Grafička kartica NVIDIA 8400GS 256 MB PCIE

poruka: 4
|
čitano: 1.740
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Grafička kartica NVIDIA 8400GS 256 MB PCIE

Kupujem polovnu graficku karticu pa sam mislio uzeti "Grafička kartica NVIDIA 8400GS 256 MB PCIE " ili " NVIDIA GeForce 8500 GT " imam Dell Dimension 3100 i graficka je integrirana i jako slaba pa si planiram uzeti jednu od ove dvije graficke . Ovo su specifikacije racunala

 

Windows XP 32 bit

2 GB rama

Procesor : 2,66 ghz Intel(R) Celeron(R)

Grafick integrirana

 

Neznam može li jedna od te dvije graficke kartice ici na moj pc jer mi je procesor slabiji ???  

Jedna ima ventilator, a druga nema, i moze li biti ikakvih problema kada ju kupim ?

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Grafička kartica NVIDIA 8400GS 256 MB PCIE

8500GB je brža nešto, ali obje su slabe za igranje bilo koje igre iznad 2008-2009 godine.

 

Ja sam imao 8400GS prije 4-5 godina, išao je COD2, COD4, HL2, i takve igre. Ništa novije od toga mislim da nije išlo.

Na pismenom ispitu ne postoji bolji i lošiji način rješavanja zadatka, iako su neki postupci kraći i elegantniji od drugih, nego se oni prvenstveno djele na ispravne i neispravne! - Boris Halasz
11 godina
neaktivan
offline
Re: Grafička kartica NVIDIA 8400GS 256 MB PCIE

Ok msm da cu uzeti 8400GS jer ima ventilator

 

12 godina
offline
Re: Grafička kartica NVIDIA 8400GS 256 MB PCIE
bruno61 kaže...

Ok msm da cu uzeti 8400GS jer ima ventilator

 

Kako hoces, samo 8500GT ima bolje perfomanse, i pasivni hladnjak kod takvih kartica koje se ne griju nije nikakav problem.

Na pismenom ispitu ne postoji bolji i lošiji način rješavanja zadatka, iako su neki postupci kraći i elegantniji od drugih, nego se oni prvenstveno djele na ispravne i neispravne! - Boris Halasz
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice