ATI Radeon 2600XT

poruka: 5
|
čitano: 2.846
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
ATI Radeon 2600XT
pitanje

Nedavno sam kupio ATI Radeon 2600XT jer sam htio iskoristiti mogućnost povezivanja računala i TV-a s jednim kablom (HDMI). U velikoj mjeri mi je to i uspijelo osim što moram svaki put zvuk ručno premacivati u kontrol panelu. Ako izaberem da je defaultni izlaz onaj od računala onda nemam zvuka na TV-u, a ako za default stavim izlaz na grafičkoj onda nemam zvuka na kopu.
Da li postoji mogućnost da obadva izlaza rade istovremeno?
Ovo pitanje sam već postavio na nekoliko foruma, ali do sad nisam dobio odgovor kako da to napravim. Napominjem da sam na starom računalu to imao tako složeno. Konkretno zvučnike od kompa sam imao uštekane u konektor na matičnoj, a zvuk na receiver sam slao preko SPDIF izlaza na zvučnoj. Nova matična ima samo 2 PCI utora pa zvučnu karticu nisam mislio koristiti, ali izgleda da ću morati.
Ako neko ima ideju nek puca.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: ATI Radeon 2600XT

Uštekaj zvučnu jer ono nekoliko mogućih rješenja,to i nisu.

16 godina
offline
RE: ATI Radeon 2600XT

Za gledanje videa koristi Media Player Classic, u njemu možeš namjestiti izlaz za zvuk neovisno o tome što je default na windowsima

 

Ako misliš koristiti TV i za druge stvari, onda već nisam siguran :)

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2008 9:23 (segregator).
16 godina
offline
RE: ATI Radeon 2600XT
autorov komentar

Uštekao sam zvučnu i riješio sve probleme! Imam doduše jedan kabl više, ali na sreću već je bio povučen, 5 min. posla s lemilicom da se promjeni konektor i sve radi.

16 godina
offline
RE: ATI Radeon 2600XT
velikimedo kaže...

Uštekao sam zvučnu i riješio sve probleme! Imam doduše jedan kabl više, ali na sreću već je bio povučen, 5 min. posla s lemilicom da se promjeni konektor i sve radi.



Eto, još 1 dokaz da nema do hardverskih rješenja :)
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice