Kako "chainati" Internet Dan bez vremenskih rupa

poruka: 6
|
čitano: 2.055
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Kako "chainati" Internet Dan bez vremenskih rupa

Koristim internet dan, ali naravno buduci da je HT to lijepo napravio da ako zaboravim iskljuciti mobilni internet i reaktivirati opciju pojede mi sve na racunu za 5 minuta zanima me da li je netko smislio sistem kako zaobici ovaj problem.

Znam da mogu svaki dan prije nego istekne internet dan iskljuciti mobilni internet, aktivirati ponovo tarifu i nakon sto je potvrdena aktivirati mobilni internet, ali trazim nesto sto ne ukljucujue moje rucno cackanje svaki dan...

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako "chainati" Internet Dan bez vremenskih ru

Kaj nema opcija automatske obnove tarife?

 

Ako ne želiš obnovu tarife ostaje ti kao i meni po ljeti, uzimao sam HT turistički flat osam dana na drugom sim-u. Upozore SMS -om 10 min. prije i  isključiš data.

 

*Jednom sam sinu obnavljao tarifu s bonom od 30 kn. Pošaljem SMS i dobijem odgovor: "Nemate dovoljno sredstava", odem na stanje, a ono 28,50 kn. Nisam isključio data, da mi je neko iz HT bio blizu - mobitel u piksu.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.2.2017 1:21 (maximilian).
14 godina
online
Re: Kako "chainati" Internet Dan bez vremenskih ru
maximilian kaže...

Kaj nema opcija automatske obnove tarife?

 

 Nema.

 

Trebalo bi i meni ovo, al već godinu dana bez uspijeha...

9 godina
neaktivan
offline
Re: Kako "chainati" Internet Dan bez vremenskih ru

Ostaje jedino reminder desetak minuta prije

14 godina
online
Re: Kako "chainati" Internet Dan bez vremenskih ru
maximilian kaže...

Ostaje jedino reminder desetak minuta prije

 Yea... Tako uvijek i radim, al kolko god pažljiv budeš, zna se desit da ti rokne 20-30 kuna s računa jer kažem "za minutu ću".

16 godina
offline
Kako "chainati" Internet Dan bez vremenskih rupa

Ako koristite android mozete instalirati jednu od "tasker" aplikacija (najbolja je orginal Tasker) i tamo si namjestis da ti ugasi mobilne podatke 5 min prije isteka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice