Vaši 3D modeli izdvojena tema

poruka: 7.698
|
čitano: 1.849.726
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

jel ovo još neko čita........neeeeee?!?

 

 

 

What Would Biran Boitano Do?
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2009 13:06 (noob007).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

evo i nekih stvari od mene..

radjeno u 3ds maxu rendano sa standardnim rendererom osim zadnje slike koja je sa vray plugom izrendana.

 

koncept stolice od karbonskih vlakana koncept stolice od karbonskih vlakana
koncept 2 koncept 2
enterijer enterijer
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and you believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit-hole goes.
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.5.2008 22:47 (limun).
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

No evo par novih...

Onako usput ako ima netko tko treba pomoć u određenim projektima volio bih da mi se javi preko privatne poruke u vezi dogovora...

Slika1 Slika1
Slika2 Slika2
Slika3 Slika3
Slika4 Slika4
Slika5 Slika5
Slika6 Slika6
Slika7 Slika7
Slika8 Slika8
Slika9 Slika9
AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši 3D modeli
limun kaže...

evo i nekih stvari od mene..

radjeno u 3ds maxu rendano sa standardnim rendererom osim zadnje slike koja je sa vray plugom izrendana.

 

 Svaka cast!
Jako su lijepi!
Pogotovo ovaj zadnji!
Superbeast-a za moda! LooOool
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Poz... ajde da i ovdje onda ostavim link na moju galeriju, makar sam ga stavio i u jednu paralelnu temu....  http://3dhr.net/berko/

I još jednom da spomenem da se slobondno svi koji su zainteresirani slobodno pridruže ekipi na 3dhr-u..... NamigivaSmijeh

 

P.S. pozdrav postojećim 3dhr-ašima Namigiva

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.6.2008 22:07 (Berko).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši 3D modeli
Superbeast kaže...
limun kaže...

evo i nekih stvari od mene..

radjeno u 3ds maxu rendano sa standardnim rendererom osim zadnje slike koja je sa vray plugom izrendana.

 

 Svaka cast!
Jako su lijepi!
Pogotovo ovaj zadnji!
 zahvaljujemNamigiva...a za ovaj prvi model pokusavam naci proizvodjaca,pa da materijaliziram ideju...
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and you believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit-hole goes.
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

evo nešto novo i od mene

viz stana viz stana
test displacementa test displacementa
What Would Biran Boitano Do?
 
11 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vaši 3D modeli
noob007 kaže...

evo nešto novo i od mene

 Ovo prvo izgleda ko prava slika nekog stana!! Odlicno!
Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši 3D modeli
noob007 kaže...

evo nešto novo i od mene

 nice...enterijer je super..samo ove tresnje malo refleksiju popravi..pomalo djeluju kao da su lakiraneNamigiva
You take the blue pill and the story ends. You wake in your bed and you believe whatever you want to believe. You take the red pill and you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit-hole goes.
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Hvala....Cool

 

Trešnje su malo starije pa mi se nedaju prepravljat.......tu sam viježbao displacement najviše (drvo, zdijela)

What Would Biran Boitano Do?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vaši 3D modeli
noob007 kaže...

Hvala....Cool

 

Trešnje su malo starije pa mi se nedaju prepravljat.......tu sam viježbao displacement najviše (drvo, zdijela)

 Na tim tresnjama drvo izgleda jako dobro!! Zdjela se bas i ne vidi od tih tresanja, ali drvo je odlicno!
Nothing is true, everything is permitted...
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

evo nešto friško ispod peke

dnevna soba dnevna soba
What Would Biran Boitano Do?
 
18 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši 3D modeli
noob007 kaže...

evo nešto friško ispod peke

 ma to ti slikas sobu a ne izmodeliras :D

stvarno predobro. Koliko dugo se vec bavis tim ? Program ?
E4600@3360MHz,8600GTS,2GB DDR2@840MHz
16 godina
offline
RE: Vaši 3D modeli
noob007 kaže...

evo nešto friško ispod peke

 PREDOBRO!!! Tebe bi trebalo zaposlit da neku igru radis!!
Nothing is true, everything is permitted...
15 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

vray?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Program je 3d max 9, render Vray...a počeo sam prćkat po maxu prije cca 6-7 mjeseci Cool

 

 

 

What Would Biran Boitano Do?
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.11.2009 13:07 (noob007).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Evo da obnovim temu i stavim svoj novi rad Cool

Rađeno u 3D Max-u

Slika1 Slika1
Slika2 Slika2
Slika3 Slika3
AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši 3D modeli

evo tri brzinske

 

1 1
2 2
3 3
ovo je avatar
16 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

...

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.8.2016 8:36 (warezb).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši 3D modeli

iako ovo nije moj 3d model već od nooba007 zanima me jesi ti neki haker šalim se jer to novi 3ds max jer  ja imam 2008 ?

i jer šta promjenjeno drstično u njemu?

Viva la vida
16 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Evo pa koga zanima, ima tu svačega - 3d bi bili na ovim linkovima:

 

http://daeliel.deviantart.com/art/An-african-shaman-caricature-92003490

http://daeliel.deviantart.com/art/Too-much-hair-91995158

 

Sve je ručno modelirano u Zbrushu putem Zspheres-a

 

Još ima stvari u izradi, tako da i to dođe na red.

--Per aspera ad astra
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Vaši 3D modeli
unknown kaže...

iako ovo nije moj 3d model već od nooba007 zanima me jesi ti neki haker šalim se jer to novi 3ds max jer  ja imam 2008 ?

i jer šta promjenjeno drstično u njemu?

 3D Max 9 je izašao prije 3D Max-a 2008, najnoviji je 3D Max 2009 (razlika za onog od 9 Osmijeh)
Promjene kod najnovijeg 3D Max-a su vidljive čime se upali program, na svakome od onih 4 razdjeljena djela postoje u kutovima pomagala koja
olakšavaju rad (napravljeno nešto u stilu prečaca za određene funkcije). Nisam previše radio u 2009 , jer sam bio skinuo izgleda verziju koja nije uključivala
sve one materijale koji inače dolaze pa sam se vratio ubrzo na 2008, ali 2009 je više za one koji počinju raditi upravo radi ovih prečaca koji su napravljeni
u kutovima onih 4 mala ekrana u kojima se modelira (naravno te funkcije se mogu isključiti) Eto to je ono malo što sam primjetio u kratkom vremenu dok sam
ga koristio.
AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400, Sapphire HD3870 512MB GDDR4, 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz, Asus M2R32-MVP, HDD Segate 250Gb, 16Mb, Chieftec power supply 650W Turbo Series
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

@ Unknown...ta čaša je iz tutoriala za kaustiku, i radio sam je u max-u 9, ne 2009 (jeb...eni Autodesk, lihvari)

 

@Jure bez kulture.....Afrika ti je odlična, i ideja i realizacija, jedino ona "cute" slikica sucks big time Smijeh

What Would Biran Boitano Do?
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Vaši 3D modeli

evo ovo sam napravio preko tutoriala šta mislite?

Intel Core 2 Quad Q6700 I ASUS P5Q PRO, 775, Intel P45 I 4GB 1066Mhz I DELL monitor LCD E248WFP, 24" I HDD HITACHI 1TB I
16 godina
offline
RE: Vaši 3D modeli

@Branimir2412

Iskreno, verzija max-a 2009 nije ništa drugo do malo ušminkana verzija 2008. I ne donosi ništa novo što bi bilo iole bitno, dakle, to je tipična Autodeskova navlakuša da izvuku još love. A ta kocka koja je u uglu svakog Viewporta je samo iskopirana iz Maye, koja je također njihova. Sve te "novosti" koje su oni stavili u verziju 2009 nisu dostatne ni za prosječni update, a o "novoj" verziji programa da i ne govorimo. Evo lista nekih "novih" stvari koje donosi verzija 2009: http://usa.autodesk.com/adsk/servlet/index?siteID=123112&id=7658360

Ja osobno preskaćem neparne verzije 3d studia, jer su premale ralike i novosti između dvije verzije.

http://3dhr.net/berko/
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2008 3:16 (Berko).
16 godina
neaktivan
offline
Vaši 3D modeli

Moj portfolio:

 

www.dice3d.com

www.dice3d.com - Online portfolio
 
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Vaši 3D modeli

ja ne radim 3d modele tako da su mi svi modeli i sobe i sve   super

Shady in the house
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Ajde da malo probudimo ovu temu...

Evo par mojih friških i manje friških radova:

 

Nedavno završena vizualizacija sportske dvorane: http://3dhr.net/gallery/2466/

I jedan stariji projekt kojeg sam jućer stavio online kao video clip: http://3dhr.net/gallery/2467/

 

I samo malo da se nadovežem na onu raspravu oko toga što je bitnije za rendanje: za sada je jedino procesor taj koji renda neku 3d scenu i što jaći i sa čim više jezgri time bolje. Svrha grafičke je da renda scenu dok radite na njoj (dakle u viewportu), ali se nadam da će se to uskoro promjenti, te da ćemo moći i grafičke kartice koristiti za rendanje kao što koristimo procesor....

http://3dhr.net/berko/
Poruka je uređivana zadnji put ned 24.8.2008 16:14 (Berko).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Vaši 3D modeli

Evo pa da malo obnovim temu i pohvalim se novom animacijom LINK

AMD Athlon64 X2 6000+, oc 6400 || Sapphire HD3870 512MB GDDR4 || 4 x 2Gb Kingmax, 800Mhz || Asus M2R32-MVP || HDD Segate 250Gb, 16Mb || Chieftec power supply 650W Turbo Series
Moj PC  
6 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice