NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

poruka: 3.190
|
čitano: 586.297
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
mirkoj kaže...

ili ukratko receno, varanje, exploit ili kako god vec.

seratori kao ovi sto se zajebavaju sa rezolucijama i ostalim glupostima kvare igru za sav normalan svijet.

 

da barem naprave servere za ove sto se zovu kao pro i sl pa neka koriste sta god hoce, a ostave normalne servere za normalan svijet kojem do malo razonode.

 

 Varanje, exploit ? Zasto je onda to dopusteno od strane proizvodjaca igara ?

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Friday kaže...
hahhaajaads kaže...

 kad bi isprobali manju rezoluciju od 1080p na fps/tps igrama vidjeli bi zasto je bolja...

 

Pa ajde nam objasni, meni je to neshvatljivo

Kolega, mogu ja objasniti..?

 

Dakle, manja reza, ružnija grafika. Dalje, ne uživaš u ljepoti igre, već moraš bolje ubijati kako bi se imalo zabavio//uživao.

 

Kao hladno ti je pa radiš da se ugriješ ili neudobno sjediti pa si vrijedan.....

coffe,coffe,coffe.....
10 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
metallic kaže...

 

Pa ajde nam objasni, meni je to neshvatljivo

Kolega, mogu ja objasniti..?

 

Dakle, manja reza, ružnija grafika. Dalje, ne uživaš u ljepoti igre, već moraš bolje ubijati kako bi se imalo zabavio//uživao.

 

Kao hladno ti je pa radiš da se ugriješ ili neudobno sjediti pa si vrijedan.....

 Ruznija grafika ? Da li si ikad igrao na manjoj rezoluciji pa to mozes reci ili ? Ja razliku u grafici naspram 1920x1080 i 1728x1080 nisam primjetio, i u cem je problem da netko vise voli ubijat nego uzivat u grafici ? 

 

Poanta je u tome da ima ljudi koji vise vole ubijati i ne zanima ih kak izgleda igra (iako nema razlike u grafici kao sto sam i gore rekao), dok ima ljudi koji vole igrat na ultra, i pasivni su igraci. Ak imas PUBG, probaj si namjestit 1728x1080 rezoluciju, stavi si texture na high (i ak zelis AA isto tako) pa probaj igrat...

12 godina
neaktivan
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Cijene rtx 2060 super u europi su da te glava zaboli, nasljednik 2070 s malo slabijim performansama, a vecom cijenom, i to u trenucima kad je AMD pustio u prodaju konkurentne proizvode, sve naopako kod nas....

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
hahhaajaads kaže...
metallic kaže...

 

Pa ajde nam objasni, meni je to neshvatljivo

Kolega, mogu ja objasniti..?

 

Dakle, manja reza, ružnija grafika. Dalje, ne uživaš u ljepoti igre, već moraš bolje ubijati kako bi se imalo zabavio//uživao.

 

Kao hladno ti je pa radiš da se ugriješ ili neudobno sjediti pa si vrijedan.....

 Ruznija grafika ? Da li si ikad igrao na manjoj rezoluciji pa to mozes reci ili ? Ja razliku u grafici naspram 1920x1080 i 1728x1080 nisam primjetio, i u cem je problem da netko vise voli ubijat nego uzivat u grafici ? 

 

Poanta je u tome da ima ljudi koji vise vole ubijati i ne zanima ih kak izgleda igra (iako nema razlike u grafici kao sto sam i gore rekao), dok ima ljudi koji vole igrat na ultra, i pasivni su igraci. Ak imas PUBG, probaj si namjestit 1728x1080 rezoluciju, stavi si texture na high (i ak zelis AA isto tako) pa probaj igrat...

 Nisam milenijac pa da nisam vidio manju rezoluciju od FullHD, a da ne govorim od kad sam na 2.5K, nazad se ne vracam ni u ludilu.

 

Usput, igre kao PUBG i slicno ne igram, vise nisam toliki mazohist, a da sad ne $erem o samim igrama online.

 

P.s. moj post Friday-u bio je saljivo/edukativnog karaktera, nista kritike tebi i tvom hobiju.

coffe,coffe,coffe.....
4 godine
protjeran
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
mirkoj kaže...

ili ukratko receno, varanje, exploit ili kako god vec.

seratori kao ovi sto se zajebavaju sa rezolucijama i ostalim glupostima kvare igru za sav normalan svijet.

 

da barem naprave servere za ove sto se zovu kao pro i sl pa neka koriste sta god hoce, a ostave normalne servere za normalan svijet kojem do malo razonode.

 

 Smanjivanje rezolucije nema veze sa varanjem ili expolitom. Exploit je primjerice kad u Apex legends u cfg fajlu staviš particles na 0 pa time isključiš smoke i druge efekte.

 

Ako ti je do razonode zašto onda igraš competitive igre?

13 godina
online
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

 Vidim u Alza shopu imaju dva RTX 2060 Supera i koštaju oko 120 eura više od RTX 2060 . Pa to je epic fail !!! Nekih, ajmo reći 13% u prosijeku brža kartica, a košta 35% više !!!! Kakav užas, pa trebalo je bit da malo sruše cijenu RTX 2060, a da RTX 2060 Super košta oko 400 eura pa na više. Ovo je totalno sranje. Šteta je samo što su sada Navi samo blower hladnjak, jer u protivnom ne bi bilo apsolutno dileme koju preporučiti i kupiti, ovako radi hladnjaka se još i da malo premišljati. Mislim mda već naredni mjesec dolaze nereferentne Navi i onda je amne za Super.

5 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

rtx 2060 je službeno od best value rtx kartice postala worst value. Izgleda da je rtx 2070 dosta isplativa sad s obzirom na improvement u odnosu na non super verziju.

najseksi
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
itomic009 kaže...

 Vidim u Alza shopu imaju dva RTX 2060 Supera i koštaju oko 120 eura više od RTX 2060 . Pa to je epic fail !!! Nekih, ajmo reći 13% u prosijeku brža kartica, a košta 35% više !!!! Kakav užas, pa trebalo je bit da malo sruše cijenu RTX 2060, a da RTX 2060 Super košta oko 400 eura pa na više. Ovo je totalno sranje. Šteta je samo što su sada Navi samo blower hladnjak, jer u protivnom ne bi bilo apsolutno dileme koju preporučiti i kupiti, ovako radi hladnjaka se još i da malo premišljati. Mislim mda već naredni mjesec dolaze nereferentne Navi i onda je amne za Super.

 Ne znam cemu cudjenje. Vjerojatno je negdje na tim svim novim serijama hardware-a jako sitnim slovima ugravirano - for sheep, only

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 13:40 (SamoPitam3).
9 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Bero_ng95 kaže...

Ima li novosti u vezi super serije?? Zar nisu trebale dns dostupne za kupnju?? 

 Razmatrati kupnju rtx kartice naspram rx 5700xt je suludo. Rtx 2070 super mizerno bolja a daleko daleko skuplja. Sacekati jos 3 tjedna da Asus,Msi,Gigabyte itd izbace svoje verzije rx kartica i to ce biti best buy samo takav.

10 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Slažem se u potpunosti, za 5 posto negdje ni toliko bolja a kostat će bar 5k ne isplativo totalno ovaj puta idemo na radeon 

Bero
13 godina
online
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

 Evo Super-a u Futuri i cijene su urnebes.  RTX 2060 SUPER je "samo" oko 100 eura skuplja za keš od iste takve obične RTX 2060 (isti model i hladnjak) iz druge trgovine. Baš sam fino našao isti brand i cooler, pa možemo usporedit jabuka vs jabuka RTX 2060 regular vs Super. Znači, ovo je prejadno i nadam se da neće prodat ni jednu SUPER jer je to šamar u obraz bilo kome tko išta zna.

 

 Slično je i s RTX 2070 SUPER. Predobro, sad definitivno znam da samo čekam nereferentne RX 5700 i amen. RX 5700 XT, koja je na papiru neznatno sporija od SUPER-a je čitavih i okruglih 1000 kn jeftinija !!!!

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.7.2019 23:19 (itomic009).
16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Meni moja GTX 1060 6gb sve draža i draža  PS5 je svakim danom sve bliže, rađe dam sonyu te pare.

Moj PC  
6 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Prezadovoljan sam ovom rtx2080,quiet bios i u full loadu je apsolutno necujna 😍

Zadnje vrijeme igram Days Gone na Ps Pro i konzola je toliko glasna da ne cujem zvuk sa soundbara ako ne pojacam duplo iznad standardnog sto drzim.

Mislim da mi je sad ova konfa tisa i od Xbox X i od Nintendo Switcha 😯

Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
XXX kaže...

Meni moja GTX 1060 6gb sve draža i draža  PS5 je svakim danom sve bliže, rađe dam sonyu te pare.

 Iskreno ps5 i ja čekam, preskočio sam ps4. Uzeo glupi Xbox one polovni prodao ga nakon pola godine.

Nadam se da će biti "unlocked" frame rate na igrama u 1080 i 1440p a 60 Fps-a na 4K.

To me oduvijek odvlačilo od kupnje ps-a, otkad sam si PC složio, odnosno lock-ani frame rate.

Imao sam PS3 ali gotovo da ga nisam niti igrao, služio više kao Blue Ray player/filmovi :D.

everyday i'm shuffling...
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Stize nam sve vise raytrace podrske,nadam se da je to dobro optimizirano u Controlu,Wolfu itd.

Za sad sam probao samo Metro Exodus sa raytrace

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Ova Asusica je bolesna sto se tice temps/tisine.....danas sam prvi put cuo da su se upalili ventovi brze i to samo povremeno na 2-3 sekunde prilikom igranja Controla i uz previsoke ambijentalne temperature.....vruce je za poludit :(

 

Daleko najkvalitetnija grafa koju sam imao do sad....

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže... 

Daleko najkvalitetnija grafa koju sam imao do sad....

Precjenjena, barem u Hrvatskoj, isto bi imao sa Gigabyte Aorus ili MSI Gaming X Trio za manje novaca.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
Valentin17 kaže...
MEGATAMA kaže... 

Daleko najkvalitetnija grafa koju sam imao do sad....

Precjenjena, barem u Hrvatskoj, isto bi imao sa Gigabyte Aorus ili MSI Gaming X Trio za manje novaca.

Ne znam dali bi se one ovako "snasle" u ovom form factoru u max loadu,drzim grafu na quiet biosu i uistinu je apsolutno necujna.

Danas sam joj prvi put cuo cuo ventove i to na samo par sekundi.....

 

Sta da kazem kad je ovaj komp tisi od Xbox X a ipak je primjetno jaci hardver u pitanju.

10 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...
Valentin17 kaže...
MEGATAMA kaže... 

Daleko najkvalitetnija grafa koju sam imao do sad....

Precjenjena, barem u Hrvatskoj, isto bi imao sa Gigabyte Aorus ili MSI Gaming X Trio za manje novaca.

Ne znam dali bi se one ovako "snasle" u ovom form factoru u max loadu,drzim grafu na quiet biosu i uistinu je apsolutno necujna.

Danas sam joj prvi put cuo cuo ventove i to na samo par sekundi.....

 

Sta da kazem kad je ovaj komp tisi od Xbox X a ipak je primjetno jaci hardver u pitanju.

Gaming X Trio model je jos tisi a temperature su im tu negdje, ali opet tu se prica o jeftinijem Trio modelu i precjenjenoj Strixici...

11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
hahhaajaads kaže...
MEGATAMA kaže...
Valentin17 kaže...
MEGATAMA kaže... 

Daleko najkvalitetnija grafa koju sam imao do sad....

Precjenjena, barem u Hrvatskoj, isto bi imao sa Gigabyte Aorus ili MSI Gaming X Trio za manje novaca.

Ne znam dali bi se one ovako "snasle" u ovom form factoru u max loadu,drzim grafu na quiet biosu i uistinu je apsolutno necujna.

Danas sam joj prvi put cuo cuo ventove i to na samo par sekundi.....

 

Sta da kazem kad je ovaj komp tisi od Xbox X a ipak je primjetno jaci hardver u pitanju.

Gaming X Trio model je jos tisi a temperature su im tu negdje, ali opet tu se prica o jeftinijem Trio modelu i precjenjenoj Strixici...

30db je u loadu dok je x trio 32db

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.8.2019 20:34 (MEGATAMA).
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Bolji sam, mrvicu bar u tišini.

prava tihana xD prava tihana xD
coffe,coffe,coffe.....
11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Meni je najbitnija tisina,dosta mi je buke od Ps4 Pro za dva zivota 😁😁😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Gainward Gainward i samo Gainward, vec 3 godine imaju najbolje graficke u tome segmentu

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Tvoje kućište ima među najboljim GPU temperaturama, jednake su kao i na open benchu.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...

Meni je najbitnija tisina,dosta mi je buke od Ps4 Pro za dva zivota 😁😁😁

Pa i da imas referantnu bila bi tisa od PS4, pogotovo slim verzije 

11 godina
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Igram Control sa max raytrace i ovo je jednostavno iduci skok u ingame vizualima,prva igra koja podrzava sve raytrace tehnike rtx grafa i to je itekako vidljivo...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
MEGATAMA kaže...

Igram Control sa max raytrace i ovo je jednostavno iduci skok u ingame vizualima,prva igra koja podrzava sve raytrace tehnike rtx grafa i to je itekako vidljivo...

 Fora je u tome da je to zaista super. No ta prva serija s raytracingom ce past u zaborav dolaskom nove i samim time cijene ce past tih grafa nenormalno.

Ja vjerujem da ce nove grafe biti duplo brze s raytracingom i to cekam...

Nema mi smisla imati raytracing a pri tome gubim neke druga graficke postavke ili nedaj boze igram na nizoj rezoluciji i s manji frejmovima..

 

 

16 godina
odjavljen
offline
NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti

Proljetos sam prodao svoju 2080 jer sam se izgustao i nije mi se vise dalo igrati. Sad bas nekako razmisljam da bih mogao opet uzeti nesto da se malo igram. Gledam cijene i ne vjerujem...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: NVIDIA Turing - RTX 2070 / 2080 / 2080 Ti
toxic kaže...

 ...ili nedaj boze igram na nizoj rezoluciji i s manji frejmovima..

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice