Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

poruka: 31
|
čitano: 13.737
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Na stranici wish ima gtx 960 4gb ddr5 za 216kn sa postarinom,narucio sam danas jednu da vidim o cem se radi.Cim stigne vrtim benchmark i ostala sranja pa javim,slobodno me mozete kontaktirat pm

Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Pozdravi se sa tih 300kn
 
26 0 hvala 0
10 godina
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Bas me zanima kaj budes rekel kad vidis kutiju i u njoj ciglu 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

LOL. Dobit ćeš 2 krumpira unutra. :D

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Neki stvarno zele da budu prevareni. Evo da svi budemo sretni, dam ja racun na koji mozete uplatiti taj visak novca koji imate.

Od mene cete barem dobiti zahvalu. Od njih jedino podsmijeh kako su prevarili nekoga. Cuj to, 216 Kn. Pa toliko samo cooler dodje

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 16:40 (Mrgud Veliki).
Moj PC  
6 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Bolje da si to stavio sastrane i kupio pošteni headset, ... ovako ništa niti od headseta, a niti od grafe. xD

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

bez uvrede ali samo nevjerojatno glupi ljudi bi pali na to hahahah

 

EDIT: ak se već oćeš zezat sa parama radi to na amazonu, dobiješ povrat novca u slučaju prevare i zadržiš to što dobiješ

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 17:32 (petarjukic).
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Zašt samo amazon? Ako je platio paypalom, paypal ima super zaštitu pa će isto dobit pare nazad.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

To su fake GTX 960 to je zapravo modana GTX 5xx serija.

Moze bit i da je neka druga serija ako dobis grafu probaj nam chip poslikat.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 18:10 (Menzy.Man12).
 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

400 i 500 serija kaže google nakon 15 sekundi surfanja. :D Well, ako je neki bijesni 500 chipset u pitanju , može bit fora za 200kn.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Prodajem kuću, 700 kn na račun.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
karlo125 kaže...

Na stranici wish ima gtx 960 4gb ddr5 za 216kn sa postarinom,narucio sam danas jednu da vidim o cem se radi.Cim stigne vrtim benchmark i ostala sranja pa javim,slobodno me mozete kontaktirat pm

karlo125 prijatelju,ja cesto kupujem preko Wisha i nikada nisam imao problema sa njima-NIKADA!

Ali....ti si dao pare za NEŠTO što nitko nije komentirao,NEŠTO sto ima 1 kupca ili (cak sam uspio naci indeticnu karticu,isti trgovac,druga cijena) 5+ kupnji!

Zar ti to nije malo sumnjivo?

I poštarina ti je 77 KN ili 70 KN na drugoj ponudi(skuplja kartica za 7 KN)

 

Idi na acc i odustani od naruđbe,nece biti problema,samo ces pricekati pare 2-3 tjedna.

Wish zaista brzo isporuci proizvod,ali zato pare vraca dugo

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.12.2017 19:51 (Milka30).
6 godina
protjeran
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

I meni je to sumLJivo 

Da, JA lično i osobno !
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Anđeo bez falinge kaže...

I meni je to sumLJivo 

Nemam pojam na šta misliš

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
13 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Wish, nikad cuo.. sad guglam, ima smijesno jeftinih glupilosti nekih.. to je na principu ebaya? Idem si narucit zimsku biciklisticku kapu za 7 kn, pise verifajd seler, to valjda nije ovaj kaj gtxice prodaje :)
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Ma Wish je sasvim ok za kupnju svakakvih gluposti.

Imaju neviđeno brzu dostavu,ja sam pojedine predmete dobijao u roku od 10-tak dana,dok je maximalno bilo 42 dana(uzica za psa-u biti zapelo na HR carini 25 dana),valjda našima uzica bila sumljiva.

Od digitalije,sam zeni kupio mobitel koji i dan danas radi (2 godine),ali ovo za ovu karticu je podosta rizicno,jer nema komentara,kupnji,ocjena....FUJ TO!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
10 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Milka30 kaže...

Ma Wish je sasvim ok za kupnju svakakvih gluposti.

Imaju neviđeno brzu dostavu,ja sam pojedine predmete dobijao u roku od 10-tak dana,dok je maximalno bilo 42 dana(uzica za psa-u biti zapelo na HR carini 25 dana),valjda našima uzica bila sumljiva.

Od digitalije,sam zeni kupio mobitel koji i dan danas radi (2 godine),ali ovo za ovu karticu je podosta rizicno,jer nema komentara,kupnji,ocjena....FUJ TO!

 Ne znam zas svi komentiraju negativno al gle ima 800 recenzija i ukupan score je 4.5/5 i skoro pa svaki drugi komentar je fast shipping i item as described

13 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Znas da jos placas pdv na iznos sa postarinom i troskve carinjenja i poste?
11 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
karlo125 kaže...

Na stranici wish ima gtx 960 4gb ddr5 za 216kn sa postarinom,narucio sam danas jednu da vidim o cem se radi.Cim stigne vrtim benchmark i ostala sranja pa javim,slobodno me mozete kontaktirat pm

jesu to one nvidia grafe gdje je logo zute boje 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
15 godina
odjavljen
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
karlo125 kaže...

 Ne znam zas svi komentiraju negativno al gle ima 800 recenzija i ukupan score je 4.5/5 i skoro pa svaki drugi komentar je fast shipping i item as described

 Ja gdje sam god citao ljudi bas i nisu zadovoljni, pa ne znam odakle toliki score. Istina, nisam bas imao vremena citati te sve silne komentare po netu, a i nisam citao na njihovim stranicam zato sto tamo jednostavno nema smisla (svaki cigo svoga konja hvali), ali koliko sam vidio kod robe znaju poslati krivi broj. Nekima uzeli novce i nisu vratili. Jedino oko cega se svi slazu je to da prodaju zadnji skart (oni koji su dobili naruceno), ali i sami kazu da nisu ocekivali nista kvalitetno za te novce. Jedan me dobro nasmijao. Kaze da je kupio satove po 1$ i da doslovno toliko vrijede

12 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
karlo125 kaže...

 Ne znam zas svi komentiraju negativno al gle ima 800 recenzija i ukupan score je 4.5/5 i skoro pa svaki drugi komentar je fast shipping i item as described

 Ma kolega,dovoljan ti je samo jedan negativni komentar,da skontas da nesta nije u redu.Znas li da prodavatelji rade lazne acc i hvale svoj proizvod?Hajde mi molim te,baci link te ponude,pa da ispitamo to!

mcf kaže...
Znas da jos placas pdv na iznos sa postarinom i troskve carinjenja i poste?

 Nisam siguran za tu ponudu,ali mislim da preko Wisha nema tih dodatnih davanja!U biti ima-ali kao sto sam i naveo 70-77 KN bas za tu karticu-no to lipo piše!

chaselol kaže...

jesu to one nvidia grafe gdje je logo zute boje 

Ma nekakva glupost je 100%!

"kolko para,tolko muzike"

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
11 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Milka30 kaže...

Ma nekakva glupost je 100%!

"kolko para,tolko muzike"

Daju se naci grafe jeftinije na kineskim shopovima, tipa 1050ti dual vent je bila po 100eur 11.11 jos ako imas nekoga na carini da ti prodje paket bez cimanja superiska, 1060 3gb je bila po 160eur isto tako 

Samo dal uzimati brendove tipa Colorfull Yeston ili koji vec, to je do potrosaca.

P.S. stize mi jedna 1050ti iz kine za koji dan, pa cemo vidjeti kakav je to dogshit, treba mi cheapass cuda kartica od 2018 pa cemo vidjeti 

AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
7 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Kad je takko jeftino, mogao si uzest i jacu grafu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Sta sad svi napadate covjeka, dovoljno bi bilo da iznesete cinjenice zasto je to losa kupnja. Njegovi novci, njegova odluka i sa svakom takvom kupnjom sam sebi odvazes koliki ti je rizik za nesto i jes li spreman mozda izgubit tih 200 i nesto kuna.

Bas me zanima sto ce bit u kutiji, ako to i bude neka grafa slicnih performansi kao 960 onda se to islati pa makar ti stajala sa strane u slucaju da ti primarni gpu krepa pa imas nesto za zamjenu.

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Zamisli da dobiješ 570 ili 580 chipset, s coolerom i 2 godine garancije. I to za 213kn. xD To ne bi bilo toliko loše. :D

 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
toninho kaže...

Sta sad svi napadate covjeka, dovoljno bi bilo da iznesete cinjenice zasto je to losa kupnja. Njegovi novci, njegova odluka i sa svakom takvom kupnjom sam sebi odvazes koliki ti je rizik za nesto i jes li spreman mozda izgubit tih 200 i nesto kuna.

Bas me zanima sto ce bit u kutiji, ako to i bude neka grafa slicnih performansi kao 960 onda se to islati pa makar ti stajala sa strane u slucaju da ti primarni gpu krepa pa imas nesto za zamjenu.

 Unatoc zezanju, vjerujem da bi vecini bilo drago da dobije gtx 960. Tko ne riskira, ne profitira. Ali treba i procijenit rizik. Ja se drzim one: ako je nesto predobro da bi bilo istinito, onda vjerovatno nije istinito. 

13 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Kako mislis da preko wisha nema davanja, koliko vidim sve se salje iz kine, znaci standardni pdv + obrada/posta.

Uglavnom, ako je kartica cca 300kn sa postarinom, na kraju ce platiti cca 400kn, a ne 216.
12 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

Naravno da ima,ali kolega je rekao da kartica košta 216 KN ukupno,dok sam ga ja demantirao i rekao mu da je ta ponuda 216+77 KN poštarine.

Wish lipo napiše ukupnu cijenu i nema neugodnih iskustava kada za nesta što piše 50 KN,platiš 250 KN bez upozorenja ili je ono napisano sitnim slovima.

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.12.2017 19:44 (Milka30).
13 godina
offline
Re: Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme
Je, nisam te shvatio, sorry.. uglavnom, 400kn za tu karticu, i ne cini mi se tak super povoljno , moju sam platio 700 pred dost vremena.. a mozda sam pobrkao modele :)
8 godina
offline
Jeftina gtx 960-ko zeli neka uzme

i?

 
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice