Isplati li se 5770 CF

poruka: 37
|
čitano: 7.139
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Isplati li se 5770 CF

Pozdrav ljudi!

 

Zanima me isplati li se uzeti Crossfire 5770 u linksu sutra na subotnjoj akiciji. Gledam od  utorka i ne znam sta da raidim. 2 xfx-ova modela kostaju 2100kn. Zasad sam za to da cekam seriju 6xxx ali msilim da tako skoro nece biti neke ovakve ponude za neku graficku/graficke u ovom cijenovnom rangu.

 

Hvala!

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isplati li se 5770 CF

Po meni se isplati. Performanse u rangu 5870, a cijena puno manja. Istina, CF za sobom povlači i moguće probleme s driverima no koliko sam informiran, čini se da ATi svakom novom serijom drivera poboljšava performanse u multi GPU sustavima. Ja bih uzeo da sam na tvom mjestu.

Moj PC  
8 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ShadoW kaže...

Pozdrav ljudi!

 

Zanima me isplati li se uzeti Crossfire 5770 u linksu sutra na subotnjoj akiciji. Gledam od  utorka i ne znam sta da raidim. 2 xfx-ova modela kostaju 2100kn. Zasad sam za to da cekam seriju 6xxx ali msilim da tako skoro nece biti neke ovakve ponude za neku graficku/graficke u ovom cijenovnom rangu.

 

Hvala!

Al nedo ti Bog da ja ostanem bez jedne zato kaj ti briješ na CF!! Belji se

14 godina
offline
Isplati li se 5770 CF

Naravno da se isplati i ako imaš para svakako kupi, požalit nećeš.

Happy hunting Bogataš

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Isplati li se 5770 CF

definitivno se isplati jer kako je kolega iznad reko.... performanse su u rangu 5870 koji puno vise kosta....

ja si mislim piknut jos jednu 5770 kad si skupim za bolje napajanje :/

gledo sam dosta reviewa na netu i rezultati su vrlo dobri

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isplati li se 5770 CF

VX450 je i više nego dovoljno za 5770 CF.

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
VeX7 kaže...
ShadoW kaže...

Pozdrav ljudi!

 

Zanima me isplati li se uzeti Crossfire 5770 u linksu sutra na subotnjoj akiciji. Gledam od  utorka i ne znam sta da raidim. 2 xfx-ova modela kostaju 2100kn. Zasad sam za to da cekam seriju 6xxx ali msilim da tako skoro nece biti neke ovakve ponude za neku graficku/graficke u ovom cijenovnom rangu.

 

Hvala!

Al nedo ti Bog da ja ostanem bez jedne zato kaj ti briješ na CF!! Belji se

slazem se stobom, nije fer i kolegijalno , posto je akcija ziher sam da ih nemaju puno !

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 21:17 (4mal).
15 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ATiGamer kaže...

Po meni se isplati. Performanse u rangu 5870, a cijena puno manja. Istina, CF za sobom povlači i moguće probleme s driverima no koliko sam informiran, čini se da ATi svakom novom serijom drivera poboljšava performanse u multi GPU sustavima. Ja bih uzeo da sam na tvom mjestu.

Moze neki review ako ima novijeg datuma. Ne ide joj u prilog to sto ce izaci 6870 (6770) bi trebala biti u rangu 5850 (po perfromasama) i cijenovno konkurirati gtx 460. Moja procjena je da ce joj onda spustit cijenu ispod gtx 460. Znaci negdje oko 1400kn. Ako je to istina onda bi 6950 (ili kak ce se vec zvati) ce biti negdje oko 2000kn i biti brzi od ovog CF-a

VeX7 kaže...
ShadoW kaže...

Pozdrav ljudi!

 

Zanima me isplati li se uzeti Crossfire 5770 u linksu sutra na subotnjoj akiciji. Gledam od  utorka i ne znam sta da raidim. 2 xfx-ova modela kostaju 2100kn. Zasad sam za to da cekam seriju 6xxx ali msilim da tako skoro nece biti neke ovakve ponude za neku graficku/graficke u ovom cijenovnom rangu.

 

Hvala!

Al nedo ti Bog da ja ostanem bez jedne zato kaj ti briješ na CF!! Belji se

Ako se to kojim slucajem dogodi onda ce ti napravit ponudu i stici ce ti najvjerojatnije sljedeci tjedan. A kad je na akciji onda je za pretpostavit da ih imaju puno u skladistu.

15 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
4mal kaže...

slazem se stobom, nije fer i kolegijalno , posto je akcija ziher sam da ih nemaju puno !

Ja bi bas rekao suprotno. Klik. Ne ide ti u prilog to sto su raspolozive u svim gradovima. Znaci ima ih najmanje 8.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ShadoW kaže...
4mal kaže...

slazem se stobom, nije fer i kolegijalno , posto je akcija ziher sam da ih nemaju puno !

Ja bi bas rekao suprotno. Klik. Ne ide ti u prilog to sto su raspolozive u svim gradovima. Znaci ima ih najmanje 8.

Vidi ga!

Pa znam da će ih bit, zafrkavam se malo. Smijeh

 

U svakom slučaju, puno bolje 2x 5770 nego 5870 i sl. Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2010 21:27 (VeX7).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ShadoW kaže...
ATiGamer kaže...

Po meni se isplati. Performanse u rangu 5870, a cijena puno manja. Istina, CF za sobom povlači i moguće probleme s driverima no koliko sam informiran, čini se da ATi svakom novom serijom drivera poboljšava performanse u multi GPU sustavima. Ja bih uzeo da sam na tvom mjestu.

Moze neki review ako ima novijeg datuma. Ne ide joj u prilog to sto ce izaci 6870 (6770) bi trebala biti u rangu 5850 (po perfromasama) i cijenovno konkurirati gtx 460. Moja procjena je da ce joj onda spustit cijenu ispod gtx 460. Znaci negdje oko 1400kn. Ako je to istina onda bi 6950 (ili kak ce se vec zvati) ce biti negdje oko 2000kn i biti brzi od ovog CF-a

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/15

 

Trenutno je nezahvalno išta prognozirati o cijenama. Neki bi rekli pričekaj 6000 seriju pa vidi kako će se stvari odvijati no po meni je 5770 CF za 2100 kn odlična kupnja. Ne valja se nadati nekom većem sniženju cijena pošto ATi-u ide dobro i nema razloga praviti neke veće korekcije. Cijene im jesu prenapuhane ali Nvidia im jednostavno ne može trenutno parirati po zaradi zbog neefikasne arhitekture.

13 godina
offline
Isplati li se 5770 CF

Dobra kupnja u rangu hd5870 samo ćete malo mučiti skaliranje i igre koje nisu baš optimizirane za multi-gpu sustave.

Off-topic:Planiram upiknut HD5770 pa je stavit u crossfire sa hd5750?Kakvo bi moglo to izgledat :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
pandza94 kaže...

Dobra kupnja u rangu hd5870 samo ćete malo mučiti skaliranje i igre koje nisu baš optimizirane za multi-gpu sustave.

Off-topic:Planiram upiknut HD5770 pa je stavit u crossfire sa hd5750?Kakvo bi moglo to izgledat :)

 

nece uopce bit lose.... malo samo slabije od 2x5770 ali u svakom slucaju isto super izbor

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
15 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ATiGamer kaže...
ShadoW kaže...
ATiGamer kaže...

Po meni se isplati. Performanse u rangu 5870, a cijena puno manja. Istina, CF za sobom povlači i moguće probleme s driverima no koliko sam informiran, čini se da ATi svakom novom serijom drivera poboljšava performanse u multi GPU sustavima. Ja bih uzeo da sam na tvom mjestu.

Moze neki review ako ima novijeg datuma. Ne ide joj u prilog to sto ce izaci 6870 (6770) bi trebala biti u rangu 5850 (po perfromasama) i cijenovno konkurirati gtx 460. Moja procjena je da ce joj onda spustit cijenu ispod gtx 460. Znaci negdje oko 1400kn. Ako je to istina onda bi 6950 (ili kak ce se vec zvati) ce biti negdje oko 2000kn i biti brzi od ovog CF-a

http://www.guru3d.com/article/radeon-hd-5770-review-test/15

 

Trenutno je nezahvalno išta prognozirati o cijenama. Neki bi rekli pričekaj 6000 seriju pa vidi kako će se stvari odvijati no po meni je 5770 CF za 2100 kn odlična kupnja. Ne valja se nadati nekom većem sniženju cijena pošto ATi-u ide dobro i nema razloga praviti neke veće korekcije. Cijene im jesu prenapuhane ali Nvidia im jednostavno ne može trenutno parirati po zaradi zbog neefikasne arhitekture.

Hvala na review-u. Malo je stariji (10 mjesec 2009) tako da mislim da bi performasne trebale biti bolje nego sto su na njemu.

 

Sto se tice cijena za seriju 6xxx, mislim da ce ciljat na gtx 480 i gtx 460 jer se gtx 460 najbolje prodaje, a gtx 480 je najbrza single gpu graficka. Pretpostavljam da ce cijene onda biti malo nize od konkurentnih zelenih da privuku kupce.

14 godina
neaktivan
offline
Isplati li se 5770 CF

 

Prva je bila moja! Cool

 

Evo kad sam ju već kupio, da iznesem neke dojmove u odnosu na ˝bivšu˝ Sapphire HD4870 512MB

 

1. Temperature

Doista su puno niže nego na HD4870. 

HD4870->  IDLE: 55*C, LOAD: 68*C-76*C [76*C izmjereno ljetos, po vrućinama (temp. prostorije preko 30*C), po kojima je IDLE temp bila 64*C]

HD5770->  IDLE: 38*C, LOAD: 50*C-52*C (mjereno danas, temp. prostorije oko 22*C)

 

2. Buka

Jednostavno neusporedivo.

HD4870 na 25% vrtnje ventilatora je glasna kao HD5770 na otprilike 65% vrtnje.

HD4870 je bila najglasnija komponenta, čula se više od svih hladnjaka u kučištu zajedno.

Sa HD5770 više nije tako, jednostavno je nečujna pri standardnoj vrtnji venta na 35%.

Stvarno mir i tišina u sobi.

 

3. Performanse 

Načitao sam se brojnih benchmarkova, statistika i sl. prije kupnje HD5770 i bio sam dosta skeptičan oko njezinih performansi.

Ali čim sam počeo sa testovima (DIRT2, NFS SHIFT, GTA IV) odmah me je razuvjerila.

DIRT2: sa DX11, 1680x1050, HIGH/ULTRA, 4x AA ide čak i glađe nego na HD4870 (uzmimo u obzir da na HD4870 nisam mogao sve na HIGH jer ne podržava DX11); 38-60FPS, PROSJEK je 50FPS.

NFS SHIFT: 1680x1050, HIGH, 4xAA također stabilniji FPS nego na HD4870 (to me ugodno iznenadilo jer se govori da HD5770 ima puno veće ˝padove˝ u FPS-u)

GTA IV: 1680x1050, TEXTURE/SHADOW DETAIL: MEDIUM, ostalo sve na VERY HIGH, 4xAF, VIEW/DETAIL DISTANCE: 30/20, također, postavke sam mogao dići više nego na 4870.

Ali uzmimo u obzir da GTA IV nisam pretjerano isprobavao, samo sam na brzinu odvrtio da vidim kako ide, vjerujem da bi moglo biti korekcija najbolje.

Sa HD4870 postavke su bile: TEXTURE/SHADOW DETAIL: MEDIUM, ostalo sve na HIGH, 2xAF, VIEW/DETAIL DISTANCE: 24/18; bilo je više trzanja čak i na nižim postavkama.

 

4. Zaključak

Smatram da je XFX HD5770 1GB po 1049kn stvarno bila Best Buy.

Iako me malo (neugodno) iznenadilo da je to BULK pakiranje (dobite samo karticu u najlon foliji sa driverima i računom kao jamstvo).

Dobro, to je moja greška, nisam uočio da je na Linksovoj stranici navedeno da je to BULK.

Nije da me smeta, ali kada će u prodaju, uvjeren sam da ću dobiti manje nego netko tko ima FULL BUNDLE.

 

Što se tiče same grafičke kartice, s moje strane idu same pohvale: 1GB DDR5/ tišina / niže temperature / manja potrošnja.

Dosad nisam primjetio nikakve ˝padove˝ u performansama zbog slabije sabirnice (HD4870: 256-bit VS HD5770: 128-bit).

Naravno, valja napomenuti da je HD4870 imala 512MB za razliku od 1GB na HD5770, što se sigurno vidi kao pozitivna stvar u nekim igrama.

 

Eto, toliko od mene (zasad). Osmijeh

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 16:18 (VeX7).
 
3 0 hvala 3
14 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
VeX7 kaže...

 

Smatram da je XFX HD5770 1GB po 1049kn stvarno bila Best Buy.

Iako me malo (neugodno) iznenadilo da je to BULK pakiranje (dobite samo karticu u najlon foliji sa driverima i računom kao jamstvo).

Dobro, to je moja greška, nisam uočio da je na Linksovoj stranici navedeno da je to BULK.

Nije da me smeta, ali kada će u prodaju, uvjeren sam da ću dobiti manje nego netko tko ima FULL BUNDLE.

 

Što se tiče same grafičke kartice, s moje strane idu same pohvale: 1GB DDR5/ tišina / niže temperature / manja potrošnja.

Dosad nisam primjetio nikakve ˝padove˝ u performansama zbog slabije sabirnice (HD4870: 256-bit VS HD5770: 128-bit).

Naravno, valja napomenuti da je HD4870 imala 512MB za razliku od 1GB na HD5770, što se sigurno vidi kao pozitivna stvar u nekim igrama.

 

Eto, toliko od mene (zasad). Osmijeh

 

Ma neka te to nebrine, za 50 KN napraviš full bundle, jer mislim da za 50 KN, ako ne i manje, možeš nabavit molex to PCI kablove i CF mostić i imaš full bundle!? Namigiva
I naravno, odlična kupovina, za 1000 KN se prodaju po oglasniku, tako da, mislim da bolje nisi mogao proć!?

Google je pametan samo onoliko koliko je pametan i onaj koji ga koristi!?
14 godina
offline
Isplati li se 5770 CF

Planiram u buducnosti zamjeniti graficku karticu, ili staviti jos jednu 5770 u crossfire (al tek   u daljnoj buducnosti, zasad me jedna 5770 i vise nego dobro sluzi). Zanima me hoce li moci moj cx400w to pogonit? Napajanje daje 30A na 12V railu. TDP procesora 95w, jedan HDD.

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isplati li se 5770 CF
Bude. Dražalo je i 3 komada.
Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
offline
Isplati li se 5770 CF

Hvala na odgovoru, ali znas li nekoga da je to zapravo isprobao? Koliko bi otprilike taj sustav trosio i dali bi to smanjilo radni vijek napajanja?

Ameri me poslali na mjesec, lagano sam failo putanju
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Isplati li se 5770 CF

Čini mi se da je Don Kihoty to pričao.

 

2 komada bi trebalo bez problema držati pošto bi taj sustav trošio oko 300W, možda i manje u igrama.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
protjeran
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ShadoW kaže...

Pozdrav ljudi!

 

Zanima me isplati li se uzeti Crossfire 5770 u linksu sutra na subotnjoj akiciji. Gledam od  utorka i ne znam sta da raidim. 2 xfx-ova modela kostaju 2100kn. Zasad sam za to da cekam seriju 6xxx ali msilim da tako skoro nece biti neke ovakve ponude za neku graficku/graficke u ovom cijenovnom rangu.

 

Hvala!

gle ovako,,,,ja imam 5970 i likovi na forumu mi ovako kažu

ako uzmeš dvije 5770,bolje uzmi jednu 5850 npr

ako uzmeš dvije 5850 bolje uzmi jednu 5870 npr

ako uzmeš dvije 5870 ,bolje uzmi jednu 5970 ,kažu !!

a ako hočeš dvije 5970 kao ja,onda mi kažu da je to velik promašaj jer je dobitak 5%,daj zamisli što likovi govore,bhahahahahah

P.S- ja mislim da ti je to onaj naš hr..  jal

14 godina
neaktivan
offline
Isplati li se 5770 CF

E ali quad GPU nije isto što i dual GPU. Dobio si link sa skaliranjem performansi i uvjerio si se da se nimalo ne isplati. 5970 je u biti 2x5870 sa sniženim taktovima kako bi se ostalo u ATX specifikacijama. Ali sa 5970x2 bi dobio u biti četiri grafe gdje je skaliranje jako, jako loše.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ATiGamer kaže...

E ali quad GPU nije isto što i dual GPU. Dobio si link sa skaliranjem performansi i uvjerio si se da se nimalo ne isplati. 5970 je u biti 2x5870 sa sniženim taktovima kako bi se ostalo u ATX specifikacijama. Ali sa 5970x2 bi dobio u biti četiri grafe gdje je skaliranje jako, jako loše.

ma koji linkovi,kad stavim još jednu onda zavrtim recimo metrro 2033, i onda se uvijerim u skaliranje,,,ali nije sve u perform,,,,,nego i o prestiži,izgledu ,,kužiš ?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
gamer37 kaže...

ma koji linkovi,kad stavim još jednu onda zavrtim recimo metrro 2033, i onda se uvijerim u skaliranje,,,ali nije sve u perform,,,,,nego i o prestiži,izgledu ,,kužiš ?

Ovi linkovi

 

Ako želiš pljunuti 5000 kn radi prestiža i većeg e-penisa samo naprijed. Ja naprimjer to ne bih napravio ni da na lotu dobijem, no to je isključivo tvoja stvar.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 23:19 (ATiGamer).
15 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
gamer37 kaže...
ATiGamer kaže...

E ali quad GPU nije isto što i dual GPU. Dobio si link sa skaliranjem performansi i uvjerio si se da se nimalo ne isplati. 5970 je u biti 2x5870 sa sniženim taktovima kako bi se ostalo u ATX specifikacijama. Ali sa 5970x2 bi dobio u biti četiri grafe gdje je skaliranje jako, jako loše.

ma koji linkovi,kad stavim još jednu onda zavrtim recimo metrro 2033, i onda se uvijerim u skaliranje,,,ali nije sve u perform,,,,,nego i o prestiži,izgledu ,,kužiš ?

 

ako si se ovdje dosao KUR*** sa tim kak ces piknut jos jednu 5970 onda mozes slobodno promjenit temu

decko je pitao dali mu se isplati uzimati CF hd5770... nezanima ga tvoj 5970... a to kaj se ides pravit sad tu faca neka... bolje ne komentirat

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
14 godina
neaktivan
offline
Isplati li se 5770 CF

Ma ovaj forum ide krivim putem već duže vrijeme. Trollovi naviru sa svih strana, ljudi se ku*če hardverom kojega uglavnom nemaju (ne kažem svi), ali ne morate sad u svakoj temi zaspamat sve. I nemojte ljude napadat psovkama i prostatama pa da i ne znam što pišu. I Scrappy, ja sam sve rekao u prethodnom postu. Ne tebaš još dodatno povećavat tenzije. Neka on piše o 5970, ovo je na neki način i tema o multi GPU sustavima, ali nema potrebe vrijeđat se bez razloga. A to hoće li on kupiti još jednu 5970 ili ne je isključivo njegova stvar i njegova odluka.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.9.2010 23:35 (ATiGamer).
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ATiGamer kaže...

Ma ovaj forum ide krivim putem već duže vrijeme. Trollovi naviru sa svih strana, ljudi se ku*če hardverom kojega uglavnom nemaju (ne kažem svi), ali ne morate sad u svakoj temi zaspamat sve. I nemojte ljude napadat psovkama i prostatama pa da i ne znam što pišu. I Scrappy, ja sam sve rekao u prethodnom postu. Ne tebaš još dodatno povećavat tenzije. Neka on piše o 5970, ovo je na neki način i tema o multi GPU sustavima, ali nema potrebe vrijeđat se bez razloga. A to hoće li on kupiti još jednu 5970 ili ne je isključivo njegova stvar i njegova odluka.

ati gamer,potpuno si u pravu što se tiče tema ,daj molim te pogledaj ovo ,ja sam otvorio temu napajanja od 1200w ,a  daj pogledaj što likovi pišu ,molim te

14 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
gamer37 kaže...
ShadoW kaže...

Pozdrav ljudi!

 

Zanima me isplati li se uzeti Crossfire 5770 u linksu sutra na subotnjoj akiciji. Gledam od  utorka i ne znam sta da raidim. 2 xfx-ova modela kostaju 2100kn. Zasad sam za to da cekam seriju 6xxx ali msilim da tako skoro nece biti neke ovakve ponude za neku graficku/graficke u ovom cijenovnom rangu.

 

Hvala!

gle ovako,,,,ja imam 5970 i likovi na forumu mi ovako kažu

ako uzmeš dvije 5770,bolje uzmi jednu 5850 npr

ako uzmeš dvije 5850 bolje uzmi jednu 5870 npr

ako uzmeš dvije 5870 ,bolje uzmi jednu 5970 ,kažu !!

a ako hočeš dvije 5970 kao ja,onda mi kažu da je to velik promašaj jer je dobitak 5%,daj zamisli što likovi govore,bhahahahahah

P.S- ja mislim da ti je to onaj naš hr..  jal

Kao prvo: tvoj post nema veze s temom!?
Kao drugo: to što ti ljudi govore ima neke logike, u obzir uzimaju cjene grafičke i probleme sa multi GPU, iako se to popravlja i moje je mišljenje da to ne treba više zabrinjavat ljude!?
Kao treće: skaliranje raznih multi GPU sustava nije jednaka, neki su bolji neki, puno, puno lošiji, kao npr. u tvom slučaju!?
Kao zadnje: ono što si tu napisao u PS, mislim da ti nisi tu da misliš!?

Google je pametan samo onoliko koliko je pametan i onaj koji ga koristi!?
16 godina
neaktivan
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
gamer37 kaže...
ATiGamer kaže...

E ali quad GPU nije isto što i dual GPU. Dobio si link sa skaliranjem performansi i uvjerio si se da se nimalo ne isplati. 5970 je u biti 2x5870 sa sniženim taktovima kako bi se ostalo u ATX specifikacijama. Ali sa 5970x2 bi dobio u biti četiri grafe gdje je skaliranje jako, jako loše.

ma koji linkovi,kad stavim još jednu onda zavrtim recimo metrro 2033, i onda se uvijerim u skaliranje,,,ali nije sve u perform,,,,,nego i o prestiži,izgledu ,,kužiš ?

Picke se ne pale na 5970 CF, tak da ne vidim o kojem prestizu pricamo.

A id obro ti ljudi govore, ocekouj 5-15 fpsa boost ovisno o igri, em je to overkill em je skaliranje lose.

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
15 godina
offline
RE: Isplati li se 5770 CF
ATiGamer kaže...

Ma ovaj forum ide krivim putem već duže vrijeme. Trollovi naviru sa svih strana, ljudi se ku*če hardverom kojega uglavnom nemaju (ne kažem svi), ali ne morate sad u svakoj temi zaspamat sve. I nemojte ljude napadat psovkama i prostatama pa da i ne znam što pišu. I Scrappy, ja sam sve rekao u prethodnom postu. Ne tebaš još dodatno povećavat tenzije. Neka on piše o 5970, ovo je na neki način i tema o multi GPU sustavima, ali nema potrebe vrijeđat se bez razloga. A to hoće li on kupiti još jednu 5970 ili ne je isključivo njegova stvar i njegova odluka.

 

ne ja sam samo upozorio da ne blebeta gluposti, decko je pitao isplati li mu se cf hd5770, i onda neko uleti sa sasvim drugom pricom.... ma neda mi se raspravljat i nisam mislio nikoga vrijeđat

Everyone makes mistakes. The trick is to make them when nobody is looking.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice