Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, CODBO

poruka: 10
|
čitano: 3.678
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igranjem igrica

Imam problema sa igricama. Vec neko vreme mi se desava da prilikom igranja (npr. Mafia 2 Assassins Creed 2, Just Cause 2) otprilike 5 do 10 minuta racunar se ukoci i jedino na restart dugme mogu ponovo da pokrenem racunar. Isto se u toku igranja javlja   nepravilnost u bojama (tj. bagovi) ali to resavam pomocu ctrl-alt-del i kad opet podignem igricu sve je normalno medjutim ne traje dugo jer se vrlo brzo racunar ukoci. Probao sam reinstalaciom OS kao i drajvera medjutim opet isto. Dok ne pocnu ovi problemi igrice ne koce niti seckaju sve je normalno i to na najvecu razoluciju i detalje.

Evo konfiguracije:

Procesor: AMD Athlon 4200+

Maticna: Nforce 6m-a

Memorija: 2GB

Graficka: GeForce GT220 1 GB DDR3

Hard: 160GB

OS: Windows 7 32 bit

 

Pozz

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2010 0:39 (batacaki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, CODBO
jesi li OC grafičku jer ako ti s emjesaju boje ili i OC grafičku ili ti grafička odlazi
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, COD

Nisam nista radio po tom pitanju

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.12.2010 0:48 (batacaki).
13 godina
neaktivan
offline
Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, CODBO

Moze li neko da mi objasni kako da isklokujem graficku i da ubrzam rad ventilatora

POZZ

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, CODBO
moze biti napajanje... probaj neki stariji driver za graficku ako vec nisi ... ali ako vec vidis te boje (artifekte) onda je grafa pri kraju najvjerovatnije
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, CODBO

Znači da ni moja neće dugo ali valjda će izdržat još godinu dana ka d mislim uzimat novi komp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
RE: Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, COD
batacaki kaže...

Moze li neko da mi objasni kako da isklokujem graficku i da ubrzam rad ventilatora

POZZ

 MSI Afterburner.

13 godina
offline
Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, CODBO

prijatelju trebati jaci procesor bar dul x2 defentivno nova graficka,a mozda i napajanje,

to znam jer sam i ja tako prosao, ovako imao sam amd 3500+ 64

hard 250 gb, 1gb ram memorije, napajanje 400w,skinu sam sinu transformerse i nije mogao igrat

zbog toga sto je bila grafa slab i sve ostalo na svu srecu sam imao maticnu koja podrzava athlon x2,64iphenom 2x4,am3 cpu

pa sam kupio procesor amd athlon ll x 3 napajanje 550w graficku hd 4650 ati fleso nove biose i to je to radi bez problema,

zelim rec mozda sam zakasnio ali procesor graficka i napajanje me izislo oko milju kuna i ovakva ploca mozda jos bolja za 400kn imas komp

stani pani

Poruka je uređivana zadnji put pon 24.1.2011 0:05 (fight).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Problem sa igranjem igrica

odlaziti grafićka tak je mani bilo dok sam ju promjeno prestalo je al na znatno manjejo grafićkoj

loši i lošiji
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa igranjem Mafia 2, Just Cause 2, CODBO

da li mi može te pomoc stalno mi se ovo pokaziva to mi se stalno pokaziva kad ocu krnit igrat ja sam skinio skulpturu mafie 2 

MARIJO KOBAS
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice