Trzuckanje

poruka: 1
|
čitano: 997
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Trzuckanje

daklem, kad igram npr. WoW onda primjetim trzuckanje slike i to konstantno iako imam recimo FPS od 30 do 60. ok u instancama sa brdom likova i magija i slicno mi padne FPS na 15tak i slicno ali onda se to vidi iz aviona ali kad imam full FPS i letim negdje ili se secem po gradu ili radim bilo sta samo da ne strojim u mjestu i buljim u jednu tocku onda se primjeti to trzanje, kao da svako malo zastane, ne vidi se na brojacu ali se vidi ovako, svakih par sekundi slika zatrza za mrvicu ali dovoljno primjetno i tako stalno.

imam dual core, 8800 gts, 2gige rama, brz disk, opcenito konfa mi je zvijer fakat ali WoW mi ide na zivac lagano. picim na 1400X1050 na LCDu, detalji nisu na full, recimo distanca i jos par stvari nije na full, a i to mi nije jasno kako tako stara igra moze bit tako zahtjevna da na ovoj konfi nemoze radit u full postavkama na toj rezoluciji bez trzanja, kao da je neki novi "shooter" hebate.... daklem, otkud to trzanje? jel neko zna mozda koji addons bi mogli bit problematicni sto se tice performansi da vidim sta imam od tog? jel bi mogao virus kiler ili mozda nesto trece bit problem, nije da mi je procesor nesto zauzet ili da vrtim nesto dodatno ali ko zna?

 

PS.

 

ista shema i sa TV karticom, tj. USB TV dodatkom. imam od terrateca USB sa digitalnim receiverom i sad "normalni" digitalni kanali tipa HTV RTL i NOVA rade bez beda a " pravi" digitalni, HD u stvari, mi trzaju. to su pilot HTV i national gegraphic u HDTV tehnologiji. imam codec od terrateca i powerDVD7 i jos od MainConcepta (i ffdshow i jos tonu drugih nevezano uz MPEG) i bez obzira kako ja to nastelavao pojavi se trzanje i prekidanje zvuka. koliko ja kuzim ako moze radit u window modu onda moze radit i u bilo kojoj rezoluciji jer samo radi stretch prozora, nema nikakvih dodatnih zahtjeva. ovi obicni digitalni kanali su losi sto se tice kvalitete ali nikad ne trzaju, kad pratim zauzece procesora ono nikad ne predje 30%, dakle nije do tog. sve ovo na vec navedenoj rezoluciji. jel moguce da kartica ne moze toliku rezoluciju podnijet? nikakve dodatne postavke graficke nisam radio, sve je na application controled....

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice