Mala prejaka

poruka: 21
|
čitano: 22.358
|
moderatori: XXX-Man, pirat, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka

Simpa pokrenula novu tarifu Mala prejaka

15 kn tjedno, dobije se 1000 minuta, neograničeni SMS i 1GB interneta

 

https://www.simpa.hr/pogodnosti/prejaka-mala

 
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Mala prejaka

Brutalna ponuda!

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Mala prejaka

Ono sto mani nije jasno zasto ja kao pretplatnik imam 10x gore uvjete od prepaid korisnika. Da ne kazem da sam vjeran korisnik i uredan platisa vec nekih 10ak - 15 godina i da kao zahvalu za vjernost imam kitu. Od istog T-Coma, jel.

Rvat katolik!
 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka

Ja sa se prebacija na bonbon, pola cijene za istu stvar. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mala prejaka
vjeko kaže...

Ja sa se prebacija na bonbon, pola cijene za istu stvar. 

Ma ja mislin da cu iskoristit ovu djidju i ukinit ugovor i prec na prepaid jer je ovo kradja. Jel ti ostaje broj kad predjes na prepaid?

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: Mala prejaka
tnakir kaže...
vjeko kaže...

Ja sa se prebacija na bonbon, pola cijene za istu stvar. 

Ma ja mislin da cu iskoristit ovu djidju i ukinit ugovor i prec na prepaid jer je ovo kradja. Jel ti ostaje broj kad predjes na prepaid?

Ostaje, naravno.

Prošli sam mjesec nakon 10 godina prešao s pretplate na bonove i trenutno koristim običnu prejaku opciju, već je ona triput povoljnija od pretplate (imao sam Plan za surfanje L).

 

Sad s ovom malom prejakom uopće nema smisla bit na pretplati.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
15 godina
neaktivan
offline
Re: Mala prejaka

Na bobon sam pretplati, ne prepaid, al svejedno ostaje. 

Y'know Fry, of all the friends I've had, you're the first!
15 godina
odjavljen
offline
Mala prejaka

Jedino je problem kod svih tarifa osim kod bonbon-a uspostava poziva. Tu i tam imam poziv koji traje 10 sekundi, a sama uspostava kosta 30 lipa. Po toj racunici po sekundi bi platio 3 lipe, a to je puno previse.

Cijena poziva kod tih tarifi s uspostavnom je isplativa tek nakon 2. minute mozda kada cijena minute padne ispod 15 lipa.

http://isvijet.com.hr
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.6.2014 14:05 (Edge).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mala prejaka
Edge kaže...

Jedino je problem kod svih tarifa osim kod bonbon-a uspostava poziva. Tu i tam imam poziv koji traje 10 sekundi, a sama uspostava kosta 30 lipa. Po toj racunici po sekundi bi platio 3 lipe, a to je puno previse.

Cijena poziva kod tih tarifi s uspostavnom je isplativa tek nakon 2. minute mozda kada cijena minute padne ispod 15 lipa.

Naknada za uspostavu poziva prisutna je i na ponekim pretplatnickim tarifama.

 

U pomoc toj naknadi uskoci i onih 10% koji se dobiju nakon nadoplate bonom preko neta ili halo bonom. Jedno vrijeme je bilo 100% da se dobije pa su mnogi rijesili naknadu za uspostavu za duzi period.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Mala prejaka
tnakir kaže...

Ono sto mani nije jasno zasto ja kao pretplatnik imam 10x gore uvjete od prepaid korisnika. Da ne kazem da sam vjeran korisnik i uredan platisa vec nekih 10ak - 15 godina i da kao zahvalu za vjernost imam kitu. Od istog T-Coma, jel.

zato sto si potpisao ugovor (kao i ja) i njih boli vise ki*a za tebe, jer znaju da ga moras ispostovati! kad ti istekne ugovor, ponude ti neku promotivnu ponudu (kao) da ti zamazu oci i opet te (nas) levate 2 godine....

[url]http://ogame.org?refId=110+110631[/url]
16 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka

Zato sad imate mogućnost raskinuti ugovore do 30.6.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Mala prejaka
stiffler kaže...

Zato sad imate mogućnost raskinuti ugovore do 30.6.

Kontaktirao sam sluzbu za korisnike. Izgleda da cu dobiti povoljniju tarifu.

Rvat katolik!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Mala prejaka
tnakir kaže...
stiffler kaže...

Zato sad imate mogućnost raskinuti ugovore do 30.6.

Kontaktirao sam sluzbu za korisnike. Izgleda da cu dobiti povoljniju tarifu.

Ovisi koju tarifu imas, ali trazi plan za surfanje L 50% popusta na tarifu i 100% na flat opciju i sa svim nametima to je 97,50 kn/mj

15 godina
offline
Mala prejaka
Upravo sam tu i dobio. Zadovoljan. Kako okrenu pricu kad kazes da nisi zadovoljan i da su preskupi.
Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka

Ima li sada neka alternativa ovoj Prejakoj maloj koja je ukinuta?

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka

u razini omjera dobivenog/plaćenog zasad ne

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Mala prejaka

mala prejaka aktvina opet

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka

U vidu tjedne porcije.. zimska replika prejake male. A i prejaka opcija vise nema ogranicenje/raspodjelu minuta nego 1000 min prema svima

- HTC 8S -
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Mala prejaka
NeoOS kaže...

U vidu tjedne porcije.. zimska replika prejake male. A i prejaka opcija vise nema ogranicenje/raspodjelu minuta nego 1000 min prema svima

Al je tjedna porcija lošija od male prejake. Dobivamo samo 500 mb/minuta, a u maloj je bilo 1000.

Twitter - @danny_hr | Raptr - dannyhr | Steam - danny_hr | XBL - DannyHR | PSN - Danny_HR85
11 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka
Da, ali opet.. Ovisi kome sto treba. Recimo, mojoj zeni je 4gb bilo i vise nego dovoljno onda u 1 mjesecu. Sada ce bit knap 2 gb kontam, ali zato ima minuta sad napretek, jer trosi inace prema vipu mjesecno cca 400 +- 100 minuta. Sad vise nema raspodjele prema novim uvjetima koristenja tako da ide 500. tj 1000 min prema svima. Super
- HTC 8S -
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.11.2014 0:04 (NeoOS).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Mala prejaka

Na normalnoj prejakoj je 13.11. ukinuto onih 200 minuta prema Vipu i sada je 1000 minuta prema svim mrežama.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice