Logo za firmu - izrada for free? zaključana tema

poruka: 97
|
čitano: 54.693
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Logo - izrada

Ako netko ima volje i gušta u izradi grafike, može  napraviti neki logo po svojem navođenju.

Ime loga: TiM PROTECTUS

Firma se bavi sa informatikom, održavanjem sistema...

 
1 8 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Logo - izrada
tim protectus kaže...

Ako netko ima volje i gušta u izradi grafike, može  napraviti neki logo po svojem navođenju.

Ime loga: TiM PROTECTUS

Firma se bavi sa informatikom, održavanjem sistema...

Da ti iskreno kažeš ja bi to i za free napravio pošto imam vremena a netrebam novac (lol)

Ali ipak neznam photoshop kako bi napravio dobar logo :) Znam 3D koliko-toliko ali PS neznam dovoljno nažalost :S

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
Daniman123 kaže...
tim protectus kaže...

Ako netko ima volje i gušta u izradi grafike, može  napraviti neki logo po svojem navođenju.

Ime loga: TiM PROTECTUS

Firma se bavi sa informatikom, održavanjem sistema...

Da ti iskreno kažeš ja bi to i za free napravio pošto imam vremena a netrebam novac (lol)

Ali ipak neznam photoshop kako bi napravio dobar logo :) Znam 3D koliko-toliko ali PS neznam dovoljno nažalost :S

logici se ne rade u photoshopu. vec u illustratoru ili corel drawu. uvijek vector.

14 godina
protjeran
offline
RE: Logo - izrada
Rabenbal kaže...
Daniman123 kaže...
tim protectus kaže...

Ako netko ima volje i gušta u izradi grafike, može  napraviti neki logo po svojem navođenju.

Ime loga: TiM PROTECTUS

Firma se bavi sa informatikom, održavanjem sistema...

Da ti iskreno kažeš ja bi to i za free napravio pošto imam vremena a netrebam novac (lol)

Ali ipak neznam photoshop kako bi napravio dobar logo :) Znam 3D koliko-toliko ali PS neznam dovoljno nažalost :S

logici se ne rade u photoshopu. vec u illustratoru ili corel drawu. uvijek vector.

To dvoje još manje znam :D

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
Daniman123 kaže...

To dvoje još manje znam :D

nije tesko. nauci se sve :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada

Evo prijetelju, ja castim!

Pravi programeri programiraju binarno!
14 godina
protjeran
offline
RE: Logo - izrada
Pentium100 kaže...

Evo prijetelju, ja castim!

Iskreno ovo je loše i za 5 kuna... NHF

Ali ajde ovi cd-ovi bar liće na nešto ali ova slova su grozna  još je gore što si duplicirao te cd-ove... :S

Reading spoil vision, see only an illiterate :) http://crotrailers.co.cc/
13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
Daniman123 kaže...
Pentium100 kaže...

Evo prijetelju, ja castim!

Iskreno ovo je loše i za 5 kuna... NHF

Ali ajde ovi cd-ovi bar liće na nešto ali ova slova su grozna  još je gore što si duplicirao te cd-ove... :S

mislim da se radi o sprdnji xD

14 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
Daniman123 kaže...
Pentium100 kaže...

Evo prijetelju, ja castim!

Iskreno ovo je loše i za 5 kuna... NHF

Ali ajde ovi cd-ovi bar liće na nešto ali ova slova su grozna  još je gore što si duplicirao te cd-ove... :S

Cek, ti si dobio dojam da je to za ozbiljno?

Come on: primarne boje i skopirana slika - 3 min u Paintu!

Pravi programeri programiraju binarno!
14 godina
neaktivan
offline
Logo za firmu - izrada for free?

nema đabe ni u stare babe :)

<< Vlak je uvijek brži >>
 
7 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Logo za firmu - izrada for free?

Evo, molim 500 kuna na žiro račun.

 
58 0 hvala 7
16 godina
offline
Logo za firmu - izrada for free?

Firma se bavi informatikom? Ako prodajete hardware, mogu ja dobiti kakvu matičnu ili CPU? Ono, ako imate viška i ako vam ne treba; naravno, for free.

http://3dhr.net/berko/
Moj PC  
23 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo za firmu - izrada for free?
Tom69 kaže...

Evo, molim 500 kuna na žiro račun.

i sad ti to uzme da liku nekom da precrta u vector za 40 kuna i mos se slikat popusio si i dobio 0 kuna :D

13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo za firmu - izrada for free?
Tom69 kaže...

Evo, molim 500 kuna na žiro račun.

 Aj i meni napravi logo...CroFilm napiši...vidim da si darovit

 

ali for free

Živi svaki dan kao da ti je zadnji !! Komjuteri su budućnost svijeta...-.-'
15 godina
neaktivan
offline
Logo za firmu - izrada for free?

Evo, za djabe. Kolko para tolko muzike.

 
10 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Logo za firmu - izrada for free?

e pa trebo bi i meni jedan jednostavan logo...

sadašnji logo je u prilogu, ali nisam uspio iskomponirat boje tako da mi se ne sviđa...i ne bi htjeo da mi piše poslovni pomocnik nego poslovni pomoćnik {#}

 

pa ako ko ima vremena, molio bih ga za pomoć...žurit se ne treba, nije mi hitno

 

unaprijed hvala..

*_helper_* msn: dinkecc@windowslive.com
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.3.2011 22:13 (DinPa_KoVel).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: Logo za firmu - izrada for free?
Tom69 kaže...

Evo, molim 500 kuna na žiro račun.

Hm... Vidim da nisu uzeli tvoj logo (koji je dosta dobar). Pretpostavljam da su si ga sami napravili - logo im je katastrofa - spojena slova TM, tako da uopće ne postoje naznake da bi između ta dva slova trebalo ići još jedno slovo (I), pa čovjek misli da se firma zove TM Protectus (ili možda da je to TM oznaka za trademark).

 

DinPa_KoVel kaže...

e pa trebo bi i meni jedan jednostavan logo...

sadašnji logo je u prilogu, ali nisam uspio iskomponirat boje tako da mi se ne sviđa...i ne bi htjeo da mi piše poslovni pomocnik nego poslovni pomoćnik {#}

 

pa ako ko ima vremena, molio bih ga za pomoć...žurit se ne treba, nije mi hitno

 

unaprijed hvala..

Da ne čekaš... Pa neka ti sve bude u jednoj boji i onda nemaš problema. Glede č i ć - crtice i kvačice si isto lako možeš zalijepiti na sliku. Otvori si Character Map pa potraži te znakove.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
Rabenbal kaže...
Daniman123 kaže...
tim protectus kaže...

Ako netko ima volje i gušta u izradi grafike, može  napraviti neki logo po svojem navođenju.

Ime loga: TiM PROTECTUS

Firma se bavi sa informatikom, održavanjem sistema...

Da ti iskreno kažeš ja bi to i za free napravio pošto imam vremena a netrebam novac (lol)

Ali ipak neznam photoshop kako bi napravio dobar logo :) Znam 3D koliko-toliko ali PS neznam dovoljno nažalost :S

logici se ne rade u photoshopu. vec u illustratoru ili corel drawu. uvijek vector.

Izvini molim te ali moram da ti kazem da si sad lupio bez veze OMG.. toliko od mene...

13 godina
protjeran
offline
RE: Logo - izrada
PhotoShopChannel kaže...
Rabenbal kaže...
Daniman123 kaže...
tim protectus kaže...

Ako netko ima volje i gušta u izradi grafike, može  napraviti neki logo po svojem navođenju.

Ime loga: TiM PROTECTUS

Firma se bavi sa informatikom, održavanjem sistema...

Da ti iskreno kažeš ja bi to i za free napravio pošto imam vremena a netrebam novac (lol)

Ali ipak neznam photoshop kako bi napravio dobar logo :) Znam 3D koliko-toliko ali PS neznam dovoljno nažalost :S

logici se ne rade u photoshopu. vec u illustratoru ili corel drawu. uvijek vector.

Izvini molim te ali moram da ti kazem da si sad lupio bez veze OMG.. toliko od mene...

o čemu ti? {#}

 

daj pogledaj datum kad je napisano to{#}

Skype: antonio.andelic96
14 godina
neaktivan
offline
Logo za firmu - izrada for free?

Dizajniram it ja jedan :D skoro besplatno, daj mi 100 kn i tvoj je :D ako hoces primjer javi se u pm

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
RE: Logo - izrada
tonihrvat kaže...
PhotoShopChannel kaže...
Rabenbal kaže...

logici se ne rade u photoshopu. vec u illustratoru ili corel drawu. uvijek vector.

Izvini molim te ali moram da ti kazem da si sad lupio bez veze OMG.. toliko od mene...

o čemu ti? {#}

 

daj pogledaj datum kad je napisano to{#}

Ako i ignoriramo datum, opet je bezveze napisao poruku - iščuđava se, a ne objasni zašto. Valjda misli da je prosuo neku veliku mudrost. Toliko od njega. {#}

13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
mbaksa kaže...
tonihrvat kaže...
PhotoShopChannel kaže...
Rabenbal kaže...

logici se ne rade u photoshopu. vec u illustratoru ili corel drawu. uvijek vector.

Izvini molim te ali moram da ti kazem da si sad lupio bez veze OMG.. toliko od mene...

o čemu ti? {#}

 

daj pogledaj datum kad je napisano to{#}

Ako i ignoriramo datum, opet je bezveze napisao poruku - iščuđava se, a ne objasni zašto. Valjda misli da je prosuo neku veliku mudrost. Toliko od njega. {#}

Sad nista ne razumem , na koga se odnosi poruka? :D

16 godina
moderator
offline
RE: Logo - izrada
PhotoShopChannel kaže...

Sad nista ne razumem , na koga se odnosi poruka? :D

Na tebe. Obrazloži svoj komentar.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
mbaksa kaže...
PhotoShopChannel kaže...

Sad nista ne razumem , na koga se odnosi poruka? :D

Na tebe. Obrazloži svoj komentar.

Odnosi se na to da je izjavu "Logo se ne pravi u photoshopu"

To je cista glupost, nadam se da si zadovoljan sad ...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Logo za firmu - izrada for free?
Tom69 kaže...

Evo, molim 500 kuna na žiro račun.

Moze meni logo "BBD Electronics" ? xD

Živio Arch! Živio OpenSource! Dolje Microsoft i zapadne robovlasničko-kapitalističko-naftne vrijednosti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 17.4.2011 22:13 (dj_beni).
16 godina
moderator
offline
RE: Logo - izrada
PhotoShopChannel kaže...
mbaksa kaže...
PhotoShopChannel kaže...

Sad nista ne razumem , na koga se odnosi poruka? :D

Na tebe. Obrazloži svoj komentar.

Odnosi se na to da je izjavu "Logo se ne pravi u photoshopu"

To je cista glupost, nadam se da si zadovoljan sad ...

LOL. Pa hoćemo se do sutra navlačiti? Jesi obrazložio svoj komentar? ZAŠTO se ne slažeš s tvrdnjom "Logo se ne pravi u photoshopu"? Ja se s tom tvrdnjom u potpunostiu slažem. U Photoshopu se samo može ispeglati verzija logoa za neku posebnu namjenu - ali osnovni logo se radi u nekom vektorskom programu i sprema u neki vektorski format. To su općepoznate i općeprihvaćene stvari u svijetu dizajna.

13 godina
offline
Logo za firmu - izrada for free?

mozete meni malo popravit ovaj logo malo je glup

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
mbaksa kaže...
PhotoShopChannel kaže...
mbaksa kaže...
PhotoShopChannel kaže...

Sad nista ne razumem , na koga se odnosi poruka? :D

Na tebe. Obrazloži svoj komentar.

Odnosi se na to da je izjavu "Logo se ne pravi u photoshopu"

To je cista glupost, nadam se da si zadovoljan sad ...

LOL. Pa hoćemo se do sutra navlačiti? Jesi obrazložio svoj komentar? ZAŠTO se ne slažeš s tvrdnjom "Logo se ne pravi u photoshopu"? Ja se s tom tvrdnjom u potpunostiu slažem. U Photoshopu se samo može ispeglati verzija logoa za neku posebnu namjenu - ali osnovni logo se radi u nekom vektorskom programu i sprema u neki vektorski format. To su općepoznate i općeprihvaćene stvari u svijetu dizajna.

Da je njegov komentar bio kao tvoj sad , slozio bih se , zato sto si u pravu , ali on nije naglasio cinjenice koje si ti sad izneo.Sustina je u tome da se bez photoshopa ne moze ... U svakom slucaju necemo da se navlacimo ;))))

16 godina
moderator
offline
RE: Logo - izrada
PhotoShopChannel kaže...

Da je njegov komentar bio kao tvoj sad , slozio bih se , zato sto si u pravu , ali on nije naglasio cinjenice koje si ti sad izneo.Sustina je u tome da se bez photoshopa ne moze ... U svakom slucaju necemo da se navlacimo ;))))

Činjenica je da ti zapravo ne znaš kako se rade logoi i što je zapravo logo,  i zato ćeš njegovu izjavu (a i moju) uzeti na nož i krivo je protumačiti. Dobro je rekao. Bez Photoshopa se može i u većini slučajeva i mora. Photoshop ti može poslužiti samo za to da spicajzliraš logo za neke posebne namjene. Ali općenito gledano, Photoshop se ne koristi za izradu logoa - za to se koriste vektorski programi. I ako tako pogledaš - možeš reći i da se recimo bez Maye ne može u izradi logoa. Zašto? Što ako treba 3D verzija logoa?

13 godina
neaktivan
offline
RE: Logo - izrada
mbaksa kaže...
PhotoShopChannel kaže...

Da je njegov komentar bio kao tvoj sad , slozio bih se , zato sto si u pravu , ali on nije naglasio cinjenice koje si ti sad izneo.Sustina je u tome da se bez photoshopa ne moze ... U svakom slucaju necemo da se navlacimo ;))))

Činjenica je da ti zapravo ne znaš kako se rade logoi i što je zapravo logo,  i zato ćeš njegovu izjavu (a i moju) uzeti na nož i krivo je protumačiti. Dobro je rekao. Bez Photoshopa se može i u većini slučajeva i mora. Photoshop ti može poslužiti samo za to da spicajzliraš logo za neke posebne namjene. Ali općenito gledano, Photoshop se ne koristi za izradu logoa - za to se koriste vektorski programi. I ako tako pogledaš - možeš reći i da se recimo bez Maye ne može u izradi logoa. Zašto? Što ako treba 3D verzija logoa?

Cinjenica je da zakljucujes bez veze "I necu da se raspravljam sa tobom" jednostavno se pravis pametan jer si moderator ... toliko od mene ..........

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice