Vodič za odabir grafičke kartice izdvojena tema

poruka: 40.445
|
čitano: 5.539.090
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

 Pa za kolegu "fight"-a postoji. On je "special" kupac, za njega ima polica odostraga.  Zezam se kolega fight, ako ti grafa radi bez greške i nema nikakve štete na njoj, a imaš uredno račun onda ja ne bi ništa više vraćao. To ti je odlična i jaka grafa i dobar si.

13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
fight kaže...
 imam dojam da su mi podvalili graficku otvorenu ili ju je netko vratio jer na utoru pc nema zastitne gumice,nema opozadi onaj najlon tj na ploci,i nema cd drivera.a recimo na ovoj strix je sve to bilo

I ti si im vratio tri otvorene i korištene kartice, te kartice isto tako netko bude dobio, tako otvorene. 

Di bi dućani došli da vraćaju kartice proizvođačima koje je neko dijete vratilo natrag bez razloga, idu dalje u prodaju i bok.

Friday kaže...

header za spajanje eksternog ventilatora. Zato i sad kad trazim karticu uvijek skicnem strix

Ti nisi čuo za fan hub kao NZXT grid ili slično? 

DonOscar kaže...
 Primjerice kod gtx 1080 ti je rog imao najbolju izvedbu.

Nije bila ništa bolje od Gigabyte Aorus Extreme koju je imalo i dosta ljudi na forumu, samo skuplja je bila dosta.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 8:02 (Valentin17).
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

ne samo sam otvorio  i nisam ju stacvljao u racunalo,znaci samo sam otvorio kutiju i pogledao iskreno kakva je grafa,nisam je niti iz folije vadio ,kao da sam niti s nje skidao foliju i zastitu s ong utora u pc .

a drugu nisam uopce niti otvarao,ali misli da su sve grafe na svoj nacin dobre,i svatko netko neku hvali kao recimo ovu plus sad sto imam ,msi,gigabyte je dobra i ona sto sam imao staru od ati r9 280x gaming windforce,recimo ima igraca koji hvale recimo i tu strx rog,a u linksu su mi pokazali i neki kineski model 2070 brutalna grafa morao sam nadoplatiti na nju 350kn jos GeForce RTX 2070 SUPER Advanced OC-V, 8GB GDDR6,

sve je na njoj aluminij i kao jaca od 2080 obicne i nakraju ipak uzmem nitro plus jer je bila naplata samo 150kn,a i mogu dobiti besplatnu igricu sad sto amd nudi iz toga razloga sam uzeo nitro plus i sto ima jamstvo 36mj ,a ova japanska 24mj....Ali su cijene grafa katastrofa recimo 2080 te kineske marke kako bih se izjasnio dode preko 6000kn iskreno i da imam tu lovu nebum toliki novac dal za bilo kojega modela...

16 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...

Ti nisi čuo za fan hub kao NZXT grid ili slično? 

 

Divna stvar, da - na amazonu su komentari takvi da bih ga koristio kao drzac za vrata radije nego stavljao u kuciste...

Uostalom, cemu kompliciranje ako postoji fan header na kartici? Zasto da dodajem jos jedan uredjaj u kuciste i dizem jos tko zna kakve servise u windowsima da bi mi jebeni ventilator radio?

Freak Show Inc.
10 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
fight kaže...

ne samo sam otvorio  i nisam ju stacvljao u racunalo,znaci samo sam otvorio kutiju i pogledao iskreno kakva je grafa,nisam je niti iz folije vadio ,kao da sam niti s nje skidao foliju i zastitu s ong utora u pc .

a drugu nisam uopce niti otvarao,ali misli da su sve grafe na svoj nacin dobre,i svatko netko neku hvali kao recimo ovu plus sad sto imam ,msi,gigabyte je dobra i ona sto sam imao staru od ati r9 280x gaming windforce,recimo ima igraca koji hvale recimo i tu strx rog,a u linksu su mi pokazali i neki kineski model 2070 brutalna grafa morao sam nadoplatiti na nju 350kn jos GeForce RTX 2070 SUPER Advanced OC-V, 8GB GDDR6,

sve je na njoj aluminij i kao jaca od 2080 obicne i nakraju ipak uzmem nitro plus jer je bila naplata samo 150kn,a i mogu dobiti besplatnu igricu sad sto amd nudi iz toga razloga sam uzeo nitro plus i sto ima jamstvo 36mj ,a ova japanska 24mj....Ali su cijene grafa katastrofa recimo 2080 te kineske marke kako bih se izjasnio dode preko 6000kn iskreno i da imam tu lovu nebum toliki novac dal za bilo kojega modela...

 Cekaj, jel si ti sa strix 5700 nadoplatio 150kn za nitro+ 5700xt ? Ako da, onda nije nit lose... O kojim "kineskim" markama pricas ? Imas te marke koje su bolje od vecina ostalih "poznatih" modela..

13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Friday kaže...
Divna stvar, da - na amazonu su komentari takvi da bih ga koristio kao drzac za vrata radije nego stavljao u kuciste...

Uostalom, cemu kompliciranje ako postoji fan header na kartici? Zasto da dodajem jos jedan uredjaj u kuciste i dizem jos tko zna kakve servise u windowsima da bi mi jebeni ventilator radio?

Ajde dobro, tebi se očito isplati dati i 1000 kn više da bi imao dva konektora za ventilatore u vrijeme kad svaka normalna ploča ima barem 4 ili više

konektora za spajanje ventilatora, u vrijeme kad se može kupit i Y kabel i spojiti barem po dva ventilatora (prije četiri) na jedan konektor na ploči,

u vrijeme kad većina kućišta dolazi sa ugrađenim kontrolerima, a što se tiče NZXT grida, pa postoje i drugi kontroleri za ventilatore kao što je

Thermaltake Comander, kao što je Corsair Comander pro na koje se može spojiti i više od dva ventilatora.

Ovo o dodavanju dodatnih procesa ti ne drži vodu u vrijeme kad svako računalo ima i 16 GB RAMa, takav proces svaki normalan PC podnosi 

bez problema, a k tome ti imaš 32 GB RAMa koji ti je očito neiskorišten.

ps. razmišljaš tu o nekim skupim karticama i spreman si to debelo pretplatiti, a i dalje imaš qaud core procesor, strašno.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 12:30 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Možda zato jer ti na grafi ventovi imaju raspon (bubam) 0-3800 rpm i grafa na auto ne puše iznad 30%, što je dovoljno za ohladiti grafu, no ako na kućištu imaš ventove s rasponom 0-1200 rpm - tih 30% na njima bude 400rpm i zapravo svire kurcu
Kod mene su prikopčani na matičnu i podešeni automatski da pušu od 0-1000rpm ovisno o temperaturi proca, matične ili grafe - po izboru. Dakle radi isto na auto, ali puno bolje ti možeš podesiti nego preko grafe. Ne znam jel možda možeš i za te pinove od grafe namještati krivulju, ako da onda super.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...

Ajde dobro, tebi se očito isplati dati i 1000 kn više da bi imao dva konektora za ventilatore u vrijeme kad svaka normalna ploča ima barem 4 ili više

konektora za spajanje ventilatora, u vrijeme kad se može kupit i Y kabel i spojiti barem po dva ventilatora (prije četiri) na jedan konektor na ploči,

u vrijeme kad većina kućišta dolazi sa ugrađenim kontrolerima, a što se tiče NZXT grida, pa postoje i drugi kontroleri za ventilatore kao što je

Thermaltake Comander, kao što je Corsair Comander pro na koje se može spojiti i više od dva ventilatora.

Ovo o dodavanju dodatnih procesa ti ne drži vodu u vrijeme kad svako računalo ima i 16 GB RAMa, takav proces svaki normalan PC podnosi 

bez problema, a k tome ti imaš 32 GB RAMa koji ti je očito neiskorišten.

ps. razmišljaš tu o nekim skupim karticama i spreman si to debelo pretplatiti, a i dalje imaš qaud core procesor, strašno.

 

Isplati? Pa kome se tu ista isplati? Kupujemo graficke kartice za igranje, kako se ista tu moze isplatiti?

Velika je razlika izmedju spajanja ventilatora na plocu i na graficku. Jer opterecenje procesora i graficke ne mora nuzno biti jednako (isto kao i pripadajuce im temperature). Pokreni npr Rust - procesor uglavnom ne ide preko 15-ak % opterecenja a graficka se przi na 100% non stop. U tom slucaju maticna ventilatore ostavlja na dosta niskim okretajima jer procesor ne radi skoro nista.

Ti znas da je meni mojih 32 gige OCITO neiskoristeno?

Ti sigurno znas cime se ja bavim i koliko memorije to zahtjeva kad ti je to tako jako ocito. Ajme pacenika...

I nije uopce poanta u tome da ce neki servis tamo koristiti jos koji megabajt rama ili ne. Radi se o tome da je taj sustav kao takav ocito nestabilan kad se ljudima usred igranja pumpe i ventilatori pogase. Fan header na strixici sam koristio vec i radio je savrseno. Bio je spojen na Noctua ventilator na dnu kucista koji puse tocno u graficku. I pojacava se i smanjuje tocno kako graficka zahtjeva. Savrseno!

Da, jos razmisljam tu o nekim skupim karticama koje sam spreman debelo pretplatiti jer to mogu i jer bi to svatko od vas na mom mjestu radio. Nije mi problem dati 100 eura vise za neki opskurni ficr. Bio sam uzeo 2080-ku kad se tek pojavila i izvalio sam 900 eura za nju jer sam mogao. Izdovoljio sam se i prodao ju nakon 5 mjeseci. Sad cu uzeti 5700xt jer me veseli ponovni prelazak na AMD. A i vidim da u BF5 ta graficka jebeno rastura.

A sto se tice mog "jadnog" quad procesora... Taj procesor je u BF5 drzao 2080-ku na 100% cijelo vrijeme. Kuky je dobio 2080ti, ima Ryzen 2600x i na 1080p ima smijuriju od framerate-a unatoc tome sto ima 50% vise CPU jezgri. Sorry, ali nije svaki quad isti. Za posao mi je dovoljan, za igranje mi je dovoljan. Iako mu vjerojatno slijedi zamjena za neki 12 ili 16 core ryzen iza nove godine. Moze se.

I btw, da se vratim na isplativost - jos dodatno uz to sto dobro zaradjujem, hardver nabavljam kao poslovni trosak. Tako da me ta spomenuta strixica kosta oko 220 eura. Nekako mi se cini da to uopce nije los deal...

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

a cuj sve je to dobro ako dobro zaradujes,jos ako nemas i nisi obiteljski covjek ,ja bih onda kupovao sve sto vidim na yutubu po 5000eur ili $.

ovako s mojim amd ryzen7 2700x,

mislim da ce ova nitrica plus biti mrak. prije par mjeseci procesor i maticna ssd i rami su me izisli prko 6000kn,i ova grafa nitro+ rx5700xt oc sad oko 4450kn recimo,ali sto reci tu je negdje i gtx 2060,

ovisi cija je model jer e sad nadam se da ce to dobro da drzi,jer iskreno ja nisam ljubitelj niti ni jednog modela,do sad sam imao asus gtx1050 ti i nisam s njom recimo zadovoljan bio nikako iako sam tad za nju dao oko 2000kn,recimo govore za amd inace da su losi s drajverima ,ali ipak su opet bolje od geforca

sto se tice razvlacenja slike jer mi automatski sve podesi ,dok kod nvidie to moram sve rucno,a osim toga i danas sam cuo u trgovini da su nvidia 2060,2070 itd isto tako losi s drverima,pa eto toliko o tome.

13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
hahhaajaads kaže...
fight kaže...

ne samo sam otvorio  i nisam ju stacvljao u racunalo,znaci samo sam otvorio kutiju i pogledao iskreno kakva je grafa,nisam je niti iz folije vadio ,kao da sam niti s nje skidao foliju i zastitu s ong utora u pc .

a drugu nisam uopce niti otvarao,ali misli da su sve grafe na svoj nacin dobre,i svatko netko neku hvali kao recimo ovu plus sad sto imam ,msi,gigabyte je dobra i ona sto sam imao staru od ati r9 280x gaming windforce,recimo ima igraca koji hvale recimo i tu strx rog,a u linksu su mi pokazali i neki kineski model 2070 brutalna grafa morao sam nadoplatiti na nju 350kn jos GeForce RTX 2070 SUPER Advanced OC-V, 8GB GDDR6,

sve je na njoj aluminij i kao jaca od 2080 obicne i nakraju ipak uzmem nitro plus jer je bila naplata samo 150kn,a i mogu dobiti besplatnu igricu sad sto amd nudi iz toga razloga sam uzeo nitro plus i sto ima jamstvo 36mj ,a ova japanska 24mj....Ali su cijene grafa katastrofa recimo 2080 te kineske marke kako bih se izjasnio dode preko 6000kn iskreno i da imam tu lovu nebum toliki novac dal za bilo kojega modela...

 Cekaj, jel si ti sa strix 5700 nadoplatio 150kn za nitro+ 5700xt ? Ako da, onda nije nit lose... O kojim "kineskim" markama pricas ? Imas te marke koje su bolje od vecina ostalih "poznatih" modela..

 da s strix rx 5700, sam nadoplatio 150 kn, za nitro plus rx5700xt oc.o ovoj kineskoj marki pricam Grafička kartica PCI-E BOJA iGAME  GeForce RTX 2070 SUPER Advanced OC-V, 8GB GDDR6.to je kao navodno japanaska s japanskim nekim kvalitetnim kontezatorima njihovim

i navodno je jaca od gtx 2080 obicne. jer za nju da sam kupio morao bih nadoplatiti 350kn.A u drugoj trgovini su mi rekli da nije japanska nego kineska.evo slike...

10 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Moras nesta shvatit. Sve 2070 super su iste (znaci bilo da je srot verzija ili top verzija), daju skoro isti fps (mozda razlika bude 1-2 fpsa), ta iGAME je meni dobar model i netko je uzeo slicnu ali rtx 2060 za dosta manju lovu (skoro sam ju i ja uzeo no presudila je garancija i 300kn manje), jedino sta imaju garanciju 24mj sto je minus. Isto tako, 2070 super je rang 2080 (nije nit jaca nit slabija, sve je to tu negdje).

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Friday kaže...

Koji je to posao koji traži 32 GB RAMa i moguće ga je odraditi sa quad core procesorom???

ibme74 kaže...

Google Chrome sa 100 otvorenih tabova 

A mislio sam to napisati, ali ne bi htio ispasti bezobrazan. 

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.10.2019 18:13 (Valentin17).
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Koji je to posao koji traži 32 GB RAMa i moguće ga je odraditi sa quad core procesorom???

 

Google Chrome sa 100 otvorenih tabova 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...
Friday kaže...

Koji je to posao koji traži 32 GB RAMa i moguće ga je odraditi sa quad core procesorom???

ibme74 kaže...

Google Chrome sa 100 otvorenih tabova 

A mislio sam to napisati, ali ne bi htio ispasti bezobrazan. 

 

Da, bas bih se uzrujao da si napisao nesto tako grozno...

 

DEV virtualke (type 2 na vmware-u). Ne treba mi vise CPU jezgri od ovih 8 logickih. Dignem 4-5 virtualki u isto vrijeme bez problema. Testiranje SQL failover-a i slicnih stvari. Imam solidnu mreznu karticu (intel quad gigabit) i dovoljno rama, nista drugo mi ne treba jer ne radim performance tuning na svom stroju. Za to koristim neki od par stotina servera u firmi koji su mi na raspolaganju (sa data/log fajlovima na pravom SAN-u sto je bitnije od jezgri za tip workloada sa kojim radim). Znam da je lajbeku tesko shvatiti bilo sta iz enterprise svijeta pa samo daj jos koje pitanje, rado cu ti pomoci.

Oprosti sto se ne bavim renderiranjem pa da taj moj nedostatak jezgri izgleda dramaticno ali IT je jako sirok i ne trebaju svima silne CPU jezgre. Cak stovise - u firmi trenutno radimo zamjenu dijela servera u EU i US sa novim serverima koji imaju (drz' se sad) svega 8 fizickih jezgri ali na vrlo visokom taktu. To nam uglavnom odgovara vise nego veci broj sporijih jezgri (imamo i takvih servera ali uglavnom za dimenzijski tip podataka).

Ali tebi cu svakako prvom javiti kad uzmem novi stroj sa vise jezgri tako da znas da se ne patim vise na ovom "ubogom" quadu.

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice

Nismo mi prika ljuti sto ti imas quad u 2019.

Niti je Xxx ljut sto nisi kupio i5 9400f.

 

Mi ti podrzavamo napredak u cilju popravka crne Steam statistike di cila svjetska poulacija igra na dualcima. :)

 

Pozdrav

 

coffe,coffe,coffe.....
4 godine
neaktivan
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Jezgre su bitne za gejming, za rendering je bitniji cache memory...  da se bavim viseo produkcijom, radje bi uzeo dual core sa 15mb cache nego quad sa 8mb, dok za gejming je bolji quad sa 8mb od duala sa 15mb

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Friday kaže...

Velika je razlika izmedju spajanja ventilatora na plocu i na graficku. Jer opterecenje procesora i graficke ne mora nuzno biti jednako (isto kao i pripadajuce im temperature). Pokreni npr Rust - procesor uglavnom ne ide preko 15-ak % opterecenja a graficka se przi na 100% non stop. U tom slucaju maticna ventilatore ostavlja na dosta niskim okretajima jer procesor ne radi skoro nista.

 da se još jednom osvrnem - sve bi to bilo u redu da ti grafa i case ventovi imaju isti broj okretaja, no grafa ti ima cca 3000+ rpm, a case ventovi cca 1000-1500

tebi kad grafa radi na 30-40% venta - nekih 1200-1300rpm kao što radi moja 1070 i što je nečujno i dobro hladi, ovi case ventovi su na 400-500 rpm i sviraju kurcu zapravo

 

a grafa ti nikad ne bude na 80-90% (ako iole valja hladnjak) da bi ovi case ventovi došli do izražaja

dakle ti pizdeki od pinova na grafi su zapravo kurcosvir, asusova uzaludna pizdarija kao i mnoge druge

namjestiš to fino preko matične za svaki vent zasebno ili za dva prednja zajedno preko y-splitera i podesiš krivulju, ovisno o temperaturi ploče, proca ili grafe, prema karakteristikama baš tih case ventova, a ne onih na grafi

 

osim ako se ne daju ventovi dodatno podešavati, odnosno prilagoditi njihovim karakteristikama i preko tih pinova na grafi, onda se to može namjestiti kako spada

16 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
picajzla0707 kaže...

 

osim ako se ne daju ventovi dodatno podešavati, odnosno prilagoditi njihovim karakteristikama i preko tih pinova na grafi, onda se to može namjestiti kako spada

 

Da, naravno da mogu

Freak Show Inc.
11 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Onda je to ok, iako nije ni matična problem za podešavanje krivulje prema gpu temperaturi. Dođeš na isto bez obzira na marku grafe, makar su dodatni pinovi fora kad ih je manjak na ploči
16 godina
odjavljen
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Odobrena mi je kupnja graficke kao poslovno opravdanog troska

E sad me jedino jebe sto 5700xt nitro nema na Amazonu do 16.10...

 

EDIT: Strix kosta za usrat se

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 11:32 (Friday).
 
3 1 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Friday kaže...

Odobrena mi je kupnja graficke kao poslovno opravdanog troska

E sad me jedino jebe sto 5700xt nitro nema na Amazonu do 16.10...

 

EDIT: Strix kosta za usrat se

Pa kud navi Petko moj? Nisam znao da se pogorsala situacija u Irskoj?! 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...

Pa kud navi Petko moj? Nisam znao da se pogorsala situacija u Irskoj?! 

 

A malo idem na AMD, bas se veselim. Nakon nove godine vjerojatno ide i ryzen, ako me uhvati hype zbog novog 16 core procesora. Neckao sam se sad izmedju 2070 super i 5700xt ali ipak idem na nitro. Ima na computeruniverse za 515 eura. Za BF, novi COD i PoE ce biti super...

Freak Show Inc.
13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
ansha kaže...
Nisam znao da se pogorsala situacija u Irskoj?! 

Ti si nekada bio normalan, sada sličiš na one koji su dobili pedalu.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 22:17 (Valentin17).
13 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

NVIDIA Forever.

Kupil bum si MSI GTX 1080 i užival bum.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.10.2019 22:21 (hummer0).
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
hummer0 kaže...

NVIDIA Forever.

Kupil bum si MSI GTX 1080 i užival bum.

 

Ja sam skoro kupio nazad svoju staru 2080, lik ju prodaje. Ali idem ipak na 5700xt. Padao sam cak u napast da uzmem 2080 super ali izdovoljio sam se sa 2080-kom i znam da mi je overkill (1440p 60hz monitor). 5700xt obecava jako puno, a ako bas bude flop iz nekog razloga - uzet cu nesto jace. Iako mislim da ce biti bomba!

 

Freak Show Inc.
14 godina
protjeran
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...
ansha kaže...
Nisam znao da se pogorsala situacija u Irskoj?! 

Ti si nekada bio normalan, sada sličiš na one koji su dobili pedalu.

Cini se da nisam sposoban ko oni, nikako ju dobit...

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.10.2019 0:41 (ansha).
13 godina
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

ne znam za vas,ali moja pila je sad savrsena,znaci ploca prime x470,pro.amd ryzen 7 7200x,i lijepo sapphire nitro plus koju ste mi preporucili,i ako sam se napatio oko grafe,em cijene,em ne znas sto i koji model uzeti,ali citajuci bag,guglanje i citajuci razne casopise uvjerio sam se da mi odgovara rx 5700xt,nije potrebno toliko para za 2070,jer ovako sam si ustedio za lijepo vodeno hladenje corsair h115i rgb platinum, stroj radi ajme kava 2070 ,nitrica + rx5700xt oc,mrak.jest puno para,ali 2070 je skuplja kojih par stoja vise ovisi o modelu.a citanje o pricama izmedu xt5700rx i gtx 2070,nema bas nesto da bih morao jos toliko para da dajem tako da ova nitrica je za mene sasvim ok i solidna grafa.hvala vam na ulozenom trudu

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
fight kaže...

ne znam za vas

Meni ovo izgleda da ti sam sebe uvjeravaš u nešto, a čitajući tvoje poruke oko odabira, sumnjam da si zadovoljan s tim kaj si odabrao.

ps. jebga, bolje ti je kad ne kužiš ništa, uzmeš i u blagom ne znanju niti ne znaš za bolje, ovako si samo na sto muka i kaj god uzeo,

nikada nisi siguran, zato najbolje ne uzimati ništa.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
13 godina
offline
Re: Vodič za odabir grafičke kartice
Valentin17 kaže...
fight kaže...

ne znam za vas

Meni ovo izgleda da ti sam sebe uvjeravaš u nešto, a čitajući tvoje poruke oko odabira, sumnjam da si zadovoljan s tim kaj si odabrao.

ps. jebga, bolje ti je kad ne kužiš ništa, uzmeš i u blagom ne znanju niti ne znaš za bolje, ovako si samo na sto muka i kaj god uzeo,

nikada nisi siguran, zato najbolje ne uzimati ništa.

 ne znam ja što ti tupis, to zadrži za sebe ,ali ja znam što sam uzeo i da je dobro, e sad samo moram da uložim još u jedan dobar monitor benq i miran sam jedno 15g.s ovim ,tako da ja ne znam o čemu to ti ,ali bitno da sam ja zadovoljna tuda me mišljenja ne zanimaju,što se tiče koje kakvih sracki, ovakvi to me ne zanima.jer i ovako je sve skupo ali čovjek za svoje potrebe i novcu izabere ono sto si može da priušti.nista nije jeftino.prema tome ne dubi...

16 godina
odjavljen
offline
Vodič za odabir grafičke kartice

Miran 15 godina... Idemo svi uzeti onda to sto on ima pa mozemo temu lockati

Freak Show Inc.
 
6 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice