NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 586.337
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
GTX11xx (Volta)

Ovaj izlazak Vege nije nista korisno donio 

Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
online
Re: GTX11xx (Volta)

 pa naravno da se sad prave pametni, vega ih nije bogzna što ugrozila i nemaju potrebe žuriti

da ih je vega malo bolje nagazila, da vidiš kako bi brže bolje napravili novu seriju i kako bi najavljivali sve i svašta, čim prije

 

 

16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

uostalom koga briga uz brutalan pascal 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: GTX11xx (Volta)
picajzla0707 kaže...

 pa naravno da se sad prave pametni, vega ih nije bogzna što ugrozila i nemaju potrebe žuriti

da ih je vega malo bolje nagazila, da vidiš kako bi brže bolje napravili novu seriju i kako bi najavljivali sve i svašta, čim prije

 

 

 Veli moj pajdo, Huang će sad poslat zaposlenike 6 mj. na odmor.

 

Vrlo lako bi mogli dobiti Pascal refresh.

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.8.2017 23:30 (DarthMarkus).
8 godina
protjeran
offline
GTX11xx (Volta)

Kolko su oni love okrenuli na tom Pascalu to nisu istine, i jos ce nastavit zaradivat....

 

Zvjer od firme

Moj PC  
3 2 hvala 1
11 godina
offline
GTX11xx (Volta)

eto sta se dogadja kad nema konkurencije

 

nvidia moze prodavati pascal unedogled po cijenama kojima hoce i odgadjati izlazak nove serije..

 

i jos su neki sretni zbog toga, kao da imaju dionice nvidije pa imaju osobnu korist sto nvidia zaradjuje tolike milijarde..dok su drugi sretni jer to znaci da ce im 1080Ti jos biti relevantna neko vrijeme, kao oni seljoberi seoski sto kupe najnovijeg BMWa pa se s njim kurce 

Moj PC  
6 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: GTX11xx (Volta)
Fanu kaže...

dok su drugi sretni jer to znaci da ce im 1080Ti jos biti relevantna neko vrijeme, kao oni seljoberi seoski sto kupe najnovijeg BMWa pa se s njim kurce 

Pa i kad dođe Volta, 1080 Ti bude i dalje bila super kartica, tada i po manjoj cijeni.

ps. nije Nvidia ništa kriva tu, već je kriv AMD koji zaostaje već puuuno i ne može pratiti korak, za sada.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 12:33 (Valentin17).
10 godina
offline
GTX11xx (Volta)

Zašto bi sada pokušavali srušit svoje kartice kad za to uopce nema potrebe? Nema konkurencije, a Pascal odlicno radi.

Sve firme se tako ponasaju, ali po meni je bolje da ne izdaju ništa do Volte nego da naprave refresh Pascal serije kao sto je 480/580 pa da onda moramo jos duze cekat za Voltu.

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
online
GTX11xx (Volta)

Da izađe Volta bilo bi to šamaranje mrtvog magarca.

 

#fireRaja

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: GTX11xx (Volta)
Fanu kaže...

 ...dok su drugi sretni jer to znaci da ce im 1080Ti jos biti relevantna neko vrijeme, kao oni seljoberi seoski sto kupe najnovijeg BMWa pa se s njim kurce 

 Pa šta si ti ne kupiš 1080ti pa budeš sretan? bolje nego jalan i čangrizav! Ako si nešto ne možeš priuštiti, nije sramota. Sramota je vrijeđati ljude samo zato jer su si nešto kupili. Kao da su s tvojom lovom i tebi na štetu. Ako netko ima BMW zašto to tebe boli? Ja znam puno ljudi koji vole tu marku i voze je (pošteno zarađuju i plačaju porez) a u isto vrijeme pomažu drugima kojima pomoć treba. To ih čini većim ljudima od jadnika koji su im zavidni.

 

Inače, 1080ti je odlična kartica i uživam u igranju na njoj (i nisam ljubomoran na ljude koji imaju dvije. ;-)

I neka još dugo drži cijenu, znači da je bila dobra procjena prilikom kupnje

16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

sljedece god. cemo lipo pivat s ponistre se vidi voooooltaaaa! 

Moj PC  
7 0 hvala 2
12 godina
online
Re: GTX11xx (Volta)
Fanu kaže...

eto sta se dogadja kad nema konkurencije

 

nvidia moze prodavati pascal unedogled po cijenama kojima hoce i odgadjati izlazak nove serije..

 

i jos su neki sretni zbog toga, kao da imaju dionice nvidije pa imaju osobnu korist sto nvidia zaradjuje tolike milijarde..dok su drugi sretni jer to znaci da ce im 1080Ti jos biti relevantna neko vrijeme, kao oni seljoberi seoski sto kupe najnovijeg BMWa pa se s njim kurce 

Prvi dio komentara - 5.

Drugi dio - 0.


Da je Vega sjebala najači Pascal za 15-20%, nitko sretniji od mene. Prvi bi ju kupio.

Ovako mi je malo drago samo zbog poor Volta spika. Ali na kraju smo svi na gubitku bez konkurencije.

11 godina
offline
Re: GTX11xx (Volta)
Moonwalker82 kaže...
Fanu kaže...

 ...dok su drugi sretni jer to znaci da ce im 1080Ti jos biti relevantna neko vrijeme, kao oni seljoberi seoski sto kupe najnovijeg BMWa pa se s njim kurce 

 Pa šta si ti ne kupiš 1080ti pa budeš sretan? bolje nego jalan i čangrizav! Ako si nešto ne možeš priuštiti, nije sramota. Sramota je vrijeđati ljude samo zato jer su si nešto kupili. Kao da su s tvojom lovom i tebi na štetu. Ako netko ima BMW zašto to tebe boli? Ja znam puno ljudi koji vole tu marku i voze je (pošteno zarađuju i plačaju porez) a u isto vrijeme pomažu drugima kojima pomoć treba. To ih čini većim ljudima od jadnika koji su im zavidni.

 

Inače, 1080ti je odlična kartica i uživam u igranju na njoj (i nisam ljubomoran na ljude koji imaju dvije. ;-)

I neka još dugo drži cijenu, znači da je bila dobra procjena prilikom kupnje

 

vrijedjam samo vlasnike 1080Ti koji su sad sretni sto ce i dalje imati jednu od najjacih kartica na trzistu samo zato da mogu sto dulje govoriti da imaju najjacu karticu na trzistu :)

13 godina
offline
Re: GTX11xx (Volta)
Fanu kaže...

 vrijedjam samo vlasnike 1080Ti koji su sad sretni sto ce i dalje imati jednu od najjacih kartica na trzistu samo zato da mogu sto dulje govoriti da imaju najjacu karticu na trzistu :)

LOL, pa kupi si je i ti, pa ćeš i ti moći govoriti isto to.

Stvarno ne kužim takve kao ti.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 18:28 (Valentin17).
16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

e pa vrijedjaj onda nv fanboyeve a ne nas fanove tehnologije! da je vega 64  brza od Ti 30-40% u 4krezi odmah bi je prodao...

i nije najbrza uz titan Xp...

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 18:35 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: GTX11xx (Volta)
4mal kaže...

e pa vrijedjaj onda nv fanboyeve 

Ne treba vrijeđati nikoga, svatko kupuje ono što želi i ima mogućnosti kupiti.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

mozes i tako rec...

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: GTX11xx (Volta)
Valentin17 kaže...
Fanu kaže...

 vrijedjam samo vlasnike 1080Ti koji su sad sretni sto ce i dalje imati jednu od najjacih kartica na trzistu samo zato da mogu sto dulje govoriti da imaju najjacu karticu na trzistu :)

LOL, pa kupi si je i ti, pa ćeš i ti moći govoriti isto to.

Stvarno ne kužim takve kao ti.

 

ne kupujem stvari kako bi likovao nad onima koji ne mogu

 

jebe me se tko sta ima

 

i kupiti 1080Ti ( i slicne) nema nikakvog smisla s ozbirom koliko izgubi na vrijednosti po izlasku iduce generacije grafickih koje nude iste performanse za manje novaca

13 godina
offline
Re: GTX11xx (Volta)
Fanu kaže...

 i kupiti 1080Ti ( i slicne) nema nikakvog smisla s ozbirom koliko izgubi na vrijednosti po izlasku iduce generacije grafickih koje nude iste performanse za manje novaca

Tu ima nešto, ali ako bi tako gledali, nikad ne bi kupovali ništa jer uvijek dolazi nešto novo.

Opet kažem, svatko si bira što mu odgovara, prednost je eto što je do npr. Volte dugo, prednost je što neki ne mijenjaju GPU iz generacije u generaciju,

mana je to što ti kažeš, ali vjerujem da su svi ovdje toga svjesni itekako.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.8.2017 21:32 (Valentin17).
16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

dupli post*

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.8.2017 14:39 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX11xx (Volta)
Što nedostaje BMW-u?
1080Ti je super. 95% performansi za 50% cijene. Uskoro ću uzeti još dvije koliko su jeftine. Vrlo isplative kartice.
Ali Voltu jedva čekam. S obzirom da "12nm FFN" daje 35% energetske bolju energetski učinkovitost, što znači da ćemo dobiti malo više performansi po jezgri i manju potrošnju ili jedno od toga "jače".
Nope.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: GTX11xx (Volta)

Kakve su špekulacije, kada bi otprilike trebala izaći Volta?

16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

1q2k18 

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
GTX11xx (Volta)

Šuška se o NV "događaju" u ožujku 2018....

Nope.
Moj PC  
1 0 hvala 3
16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

Pitanje je kakve će cijene biti novih kartica s obzirom na cvryptocurrency mining trendove.. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
GTX11xx (Volta)

Mislim da nv nece toliko zahvatit radi toga koliko bi moglo radi memorije...

A i bice ih po trgovinama pogotovo high end modeli tako da mozemo/te mirno spavati :-)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
GTX11xx (Volta)

Da li netko zna šta je ovaj NV link. Da li će nvidia to koristit ili PCI-E 4.0

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX11xx (Volta)
zeroname kaže...

Da li netko zna šta je ovaj NV link. Da li će nvidia to koristit ili PCI-E 4.0

 To je posebna sabirnica za vezu između pojedinih kartica. Neće u obična računala jer nema potrebe.

Nope.
14 godina
offline
GTX11xx (Volta)

Ja prodao svoju GTX 970 prošli tjedan, dali čekati 1170 ili uzeti 1080? 

 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: GTX11xx (Volta)
xerox19 kaže...

Ja prodao svoju GTX 970 prošli tjedan, dali čekati 1170 ili uzeti 1080? 

 čekaj 1270 :)

Nope.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice