijom i tolikom rashladnom povrsinom.

Koliko ja znam sapphire sprema pulse,nitro i hybrid neku voda/zrak toxic-a powercolor vjv red devil/red dragon.

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.8.2019 21:28 (HCgamingCRO).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice