ATI HD 4670 na 105c

poruka: 15
|
čitano: 3.703
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
ATI HD 4670 na 105c
pitanje

nisam radio nakav oc, u biosu sam stavio safe defualt postavke, nemam nikakvog virusa, hladenje graficke je ispravno, kuciste se dobro ventilira..

 

uglavnom nisam bas nista mjenjao ali graficka mi je na preko 100c (provjereno sam programom koji se dobije uz drivere)

u servisu sa 3d mark testom nije presla 65c..

a meni je od danas preko 100c i ako nisam bas nista dirao i mjenjao.

 

EDIT fan speed 100% uvijek.

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2009 20:57 (Escudo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c

otvori kuciste...neka dise...

meni je max 45c al stavio sam drugi hladnjak..

15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
autorov komentar

otvoreno je, oduvijek.

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
16 godina
offline
ATI HD 4670 na 105c

Silicij se raspada na 120, pa ti vidi... Namigiva

 

Imaj na umu da je veća vjerojatnost da ne radi sonda za mjerenje temperature, ali svejedno provjeri. Možda hladnjak ne leži dobro na jezgri.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2009 21:09 (Skywalker).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
ATI HD 4670 na 105c

Imam doticnu grafu i temperature su mi od 45-55 stupnjeva kad igram  Far Cry2 ,a tebi ocigleno nesto steka s softvareom jel tolike temperature nemoze dugo podnijeti.Koji  ti je proizvodjac i kakav je hladnjak jer te temperature govore kao da i nemas hladnjaka....dakle ocigledno je da je problem s driverima ili su ti senzori  u banani

Moj PC  
2 1 hvala 0
16 godina
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
Yellow man kaže...

Imam doticnu grafu i temperature su mi od 45-55 stupnjeva kad igram  Far Cry2 ,a tebi ocigleno nesto steka s softvareom jel tolike temperature nemoze dugo podnijeti.Koji  ti je proizvodjac i kakav je hladnjak jer te temperature govore kao da i nemas hladnjaka....dakle ocigledno je da je problem s driverima ili su ti senzori  u banani

 Baš tako.
Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
15 godina
protjeran
offline
ATI HD 4670 na 105c

probaj rukom ak se sfuris znaci prevelika je temp.Namigiva

amd-ati http://demigodmp.blogspot.com/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
ATI HD 4670 na 105c

Samo ti piči dalje i probaj iz podsvjesti izbit paranoju oko temperature.

Kao što predhodnik veli, prst nasloni i ako ga moš držat 3 sekunde, sve je ok.

 

Senzori su uvijek bili i bit će bullshit.

Ima li život smisla,ako ne vraćaš kredit?
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
autorov komentar
Yellow man kaže...

Imam doticnu grafu i temperature su mi od 45-55 stupnjeva kad igram  Far Cry2 ,a tebi ocigleno nesto steka s softvareom jel tolike temperature nemoze dugo podnijeti.Koji  ti je proizvodjac i kakav je hladnjak jer te temperature govore kao da i nemas hladnjaka....dakle ocigledno je da je problem s driverima ili su ti senzori  u banani

 komp se resetria svako malo, grafa to tako vrela da ju nemogu uhvatit rukom..
neizgleda bas kao da su senzori osli..
[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
ATI HD 4670 na 105c

Mozda ti je loš protok zraka, možda hladi toplim zrakom xD, pa ti je još gore, ja obicno imam u idle oko 30-desetak °C, sad imam vise jer komp nisam gasio, niti resetira vec nekoliko tjedana, a u sobi su mi nenormalno vruce temp., danas nas je osvježila krupa koja je veličine oraha.

Čudna mi je nesto ta tvoja grafa,  probaj stavit ventilator da puse u nju, a mozda je cooler malo otisao, hm...

I don't care...
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2009 23:41 (markoal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
Escudo kaže...
Yellow man kaže...

Imam doticnu grafu i temperature su mi od 45-55 stupnjeva kad igram  Far Cry2 ,a tebi ocigleno nesto steka s softvareom jel tolike temperature nemoze dugo podnijeti.Koji  ti je proizvodjac i kakav je hladnjak jer te temperature govore kao da i nemas hladnjaka....dakle ocigledno je da je problem s driverima ili su ti senzori  u banani

 komp se resetria svako malo, grafa to tako vrela da ju nemogu uhvatit rukom..
neizgleda bas kao da su senzori osli..
 Ako ti se komp resetira ocigledno da se grafa debelo kuha,pali ti se zastita od pregrijavanja,ak si skoro uzimao grafu na servis ak ne pokusaj mijenjati hladnjak
15 godina
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
 Escudo kaže...
Yellow man kaže...

Imam doticnu grafu i temperature su mi od 45-55 stupnjeva kad igram  Far Cry2 ,a tebi ocigleno nesto steka s softvareom jel tolike temperature nemoze dugo podnijeti.Koji  ti je proizvodjac i kakav je hladnjak jer te temperature govore kao da i nemas hladnjaka....dakle ocigledno je da je problem s driverima ili su ti senzori  u banani

 komp se resetria svako malo, grafa to tako vrela da ju nemogu uhvatit rukom..
neizgleda bas kao da su senzori osli..
 ugasi kompjutor Belji se ostavi ga da se ohladi, izvadi grafu odnesi ju sutra poslije posla na popravak. i to je to.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
15 godina
neaktivan
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
autorov komentar
prihvaćeno rješenje

Matatata krele od zanata bio sam ju vec nosio na servis i sve je bilo ok,

i rijesio sam problem, stvar je u tome da se ventilator ne pokrece sa grafickom nego ga ja moram nakon svakog restarta prstom pogurnut da se pocne vrtit...

onda radi ok, evo sada su temperature oko 40c

[0ne bi htJeLe da im prides.da im kazes nek0Lik0 topLih rijeci.primaKnite se maL0 bLize njima.0ne su tuZne.a sanjaju smiiJeh.] ♥ I ♥
15 godina
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
Escudo kaže...

Matatata krele od zanata bio sam ju vec nosio na servis i sve je bilo ok,

i rijesio sam problem, stvar je u tome da se ventilator ne pokrece sa grafickom nego ga ja moram nakon svakog restarta prstom pogurnut da se pocne vrtit...

onda radi ok, evo sada su temperature oko 40c

 al svejedno neš mu smeta za pokretanje a to nije u redu.
Kažu da škola nije zatvor, a mi ni krivi ni dužni dobili 12 godina. Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje! Bolje ispasti budala nego iz aviona...
14 godina
neaktivan
offline
RE: ATI HD 4670 na 105c
Escudo kaže...

Matatata krele od zanata bio sam ju vec nosio na servis i sve je bilo ok,

i rijesio sam problem, stvar je u tome da se ventilator ne pokrece sa grafickom nego ga ja moram nakon svakog restarta prstom pogurnut da se pocne vrtit...

onda radi ok, evo sada su temperature oko 40c

hahaha, tako sam i ja vrtio ventilator prstom dok ne pocne sama da krene, i na kraju je crko ventilator, pa sam moro novu grafu uzimat:D probaj zamijeniti ventilator kupiti novi i to je to, jer ti kad ga upalis a ventilator nemoze da krene , ona pokusava i nemoze i tako ventilator jos vise zagrije graficku i na kraju rikne

Mulalic Aid
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice