Gledanje videa kompjuter->LCD

poruka: 9
|
čitano: 4.592
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Gledanje videa comp->LCD dual display

Pozdrav,

 

Imam pitanje koje se tice gledanja videa za vrijeme rada na racunalu.Spojio sam LCD i TV i primjerice dok radim pustim klincima crtic na TV i normalno browsam po netu.NO kad minimiziram video na monitoru onda se makne i slika na LCD-u.Kod nVidie mi nije bio problem nastelat da radi kako treba (opcija autodetect)No kako sam kupio plocu sa radeon grafikom moram reci da se bas ne snalazim .Dakle radi mi dual display ali mi se slika makne kad minimaliziram video .Pa molim pomoc hvala

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.6.2008 12:31 (petric1).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gledanje videa comp->LCD dual display

Pa nije valjda da nitko ne zna.

16 godina
neaktivan
offline
RE: Gledanje videa comp->LCD dual display
petric1 kaže...

Pozdrav,

 

Imam pitanje koje se tice gledanja videa za vrijeme rada na racunalu.Spojio sam LCD i TV i primjerice dok radim pustim klincima crtic na TV i normalno browsam po netu.NO kad minimiziram video na monitoru onda se makne i slika na LCD-u.Kod nVidie mi nije bio problem nastelat da radi kako treba (opcija autodetect)No kako sam kupio plocu sa radeon grafikom moram reci da se bas ne snalazim .Dakle radi mi dual display ali mi se slika makne kad minimaliziram video .Pa molim pomoc hvala

Pozzz....  Ne  sjećam  se  full  toćno....  nit  neznam  dal  ti  budem  dobro  objasnio  al  probaj  negdje  naći  opciju  CLONE  i  iskljući  ju...  NE  sjećam  se  više...  Nažalost... 
neznam kaj da napišem,,,,,
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gledanje videa comp->LCD dual display

Ej pozdrav ajd bar se netko sjetio odgovoriti ;ma stvar je u tome sto mi nije u clone modu nego u EXTENDED DESKTOPU (vidi sliku).Jel moguce da takve stvari ne sljakaju kod ATI-ja a kod nVidie radi za 5.Prekopao sam uzduz i poprijeko pa nikako da napravim.

Prošireni desktop Prošireni desktop
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gledanje videa comp->LCD dual display

Zar ne bi trebao "odnijeti" player u kojem se vrti crtić na TV, a na monitoru ne bi ostalo ništa.

Kao kad recimo prozor u kojem je notepad staviš gore desno (na primjer) ako imaš jedan monitor

i onda tamo i ostane.

 

16 godina
neaktivan
offline
Gledanje videa kompjuter->LCD

PA sta ja znam kod nVidie nije trebalo .Mislim neznam kakva je situacija kod atija mogu ja i tako nije problem ako drugacije ne ide.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Gledanje videa kompjuter->LCD

BUMP

 

13 godina
neaktivan
offline
Gledanje videa kompjuter->LCD

Da li mogu gledati filmove s USB-a na ovom televizoru i ako neko zna neka objasni postupak  http://hdtelevizija.com/2009/12/05/recenzija-lcd-samsung-le-32b530-82-cm/

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Gledanje videa kompjuter->LCD

Kod mene extended desktop radi bez greške na prastaroj ATI kartici, znači kad video završi izgubiš sliku od kompjutera na lcd-u ako sam dobro razumio? Imaš na onoj slici sa odabirom načina prikaza na dva monitora na dnu opciju kojom određuješ kako će biti prikazan video na drugom monitoru (u ovom slučaju lcd-u).

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice